Jump to content

חילופים ? באמת לא מובן לי .

הצבר

Recommended Posts

לפני8 שעות , מכביסט לעד said:

הדוגמאות שנתת לא נכונות. זה כמו שתהפוך מגן ימני למגן שמאלי. לרוב זה לא עובד.

למה קבעתי שגררו לא משהו? כי הוא לא משחק ולא נמצא בסגל.

יש הבדל גדול מהבחינה הזו בין מגינים לקיצוניים. אצל מגינים חשובה הרגל הטבעית על הקו בשביל ההרמות.

קיצוניים יכולים לנצל רגל הפוכה כדי לחתוך לאמצע ולאיים על השער, כך שיש יתרונות לכאן או לכאן, ואין שום בעיה לשחק בכל צד אם אתה בכנף. 

לגבי גררו, זה שהוא לא משחק לא אומר אוטומטית שהוא לא משהו. בפעמיים שהוא שיחק כקיצוני ימני השנה הוא הכין מצבים לגול ושרף את הקו עם עזרה טובה להגנה ומחויבות. 

העניין הוא, כמו במקרה של אלמוג וטב"ח, שיש משבצת אחת סה"כ, וכרגע עדיין לא הגענו לשחקן הנכון או נתנו מספיק אשראי וביטחון כדי שהוא יהיה כזה.  

לפני10 שעות , Dr. Caligari said:

להגיד שנפגענו מראייקוביץ' שהתחלופה הייתה חואן פאבלו (המבשל מספר אחת ליריבות שלנו!  ולא עצר כדור אחד,  במשך שנתיים,  ברמה שראייקו כבר נגד ב''ש במשחק הראשון שלו שהיה יום אחרי שנחת.  כל הטעויות של ראייקו בכל ה4 שנים לא מגיעות לכמות של 2 משחקים רצופים שלו!!! ואני אוהב את קולינאס אבל צריך להיצמד לעובדות) או השוער המחליף של רעננה (שהשאיר אותנו ב10 שחקנים בהזדמנות היחידה שהיה לו להראות את עצמו)  זה פשוט מעצבן, מטומטם וגניבת דעת 

לאילון יש כישרון אבל הוא רחוק מלהיות מקור השוואה לראייקו אפילו לדור פרץ של תחילת העונה של ג'ורדי -  אז קדימה תתחיל להוכיח את עצמך ודרך האימונים והדקות המועטות תקנה את הצ'אנס כי כולנו נשמח מזה כולל דוניס 

שמע, אי אפשר לומר שלא שילמנו על ראייקו שכר לימוד בהתחלה שלו אצלנו.

ההשוואה לא צריכה להיות לקולינאס, אלא לשוער מנוסה שיכל לבוא במקומו (לא ראייקו) שהיה נותן יותר שקט בהתחלה. 

וזה בדיוק העניין, הלכנו עם שחקן (שוער) צעיר כדי להשביח אותו, והיינו מוכנים לשלם טעויות וחוסר ביטחון מדי פעם בעונה הראשונה או השנייה כדי שנצליח אח"כ. 

19 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

יש הבדל גדול מהבחינה הזו בין מגינים לקיצוניים. אצל מגינים חשובה הרגל הטבעית על הקו בשביל ההרמות.

קיצוניים יכולים לנצל רגל הפוכה כדי לחתוך לאמצע ולאיים על השער, כך שיש יתרונות לכאן או לכאן, ואין שום בעיה לשחק בכל צד אם אתה בכנף. 

לגבי גררו, זה שהוא לא משחק לא אומר אוטומטית שהוא לא משהו. בפעמיים שהוא שיחק כקיצוני ימני השנה הוא הכין מצבים לגול ושרף את הקו עם עזרה טובה להגנה ומחויבות. 

העניין הוא, כמו במקרה של אלמוג וטב"ח, שיש משבצת אחת סה"כ, וכרגע עדיין לא הגענו לשחקן הנכון או נתנו מספיק אשראי וביטחון כדי שהוא יהיה כזה.  

נכון שמגן וקיצוני זה שונה, אבל בהרבה מקרים שחקני כנף מתקשים באגף השני.

גררו לא שרף את הקו אלא עשה פעולות טובות נגד ב"ש חלשה (גם בלקמן היה טוב נגדם). 

יש לשחקנים עד ינואר להוכיח. בחודש הקרוב יש המון משחקים וכולם ישחקו. אם המצב לא ישתפר נצטרך להתחזק שם.

Just now, zeudemort said:

עם איך שבלקמן שיחק זאת אמירה אמיצה מאוד

אני רואה את המחליפים שלו מספיק זמן.

אתה זוכר מה עשה המחליף של פשיץ' ביום ראשון?

1 דקה לפני, turgi said:

אני רואה את המחליפים שלו מספיק זמן.

אתה זוכר מה עשה המחליף של פשיץ' ביום ראשון?

החלופות אמנם לא מדהימות, אבל בלקמן צריך להיות האופציה האחרונה

2 דקות לפני, אקיטה said:

גררו לדעתי סבבה לגמרי.

לפני שכטר ובלקמן קל מבחינתי.

אני לא פוסל שאתה צודק.

מצד שני לא הייתי חותם על זה.

רוצה לומר גררו=בלקמן=שכטר.

אם פשיץ' לא משחק אנחנו בבעיה וזה לא קשור לדוניס.

5 דקות לפני, turgi said:

אני לא פוסל שאתה צודק.

בדיוק.

כאמור לדעתי הוא טוב מהם אבל עדיין לא מספיק כחלוץ שני במכבי, עוד מאוד מוקדם לגביו, הבעיה שהשניים האחרים הם על תקן צל.

Just now, אקיטה said:

בדיוק.

כאמור לדעתי הוא טוב מהם אבל עדיין לא מספיק כחלוץ שני במכבי, עוד מאוד מוקדם לגביו, הבעיה שהשניים האחרים הם על תקן צל.

הבעיה שהסגל לא כזה עמוק כמו שחשבנו.

מספרית יש לנו הרבה שחקנים, להרבה מהם לא היית נותן לשחק.

1 דקה לפני, turgi said:

אני לא פוסל שאתה צודק.

לא קשור לדוניס זה ילו פריידי רציני. יש קאדר, עמוק או רחב זה כבר תלוי בו.

50 דקות לפני, turgi said:

ספציפית היום, אני לא יודע מה הוא היה יכול לעשות אחרת.

דווקא ספציפית להיום הוא טעה באיזה 15 החלטות בערך. אולי הוא שתה נכון אתה המים מהבקבוק. אני לא ראיתי דבר כזה- מי שפתח, מי דיצא, מערך שגוי שהוחלף באיחור ורק בגלל פציעה של קנדיל...

יום הכיפורים של דוניס היום שכל עליהום או ביקורת תיהיה מוצדקת. אני אתפלא עם הוא קשר נכון את הנעליים שלו.

2 דקות לפני, המכבייה said:

דווקא ספציפית להיום הוא טעה באיזה 15 החלטות בערך. אולי הוא שתה נכון אתה המים מהבקבוק. אני לא ראיתי דבר כזה- מי שפתח, מי דיצא, מערך שגוי שהוחלף באיחור ורק בגלל פציעה של קנדיל...

יום הכיפורים של דוניס היום שכל עליהום או ביקורת תיהיה מוצדקת. אני אתפלא עם הוא קשר נכון את הנעליים שלו.

זה שתמשיך להגיד את זה לא הופך את זה לנכון.

9 דקות לפני, turgi said:

אני לא פוסל שאתה צודק.

מאוד רוצה להאמין שגררו עדיף על שניהם.

Just now, המכבייה said:

תורג'י, הוא שיחק היום מול קבוצה שלא התעניינה במשחק. גם מכבי לא התעניינה בלנצח. לא סגל, כן סגל. גם את ההירכייה הבסיסית הוא מחרבן. 

לא מסכים.

ההיררכיה הבסיסית ברורה מאוד, יש לנו 13 שחקנים וזהו. זה היה אותו הדבר גם אצל איביץ'.

5 דקות לפני, המכבייה said:

תורג'י, הוא שיחק היום מול קבוצה שלא התעניינה במשחק. גם מכבי לא התעניינה בלנצח. לא סגל, כן סגל. גם את ההירכייה הבסיסית הוא מחרבן. 

זה לא נכון. הם רצו לסיים עם נקודות ונלחמו כמו שאנחנו רצינו לסיים עם נקודות אז מול ויאריאל.

הזלזול בהם זה משהו, לוקח את כל החוליה ההתקפית שלהם אלינו.

1 דקה לפני, turgi said:

לא מסכים.

ההיררכיה הבסיסית ברורה מאוד, יש לנו 13 שחקנים וזהו. זה היה אותו הדבר גם אצל איביץ'.

זה לא נכון לדעתי. איביץ מנצח את זה שחמט קל 3-0 עם קארצב שמשחק, עם 4 בהגנה, עם חלוץ שרק נושם ולא עם בלקמן, עם תחרות שנבנית באגפים, עם חילופים ברורים, עם להגיב למשחק. תיקו והפסד זה אותו דבר. דוניס לא מסכן, בטח לא ביחס לאזרים. לא היה להם 18 לרשום. בחייאת. כל מה שהוא הצליח לייצר בתנאים קשים, הוא חירבן כשיש לו היום הרבה יותר מאשר לפני חודשיים. יודע למה? כי הוא בו אדם(לא רק מאמן) חוצפן. וכל מה שהוא בישל היום בסיר, יעלה על גדותיו וישרף לו התבשיל. וואלק, אני מהסבלניים פה בפורום.