Jump to content

חילופים ? באמת לא מובן לי .

הצבר

Recommended Posts

לפני1 שעה , מכביסט לעד said:

אז תתן לו לשחק גם על חשבון פגיעה מקצועית? מנור סולומון אתמול לא פתח בהרכב וזה לא מנע ממנו להיכנס ולהבקיע. אני לא רואה שהוא נפגע. 

אם אלמוג רוצה לקבל דקות הוא צריך להרוויח אותם. אם הוא יקבל דקות בכל מקרה רק בגלל שיש לו כישרון איזה דוגמה תהיה פה? ששחקנים שלא יתאמצו יקבלו דקות רק בגלל שהם מוכשרים?

פגיעה מקצועית? את מי אתה מעדיף על פניו באגף ימין?

1 hour ago, YNWA said:

יש כאן יחצנים ולוביסטים של שחקנים

לא ברור העניין הזה

ברמת הדור מלול

חלאס יש מאמן

אז לא נדון פה? לא מכיר באופן אישי לא את אלמוג ולא אף שחקן של מכבי, בסך הכל מביע את דעתי על מצב הסגל והקבוצה וכותב מה אני חושב שלדעתי יהיה הכי חכם וטוב לקבוצה, האם אני צודק? לא בטוח, אבל בשביל זה יש עוד אנשים שיענו לי.

הפורום נועד בין היתר בשביל לדון על נושאים מקצועיים בקבוצה.

אני בדעה שבמצבה הנוכחית אלמוג חייב להיות בהרכב, אבל אי אפשר להתעלם מזה שכל פעם שהוא נכנס(גם אם רק לרבע שעה) הוא מסריח את הדשא, בן 20 שאמנם הראה ניצוצות אבל בתכלס לא עשה כלום בקריירה לא יכול לעלות ולזרוק זין.

49 דקות לפני, Naor23 said:

פגיעה מקצועית? את מי אתה מעדיף על פניו באגף ימין?

אני לא המאמן גבר. יש מאמן שמאמין שיש יותר טובים מאילון או כאלה שיותר מתאימים לשיטה. 

אני לא בטוח שאילון מתאים לשחק בימין. על הנייר יש לנו שחקן אחד בלבד שיודע לשחק בימין חוץ מיונתן כהן וזה גררו. בגלל זה צריך להביא עוד שחקן בינואר.

18 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אני לא המאמן גבר. יש מאמן שמאמין שיש יותר טובים מאילון או כאלה שיותר מתאימים לשיטה. 

אני לא בטוח שאילון מתאים לשחק בימין. על הנייר יש לנו שחקן אחד בלבד שיודע לשחק בימין חוץ מיונתן כהן וזה גררו. בגלל זה צריך להביא עוד שחקן בינואר.

שוט, אתה המאמן, את מי אתה מרכיב באגף ימין במשחק מחר ובאשדוד?

בוא נשמע איזה הצעות יש לך, כל דעה מעניינת.

8 דקות לפני, Naor23 said:

שוט, אתה המאמן, את מי אתה מרכיב באגף ימין במשחק מחר ובאשדוד?

בוא נשמע איזה הצעות יש לך, כל דעה מעניינת.

זהו שכל האפשרויות לא משהו, כי גררו לא משהו וכל השאר לא משחקים באגף ימין.

ואני לא נמצא באימונים וגם לא מבין את השיטה...

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

פשוט תבחר אחי, לא כזה קשה, נניח אתה המאמן.

ולא יודע איך קבעת מי יודע לשחק בימין ומי לא.

1 דקה לפני, Naor23 said:

פשוט תבחר אחי, אתה המאמן, לא כזה קשה.

ולא יודע איך קבעת מי יודע לשחק בימין ומי לא.

מה זה לא יודע איך קבעתי מי יודע לשחק איפה? איך אתה קובע שפיבן בלם?

קח סוד, מבטיח לך שחוזז מסוגל אם דוניס אומר לו לשחק בימין אז הוא ישחק בימין, כנל לאלמוג וטבח וכל שחקן שדוניס יגיד לו, והשחקן אפילו ישמח.

בביתר תא חוזז שיחק בימין, אתה צריך לבדוק לפני שאתה כותב אחי. למשל זה שגררו לא שיחק בשמאל עד עכשיו במכבי בוגרים לא אומר שהוא "לא יכול" לשחק בשמאל, אנחנו לא יודעים.

ולפני שאתה עונה לי אני כבר אענה לך, נכון יש עמדות שהשחקן מעדיף וטוב בהם יותר ורגיל אליהם.

ואני עוד יותר אתקטנן (כותבים ככה?) לגבי הערה על פיבן, אם המאמן יגיד לו לשחק קשר אחורי או מגן ימני הוא ישחק שם כי ככה המאמן אמר. הפעם אתה המאמן, אתה מצידי חופשי לשים את בלטקסה כקיצון ימין אם בא לך.

לא ענית לי על השאלה.

גם אני אשחק מגן אם דוניס יגיד לי, אבל אתה צריך להתאים את השיטה ואת העמדה לשחקנים. תראה מה קרה כשדוניס העביר את יונתן לאגף שמאל - שני בישולים מהאגף (לא סופר את הגול כי זה מקרן). 

לגבי חוזז, בית''ר רמלה זו לא הרמה של מכבי אם כל הכבוד. אם בכל זאת הוא מתאים לשחק שם צריך לראות שהוא יותר טוב מבן חיים וביטון. 

קשה לי להאמין שנראה ממנו יותר מדי שם ובגלל זה אנחנו צריכים לחפש שחקן כנף. 

התשת אותי, אתה לא זורם איתי אחי אז אני שוב אוותר, אמרת שאלמוג לא מספיק טוב לפתוח, אז כולה עניין אותי אז את מי כן תשים שם ב2 המשחקים הקרובים, זהו.

7 דקות לפני, מכביסט לעד said:

גם אני אשחק מגן אם דוניס יגיד לי, אבל אתה צריך להתאים את השיטה ואת העמדה לשחקנים. תראה מה קרה כשדוניס העביר את יונתן לאגף שמאל - שני בישולים מהאגף (לא סופר את הגול כי זה מקרן). 

לגבי חוזז, בית''ר רמלה זו לא הרמה של מכבי אם כל הכבוד. אם בכל זאת הוא מתאים לשחק שם צריך לראות שהוא יותר טוב מבן חיים וביטון. 

קשה לי להאמין שנראה ממנו יותר מדי שם ובגלל זה אנחנו צריכים לחפש שחקן כנף. 

אני לא אמרתי שהוא לא מספיק טוב כי אני לא נמצא באימונים כדי לדעת את הרמה ואת השיטה. לדעת המאמן (או המאמנים כי גם איביץ' חשב ככה) הוא לא מספיק טוב בשביל ההרכב כרגע. 

לדעתי כל מה שיש לנו שם זה לא מספיק וחסר לנו איכות שם. כרגע זה לא נראה שאלמוג, חוזז, טב"ח או גררו הם הפתרון.

זה לא פיפא שאתה פשוט מציב את ה11 שלדעתי הכי טובים.

נאור לא נמאס לך לדון דיוני סרק? מה זה משנה מה אתה חושב אתה לא המאמן, ולא, לא בשביל להתערב למאמן בהרכב נפתח הפורום. רחוק מזה.

במכבי של העידן המודרני האוהדים לא מתערבים בהרכב. עברנו את ימי הלחשושים בקריית שלום ולכן אני בוחר לגנות אותך

אם וכאשר המאמן נכשל, אתה יכול לבוא ולהגיד נכשל, אבל כל עוד הוא מכבי, הוא ורק הוא יקבע את ההרכב, וכל נסיון להשפיע עליו, זה נטו להביא הרס למכבי

16 דקות לפני, YNWA said:

נאור לא נמאס לך לדון דיוני סרק? מה זה משנה מה אתה חושב אתה לא המאמן, ולא, לא בשביל להתערב למאמן בהרכב נפתח הפורום. רחוק מזה.

במכבי של העידן המודרני האוהדים לא מתערבים בהרכב. עברנו את ימי הלחשושים בקריית שלום ולכן אני בוחר לגנות אותך

אם וכאשר המאמן נכשל, אתה יכול לבוא ולהגיד נכשל, אבל כל עוד הוא מכבי, הוא ורק הוא יקבע את ההרכב, וכל נסיון להשפיע עליו, זה נטו להביא הרס למכבי

חחחחח איך מה שאני כותב בפורום מזיז תביצה לדוניס אחי? למה מי אני?

פורום אוהדים, זה לא שתקפתי שחקן, ההפך, אני כותב מה לדעתי יהיה טוב לקבוצה, שוב לא בטוח שאני צודק, אבל זכותי להביע מה דעתי נכון לקבוצה. ההודעות פה לא מזיזות בשיט למכבי או לדוניס תהיה בטוח, והם יעשו מה שנראה להם הכי נכון ואם בסוף זה יעשה טוב לקבוצה אז אני אשמח גם אם זה יוציא אותי מטומטם.

לפני2 שעות , AvielMaccabi4 said:

אני בדעה שבמצבה הנוכחית אלמוג חייב להיות בהרכב, אבל אי אפשר להתעלם מזה שכל פעם שהוא נכנס(גם אם רק לרבע שעה) הוא מסריח את הדשא, בן 20 שאמנם הראה ניצוצות אבל בתכלס לא עשה כלום בקריירה לא יכול לעלות ולזרוק זין.

אנחנו מסכימים על מלא דברים בזמן האחרון

לפני11 שעות , מכביסט לעד said:

נגד זלצבורג הייתה לו פעולה אחת טובה בגול ועוד החמצה שבסופו של דבר עלתה לנו בפנדל.

קודם כל, ההחמצה לא עלתה לנו בפנדל, אלה שני מהלכים נפרדים ובכלל לא היה פנדל.

דבר שני, אתה חייב לראות את המשחק שוב אם אתה באמת מאמין וממשיך לרשום שהדבר היחיד שהוא עשה זה הפעולה בגול. 

לפני10 שעות , מכביסט לעד said:

אז תתן לו לשחק גם על חשבון פגיעה מקצועית? מנור סולומון אתמול לא פתח בהרכב וזה לא מנע ממנו להיכנס ולהבקיע. אני לא רואה שהוא נפגע. 

אם אלמוג רוצה לקבל דקות הוא צריך להרוויח אותם. אם הוא יקבל דקות בכל מקרה רק בגלל שיש לו כישרון איזה דוגמה תהיה פה? ששחקנים שלא יתאמצו יקבלו דקות רק בגלל שהם מוכשרים?

סתם לצורך העניין, ראיקוביץ' לא הרוויח את הדקות ו'נפגענו' מקצועית בהתחלה כשהוא הגיע. זה חלק מהמחיר שמשלמים בהתבססות על שחקנים צעירים שאח"כ מוכרים במיליונים. 

דבר נוסף - אלמוג בהחלט הרוויח אותם בתחילת השנה מול זלצבורג, ריגה ואלוף האלופים. היו לו יותר משחקים טובים ממשחקים רעים השנה. 

מבחינתך אם הוא היה חושך משחק או שניים אז כבר לא מגיע לו קרדיט יותר? להזכיר כמה משחקים רעים היו ליונתן כהן בתחילת השנה בליגה או לקבוצה באופן כללי? 

לפני6 שעות , מכביסט לעד said:

מה זה לא יודע איך קבעתי מי יודע לשחק איפה? איך אתה קובע שפיבן בלם?

בינואר הקסום של 2013 ערן זהבי הגיע כשכל הקריירה הוא שיחק קשר התקפי. ככה זה היה גם בחצי עונה הראשונה לפחות מתחת לפריצה. 

שרן ייני התחיל קשר אחורי, שיחק אח"כ תקופה בתור מגן, ואז הפך לבלם מצויין בליגה שלנו. 

גולסה שיחק בחלק הראשון של הקריירה בתור קשר התקפי או בכנפיים, ועכשיו הוא באנקר בתור קשר מרכז שדה ואפילו יכול אחורי. 

שורה תחתונה, תפקידים זה דבר דינמי, בטח כשמדובר בשחקן אגף טבעי - ימין או שמאל אפשר להתרגל. 

לפני6 שעות , מכביסט לעד said:

על סמך מה קבעת שגררו לא משהו? 

להגיד שנפגענו מראייקוביץ' שהתחלופה הייתה חואן פאבלו (המבשל מספר אחת ליריבות שלנו!  ולא עצר כדור אחד,  במשך שנתיים,  ברמה שראייקו כבר נגד ב''ש במשחק הראשון שלו שהיה יום אחרי שנחת.  כל הטעויות של ראייקו בכל ה4 שנים לא מגיעות לכמות של 2 משחקים רצופים שלו!!! ואני אוהב את קולינאס אבל צריך להיצמד לעובדות) או השוער המחליף של רעננה (שהשאיר אותנו ב10 שחקנים בהזדמנות היחידה שהיה לו להראות את עצמו)  זה פשוט מעצבן, מטומטם וגניבת דעת 

לאילון יש כישרון אבל הוא רחוק מלהיות מקור השוואה לראייקו אפילו לדור פרץ של תחילת העונה של ג'ורדי -  אז קדימה תתחיל להוכיח את עצמך ודרך האימונים והדקות המועטות תקנה את הצ'אנס כי כולנו נשמח מזה כולל דוניס 

לפני4 שעות , מכביזם זה בדם said:

בינואר הקסום של 2013 ערן זהבי הגיע כשכל הקריירה הוא שיחק קשר התקפי. ככה זה היה גם בחצי עונה הראשונה לפחות מתחת לפריצה. 

שרן ייני התחיל קשר אחורי, שיחק אח"כ תקופה בתור מגן, ואז הפך לבלם מצויין בליגה שלנו. 

גולסה שיחק בחלק הראשון של הקריירה בתור קשר התקפי או בכנפיים, ועכשיו הוא באנקר בתור קשר מרכז שדה ואפילו יכול אחורי. 

שורה תחתונה, תפקידים זה דבר דינמי, בטח כשמדובר בשחקן אגף טבעי - ימין או שמאל אפשר להתרגל. 

אם אני זוכר נכון זהבי לא שיחק את ההתקפי אצל גוטמן בהפועל אלא לצד נתאכו.

גוטמן די סירס אותו..

שילמנו שכר לימוד על ראייקו אולי בהשוואה לאניימה אבל לא בהשוואה לחואן פאבלו. 

אף אחד לא ייתן לו לאיילון אלמוג את המקום ב-11 רק בגלל שהוא פוטנציאל להיות כוכב,

גם אופיר עזו היה פוטנציאל. תתאמן טוב, הכל תלוי באיילון אלמוג. אנחנו לא ביתר ירושלים ולא צריך לחזור לימים של הרכב "אווירה".

אם אתה לא פותח כנראה שמישהו אחר נראה טוב יותר במשחקים ובאימונים. סה טו. 

קודם כל, ההחמצה לא עלתה לנו בפנדל, אלה שני מהלכים נפרדים ובכלל לא היה פנדל.

דבר שני, אתה חייב לראות את המשחק שוב אם אתה באמת מאמין וממשיך לרשום שהדבר היחיד שהוא עשה זה הפעולה בגול. 

סתם לצורך העניין, ראיקוביץ' לא הרוויח את הדקות ו'נפגענו' מקצועית בהתחלה כשהוא הגיע. זה חלק מהמחיר שמשלמים בהתבססות על שחקנים צעירים שאח"כ מוכרים במיליונים. 

דבר נוסף - אלמוג בהחלט הרוויח אותם בתחילת השנה מול זלצבורג, ריגה ואלוף האלופים. היו לו יותר משחקים טובים ממשחקים רעים השנה. 

מבחינתך אם הוא היה חושך משחק או שניים אז כבר לא מגיע לו קרדיט יותר? להזכיר כמה משחקים רעים היו ליונתן כהן בתחילת השנה בליגה או לקבוצה באופן כללי? 

לשאר ההודעה ענו לך פה יפה מעליי, אז אין טעם שאני אחזור על זה.

למה יונתן כן ואלמוג לא? כי יונתן זה שחקן שכבר הוכיח את עצמו ונתן דאבל דאבל. הוא הרוויח את הזכות לקבל קרדיט והוא גם הראה למה במחזור האחרון. אלמוג לעומת זאת לא עשה כלום בקריירה שלו, אחרי שהוא יעשה דאבל דאבל תדבר איתי.

הדוגמאות שנתת לא נכונות. זה כמו שתהפוך מגן ימני למגן שמאלי. לרוב זה לא עובד.

למה קבעתי שגררו לא משהו? כי הוא לא משחק ולא נמצא בסגל.