Jump to content

מכבי - קרבאח | הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

11 דקות לפני, Dan eran said:

מה יכול להיות שבוע הבא? נרד ליגה? לא 

לא נעלה משלב בתים אירופי. ברור זה פספוס אבל זה לא ביזיון ובושה, ממש לא

למי אכפת בושה או לא, הדיבורים האלה זה כאילו אנשים חיים עם ה״נושאי ציטוטים״ בראש עוד לפני שמתחיל המשחק. מבעס אחושרמוטה, צ׳אנס שלא חוזר הרבה ומקווה שלא נאבד את זה כי זה היה מונח, רק לקחת.

Just now, dushko said:

למי אכפת בושה או לא, הדיבורים האלה זה כאילו אנשים חיים עם ה״נושאי ציטוטים״ בראש עוד לפני שמתחיל המשחק. מבעס אחושרמוטה, צ׳אנס שלא חוזר הרבה ומקווה שלא נאבד את זה כי זה היה מונח, רק לקחת.

לא פשוט הבחור פה אמר שאנשים פה לא קולטים מה יכול לקרות שבוע הבא. ולדעתי זה קיצוני מאד

1 דקה לפני, Dan eran said:

לא פשוט הבחור פה אמר שאנשים פה לא קולטים מה יכול לקרות שבוע הבא. ולדעתי זה קיצוני מאד

אוקיי, ואני חושב שהבחור לא רחוק מהאמת כי כשאתה עולה מהבתים מחזור לפני הסיום הרבה מהעומס המנטלי של אירופה/ליגת העל יורד ממך.

Just now, dushko said:

אוקיי, ואני חושב שהבחור לא רחוק מהאמת כי כשאתה עולה מהבתים מחזור לפני הסיום הרבה מהעומס המנטלי של אירופה/ליגת העל יורד ממך.

סבבה מקבל את דעתך 

אני לא מסכים איתה

לשומרי הגלקסיה שקוראים לאנשים פה בכיינים.

תנו לאנשים שניה אחרי משחק להוציא את התסכולים שלהם, זה טבעי לחלוטין.

מחר בבוקר כולם ירגעו ויהיה בסדר.

לא צריך לקחת קשה כל קריאת תסכול.

6 דקות לפני, kikoman said:

גראסהופרס היתה קבוצה מעולה 

נכון. התכוונתי לעניין ששחקנים שלקחו חלק במשחק ציינו שנים אחרי זה שהם לא הבינו את גודל השעה וההזדמנות לעלות לצ'מפיונס.

2 דקות לפני, liron1006 said:

לשומרי הגלקסיה שקוראים לאנשים פה בכיינים.

תנו לאנשים שניה אחרי משחק להוציא את התסכולים שלהם, זה טבעי לחלוטין.

מחר בבוקר כולם ירגעו ויהיה בסדר.

לא צריך לקחת קשה כל קריאת תסכול.

אין לי בעיה עם ביקורות אבל יש לי בעיה עם מילים פוגעניות ואפילו קללות 

התפקיד שלנו הוא קודם כל לעודד ולתמוך בקבוצה ורק אחר כך לתת ביקורת לא הפוך

שוב אין לי בעיה עם ביקורת אבל יש דרך

זוכר את צמד המשחקים מול גראסהופרס כאילו היה אתמול. תכלס פספוס רציני. לקח כל כך הרבה שנים לעשות את זה.

אבל גראסהופרס היו קבוצה על רמה. אנחנו התעלינו וזה לא הספיק. מי זוכר את קשנצב מבקיע בחוץ את הגול?

3 דקות לפני, Dan eran said:

אין לי בעיה עם ביקורות אבל יש לי בעיה עם מילים פוגעניות ואפילו קללות 

התפקיד שלנו הוא קודם כל לעודד ולתמוך בקבוצה ורק אחר כך לתת ביקורת לא הפוך

שוב אין לי בעיה עם ביקורת אבל יש דרך

מבטיח לך שמחר בבוקר לא תשמע אנשים מתבטאים ככה. כל אחד והדרך שלו לשחרר. עם חלק מסכים עם חלק לא.. מחר יהיה בסדר.

לפני9 שעות , מכביסט לעד said:

אם הוא לא פותח בהרכב הגנתי בחמישי הוא צריך ללכת הביתה. הם טובים מאיתנו ותיקן מספיק לנו כדי לעלות.

לפתוח הגנתי זה להזמין לחץ 90 דקות, להראות שאתה מפחד, מתישהו לחטוף את הגול ולקבל בראש. צריך לעלות כמו נגד ויאריאל ויהיה בסדר. 

59 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

לפתוח הגנתי זה להזמין לחץ 90 דקות, להראות שאתה מפחד, מתישהו לחטוף את הגול ולקבל בראש. צריך לעלות כמו נגד ויאריאל ויהיה בסדר. 

ויאריאל באו ברוגע ולא נתנו הכל. לטורקיה יש קבוצת התקפה מצוינת והם יעשו הכל בשביל לנצח.

אני לא אומר לעשות אבוקסיס, אבל כן לפתוח עם הרכב זהיר.

לפני11 שעות , liron1006 said:

זוכר את צמד המשחקים מול גראסהופרס כאילו היה אתמול. תכלס פספוס רציני. לקח כל כך הרבה שנים לעשות את זה.

אבל גראסהופרס היו קבוצה על רמה. אנחנו התעלינו וזה לא הספיק. מי זוכר את קשנצב מבקיע בחוץ את הגול?

בכיה לדורות. גראסהופרס ממש לא היו קבוצה מפוארת אלא היינו באותה רמה. עשינו 1:1 נפלא בחוץ עם קשנצב ופה בבלומפילד מלא באמצע הקיץ כשחשבנו שהשוויצרים ימסו וזה שלנו קיבלנו גול מטומטם והחמצנו החמצות של טירונים בלי סוף. אצל מכביסיטים יושבים בראש לא רק נצחונות מפוארים אלא גם ההחמצות הגדולות כמו המשחק זה, פנרבחצ'ה, טנריפה, ואפילו ההחלקה של עטר בדרבי 4:0 ופנדל שלא נשרק על זיו, ההחמצה של יוני ב-4:3 ואפשר להמשיך עוד :)  

לפני2 שעות , מכביזם זה בדם said:

בדיוק. לפתוח התקפי ומאוזן (סבוריט גם חוזר אז ההגנה מתייצבת) בלי בלקמנים כאלה ואחרים, לתת את הראשון, לתת להם לפתוח ולרווח בטירוף ולנצל את השטחים לשני בדרך לנוקאאוט

57 דקות לפני, boys77 said:

בדיוק. לפתוח התקפי ומאוזן (סבוריט גם חוזר אז ההגנה מתייצבת) בלי בלקמנים כאלה ואחרים, לתת את הראשון, לתת להם לפתוח ולרווח בטירוף ולנצל את השטחים לשני בדרך לנוקאאוט

הם קבוצה יותר טובה ממך. תבוא לשחק התקפי אתה תחטוף. במיוחד שתיקו מספיק לך כדי לעלות.