Jump to content

חילופים ? באמת לא מובן לי .

הצבר

Recommended Posts

8 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

איזה הזדמנויות חוזז גררו ואלמוג קיבלו בדיוק? וגם טב"ח, לא שיחק 3 שנים ואתה חושב שתוך שבועיים בהרכב הוא חוזר לעצמו? קצת סבלנות לא תזיק לאף אחד כאן. 

ואני מבין שיש איזו אשליה כאילו כל זר שנחתים יהיה ג'ראלדש או פשיץ', אבל סיכוי לא רע בכלל שתהיה גם נפילה כמו לא מעט בשנים האחרונות. 

חוזז וגררו לא ממש קיבלו הזדמנות ואמרתי את זה. 

אלמוג קיבל מספר הזדמנויות ולא הוכיח את עצמו. בקבוצה כמו מכבי הוא לא יכול לצפות להזדמנות בלתי פוסקת במיוחד אחרי פתיחת עונה כזאת.

על טב"ח לא אמרתי שום דבר רע אז לא יודע מה אתה רוצה. בכל מקרה הוא לא יחזור להיות מה שהוא היה.

ואין כאן שום אשליה, אבל לא תחתים זרים כי יכול להיות שתיפול? לא תנסה להשתפר?

לפני2 שעות , מכביסט לעד said:

לא הבנתי מה זה רלוונטי ממתי אתה רואה את מכבי. זה שבדרך כלל ראינו בינוניות לא אומר שצריך לשאוף אליה במקום מעבר אליה. 

מההרכב שפתח (לא מדבר על כלל הסגל) נגד ויאריאל קנדיל היה מבין השלישייה החלשה. כנ"ל נגד כפר סבא.

חוזז/גררו/אלמוג אמורים לקבל את הצ'אנס של טב"ח, אבל אני מניח שיש סיבה שזה לא קורה. אני לא יודע מה קורה באימונים, אבל אני רק יכול לנחש. 

אלמוג קיבל את ההזדמנות שלו ולא הרשים. כנראה שגם באימונים הוא לא עושה יותר מדי. חוזז וגררו צריכים להראות שמגיע להם הזדמנות. והמצב הוא לא פייר מבחינתם כי כרגע דוניס מפחד להמר.

אם הם עולים כמחליפים והקבוצה משחקת רע מאז שהם עלו משחק אחרי משחק זה גם אומר משהו. כשטב"ח למשל נכנס העונה כמחליף הוא לגמרי הראה משהו בניגוד אליהם.

במכבי אין הרבה סבלנות. אתה צריך לשחק טוב כי אם לא אתה תאבד את המקום שלך וכל ילד בנוער יודע את זה.

כרגע דוניס מעדיף להמשיך עם ה13 שחקנים שלו. זה ימשיך ככה אלא אם כן אחד מהם יעלה כמחליף ויוכיח לו שהוא טועה או ירשים באימונים ויראה לדוניס שמגיעה לו עוד הזדמנות. הזדמנויות במכבי חייבים לנצל כי אם לא אתה מאבד את המקום שלך.

אני לא בשום אילוזיה ואני יודע שיש שחקנים שעוד רחוקים מתקרת הזכוכית שלהם, אבל עם פוטנציאל לא הולכים למכולת בקבוצה כמו מכבי.

הם צריכים להראות ששווה להמר עליהם כמו שפיבן הראה ששווה להמר עליו למרות שהיו מתחתיו בלמים טובים יותר בעונה הראשונה של איביץ' או כמו שיוני הראה ששווה לתת לו את הדקות ולא לעטר.

טבח לא הראה דבר, סלח לי. מכבי לא אמורה למשכן את ההווה שלה על חשבון העתיד וטבח הוא הוא אפילו לא ההווה. הוא העבר. אבל כמובן שדוניס מחליט ואני איתו. 

45 דקות לפני, מכביסט לעד said:

חוזז וגררו לא ממש קיבלו הזדמנות ואמרתי את זה. 

אלמוג קיבל מספר הזדמנויות ולא הוכיח את עצמו. בקבוצה כמו מכבי הוא לא יכול לצפות להזדמנות בלתי פוסקת במיוחד אחרי פתיחת עונה כזאת.

איילון קיבל כמה הזדמנויות ובערך בחצי מהמשחקים שבהם פתח היה טוב - זכור לי מול פתח תקווה, זלצבורג בבית וריגה.

מנגד זכור לי שהיה חלש כשנכנס במחצית מול בש (כמו כל הקבוצה בגלל הבונקר), בזלצבורג חוץ (לא היה קיים) ומול בני יהודה הוחלף דקה 58 (לא זכורה לי היכולת).

מול סיבאספור, קרבאח וברסט לא שותף בכלל, וב9 משחקים האחרונים לא פתח, למעשה מאז זלצבורג חוץ (!).

לא ספרתי משחקים בטוטו או שנכנס כמחליף במשחקים לאיזה 10 דקות לסוף, אבל מודה שזכור לי שהוא לא היה טוב כמו כל המחליפים בדקות הסיום במשחקים האחרונים.

אנחנו לא נמצאים באימונים ודוניס יודע הכי טוב וכנראה שיש סיבה, אבל לקרוא לדקות שקיבל שהוא לא הוכיח את עצמו? לא יודע, מה גם שזו הייתה תחילת העונה וכל הקבוצה הציגה יכולת פחות טובה.

בנוסף אני מסכים עם המכבייה לגבי הדקות של טבח שהייתי מעדיף שילכו לצעירים שיתנו לנו עוד בעתיד, מה גם שלא בטוח שהם פחות טובים ממנו.

תראו איזה יכולת מרשימה הוא הציג מול ריגה, גרם להמון מצבים.

21 דקות לפני, Naor23 said:

איילון קיבל כמה הזדמנויות ובערך בחצי מהמשחקים שבהם פתח היה טוב - זכור לי מול פתח תקווה, זלצבורג בבית וריגה.

מנגד זכור לי שהיה חלש כשנכנס במחצית מול בש (כמו כל הקבוצה בגלל הבונקר), בזלצבורג חוץ (לא היה קיים) ומול בני יהודה הוחלף דקה 58 (לא זכורה לי היכולת).

מול סיבאספור, קרבאח וברסט לא שותף בכלל, וב9 משחקים האחרונים לא פתח, למעשה מאז זלצבורג חוץ (!).

לא ספרתי משחקים בטוטו או שנכנס כמחליף במשחקים לאיזה 10 דקות לסוף, אבל מודה שזכור לי שהוא לא היה טוב כמו כל המחליפים בדקות הסיום במשחקים האחרונים.

אנחנו לא נמצאים באימונים ודוניס יודע הכי טוב וכנראה שיש סיבה, אבל לקרוא לדקות שקיבל שהוא לא הוכיח את עצמו? לא יודע, מה גם שזו הייתה תחילת העונה וכל הקבוצה הציגה יכולת פחות טובה.

בנוסף אני מסכים עם המכבייה לגבי הדקות של טבח שהייתי מעדיף שילכו לצעירים שיתנו לנו עוד בעתיד, מה גם שלא בטוח שהם פחות טובים ממנו.

תראו איזה יכולת מרשימה הוא הציג מול ריגה, גרם להמון מצבים.

נגד מכבי פתח תקווה הוא לא היה טוב. עשה דריבלים ללא סיבה ולא ידע מתי למסור.

נגד זלצבורג בבית הוא לא עשה יותר מדי חוץ ממסירה ענקית לדן ביטון. רשמתי לו גם החמצה גדולה שבסופו של דבר עלתה לנו בפנדל מהצד השני. 

נגד ריגה הוא נתן מחצית ראשונה עם דריבלים יפים, אבל שוב ללא תכלס. במחצית השנייה כבר די נעלם.

בשאר המשחקים הוא היה חלש. גם כשנכנס כמחליף.

זה נחשב שהוא קיבל לא מעט הזדמנויות ובסופו של דבר לא ניצל אותם. 

למה טב"ח מקבל דקות לפניו גם אני לא כל כך מבין, אבל אני מאמין שדוניס מבין לא עושה את זה סתם.

לגבי הסרטון כל שחקן שיעשו עליו סרטון כזה יראה טוב. ד"ש למרסלו.

אילון לגמרי כישרון גדול שצריך לקבל את הדקות שלו במקום טב"ח
הוא הראה גם עונה שעברה וגם העונה לפרקים מה יש לו ברגליים. הוא עוד צעיר ויצמח להיות כוכב. רק לתת לו לשחק. 

אין סיבה לא לתת לו לפתוח ושטב"ח יעלה מהספסל אם צריך. 

1 hour ago, מכביסט לעד said:

נגד מכבי פתח תקווה הוא לא היה טוב. עשה דריבלים ללא סיבה ולא ידע מתי למסור.

נגד זלצבורג בבית הוא לא עשה יותר מדי חוץ ממסירה ענקית לדן ביטון. רשמתי לו גם החמצה גדולה שבסופו של דבר עלתה לנו בפנדל מהצד השני. 

נגד ריגה הוא נתן מחצית ראשונה עם דריבלים יפים, אבל שוב ללא תכלס. במחצית השנייה כבר די נעלם.

בשאר המשחקים הוא היה חלש. גם כשנכנס כמחליף.

זה נחשב שהוא קיבל לא מעט הזדמנויות ובסופו של דבר לא ניצל אותם. 

למה טב"ח מקבל דקות לפניו גם אני לא כל כך מבין, אבל אני מאמין שדוניס מבין לא עושה את זה סתם.

לגבי הסרטון כל שחקן שיעשו עליו סרטון כזה יראה טוב. ד"ש למרסלו.

נגד פתח תקווה לפי מה שזכור לי היה הכי טוב על המגרש ואיים הכי הרבה, איומים זה הכי תאכלס.

בנוגע לריגה ולסרטון, נשמה יש הבדל בין סרטון של מקבץ שעשוי מ1000 משחקים שונים לבין סרטון פעולות ממשחק אחד, הוא גרם במשחק הזה לאיזה 7 מצבים וגם פה אתה יכול לראות הרבה מאוד תכלס עם בעיטות ומסירות לגול, להגיד שבמשחק הזה הוא לא עשה תאכלס זה די הזוי.

21 דקות לפני, Krishi said:

אילון לגמרי כישרון גדול שצריך לקבל את הדקות שלו במקום טב"ח
הוא הראה גם עונה שעברה וגם העונה לפרקים מה יש לו ברגליים. הוא עוד צעיר ויצמח להיות כוכב. רק לתת לו לשחק. 

אין סיבה לא לתת לו לפתוח ושטב"ח יעלה מהספסל אם צריך. 

כנראה שיש אם הוא לא פותח כבר עונה שנייה...

3 דקות לפני, Naor23 said:

נגד פתח תקווה לפי מה שזכור לי היה הכי טוב על המגרש ואיים הכי הרבה, איומים זה הכי תאכלס.

בנוגע לריגה ולסרטון, נשמה יש הבדל בין סרטון של מקבץ שעשוי מ1000 משחקים שונים לבין סרטון פעולות ממשחק אחד, הוא גרם במשחק הזה לאיזה 7 מצבים וגם פה אתה יכול לראות הרבה מאוד תכלס עם בעיטות ומסירות לגול, להגיד שבמשחק הזה הוא לא עשה תאכלס זה די הזוי.

נזרום איתך שהייתה לו מחצית מעולה נגד ריגה. מה עם שאר המשחקים? 

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

נזרום איתך שהייתה לו מחצית מעולה נגד ריגה. מה עם שאר המשחקים? 

מה מחצית? הוא הוחלף דקה 82, ראית תסרטון בכלל?

כתבתי מה הדעה שלי לגבי שאר המשחקים ב2 ההודעות הקודמות. זה בערך חצי חצי על יכולת טובה/רעה כשאני עוד להיות לארג' לכיוון שלך.

אני לא מסלף דברים, אני כותב לפי מה שאני רואה מה אני חושב, ואין לי בעיה להגיד שלזכרוני הוא לא היה קיים מול זלצבורג בחוץ כמו שרשמתי בהודעה הראשונה, צריך להגיד את האמת לטוב ולרע.

11 דקות לפני, Naor23 said:

מה מחצית? הוא הוחלף דקה 82, ראית תסרטון בכלל?

כתבתי מה הדעה שלי לגבי שאר המשחקים ב2 ההודעות הקודמות. זה בערך חצי חצי על יכולת טובה/רעה כשאני עוד להיות לארג' לכיוון שלך.

אני לא מסלף דברים, אני כותב לפי מה שאני רואה מה אני חושב, ואין לי בעיה להגיד שלזכרוני הוא לא היה קיים מול זלצבורג בחוץ כמו שרשמתי בהודעה הראשונה, צריך להגיד את האמת לטוב ולרע.

הוא הוחלף בדקה 87, אבל נעלם אחרי פעולה טובה בתחילת המחצית השנייה.

לא יודע לפי מה החלטת שנגד פ"ת הוא היה הכי טוב. הוא היה סביר לגמרי.

בוא נגיד שאם קוראים לו בלקמן לא הייתה מגיב ככה.

12 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הוא הוחלף בדקה 87, אבל נעלם אחרי פעולה טובה בתחילת המחצית השנייה.

לא יודע לפי מה החלטת שנגד פ"ת הוא היה הכי טוב. הוא היה סביר לגמרי.

בוא נגיד שאם קוראים לו בלקמן לא הייתה מגיב ככה.

נכון, אם היו קוראים לו בלקמן והוא היה משחק כמו שבלקמן משחק.

לפני7 שעות , מכביסט לעד said:

נראה לי שאתה קצת משוחד נגדו. נגד ריגה הוא היה השחקן הכי טוב במכבי. נגד זלצבורג, למרות שאתה נתפס על ההחמצה, הוא הביא בישול ענק ועוד כמה פעולות מצוינות על שטח קטן. 

לעומת זאת, בבתים של הליגה האירופית הוא לא ראה דקה אחת אפילו. ב-4 משחקים האחרונים בליגה הוא ראה 30 דקות במצטבר. אז על איזה הזדמנויות אתה מדבר? 

נגד מכבי פ"ת הוא היה בסדר וייצר מצבים, לא הייתה רגל מסיימת. נגד בני יהודה לא היה מספיק טוב, ונגד ב"ש שיחק מחצית במשחק רע של כולם. פה זה נגמר. 

אני אגיד שוב בפעם המיליון - כדי לבנות שחקן צעיר ולגרום לו לממש את הפוטנציאל צריך לתת לו ביטחון, משמע 4-5 משחקים רצופים בהרכב, ולא לזרוק אותו ליציע אחרי משחק אחד.  

אני חושב שבעולם מושלם איילון אלמוג מולחם להרכב ועושה עונה של 10 ו-10.

לצערי, כל פעם שהוא עולה מהספסל הוא עושה שטות והקבוצה די מפסיקה לשחק (אם באשמתו או לא).

להביא דוגמאות מריגה וזלצבורג זה נחמד אבל בסוף אתה טוב כמו המשחק האחרון שלך.

לפני7 שעות , מכביסט לעד said:

בסדר, דוניס גם היה מעלה את בן ביטון מגן ימני ובלקמן קבוע בהרכב בהתחלה. 

מקווה שבהמשך העונה יקבל יותר הזדמנויות כי רק ככה הוא ידע להתפתח גם. 

שרפת אותו סתם ומוקדם מדי. לפי השיטה שלך יגדל לנו שחקן מהנוער פעם בעשור במקרה הטוב. 

לפני3 שעות , turgi said:

לצערי, כל פעם שהוא עולה מהספסל הוא עושה שטות והקבוצה די מפסיקה לשחק (אם באשמתו או לא).

כן רק שהמשחק האחרון שלך הוא לא ממש אינדיקציה אם זה שאריות של דקות בגארבג' של המשחק.

לפני3 שעות , turgi said:

לגמרי.

לא דוניס, לא בלקמן, לא טבח אשמים.

איילון אלמוג רוצה לפרוח ולהראות מה שיש לו ברגליים? קח ב-2 ידיים את ההזדמנויות. בין אם זה במשחקים ובין אם זה בחדר ההלבשה וכמובן באימונים עצמם.

דווקא זה שבלקמן משחק, זה רק מראה שיש הזדמנות שווה לכולם. :rolleyes:גם מתן חוזז על אותה הסקאלה. קיבל הזדמנויות, הושאל פה הושאל שם, יאללה להתחיל להניע, אף אחד לא ייתן לו על מגש של כסף הרכב במכבי. הם קצת מזכירים את מרגוליס, היינו בטוחים שיש לנו מנור סלומון ובסוף....

לפני4 שעות , מכביזם זה בדם said:

נראה לי שאתה קצת משוחד נגדו. נגד ריגה הוא היה השחקן הכי טוב במכבי. נגד זלצבורג, למרות שאתה נתפס על ההחמצה, הוא הביא בישול ענק ועוד כמה פעולות מצוינות על שטח קטן. 

לעומת זאת, בבתים של הליגה האירופית הוא לא ראה דקה אחת אפילו. ב-4 משחקים האחרונים בליגה הוא ראה 30 דקות במצטבר. אז על איזה הזדמנויות אתה מדבר? 

נגד מכבי פ"ת הוא היה בסדר וייצר מצבים, לא הייתה רגל מסיימת. נגד בני יהודה לא היה מספיק טוב, ונגד ב"ש שיחק מחצית במשחק רע של כולם. פה זה נגמר. 

אני אגיד שוב בפעם המיליון - כדי לבנות שחקן צעיר ולגרום לו לממש את הפוטנציאל צריך לתת לו ביטחון, משמע 4-5 משחקים רצופים בהרכב, ולא לזרוק אותו ליציע אחרי משחק אחד.  

ידעתי שמישהו יאשים אותי שיש לי משהו נגד אלמוג.

אז החלום שלי זה שהוא יככב בהתקפה יחד עם גררו וחוזז, שקארצב יגרזן בקישור ושעמית גלזר יהיה הכוכב של ההגנה. אבל זה לא תמיד מחובר למציאות וזה מה יש.

אף אחד לא זרק אותו ליציע והוא שיחק פעמיים האלוף האלופים, נגד ריגה, פעמיים נגד זלצבורג ובשלושת משחקי הליגה הראשונים. למה הוא צריך יותר כדי להוכיח את עצמו? הוא במכבי לא אצל הלוזונים.

לפני1 שעה , Krishi said:

בסדר, דוניס גם היה מעלה את בן ביטון מגן ימני ובלקמן קבוע בהרכב בהתחלה. 

מקווה שבהמשך העונה יקבל יותר הזדמנויות כי רק ככה הוא ידע להתפתח גם. 

שרפת אותו סתם ומוקדם מדי. לפי השיטה שלך יגדל לנו שחקן מהנוער פעם בעשור במקרה הטוב. 

לא שרפתי אף אחד. הוא רק בן 22, הוא לא חייב לפרוץ דווקא העונה הכל בסדר.

בעונה הראשונה של איביץ' יונתן כהן קיבל הזדמנות נגד הפועל בטוטו (שם צמד), נגד בני יהודה בליגה (שם צמד) ואשכרה הוכיח את עצמו. גלזר שיחק כמה פעמים במוקדמות וקנה את מקומו. פיבן עשה טעות נגד ב"ש ובמחצית השנייה היה טוב ולקח את המקום בהרכב על חשבון שני בלמים אדירים. כל השחקנים האלה לא עשו מעצמם כוכבים ולא כלום אגב (אצל יונתן זה הגיע העונה ועכשיו הוא התאפס שוב).

שחקנים צריכים להרוויח את המקום שלהם כשהם מקבלים דקות. אף אחד לא ישחק במכבי רק בגלל שהוא צעיר או בגלל שיש לו שם גדול או בגלל שהוא חושב שהוא כוכב. 

2 דקות לפני, Naor23 said:

כן רק שהמשחק האחרון שלך הוא לא ממש אינדיקציה אם זה שאריות של דקות בגארבג' של המשחק.

ונגד סכנין? חדרה? 

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

ידעתי שמישהו יאשים אותי שיש לי משהו נגד אלמוג.

אז החלום שלי זה שהוא יככב בהתקפה יחד עם גררו וחוזז, שקארצב יגרזן בקישור ושעמית גלזר יהיה הכוכב של ההגנה. אבל זה לא תמיד מחובר למציאות וזה מה יש.

אף אחד לא זרק אותו ליציע והוא שיחק פעמיים האלוף האלופים, נגד ריגה, פעמיים נגד זלצבורג ובשלושת משחקי הליגה הראשונים. למה הוא צריך יותר כדי להוכיח את עצמו? הוא במכבי לא אצל הלוזונים.

לא שרפתי אף אחד. הוא רק בן 22, הוא לא חייב לפרוץ דווקא העונה הכל בסדר.

בעונה הראשונה של איביץ' יונתן כהן קיבל הזדמנות נגד הפועל בטוטו (שם צמד), נגד בני יהודה בליגה (שם צמד) ואשכרה הוכיח את עצמו. גלזר שיחק כמה פעמים במוקדמות וקנה את מקומו. פיבן עשה טעות נגד ב"ש ובמחצית השנייה היה טוב ולקח את המקום בהרכב על חשבון שני בלמים אדירים. כל השחקנים האלה לא עשו מעצמם כוכבים ולא כלום אגב (אצל יונתן זה הגיע העונה ועכשיו הוא התאפס שוב).

שחקנים צריכים להרוויח את המקום שלהם כשהם מקבלים דקות. אף אחד לא ישחק במכבי רק בגלל שהוא צעיר או בגלל שיש לו שם גדול או בגלל שהוא חושב שהוא כוכב. 

ונגד סכנין? חדרה? 

סכנין, חדרה וכפס זה בדיוק הדוגמאות שהתכוונתי אליהם לאמא של הגארבג'. אל תצפה ממחליפים 10 דקות לסיום לשנות משחק, בטח אם אתה ביתרון. כל השאר הקבוצה כבר עייפה ואין את אותה התלהבות של תחילת משחק, גם לתת 10 דקות סיום לשחקן זה לא בדיוק להראות לו שאתה מאמין בו, זה שונה מלהכנס 30 דקות לסוף.

7 דקות לפני, Naor23 said:

סכנין, חדרה וכפס זה בדיוק הדוגמאות שהתכוונתי אליהם לאמא של הגארבג'. אל תצפה ממחליפים 10 דקות לסיום לשנות משחק, בטח אם אתה ביתרון. כל השאר הקבוצה כבר עייפה ואין את אותה התלהבות של תחילת משחק, גם לתת 10 דקות סיום לשחקן זה לא בדיוק להראות לו שאתה מאמין בו, זה שונה מלהכנס 30 דקות לסוף.

הוא נכנס ל25 דקות נגד חדרה ולרבע שעה נגד סכנין ועשה רק פעולות רעות כולל מסירה לשחקן של חדרה וזה כמעט גרם לשוויון בדקה 90.

נגד חדרה הובלנו רק 1-0 זה ממש לא גארבג'. גם סכנין בחוץ לא ממש.

את ההזדמנות שלו הוא קיבל בתחילת העונה ולא ניצל אותה. הוא יקבל עוד הרבה הזדמנויות גם בהרכב וגם כמחליף והוא יצטרך לדעת לנצל אותם כדי להמשיך לפתוח. אין מתנות חינם.

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הוא נכנס ל25 דקות נגד חדרה ולרבע שעה נגד סכנין ועשה רק פעולות רעות כולל מסירה לשחקן של חדרה וזה כמעט גרם לשוויון בדקה 90.

נגד חדרה הובלנו רק 1-0 זה ממש לא גארבג'. גם סכנין בחוץ לא ממש.

את ההזדמנות שלו הוא קיבל בתחילת העונה ולא ניצל אותה. הוא יקבל עוד הרבה הזדמנויות גם בהרכב וגם כמחליף והוא יצטרך לדעת לנצל אותם כדי להמשיך לפתוח. אין מתנות חינם.

מול חדרה נכנס לרבע שעה לסוף, אתה בודק את הנתונים שאתה רושם לפני?

לא חושב שזה נכון להגיד שהוא לא ניצל את ההזדמנות שהוא קיבל בתחילת העונה, אבל כבר לא נסכים על זה כי הסברתי כמה פעמים מה דעתי.

29 דקות לפני, Naor23 said:

מול חדרה נכנס לרבע שעה לסוף, אתה בודק את הנתונים שאתה רושם לפני?

לא חושב שזה נכון להגיד שהוא לא ניצל את ההזדמנות שהוא קיבל בתחילת העונה, אבל כבר לא נסכים על זה כי הסברתי כמה פעמים מה דעתי.

בדקתי עכשיו ונגד חדרה הוא נכנס בדקה 74. השופט הוסיף חמש דקות תוספת זמן ככה שזה יותר מרבע שעה.

18 דקות לפני, מכביסט לעד said:

בדקתי עכשיו ונגד חדרה הוא נכנס בדקה 74. השופט הוסיף חמש דקות תוספת זמן ככה שזה יותר מרבע שעה.

אבל פחות מ25 :).

תוספת זמן זה גם לא גארבג' לשחקן התקפה מחליף כשאתה ביתרון?

13 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא זה לא כי הובלנו 1-0 קטן שהיה קרוב מאוד להפוך ל1-1.

בדיוק, עכשיו תדמיין איפה נמצא פיזית שחקן ההתקפה במגרש בסיטואציה הזו, במגננה, שכל הרצון שלו להעיף כדורים לחצי השני כדי שהמשחק יגמר כבר עוד דקה. או זה, או להניע כדור למוות כי שאר חברי הקבוצה גמורים. די שחרר.

אם רוצים לתת לשחקן הזדמנות זה לפתוח בהרכב כמו שנותנים לטבח, או במינימום 30 דקות לסוף, רבע שעה לסוף לא אינדיקציה.

ציפיתי ממנו להיכנס ולנסות לעשות שינוי. זה יותר מדי? 

אתה סלחן כלפיו יותר מדי רק בגלל שאתה רוצה שהוא יפרוץ. אם היה מדובר בבלקמן/טב"ח לא היית כזה סלחן.

אילון אלמוג יכול לעשות הרבה יותר ממה שהוא עשה עד עכשיו, אבל כרגע הוא לא הגיע לעונה לצערי.

23 דקות לפני, מכביסט לעד said:

ציפיתי ממנו להיכנס ולנסות לעשות שינוי. זה יותר מדי? 

אתה סלחן כלפיו יותר מדי רק בגלל שאתה רוצה שהוא יפרוץ. אם היה מדובר בבלקמן/טב"ח לא היית כזה סלחן.

אילון אלמוג יכול לעשות הרבה יותר ממה שהוא עשה עד עכשיו, אבל כרגע הוא לא הגיע לעונה לצערי.

כמו שכבר נכתב בלקמן וטבח הם העבר וממש טיפה הווה, אלמוג הוא העתיד ולכן יהיה יותר חכם לנסות להשקיע בו יותר דקות מלהם, מילא הם היו מציגים יכולת טובה מאוד, אבל אז הדיון הזה לא היה מתקיים בכלל על עמדת הקיצוני.

בקיצור אני מיציתי ואני מוותר, הבנו מה הדעה של כל אחד.