Jump to content

מכבי - קרבאח | הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

12 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הם קבוצה יותר טובה ממך. תבוא לשחק התקפי אתה תחטוף. במיוחד שתיקו מספיק לך כדי לעלות.

אני לא בטוח שהם קבוצה טובה יותר, תוכל להסביר?

1 דקה לפני, Naor23 said:

אני לא בטוח שהם קבוצה טובה יותר, תוכל להסביר?

יש להם התקפה שאנחנו רק יכולים לחלום עליה. קישור מצוין, אבל נניח שהם ברמה שלנו שם. 

בהגנה אולי יש לנו יתרון קטן עליהם.

בקיצור יש להם סגל יותר טוב ואם לא האדום שהם חטפו כנראה שהיינו מפסידים שם.

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

יש להם התקפה שאנחנו רק יכולים לחלום עליה. קישור מצוין, אבל נניח שהם ברמה שלנו שם. 

בהגנה אולי יש לנו יתרון קטן עליהם.

בקיצור יש להם סגל יותר טוב ואם לא האדום שהם חטפו כנראה שהיינו מפסידים שם.

אם לא האדום? נניח. היית מקבל פנדל ומשם אין לדעת, להזכירך עלינו בהרכב מאוד משני כי היינו בין משחק נגד באר שבע לחיפה. באים לנצח ואני מאמין שגם נעשה את זה.

האנטי שלכם לא באמת תורם וסתם יוצר מירמור שזולג גם לשחקנים.

1 דקה לפני, קובי השועל said:

אם לא האדום? נניח. היית מקבל פנדל ומשם אין לדעת, להזכירך עלינו בהרכב מאוד משני כי היינו בין משחק נגד באר שבע לחיפה. באים לנצח ואני מאמין שגם נעשה את זה.

איזה אנטי? זאת דעה לגיטימית להגיד שאני חושב שהם יותר טובים. לא אמרתי שאין לנו סיכוי או שהפערים ענקיים, אבל לדעתי הם עדיין יותר טובים.

וממש לא עלינו בהרכב מאוד משני.

1 דקה לפני, קובי השועל said:

מה שהזוי הוא שמשחק כזה צריך לגרום לרוח אופטימית ביותר, שלטנו במשחק חוץ באופן מוחלט איימנו לשער ללא הפסקה, וזה בלי שניים מהשחקנים החשובים ביותר בקבוצה.

11 דקות לפני, הצהוב מהיציע said:

מה שהזוי הוא שמשחק כזה צריך לגרום לרוח אופטימית ביותר, שלטנו במשחק חוץ באופן מוחלט איימנו לשער ללא הפסקה, וזה בלי שניים מהשחקנים החשובים ביותר בקבוצה.

שלושה. גם גלזר.

3 דקות לפני, Naor23 said:

דוידזאדה, ריקן ושכטר ועלית עם 3 בלמים. 

זה לא מאוד משני. זה כמו אתמול.

1 hour ago, מכביסט לעד said:

הם קבוצה יותר טובה ממך. תבוא לשחק התקפי אתה תחטוף. במיוחד שתיקו מספיק לך כדי לעלות.

תבוא לשחק על תיקו ואתה תספוג ואז עוד נצטער על זה. לעלות בבית הכי חזק שאפשר, להכות ראשונים ולהמשיך ללחוץ. רק ככה אני רוצה לראות את מכבי 

הגישה חייבת להיות לבוא לנצח את המשחק, ובמידה ולא נצליח ויהיה תיקו זה עדיין טוב.

הם לא באזל שנצטרך בונקר מהסרטים, יותר הייתי משווה אותם לאלטאך משופרים שגם שם היינו צריכים תיקו כדי לעלות.

21 דקות לפני, מכביסט לעד said:

זה לא מאוד משני.

מצד שני לא ההרכב הכי חזק שלנו, אני חושב שבהרכב החזק ביותר שלנו אנחנו טובים יותר על הנייר.

צפיתי בהם ב2 משחקים מלאים וההתרשמות שלי היא שיש להם חלק קדמי באמת אדיר מסוכן ומהיר  אבל שם זה בערך נגמר, לא הקישור ולא ההגנה מרשימים, הם לא קבוצה של הנעת כדור, הם עוקצים והם טובים בזה. 

35 דקות לפני, הצהוב מהיציע said:

גם זה לא מדוייק, ממה שזכור לי התחלנו לשלוט רק במחצית השנייה ולא ממש איימנו ללא הפסקה. 

תקציר מאתמול, ויאריאל יכלה לשים 2 לפני המחצית:

41 דקות לפני, Naor23 said:

מצד שני לא ההרכב הכי חזק שלנו, אני חושב שבהרכב החזק ביותר שלנו אנחנו טובים יותר על הנייר.

צפיתי בהם ב2 משחקים מלאים וההתרשמות שלי היא שיש להם חלק קדמי באמת אדיר מסוכן ומהיר  אבל שם זה בערך נגמר, לא הקישור ולא ההגנה מרשימים, הם לא קבוצה של הנעת כדור, הם עוקצים והם טובים בזה. 

גם זה לא מדוייק, ממה שזכור לי התחלנו לשלוט רק במחצית השנייה ולא ממש איימנו ללא הפסקה. 

תקציר מאתמול, ויאריאל יכלה לשים 2 לפני המחצית:

האמת שפספסתי את הנושא דיברתם עליו, התכוונתי למשחק מאתמול(קרבאח) באיומים על השער ומשחק התקפי.

במשחק שלנו מולם(סיבאספור) היינו יעילים והנענו כדור טוב באמצע.

On 4.12.2020 at 12:23, Keano said:

הגישה חייבת להיות לבוא לנצח את המשחק, ובמידה ולא נצליח ויהיה תיקו זה עדיין טוב.

הם לא באזל שנצטרך בונקר מהסרטים, יותר הייתי משווה אותם לאלטאך משופרים שגם שם היינו צריכים תיקו כדי לעלות.

לא, לא, הם הרבה יותר טובים מאלטאך.

יותר כמו אסטנה שהשפילה אותנו פעמיים.

אגב, המאזן שלנו מול טורקיות בבית:

לפני8 שעות , ששון הצהוב said:

לא, לא, הם הרבה יותר טובים מאלטאך.

יותר כמו אסטנה שהשפילה אותנו פעמיים.

אגב, המאזן שלנו מול טורקיות בבית:

ממש לא אסטנה של העונה ההיא שהיו קבוצה ברמת ליגת אלופות. לסיבאס יש איכות אבל אין הרבה ניסיון באירופה.