Jump to content

דוניס, זה היה נורא

המכבייה

Recommended Posts

שבוע שעבר הגיע לנו לנצח מול אחת הקבוצות הטובות בספרד.

היום הוצאנו תיקו למרות שהגענו להמון מצבים.

אנחנו פייבוריטים לעלות ל32(לא חלמתי על זה בקיץ), עד כה עם הפסד אחד לויאריאל בספרד.

החלוץ הבכיר שלנו(בפער) היה פצוע.

שבוע הבא יש סיכוי גדול שנעשה 32 אירופית, אנחנו פייבוריטים לאליפות, זה הישג ברמת הסוזה.

כשלון של דוניס בעיניי יהיה לא להביא אליפות, כל דבר שיקרה באירופה עד כה(כולל הפסד 'בוע הבא) לא יהיה כשלון בעיני, את שלו הוא עשה באירופה 

לילה טוב חברים, 10 משחקים אחרונים אחרי אסון הקורונה אנחנו רק עם הפסד 1 בויאריאל. עם שלושה נצחונות רצופים בליגה ומרחק נקודה מהעפלה ל32 הגדולות. 

מיום שני, אנחנו תוך שבוע אמורים לשחק שלושה משחקים לא פשוטים בכלל. מציע לשמור על אנרגיות חיוביות ואופטימיות. יאלה מכבי!

Just now, מכביסט לעד said:

אם זה המגן השמאלי שלך ואם גלזר שהוא הגרזן שלך לא כשיר, אז כן צריך לשנות מערך.

לא קונה את זה .. היו משחקים שפתח עם 5 בהגנה גם עם גלזר וסבוריט , בכלל לא בטוח שזאת הסיבה.

וגם אם כן , אני עדיין חושב שלא צריך לשנות מערך שעובד טוב.

שדור פרץ יפתח קשר אחורי , שדודזאדה או מישהו אחר יפתח מגן שמאלי . שניהם פחות טוב בעמדה הזאת מגלזר וסבוריט אבל אפשר להסתדר.

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אחי אני מבין את הבאסה שלך היום וזה באמת המשחק הכי מעצבן העונה כי זה היה בידיים שלנו ויש תחושה שהתסריט לשבוע הבא כבר כתוב. 

אתה מבין היוזרים שאני הכי מכבד גם אם לא תמיד מסכים, אבל אחרי המשחק איבדת את זה לגמרי עם תגובות שהכי לא מתאימות לך. שוב, אני מבין את הבאסה, אבל ממליץ לך לקחת קצת זמן להירגע.

אפשר לתקוף את דוניס בלי הפסקה על כל פלוץ ולא לתת את הדעת על שטויות שהשחקנים עשו, אבל בעיני זה לא נכון. הוא עשה טעויות והוא אשם בדיוק כמו השחקנים. ועדיין עוד מוקדם לשפוט אותו.

בעיני זה היה יום מחריד שלו במשרד. הלוואי וישתיק אותי. אני פשוט נגנבתי מול המסך עם כל החלטה שלו. 

כישלון של מאמן גנרי במכבי: לא להביא אליפות

כישלון של מאמן יווני במכבי: להרכיב את בלקמן בהרכב

כישלון של מאמן יווני במכבי שהרכיב את בלקמן: להעפיל ל32 הגדולות.

2 דקות לפני, Simba said:

לא קונה את זה .. היו משחקים שפתח עם 5 בהגנה גם עם גלזר וסבוריט , בכלל לא בטוח שזאת הסיבה.

וגם אם כן , אני עדיין חושב שלא צריך לשנות מערך שעובד טוב.

שדור פרץ יפתח קשר אחורי , שדודזאדה או מישהו אחר יפתח מגן שמאלי . שניהם פחות טוב בעמדה הזאת מגלזר וסבוריט אבל אפשר להסתדר.

במשחקים לפני ההגנה לא הייתה מתואמת וכששיחקנו עם 4 (נגד פ"ת ובני יהודה) חטפנו 4 בשני משחקים.

3 דקות לפני, המכבייה said:

בעיני זה היה יום מחריד שלו במשרד. הלוואי וישתיק אותי. אני פשוט נגנבתי מול המסך עם כל החלטה שלו. 

ההחלטה לפתוח עם בלקמן הייתה רעה, אבל לגבי שאר הדברים אני לא חושב שאם הוא היה משנה משהו התוצאה הייתה משתנה.

אם פשיץ' היה כשיר סביר להניח שהיינו חוגגים פה עכשיו, אבל אסור לחזור לימים שאנחנו תלויים בשחקן אחד.

16 דקות לפני, Simba said:

שיחקנו נגד הקבוצה הכי חלשה בבית שכולם ניצחו.

אפשר לפתוח עם דודזאדה בשמאל עם 4 בהגנה . זה הרבה פחות טוב מלפתוח עם סבוריט בהגנה אבל זה מה שיש.

זה פוגע בהתקפה וזה לא מחזק את ההגנה , כמו שרשמת הדברים האלה קורים גם עם 5 בהגנה.

בכללי , היו לנו שני מצבים טובים של יוני וגררו ולהם היה אחד עם המשקוף.

הקשבת לשידור היום אה? שחפרו שהם עם 0 נקודות.

בפועל הדיחו את לגיה ורשה עם 3-0 קליל.

הובילו 1-0 על ויאריאל עד דקה 80.

בשני המשחקים מול הטורקים שלטו במשחק והיו לא פחות מסוכנים.

דווקא המשחק הזה גרם לך לאבד את הסבלנות וקור הרוח? למרות שמאוד חששתי בגלל המערך, נראינו מצויין במחצית הראשונה והגענו ליותר מצבים מבכל שלב הבתים ביחד. 

או שפשיץ' לא כשיר, או שהוא בחר לתת לו לנוח כדי שישחק גם באשדוד וגם מול הטורקים (החלטה לגיטימית - כולנו חכמים בדיעבד)

החילופים היו מאוחרים, אבל עדיין אם יוני ודן ביטון מספיק חדים מול השער אנחנו נותנים להם 3. 

1 דקה לפני, מכביזם זה בדם said:

דווקא המשחק הזה גרם לך לאבד את הסבלנות וקור הרוח? למרות שמאוד חששתי בגלל המערך, נראינו מצויין במחצית הראשונה והגענו ליותר מצבים מבכל שלב הבתים ביחד. 

או שפשיץ' לא כשיר, או שהוא בחר לתת לו לנוח כדי שישחק גם באשדוד וגם מול הטורקים (החלטה לגיטימית - כולנו חכמים בדיעבד)

החילופים היו מאוחרים, אבל עדיין אם יוני ודן ביטון מספיק חדים מול השער אנחנו נותנים להם 3. 

יוני במחצית הראשונה היה חייב להוציא רוחב לבלקמן מול שער ריק.

47 דקות לפני, Simba said:

למה ? איך חיסרון של שחקני הגנה גורם לפתוח עם יותר שחקני הגנה שלא במיטבם?

העובדה היא שההגנה שלנו הייתה טובה היום, מי מבטיח לך שזה היה המצב עם ארבעה כשאין גלזר ואין סבוריט? 

5 דקות לפני, קובי השועל said:

יוני במחצית הראשונה היה חייב להוציא רוחב לבלקמן מול שער ריק.

היה מחטיא גם את זה כמו שהוא נראה היום.

בכלל, לא מבין איך נהיה כזה חלש. עונה ראשונה אצלנו היה סביר ביותר.

13 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

לא המשחק, דוניס. בית הקברות מלא באם ואם. 

היינו סבבה בהתחלה אבל זה לא מומש כי שיחקנו מול 12( בלקמן עוזר ליריב). ואחרי זה, דוניס כבר החריב גם את מה שהיה טוב. ובחוצפה רבה אני חייב לציין.

31 דקות לפני, itanar said:

הקשבת לשידור היום אה? שחפרו שהם עם 0 נקודות.

בפועל הדיחו את לגיה ורשה עם 3-0 קליל.

הובילו 1-0 על ויאריאל עד דקה 80.

בשני המשחקים מול הטורקים שלטו במשחק והיו לא פחות מסוכנים.

מישהו חייב לעשות על זה ניסוי האמת.

להראות לאוהד משחק עם שדר, למחוק לו את הזכרון ולהראות לו את אותו המשחק בלי שדר.

לגבי אלמוג: גם אני מאוכזב שהוא לא פקטור העונה. ההבדל שאני לא מפיל את כל התיק על המאמן.

בחודש האחרון כשהוא משחק זה נראה נורא.

לפני3 שעות , Chipopo said:

אחי שיחקת היום נגד קבוצה חלשה מאוד. מערך נכון והם מקבלים 3 עד המחצית

כן, קבוצה חלשה מאוד, יורדת ליגה כאן בארץ. במערך נכון ועם פשיץ' זה 8-0 והם לא עולים למחצית השניה. עוד הגזמות? 

השחקנים החמיצו המון היום והתיקו הזה גם עליהם אבל קשה לעכל את ההרכב הרע של דוניס וניהול משחק מזעזע שלו.

אחרי ויאריאל וכפר-סבא כבר קשרו לו כתרים וזה לא היה צריך לעשות כמו שעכשיו לא צריך לכרות לו את הראש.

אני גם סקפטי לגביו וחושב שאצלו זה יום עסל יום בסל אבל בוא ניתן עוד קרדיט, בוא נראה מה הקבוצה עושה בשבוע הבא אם בשבוע הבא נשיג 3 נקודות באשדוד ואת הכרטיס לשלב הבא אז אני בטוח ששוב הכתרים יהיו על הראש של דוניס ואם לא נעפיל את אין ספק שהפספוס על דוניס והביקורות הרעות יהיו בהתאם ובצדק

כמה הזיכרון קצר..

עם איביץ׳ שיחקנו בבתים יותר טוב ?

אא רגע לא היינו איתו בבתים בכלל. שנתיים רצוף עם קבוצה יותר מחוברת.

כאשר היה לו סגל הרבה יותר טוב+בלי קורונה.

כאשר לא היה צריך לשחק 700 משחקים בחודש.

צריך להודות על איפה שאנחנו נמצאים, נגיעה מ 32 - ולעזאזל אם אנחנו לא יכולים להוציא תיקו בבית מול קבוצה טורקית כמו סיבא בכדי לעלות - אז לא מגיע לנו לעלות. 

לפני4 שעות , זיפו said:

זה היה ידוע שויאריאל תנצח והיינו חייבים לנצח.

כן הא, כ"כ ברור שויאריאל הבילה כבר 5-0 במחצית והטורקים התחננו מהשופט שיסיים את המשחק. 

לפני4 שעות , Davidi said:

100% איתך. מגן על המאמן תמיד, בכל מצב אבל עלינו היום למשחק הכי חשוב של המועדון בעונות האחרונות, משחק על עלייה משלב הבתים, עם הרכב מוזר ומערך שלא שיחקנו בו מאז ויאריאל בחוץ מול חצי קבוצה אזרית חלשה במיוחד.

ניהול משחק הזוי ויהיר.

קטע, שמעתי לפחות 10 פעמים השנה שזה המשחק הכי חשוב בשנים האחרונות. בסופו של דבר, עם המערך ועם ההרכב בעטנו 15 פעם לשער.

מה אתה חושב, שב-4-3-3 היינו בועטים 30 פעם לשער? הגענו למספיק מצבים כדי לנצח בהפרש גדול. 

לפני5 שעות , matis said:

לך תעלה 4:3:3 בלי פשיץ', סאבוריט וגלזר

בהצלחה.

בחירה סופר לגיטימית של דוניס ושגם עבדה טוב במחצית הראשונה 

לגמרי.

ולא רק עבדה טוב , עבדה מעולה

אני לא זוכר משחק חוץ שלנו בבתים באירופה ששלטנו במשחק ברמה כזאת

אומנם קיבלנו פנדל במתנה, אבל יונתן היה צריך לסיים את הסיפור במחצית הראשונה עם עוד 2 מצבים

והגול שלהם מקרי ביותר אחרי שלא עשו כלום כל המחצית

מסכים שהחילופים היו מאוחרים כי תיקו או הפסד לא היה משנה כלום במשחק הזה ואולי היה צריך לנסות יותר לנצח את המשחק עם חילופים התקפיים מוקדמים יותר

אבל באופן כללי אני ממש מופתע מכמות הרעל שיש בנושא הזה

משחק אחרון בבתים בבית כשתיקו מספיק לעלות - מי לא היה קונה את זה מראש?
אחלה דוניס ואחלה מכבי

מה דוניס אשם שהכלים שלו מהספסל הם שכטר, בן חיים וגררו ושמקבלי ההחלטות בנו על בלקמן כשחקן סגל לגיטימי? מכבי נראתה טוב במחצית הראשונה והיו מספיק הזדמנויות לגמור את הסיפור גם במחצית השניה במשחק חוץ מול יריבה ברמתה, עד שהתחיל המשחק וראינו מה הסחורה אף אחד לא הגיע עם ציפיות לרמוס כאילו אנחנו נגד סנטה קולומה. 

הבנתי את הביקורת הקשה נגד ויאריאל בחוץ שנראינו כמו קבוצת נערים ג', הבנתי את הביקורת הקשה בניצחון הדחוק על חדרה וההתעקשות הלא ברורה על הרכב דריכות רגליים, פה זה לא המקרה.

בונא אתם לא רציניים

אם הייתי שם את הנושא הזה בפורום של באר שבע לא היו שמים לב שאין קשר בכלל

מדהים

זה הזמן לטנף עליו? שהכל מתחיל להסתדר?

אז הבאנו תיקו, ביג דיל

עם כל הכבוד, מכבי בסדר גמור

ואף אחד פה לא ירד ליגה, למרות התגובות שנראות כאילו אנחנו מקום אחרון

אני בספק אם אפילו במשחק המביש נגד זניט אנשים כתבו דברים כאלה פה בסיום המשחק

11 דקות לפני, maccabi-king said:

בונא אתם לא רציניים

אם הייתי שם את הנושא הזה בפורום של באר שבע לא היו שמים לב שאין קשר בכלל

מדהים

זה הזמן לטנף עליו? שהכל מתחיל להסתדר?

אז הבאנו תיקו, ביג דיל

עם כל הכבוד, מכבי בסדר גמור

ואף אחד פה לא ירד ליגה, למרות התגובות שנראות כאילו אנחנו מקום אחרון

אני בספק אם אפילו במשחק המביש נגד זניט אנשים כתבו דברים כאלה פה בסיום המשחק

לגמרי, אפשר לחשוב שעם איביץ' הגענו למשהו באירופה. זה המאמן וזה מה יש, אני אישית סומך עליו. מת כבר שיגיע חמישי ואנשים כאן יחזרו לחורים!

לפני7 שעות , מכביזם זה בדם said:

העובדה היא שההגנה שלנו הייתה טובה היום, מי מבטיח לך שזה היה המצב עם ארבעה כשאין גלזר ואין סבוריט? 

הייתה סבירה. ספגנו גול אחד , כמעט ספגנו עוד גול אח"כ.

ההתקפה לא הייתה טובה למרות שהגענו לאיזור הרחבה לא מעט פעמים.

סה"כ כל המשחק שני מצבים טובים (המהלך שהוביל לפנדל אפילו לא היה מצב לגול ).

מאמין עם 4-3-3 היינו מנצחים.