Jump to content

רשמים מהניצחון על כפ"ס בבלומפילד | 3-0 ענק, נראים בכיוון הנכון.

Sawyer

Recommended Posts

כל כך כיף להסתכל על מכבי עכשיו ולראות איך משפרים את מה שיש כדי להגיע לטופ, מוקדם לפנטז על גראלדס ועוד קיצוני בנתיים אבל עד אז אפשר לקוות ליציבות של קנדיל, שהכושר של יוני ימשיך להיות בדיוק כמו היום ואיכשהו התעוררות של אלמוג/טבח כי חייבים עוד קיצוני מתפקד. 

לפני3 שעות , ג'ורדי said:

דניאל

ג׳ראלדש הרננדז ייני סבוריט

גולסה פרץ גלזר

אצילי פשיץ יונתן

הרכב שמגיע לשמינית גמר אירופית

ואם מקבלים את ארסנל ב-32... אונסים אותם כמו זומבים? 

אני זוכר את הדיונים לפני חודשיים בנושא ההעברות, שאמרנו איך בלם וחלוץ ברמה גבוהה יהפכו אותנו לקבוצה הכי טובה בארץ, ואיזה כיף לראות שזה מתממש עם פשיץ' והרננדז. 

ההגנה התייצבה חוץ מ-10 הדקות השחורות בסמי עופר, בהתקפה יש כתובת ושחקן מעולה כמטרה, ואם מוסיפים לזה את הזמן שיש לדוניס להכיר את הקבוצה ולעבוד, אז אלו גם התוצאות. 

כפ"ס קבוצה חמודה ובאמת באה לשחק כדורגל, כמו מעט קבוצות בארץ, אבל ברגע שלחצנו על הדוושה זה נגמר מהר, וזו דומיננטיות שהתגעגענו אליה בליגה אחרי הפתיחה הקשה. 

אני מסכים שקנדיל לא מדויק מספיק בהרמות וגם במסירות לפעמים, אבל צריך להעריך את הדריבל שלו בשטח קטן, את היכולת ההגנתית הדי טובה, ואת הפעלתנות והאקטיביות שאין לכל מגן. 

אני מקווה שהוא ימשיך להשתפר, שאחד מהקיצוניים הרבים שיש לנו יפרוץ (טב"ח/אלמוג/חוזז), ושדן ביטון יהיה מעורב ליותר דקות כי הפוטנציאל שלו בשמיים. 

חוץ מזה - עוד רגע ינואר. אני בטוח שדוניס יודע מה חסר לו בסגל, ויש לי תחושה שאם נעלה שלב באירופה הברז ייפתח לפחות בשביל זר אחד אם לא שניים, ככה שניראה אפילו יותר טוב. 

המשחקים הקרובים יהיו מבחן טוב - אשדוד חוץ במגרש המעצבן שלהם, בית"ר חוץ, ואז ק"ש ונתניה המגניבות שפתחו טוב את העונה. אמורים להיות משחקים מעניינים, במיוחד שאנחנו עם אירופה. 

יונתן במשחק הכי טוב שלו שאני זוכר במכבי. אני לא מדבר על הבישולים או השער אלא על חדות באופן יציב, לחימה, חילוצי כדור ואגרסיביות שאני לא זוכר ממנו באף משחק עד היום.

מול ויאריאל במחצית ראשונה ותחילת שניה הקבוצה שיחקה מצויין ועמדה בקצב של הספרדים והוא נראה קצת לא שייך.. בעיקר נראה שהוא חושב ממש לאט וזה גורם לו להתמעמע עם הכדור ולחפש שיעשו עליו פאולים כדי לצאת איכשהו טוב מהמהלכים... במחצית השניה נראה היה שנפל לו אסימון די גדול לגבי המחשבה שדברים יבואו לו בקלות והעצלנות שלו שעומדת להשאיר אותו מאחור וב20 דקות האחרונות הוא נראה יותר טוב. זאת לפחות התיאוריה שלי כי בתוך הראש שלו לא הייתי.. היום היה המשך ישיר ליכולת שלו בסוף המשחק שם..

המשחק הזה מול ויאריאל זה משחק שבונה ביטחון ומשנה עונה, זה משחק שגורם לשחקנים להבין שהם ברמת מסוגלות הרבה יותר גבוהה ממה שהם חשבו ולהרים את הרף.. היום זאת פעם ראשונה אחרי המון זמן שאני רואה אותנו מפרקים קבוצה (די טובה לדעתי) תוך כדי שאנחנו משחקים כדורגל שפשוט כיף לראות

המשתפר של העונה(לעומת עונה שעברה)-מאור קנדיל, כבר ראינו את סט היכולות שלו לפני שנתים, השנה הוא לוקח את הצ'אנס שלו ב2 ידיים, תענוג.

מרכז ההגנה שלנו פחות טוב משנה שעברה, הוא עדין טוב, אבל פחות משנה שעברה, סבוריט בעוד משחק סולידי וטוב שלו.

דור פרץ-השתפר עוד קצת יחסית לזה שהוא כבר היה טוב ומגיע ללבל הפוטנציאל שלו, בעל בית במרכז השדה.

גולסה-תענוג, אין מילים.

לדעתי הצמד הזה כרגע באמצע צריך להיות באנקר, במשחקים חשובים גלזר יכול לשחק מאחורה, במשחקים פחות אפילו אפשר לוותר עליו .

דן ביטון, חייב ללמוד לשחרר מדי פעם את הכדור, יש לו כדורגל ופוטנציאל.

בן חיים-לצערי הרב עוד חלוד, לאט לאט מוריד חלודה אבל חייב להתחיל גם לתת מספרים.

יוני כהן-בפייסבוק ימשיכו לרשום שהוא מוכר והוא כל שבוע יתן בישול או גול.

פשיץ'-זה החלוץ שחיכינו לו מאז פריצה

לפני8 שעות , מכביסט לעד said:

אולי הרבה לא יסכימו איתי, אבל מבחינה התקפית נראינו יותר טוב מברוב המשחקים בעונה שעברה. גם שניצחנו 3-0 זה היה מגולים בסיום. היום זה 3-0 מהיר ומשקף שבקלות יכל להיות 5.

עם כל האהבה לצ'יקו זה מצחיק שהוא ופשיץ' נחשבים אותו תפקיד. איך הוא שומר על הכדור, עושה תנועה, חכמת משחק, משאיר כדורים, יורד לעזור בהנעת כדור. בינגו של מכבי. רואים את זה מצויין אחרי שנתיים בלי חלוץ אמיתי.

לצד המאכזב זה שוב קנדיל וטב"ח. שתי עמדות שנצטרך לחזק בינואר ואנחנו מסודרים.

אגב, עוד לפני דקה 20 ספרתי חמישה צהובים לכפר סבא. שופט בן זונה הזוי ודביל בקבוע.

תן לי בינואר מגן ימין ועוד בלם זר... ייני איבד ככ הרבה מהמהירות שלו והופך ללא רלוונטי. טיבי בגול מול ויאריאל פשוט ישן על הדשא.

מלאגה שיחררה בלם עם רגל שמאל אז אפשר להביא.

את ניקוליץ שלא ישחק לעולם שישחררו.

לפני4 שעות , מכביזם זה בדם said:

ואם מקבלים את ארסנל ב-32... אונסים אותם כמו זומבים? 

ארסנל זה הדוגמה הכי טובה שלך? 

עוברים אותם בסגל הנוכחי

לפני4 שעות , מכביזם זה בדם said:

אני זוכר את הדיונים לפני חודשיים בנושא ההעברות, שאמרנו איך בלם וחלוץ ברמה גבוהה יהפכו אותנו לקבוצה הכי טובה בארץ, ואיזה כיף לראות שזה מתממש עם פשיץ' והרננדז. 

ההגנה התייצבה חוץ מ-10 הדקות השחורות בסמי עופר, בהתקפה יש כתובת ושחקן מעולה כמטרה, ואם מוסיפים לזה את הזמן שיש לדוניס להכיר את הקבוצה ולעבוד, אז אלו גם התוצאות. 

כפ"ס קבוצה חמודה ובאמת באה לשחק כדורגל, כמו מעט קבוצות בארץ, אבל ברגע שלחצנו על הדוושה זה נגמר מהר, וזו דומיננטיות שהתגעגענו אליה בליגה אחרי הפתיחה הקשה. 

אני מסכים שקנדיל לא מדויק מספיק בהרמות וגם במסירות לפעמים, אבל צריך להעריך את הדריבל שלו בשטח קטן, את היכולת ההגנתית הדי טובה, ואת הפעלתנות והאקטיביות שאין לכל מגן. 

אני מקווה שהוא ימשיך להשתפר, שאחד מהקיצוניים הרבים שיש לנו יפרוץ (טב"ח/אלמוג/חוזז), ושדן ביטון יהיה מעורב ליותר דקות כי הפוטנציאל שלו בשמיים. 

חוץ מזה - עוד רגע ינואר. אני בטוח שדוניס יודע מה חסר לו בסגל, ויש לי תחושה שאם נעלה שלב באירופה הברז ייפתח לפחות בשביל זר אחד אם לא שניים, ככה שניראה אפילו יותר טוב. 

המשחקים הקרובים יהיו מבחן טוב - אשדוד חוץ במגרש המעצבן שלהם, בית"ר חוץ, ואז ק"ש ונתניה המגניבות שפתחו טוב את העונה. אמורים להיות משחקים מעניינים, במיוחד שאנחנו עם אירופה. 

נשאר רק לראות איך אנחנו משחקים נגד בונקרים, כי כ"ס לא עשו בונקר.

לפני7 שעות , Krishi said:

לא ראיתי שום חוליה חלשה היום במכבי. גם לא קנדיל שלא ברור מה נתפסתם עליו פה, נתן אחלה משחק ולגמרי במגמת שיפור. 

מת על קנדיל ומסכים איתך שהוא במגמת שיפור תמידית. אבל אתמול זה היה משחק לא מדוייק שלו באופן חריג. גם הגנתית היה לא משהו שהצליחו לעבור אותו על הקו כמה פעמים, וזה סבבה כן? שאתה משחק כל משחק 90 דקות מידי פעם יהיה משחק נפילה. בסוף הוא גם לא עשה טעויות פאטליות והיה די סולידי.

כשיוני טוב - הוא הכי טוב.

מה שהכניס אותו למשחק זה דווקא העבודה בהגנה. הוא חיפה על קנדיל בכדור שנכנס בתוך הרחבה שלנו. אחר כך עזר בלחץ על שחקני ההגנה של כפס וגם ירד ללחוץ למטה כשהיה צריך.

דווקא התחיל לא חד עם כמה מסירות לא טובות, אפילו המסירה לפשיץ' לקורה שכמעט נגמרה בבישול אם הוא היה מוסר אותה כמו בן אדם היה גול בדוק. אחר כך עוד כמה איבודי כדור לא מחוייבים אבל הוא הכניס את עצמו למשחק דווקא מההגנה וממשחק הקרבה ואז כשזה התחיל להתחבר הוא הפציץ גם בהתקפה.

ברגע שזה השתחרר תוך חצי שעה יכל להיות עם שלושער ושני בישולים. המשקוף, שני הבישולים, הגול מהקרן והנגיחה שכמעט נכנסה - כל אלה קרו תוך פחות מחצי שעה.

רק לפני כמה שבועות, עוד בנובמבר אנשים כבר גזרו את המנוי, והנה כולה נובמבר.

וכבר עקפנו את חיפה, בית"ר, ב"ש, אשדוד וכמובן הפועל וסכנין מדשדשות.

נתניה וק"ש אתמול בתיקו מאופס, ואיכשהו היחידות שפגעו בנו במחזורים 1 ו- 2 מתבררות גם כלא הכי גרועות.

אין לי אינטרס כרגע להקריץ הודעות מהאוב, אבל מעניין מה בגורלם של כל אותם רעילים שפיזרו פה ארס עד לפני שבוע-שבועיים?

אז מה אתם אומרים במבחן התוצאה?

איפה הייתם ממקמים את איביץ' ביחס לעונה הכי הישגית בתולדות הישראליות באירופה (נכון לרגע זה) + מועמדות מובהקת להובלת הליגה+גביע הטוטו+אלוף האלופים?

לפני7 שעות , הילד בן 30 said:

משהו ששמתי לב אליו רק עכשיו, מסירה מצוינת של ייני ליוני בגול של פשיץ 

הבלמים שלנו עם הברקות השנה, גם טיבי הביא בישול של פירלו בגול של בלקמן בסודובה. 

24 דקות לפני, Naor23 said:

עלה המשחק המלא ביוטיוב מי שרוצה.

On 29.11.2020 at 21:58, melody said:

אז דבר איתי אחי יש לי אחלה מנתח ללייזר בעיניים ;)

@melody

בהצלחה גבר, אולי במהירות 0.25 תקלוט שפשיץ נגע, אם לא תפנה למנתח לייזר שלך (:

לפני1 שעה , DaleMaccabi said:

@melody

בהצלחה גבר, אולי במהירות 0.25 תקלוט שפשיץ נגע, אם לא תפנה למנתח לייזר שלך (:

במהירות 0.25 זה בכלל ברור שהשחקן של כפס כבש עצמי.

אין ספק בכלל שזה גול של פשיץ' מה יש לכם.
נכון הזווית קשה וגם בגלל שמהעקב שלו הכדור יורד לרצפה וקופץ שוב זה נראה לכם כאילו רק אחרי הקפיצה זה משנה את הכיוון אבל לא צריך יותר מצפייה חוזרת אחת כדי לראות את זה.