Jump to content

לקראת קרבאח בחוץ

דקסטר

Recommended Posts

באווירה טובה עם ניצחון שלישי ברציפות בליגה, מכבי תמריא לטורקיה כבר בעוד יומיים (רביעי) למשחק הרביעי שלה ב-12 ימים והפעם - קרבאח.

קרבאח מגיעה אחרי ההפסד לסיבאספור 2-3 בבית (איסטנבול) שמשאיר אותה במקום האחרון בבית שלנו עם 4 הפסדים ב-4 משחקים ו-1-1 בליגה מול סאביל שמותיר אותה בפסגת הליגה האזרית לאחר 10 מחזורים.

אמנם זו קלישאה אבל דווקא כי לקרבאח אין על מה לשחק מבחינת עליית שלב והלחץ שכרוך בזה, הם יגיעו משוחררים ועם רצון להביא נקודות ראשונות בבית, לא יהיה פשוט.

במקביל למשחק שלנו נחזיק אצבעות לויאריאל שתשחק בסיבאס ונקווה שלא תופתע ע"י הטורקים.

במכבי סבוריט יעדר עקב הכרטיס האדום מול ויאריאל וגלזר בספק גדול, מחר יוחלט אם יהיה חלק מהסגל שיטוס למשחק.

יהיה מעניין לראות אם במשחק בעל חשיבות כ"כ גדולה וללא סבוריט וגלזר, דוניס יחזור ל3 בלמים או ימשיך בשיטה ועם 8-9 השחקנים שהתחיל לקבע בהרכב.

הימור:

דניאל

זאדה הרננדז טיבי קנדיל

גולסה

ריקן       פרץ

יונתן       פשיץ'     ביטון

יום חמישי 19:55, ספורט2.

יאללה מכבי!

לא היה יותר הגיוני שלפחות עד אחהצ-ערב נשמח מהניצחון אתמול (יש שיאמרו עד למשחק הערב שיראה עוד יותר לאן העונה הולכת) במקום ככה בום, המשחק הכי חשוב העונה בחמישי תתחילו להלחץ?

למען האמת רוב הסיכויים שהמשחק הבא (נגד הטורקים בבלומפילד) יהיה המשחק החשוב.

נצטרך הרבה מזל, גם לנצח את קארבח בחוץ וגם שסיבאס יפסידו בשביל להבטיח העפלה כבר במחזור הקרוב.

24 דקות לפני, Sawyer said:

לא היה יותר הגיוני שלפחות עד אחהצ-ערב נשמח מהניצחון אתמול (יש שיאמרו עד למשחק הערב שיראה עוד יותר לאן העונה הולכת) במקום ככה בום, המשחק הכי חשוב העונה בחמישי תתחילו להלחץ?

חיפה תנצח אז בלילה היה פחות זורם אבל כן, כנראה אחהצ היה הזמן הנכון.

בכל מקרה נהנו בלילה ובבוקר עכשיו אין דרך חזרה, המשחק הכי חשוב העונה

הפאקניג משחק הכי חשוב העונה. חייבים לסיים את הסיפור ולהתפלל לעזרה מויאריאל. אסור שהמשחק בבלומפילד יכריע כי אנחנו טובים בלחרבן (המתח שיהיה שם יהרוג את כולנו).

יהיה מאוד קשה לנצח את קארבח בלי גלזר וסאבוריט, במיוחד שהם יתנו הכל כדי לא לסיים עם 0 נקודות. אמנם זה לא המגרש בית שלהם, אבל זה לא המשחק הראשון שלהם שם ולנו אף פעם לא קל שם. 

4 דקות לפני, סזאר מנדיונדו said:

למען האמת רוב הסיכויים שהמשחק הבא (נגד הטורקים בבלומפילד) יהיה המשחק החשוב.

נצטרך הרבה מזל, גם לנצח את קארבח בחוץ וגם שסיבאס יפסידו בשביל להבטיח העפלה כבר במחזור הקרוב.

לא יודע אם נצטרך הרבה מזל כי אם נציג את היכולת הטובה שלנו ננצח ואם ויאריאל יחליטו שהם רוצים לנצח הם ינצחו. 

אסור להגיע למצב שהמשחק בבית הוא המכריע כי שלושה ימים לפני יש לנו נגד אשדוד בחוץ והעומס יכול להכריע. חוץ מזה, אני לא בטוח שאנחנו טובים מהם ולא רוצה לשים הכל על משחק אחד.

בקיצור המשחק הכי חשוב מאז באזל.

הוכחנו שכשאנחנו בשטף שלנו רוצים ויוזמים אנחנו מסוגלים להבקיע מול כל אחת. ההגנה התייצבה יחסית. בלי סאבוריט זה טיפה קשה יותר אבל אנחנו עדיין משחקים נגד קרבאח ולא ברצלונה. יאללה לסיים את הסיפור (בעזרתה של ויאריאל) ולעלות מחזור אחרון עם הרכב מחליפים כדי לשמור כוחות לליגה.

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא יודע אם נצטרך הרבה מזל כי אם נציג את היכולת הטובה שלנו ננצח ואם ויאריאל יחליטו שהם רוצים לנצח הם ינצחו. 

אסור להגיע למצב שהמשחק בבית הוא המכריע כי שלושה ימים לפני יש לנו נגד אשדוד בחוץ והעומס יכול להכריע. חוץ מזה, אני לא בטוח שאנחנו טובים מהם ולא רוצה לשים הכל על משחק אחד.

בקיצור המשחק הכי חשוב מאז באזל.

משחק חשוב מאוד.

בלי קשר לויאריאל כמובן נצחון שווה 2 נקודות דירוג יקרות + 2.2 מיליון שקל. צריך לתת הכל כדי לנצח בלי קשר.

מה גם שניצחון פה מבטיח לנו שתיקו יספיק לנו במחזור האחרון גם אם במקרה סיבאס ינצחו את ויאריאל. (בסיטואציה מסויימת גם הפסד 1-0 יספיק).

2 דקות לפני, Krishi said:

הוכחנו שכשאנחנו בשטף שלנו רוצים ויוזמים אנחנו מסוגלים להבקיע מול כל אחת. ההגנה התייצבה יחסית. בלי סאבוריט זה טיפה קשה יותר אבל אנחנו עדיין משחקים נגד קרבאח ולא ברצלונה. יאללה לסיים את הסיפור (בעזרתה של ויאריאל) ולעלות מחזור אחרון עם הרכב מחליפים כדי לשמור כוחות לליגה.

בהמשך להודעה שלי למעלה, גם אם נעפיל במחזור הבא (הלוואי!!!), תחושה שלא יוותרו כל כך מהר על 2 נקודות דירוג + 2.2 מיליון שקל וינסו לנצח גם את המשחק האחרון אפילו אם הוא חסר משמעות בטבלה. ובצדק.

9 דקות לפני, פנחס שוף said:

הייתי שם את ייני מגן שמאלי ושלא יעלה יותר מידי להתקפה

הבעיה שדוניס מאוד אוהב שהמגנים עולים למעלה. אולי הייתי חושב על חמישה בהגנה וחוזז כסוג של מגן שמאלי.

4 דקות לפני, הנדון said:

אבל שיש פגרת נבחרת אנחנו מתים

מתי באמת יש נגד סקוטלנד? הרבה זמן לא היה.

11 דקות לפני, Krishi said:

לא מבין לאן נעלם בלטקסה, מעלה אותו מחליף במקום סאבוריט בכיף. 

חטפנו על הראש שלו גול/פנדל בכל משחק ששיחק לפי דעתי, אולי נשרף אצל דוניס. 

מצד שני דוידזאדה זה אותו דבר רק שהוא רץ כמו משוגע 90 דקות. 

2 דקות לפני, nirnir20 said:

חטפנו על הראש שלו גול/פנדל בכל משחק ששיחק לפי דעתי, אולי נשרף אצל דוניס. 

מצד שני דוידזאדה זה אותו דבר רק שהוא רץ כמו משוגע 90 דקות. 

הוא אמנם גרם לשני פנדלים אבל אחד מהם היה המצאה של השופט והשני היה בעיקר חוסר מזל (וגם שם יש שופטים שלא היו שורקים על זה). 

חוץ מזה הוא הראה משחק טוב מאוד. 

הוא בטח עדיף על דודזאדה שעל הראש שלו חטפנו יותר שערים והוא בגדול חור מהלך וגם לא תורם התקפית. 

ייני או בלטקסה במקום סבוריט.

זאת הבקשה היחידה שלי!

אפילו ריקן, היו ימים בעבר הרחוק ששיחק קצת מגן שמאלי.

רק לא דוידזאדה.

זה לא שאני שונא אותו או מנהל איזה קמפיין נגדו, הוא עדיין שחקן סגל שלנו, לובש את הסמל של מכבי, 

פשוט זה משחק חשוב מדי... שיתנו לו לשחק כשסבוריט מורחק ויש איזה משחק בית נגד חדרה... לא במשחק שיכול להביא אותנו לשלב הבא באירופה.

דניאל
      ייני, טיבי, הרננדז
יוני                        קנדיל
          פרץ  גולסה
             קארצב
       פשיץ'    ביטון

לפני8 שעות , סזאר מנדיונדו said:

בהמשך להודעה שלי למעלה, גם אם נעפיל במחזור הבא (הלוואי!!!), תחושה שלא יוותרו כל כך מהר על 2 נקודות דירוג + 2.2 מיליון שקל וינסו לנצח גם את המשחק האחרון אפילו אם הוא חסר משמעות בטבלה. ובצדק.

עם כל הכבוד לדירוג וכסף, העניין המקצועי גובר, ואני לגמרי רואה אותנו עולים בשביל לסגור 0-0, כמו שסוזה עשה מול ניקוסיה בזמנו.