Jump to content

דוניס, זה היה נורא

המכבייה

Recommended Posts

16 דקות לפני, duss21 said:

חילוף של בלקמן לא בפשיץ זה במקסימום החלפת גרב בגרב.

מאמין פי אלף באלמוג מאשר בבלקמן. מאוד רוצה להאמין שגם גררו עדיף עליו, מצידי אפילו רק ביכולת לתת פיניש טוב ממנו, לא יותר. וואלה התאכזבתי מההחמצה שלו שבעט על השוער.

20 דקות לפני, duss21 said:

לא הבנתי את התלונות על החילופים המאוחרים, כשמי שיש לנו על הספסל זה שכטר, טבח וגררו. אתמול לא היה המשחק הראשון בו ראו בבירור שעם החילופים רמת הכדורגל שלנו יורדת באופן משמעותי, אז ברור שעדיף לחכות עם החילופים. בטח בהתחשב בזה ששיחקנו יפה אתמול בסה"כ.

חוץ מהעלייה של גלזר, שום חילוף לא היה איכותי. חילוף של בלקמן לא בפשיץ זה במקסימום החלפת גרב בגרב.

דוניס לא אחראי לזה שלצערי בכל הסגל הכה רחב שלנו יש רק 14 שחקנים שהוכיחו שהם מתאימים לרמה הנדרשת במכבי (ושלושה מהם פצועים).

חילוף של בלקמן(פאקינג 65 דקות) בגרב, בהחלט היתה תורמת יותר. למה אני צריך להקריב את אילון ומעט החיוניות שנותרה בשכטר, עבורו? חלוץ סביר אתמול(גררו) והמשחק נגמר אחרי 25 דקות. 

למה צריך לעשות בייביסיטר לדאווידזה? לא ספגנו שערים עם סאבוריט ושלושה בלמים?

אם יש לך 14 שחקנים, אז בוא נלך לים מעכשיו. 

לשנות מערך מול קבוצה נחותה ממך זאת טעות גדולה.

גם אם יש לנו חסרונות בהרכב, עדיין אנחנו עדיפים עליהם בכמה רמות.

מה גם שלהם היו המון חסרונות בהרכב.

לא משנים מערך מול קבוצה נחותה ממך במשחק חשוב.

17 דקות לפני, Naor23 said:

מאמין פי אלף באלמוג מאשר בבלקמן. מאוד רוצה להאמין שגם גררו עדיף עליו, מצידי אפילו רק ביכולת לתת פיניש טוב ממנו, לא יותר. וואלה התאכזבתי מההחמצה שלו שבעט על השוער.

אני מאוד מחזיק מאלמוג אבל אני לא חושב שהוא מתאים לשחק בשפיץ, הוא צריך לשחק בכנפיים או ליד חלוץ שפיץ, ככה שברגע שפשיץ' פצוע אין לנו אופציות יותר מדי טובות מהספסל על מנת להחליף אותו.

6 דקות לפני, Marco_Reus said:

אני מאוד מחזיק מאלמוג אבל אני לא חושב שהוא מתאים לשחק בשפיץ, הוא צריך לשחק בכנפיים או ליד חלוץ שפיץ, ככה שברגע שפשיץ' פצוע אין לנו אופציות יותר מדי טובות מהספסל על מנת להחליף אותו.

אם אילון/גררו/שכטר פותחים אתמול, זה גיים אובר אחרי 25 דקות. בלקמן לא רק שלא תרם, הוא הפריע. אין להרכבה שלו אתמול הסבר הגיוני ומניח את הדעת. 

20 דקות לפני, Marco_Reus said:

שם את אלמוג עם כיסוי עיניים גם בשפיץ לפני בלקמן.

5 דקות לפני, דיברנו עליו יורם said:

לגבי אלמוג, בסוף הוא יעזוב אותנו(אפילו העונה) ואנחנו נבכה על זה.

אתמול היה חייב לקבל דקות משחק, זה כבר מוגזם.

אני מתנחם בזה שהוא חתם על חוזה עד 2023/24, אם הוא היה מסיים בסוף העונה הייתי כבר מפחד ממקרה דאבור.

אם משווים בין המקרים, לדאבור היה בליגה בעונה הראשונה שלו 8 שערים ו3 בישולים ב26 הופעות  - 22 פעמים פתח ו4 מחליף (עונת הצעירים עם מוטי איווניר, היה שחקן לגיטימי בגיל 20). אלמוג בעונה שעברה עם 4 שערים ו3 בישולים ב21 משחקים, שרק 9 מהם הוא פתח ו12 פעמים נכנס מחליף. 

העונה השנייה של דאבור הייתה עם אוסקר שכללה 10 שערים ו5 בישולים בליגה ב26 הופעות כשרק ב14 מהם פתח ועוד 12 כמחליף, נתונים אדירים לשחקן בן 21.

1 hour ago, הישראלי היפה said:

לשנות מערך מול קבוצה נחותה ממך זאת טעות גדולה.

גם אם יש לנו חסרונות בהרכב, עדיין אנחנו עדיפים עליהם בכמה רמות.

מה גם שלהם היו המון חסרונות בהרכב.

לא משנים מערך מול קבוצה נחותה ממך במשחק חשוב.

לא היו להם הרבה חסרונות. רוב ההרכב שלהם שיחק פתח גם בארץ.

פשוט לא היה להם ספסל.

לעלות עם בלקמן זה באמת הזיה, בכלל מכבי צריכה להעז יותר עם גררו, אלמוג, חוזז ופחות לבנות על בלקמן, שכטר ובן חיים. גם בלטקסה עדיף על דוידזאדה לדעתי ובכלל עדיף להשקיע בצעירים במקום ותיקים שלא תורמים יותר מדי.

בנוגע לקרבאח, אמנם התפרצות קורונה אבל ה11 שעלו היו הרכב חזק שלא תתבלבלו. זאת קבוצה התקפית ויוזמת ומכבי בשני משחקים שעלתה בקו של 5 בהגנה סירסה אותה לחלוטין. כנ"ל סיבאספור ולא אתפלא אם נעלה בקו אחורי מעובה גם כשסבוריט יחזור.

מכבי בלי פשיץ׳ זאת קבוצה אימפוטנטית שלא מסוגלת לכבוש שער שדה, לא סתם חפרתי פה על הצורך בלהביא ווינגר זר ברמה גבוהה. ביטון, כהן, בלקמן וגררו היו חייבים לכבוש אתמול שער שדה באחד מהמצבים הטובים שהם הגיעו אליהם. בסך הכל עמדנו טוב והגענו למספיק הזדמנויות טובות.

אם להסתכל על תוצאות אחרות אז ריאל סוסיאדד עשתה תיקו ביתי נגד רייקה שהייתה עם 0 נקודות ערב המשחק וסיבכה לגמרי את סוסיאדד כשמחזור האחרון גם אלקמאר ונאפולי במצב טוב לעלייה על חשבונה. כנ"ל קלוז וצסק"א סופיה החלשה שנגמר ביניהם תיקו 0. בסך הכל מבחינתנו להגיע למשחק אחרון בבלומפילד כשתיקו מספיק לעליה- זאת עמדה מצוינת להעפלה והאמת שבמהלך המפגשים נגד ויאריאל הייתי חותם על סנריו שכזה.

אגדיל ואומר שגם אם מפסידים שבוע הבא, הגעה לפלייאוף ליגת האלופות = כניסה לבתים והוצאה של 8 נקודות זה קמפיין מעולה מבחינה ספורטיבית, כלכלית וגם מבחינת צבירת ניקוד להמשך. מכבי השנה הצליחה מאוד באירופה למרות הכל. תיזכרו שבקמפיין האירופי האחרון שלנו, אחרי מחזור 5 היינו עם 0 שערי זכות ונקודה בודדת.

לפני4 שעות , MTA For Ever said:

שטויות. יש כאן מאמן לא רע לכל היותר עם החלטות שיכולות לטלטל נפש של בן אדם מקצה לקצה וגובלות בפיצול אישיות . התסכול הגדול הוא שאין אף היגיון בריא ב99% מההחלטות שלו . מי שמצליח להתעלם מזה מבסוט על החיים שלו , מי שלא לא מצליח לחיות עם זה בשלום . אני מתגרד בכל הגוף כשאני רואה מאמן שעושה הכל על מנת לא לנצח . אני מנסה להבין אם מכבי ביוונית זה אומר בארסה או ריאל מדריד , באיזו מציאות למען השם השחקן ה-22 בסגל (האיש למשימות מיוחדות כנראה) ושחקן שרמתו מעליבה חלוצים בכדורגל חופים עולים למשחק הכי חשוב בשלב הבתים בליגה אירופית ?!! אתמול זה היה המשחק הכי חשוב של העונה , מאני טיים , גמר גביע ! ניצחון ואנחנו שם . יכולים לעלות עם ביתר ת״א/רמלה מול סיבאספור . אתם חיים עם זה בשלום ? כולם כאן בטוחים שהמשחק מול הטורקים בידיים שלנו ? מספיק עם האחיזת עיניים הזו !!

אני לא חי עם זה בשלום אבל אני גם לא מתחרפן. אני מודע לזה שהמאמן לא מושלם ומצד שני אני מודע לזה שהוא לא ילך מחר הביתה ובמקומו יבוא פפ גווארדיולה. אני זוכר איפה היינו בשנתיים האחרונות בתקופה הזאת באירופה ואיפה אנחנו היום. ובכלל עם כל המכות שנפלו עלינו הקיץ (רובן בחסות ניהול גרוע של ההנהלה) אנחנו יחסית במצב טוב. אני גם מסתכל על המשחק אתמול שעשינו, ונכון נעשו טעויות מסויימות, מצד שני כן הצגנו משחק טוב. הגענו להרבה מצבים והזדמנויות, מספיק שעוד אחד או שניים מהם נכנסים פנימה וכל ההלך רוח פה הוא אחר לגמרי. לאף אחד לא היה אכפת שבלקמן עולה (לפחות לא ברמה שזה מפריע עכשיו), אף אחד לא היה מבקר את השיטה, או את החילופים, או לא יודע מה. עכשיו זה לא משחק של "אם ואם". כי שלטנו במגרש, הגענו למצבים קורצים, היו החמצות מסמרות שיער, הקבוצה השניה לא עשתה כלום מנגד מעבר לשער מקרי (שהיה נפסל אגב אם היה VAR) ומשקוף מקרן. אין לי אלא לקוות שמכל משחק כזה דוניס לומד עוד קצת, כמו שלמד כנראה שאת בן ביטון עדיף לשמור רחוק מהדשא, בסוף זה יגיע גם עם בלקמן. אז עקומת הלמידה שלו איטית יותר (וגם לה יש נסיבות מקלות), מוכן לחיות עם זה בינתיים. בסוף העונה נסיק מסקנות. 

חשוב לי לציין

לא שיחקנו 3-5-2

שיחקנו 3-4-3

יש הבדל משמעותי :/

והמערך עבד לא רע

אני הייתי ממשיך אותו מערך, ומכניס את אלמוג במקום בלקמן וסבוריט במקום ייני או דוידזאדה

לפני7 שעות , PLASTOMAN said:

הלוואי והייתי אופטימי כמו חלק מהיוזרים פה לגבי דוניס. לדעתי בהרה מקרים הוא פשוט מפריע. את התוצאות עד עכשיו, לטוב ולרע אני זוקף לכושר וליכולת של השחקנים בלבד. זה נראה שבהרבה חלקים מהמשחק הכל די מקרי, אין טביעת אצבע של מאמן. אנחנו אחרי שליש עונה והמון משחקים ועדיין אין שחקן אחד שאפשר להגיד שהשתפר או פרץ תחת דוניס. מאמן זה לא רק מערכים וחילופים (ןבמקרה שלו מאוד מאוחרים, אם בכלל)  אלא גם השפעה והנהגה של הקבוצה. לעיתים זה מרגיש כמו מורה מחליף לספורט שמעלה כמה שחקנים ורק צועק.

בוקר טוב פרימו... 

לפני5 שעות , המכבייה said:

שום דבר לא מתחיל להסתדר. הוא רחוק נקודה מבתים וקרוב הפסד אחד מקמפיין שוטה. 

איבדת את כל הקלאסה והאלגנטיות שהיו בך, נפלת כמו ילדה לטריקים של כמה נחמדים כאן. (סליחה).

1 hour ago, Semper Fidelis said:

שוטא פוטר על פחות, סורי

האמת שלא, בליגה בלבד עד מחזור 16 היו לו 4 הפסדים ו4 תוצאות תיקו (50% הצלחה כמעט באמצע העונה).

בזירה האירופית הוא השיג פחות ממספר הנקודות שהשגנו עד עכשיו - ניצחון על אלקמר ודאנדוק ותיקו עם אלקמר - 7.

אנחנו עד עכשיו העונה באירופה עם 8 נקודות לפני המשחק מול סיבאספור.

בליגה אחרי 7 מחזורים - 3 נצחונות, 3 תיקו והפסד (פחות מ50% הצלחה, אבל נקווה מאוד שזה בגלל 'שכר לימוד' של דוניס בלמידת הסגל).

56 דקות לפני, Dan eran said:

נניח סגל מלא יום חמישי, אתם רוצים שלושה בלמים או שניים?

כשתיקו 0-0 מספיק אז ברור שדוניס ילך על 3 בלמים

1 hour ago, קובי השועל said:

איבדת את כל הקלאסה והאלגנטיות שהיו בך, נפלת כמו ילדה לטריקים של כמה נחמדים כאן. (סליחה).

בחייך, אני צריך אישור מאחרים איך להגיב? זאת היתה תצוגת נפל בכל מישור שניתן לחשוב עליו. הגנתי פה רבות על דוניס אבל אני לא יכול לשקר את מה שראיתי אתמול. לא יודע על איזה טריקים ונחמדים אתה מדבר. אני הבעיה הבערך אחרונה של מכבי ודוניס. הוא צריך להרוויח שחקנים ולתחושתי, חזרנו בווייב חודש וחצי אחורה. 

13 דקות לפני, המכבייה said:

בחייך, אני צריך אישור מאחרים איך להגיב? זאת היתה תצוגת נפל בכל מישור שניתן לחשוב עליו. הגנתי פה רבות על דוניס אבל אני לא יכול לשקר את מה שראיתי אתמול. לא יודע על איזה טריקים ונחמדים אתה מדבר. אני הבעיה הבערך אחרונה של מכבי ודוניס. הוא צריך להרוויח שחקנים ולתחושתי, חזרנו בווייב חודש וחצי אחורה. 

אני גם אמרתי לפני חודש שיש בעיה איתו בניהול הסגל אבל אז הבנתי שאנחנו משווים כל דבר לאיביץ' שהיה מאסטר בזה,

לכל אחד יש יתרונות וחסרונות, לדוניס יש יותר ניסיון ורואים את זה בתוצאות באירופה. 

4 דקות לפני, Keano said:

אני גם אמרתי לפני חודש שיש בעיה איתו בניהול הסגל אבל אז הבנתי שאנחנו משווים כל דבר לאיביץ' שהיה מאסטר בזה,

לכל אחד יש יתרונות וחסרונות, לדוניס יש יותר ניסיון ורואים את זה בתוצאות באירופה. 

תראה, בכל תוצאה ויכולת, לשחקנים יש את האחריות שלהם ולמאמן יש אחריות שלו. לתחושתי, דוניס לא היה קרוב אתמול ללעשות את המקסימום לניצחון. לא בטוח שאם היה מנסה היה מצליח אבל הוא לא עשה. וזה מבאס ומדאיג. כן, זה לא סותר את זה שהשחקנים החמיצו ואולי דניאל הגיב טיפה לאט. 

4 דקות לפני, המכבייה said:

תראה, בכל תוצאה ויכולת, לשחקנים יש את האחריות שלהם ולמאמן יש אחריות שלו. לתחושתי, דוניס לא היה קרוב אתמול ללעשות את המקסימום לניצחון. לא בטוח שאם היה מנסה היה מצליח אבל הוא לא עשה. וזה מבאס ומדאיג. כן, זה לא סותר את זה שהשחקנים החמיצו ואולי דניאל הגיב טיפה לאט. 

מסכים שזה לא היה משחק מבריק שלו אבל בוא נראה מה התוצאה הסופית של הבית בשבוע הבא ומה המיקום אחרי סיבוב שלם בליגה.