Jump to content

חילופים ? באמת לא מובן לי .

הצבר

Recommended Posts

5 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אני שם לב שאתה אוהב אותו, אבל ממי הוא היה יותר טוב אתמול למשל? היה הכי חלש על המגרש משחקני מכבי ביחד עם בן חיים. 

נגד ויאריאל כל הקבוצה נתנה משחק של החיים והוא עשה לא מעט שטויות (כן, למרות הבישול).

הסיבה היחידה שהוא חשוב זה כי אין לו באמת מחליף וזה פחות מראה על הרמה שלו, אלא על החוסר יכולת של המחליפים שלו.

שחקן אמיץ שלא פוחד לקחת סיכונים ומנסה לשחק לעומק. הוא קצת פזיז ואומציונלי ופחות משחק עם הראש. הוא יצטרך לדעת לאזן את זה.  

16 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אני שם לב שאתה אוהב אותו, אבל ממי הוא היה יותר טוב אתמול למשל? היה הכי חלש על המגרש משחקני מכבי ביחד עם בן חיים. 

נגד ויאריאל כל הקבוצה נתנה משחק של החיים והוא עשה לא מעט שטויות (כן, למרות הבישול).

הסיבה היחידה שהוא חשוב זה כי אין לו באמת מחליף וזה פחות מראה על הרמה שלו, אלא על החוסר יכולת של המחליפים שלו.

לדעתי קנדיל מגן מספיק טוב לאליפות בליגה המביכה שלנו. ברור שהיה נחמד ג'ראלדש שנמצא 2 רמות מעל, אבל גם קנדיל כנראה המגן הימני הכי טוב בליגה.

בהנחה שאנחנו לא מתכוונים לקחת את הליגה האירופית, אפשר לחיות עם זה עד הקיץ. 

Just now, מכביזם זה בדם said:

לדעתי קנדיל מגן מספיק טוב לאליפות בליגה המביכה שלנו. ברור שהיה נחמד ג'ראלדש שנמצא 2 רמות מעל, אבל גם קנדיל כנראה המגן הימני הכי טוב בליגה.

ברור שלליגה זה יכול להפסיק, אבל מכבי צריכים להסתכל על עצמם ולא על שאר הליגה. ביחס למכבי קנדיל לא מספיק טוב כדי להיות מגן פותח. ביחס לליגה הוא כנראה יפתח בכל קבוצה אחרת.

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

ברור שלליגה זה יכול להפסיק, אבל מכבי צריכים להסתכל על עצמם ולא על שאר הליגה. ביחס למכבי קנדיל לא מספיק טוב כדי להיות מגן פותח. ביחס לליגה הוא כנראה יפתח בכל קבוצה אחרת.

בסדר, ברור שגם מבחינתי האידיאל הוא מגן יותר טוב ממנו, אבל אם חושבים על ינואר נניח הייתי יותר שמח לשחקן התקפה זר חדש מאשר מגן ימני שיוריד את קנדיל לספסל. 

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אני חושב שהוא מספיק טוב עבור מכבי. מעניין איך היה נראה תחת איביץ כי כל שחקני ההגנה נראו נפלא תחתיו, כולל הוא כמחליף. 

1 דקה לפני, מכביזם זה בדם said:

בסדר, ברור שגם מבחינתי האידיאל הוא מגן יותר טוב ממנו, אבל אם חושבים על ינואר נניח הייתי יותר שמח לשחקן התקפה זר חדש מאשר מגן ימני שיוריד את קנדיל לספסל. 

צודק

לפני מגן ימני אנחנו חייבים זר לאגף או אצילי,וחלוץ זר נוסף לפשיץ.

28 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

מסכים שכרגע שחקן התקפה זה דחוף יותר.

On 29.11.2020 at 22:34, קמחי said:

כששחקני הספסל ירוויחו את הדקות והמאבק על ההרכב הם יקבלו זמן בהתאם

אני גם מאמין שברגע שנייצר המשכיות יהיה לשחקנים מחליפים הרבה יותר קל להשתלב.

הרבה יותר קל להשתלב בקבוצה טובה ומתפקדת מאשר בתחושה שבאת להציל את המולדת.

חברנו 3 נצחונות רצופים בליגה, מקווה שנשכיל להאריך את הרצף כמה שיותר ולאט לאט לשלב גם מחליפים.

קנדיל אחלה שחקן ונותן אחלה של משחקים, אז נכון הוא לא ג'ראלדס אבל הוא בהחלט מגן ימני טוב שאפשר לסחוב איתו עונה שלמה. 

הוא פעלתן, הוא שורף את הקו, הוא מנסה ליזום וללכת קדימה גם אם לא תמיד עובד, והוא מגן לא פחות טוב מאף מגן ימני בליגה הזאת. באמת שאני לא מבין את הביקורות עליו. הוא בטח לא השחקן החלש אצלנו. 

אם כבר מחפשים בכח שחקנים שאפשר לבקר עקב יכולת גרועה זה בן חיים שלא מזכיר את עצמו מהקדנציה הקודמת, אבל גם זה עוד יחסית נסלח בהתחשב בזה שהוא אחרי פציעה קשה ולא שיחק מלא זמן. 

מחזיק מאוד מקנדיל אבל כל שחקן זקוק למחליף ראוי כדי לשמור על מתח גבוה וכדי שתהיה אופציה לתת לו לנוח 

אשמח מאוד אם ימצאו דרך להחזיר את בן ביטון לרמת חובב ולהביא תחרות אמיתית לקנדיל על ההרכב 

אחלה שחקן קנדיל. אחד שיתן את התחת בכל משחק.

בחור אינטליגנט עם טכניקה מצוינת. 

מגן ימני טוב מאוד, אין אלטרנטיבות בליגה וגם לא ישראלי מחוץ לליגה ולכן מלבד דסה, קנדיל היום הוא הטוב ביותר שיש.

הגיע מבני יהודה למועדון כמו מכבי, הוא ייתן את החיים שלו בשביל המועדון. אחרי שהצליח לעשות את השדרוג הזה מהשכונה לבלומפילד, הוא לא יוותר כל כך בקלות. הוא רעב.

כאלה אנחנו צריכים.

לפני1 שעה , hen34 said:

נראה לי שאין טענות כנגד קנדיל

אלא על זה שאין לו תחליף שלא נדבר על תחרות על ההרכב בכלל.

אני בדעה שמכבי פעלה בסדר גמור. אין מגנים ישראליים טובים ממנו.

אם היה, כנראה שהם היו כבר כאן. 

צטט

ביחס למכבי קנדיל לא מספיק טוב כדי להיות מגן פותח. ביחס לליגה הוא כנראה יפתח בכל קבוצה אחרת.

מזה זה ביחס למכבי...מכבי משחקת בליגה הישראלית ומתחזקת בהלימה לתחרויות בהן היא נמצאת.

כל עוד אין יומרות לזכות בגביע אופא, קנדיל הוא בהחלט מספיק ואפילו מצוין. 

49 דקות לפני, Insigne said:

מזה זה ביחס למכבי...מכבי משחקת בליגה הישראלית ומתחזקת בהלימה לתחרויות בהן היא נמצאת.

לא הבנתי, מכבי צריכה לשאוף יותר גבוה מהרמה של הליגה הישראלית ולשאוף לייצר פה שליטה אבסולוטית, וכן בחזון גם לנסות לשאוף להגיע לשלבים המאוחרים בליגה האירופית, ברור שזה נשמע מוגזם, אבל אם לא נשאף תמיד ליותר מה אנחנו עושים פה בכלל?

כדי לייצר המשך שליטה בליגה המקומית צריך לשאוף להביא שחקנים טובים יותר מהרמה של הליגה המקומית, לא אומר פיליפ לאם אבל כן שחקנים מעבר לרמה הממוצעת בליגה, בין אם זה ע"י רכישה או מחלקת הנוער, פרץ וגלזר הם דוגמה לשחקני בית ברמה הנשאפת של שחקן זר לפי דעתי.

דוגמה הכי פשוטה, סבוריט הוא אל והרמה שצריך לשאוף להביא ועובדה שאפשר אם הצלחנו להביא אותו (בדיעבד כמובן, לא ידענו שהוא יהיה הצלחה כזאת). מה אתה תעדיף? עוד סבוריט בצד ימין או להשאר עם קנדיל שחקן הרכב כי "הוא מספיק לליגה ולשאיפות היחסיות שלנו", כנל על אגף ימין ועל כל עמדה אחרת כשנצטרך להשתפר.

4 דקות לפני, Naor23 said:

לא הבנתי, מכבי צריכה לשאוף יותר גבוה מהרמה של הליגה הישראלית ולשאוף לייצר פה שליטה אבסולוטית, וכן בחזון גם לנסות לשאוף להגיע לשלבים המאוחרים בליגה האירופית, ברור שזה נשמע מוגזם, אבל אם לא נשאף תמיד ליותר מה אנחנו עושים פה בכלל?

כדי לייצר המשך שליטה בליגה המקומית צריך לשאוף להביא שחקנים טובים יותר מהרמה של הליגה המקומית, לא אומר פיליפ לאם אבל כן שחקנים מעבר לרמה הממוצעת בליגה, בין אם זה ע"י רכישה או מחלקת הנוער, פרץ וגלזר הם דוגמה לשחקני בית ברמה הנשאפת של שחקן זר לפי דעתי.

דוגמה הכי פשוטה, סבוריט הוא אל והרמה שצריך לשאוף להביא ועובדה שאפשר אם הצלחנו להביא אותו (בדיעבד כמובן, לא ידענו שהוא יהיה הצלחה כזאת). מה אתה תעדיף? עוד סבוריט בצד ימין או להשאר עם קנדיל שחקן הרכב כי "הוא מספיק לליגה ולשאיפות היחסיות שלנו", כנל על אגף ימין ועל כל עמדה אחרת כשנצטרך להשתפר.

יש שאיפות ויש מציאות.

הדוגמה הפשוטה שנתת היא פשוטה אבל היא לא משקפת את המציאות.

אין מגן ימני ישראלי טוב יותר בשוק שלא הבאנו או שיכולנו להביא ולא הבאנו. 

אין מגן ימני ישראלי מחליף לקנדיל שיהיה ברמה מספיק גבוהה. מה שיש זה מה שיש.

אם הולכים על זר, אז האפשרויות פתוחות. שאיפות וכו' זה דיון אחר אבל שחקנים טובים מהרמה של הליגה המקומית, זה נחמד אבל מכבי לא יכולה להמציא אותם.

היא יכולה לייצר אותם בנוער והיא עושה את זה והיא יכולה לרכוש זרים והיא עושה גם את זה. 

אני אעדיף עוד 10 סבוריט, אבל בפועל אפשר רק 5-6. אז אני אעדיף פשיץ חלוץ וקנדיל מגן ימני ישראלי.

יש לך עוד מקום  אחד לזר אז כן, תביא זר. קנדיל באמת אולי המגן הימני הכי טוב בליגה אין ספק, זה לא אומר שצריך להתפשר על הרמה של הליגה.

לפני9 שעות , Insigne said:

לפני22 שעות , מכביזם זה בדם said:

אם חיפה מסוגלים לקחת את ליגת האלופות אנחנו צריכים לשאוף לפחות לקחת את הליגה האירופית..

50 דקות לפני, zeudemort said:

חושב ששחקן כנף ברמה חסר לנו יותר מאשר מגן ימני זר

זה ברור!!

אם עולים שלב באירופה צריך לחשוב ברצינות לחזק את הקבוצה בשחקן כנף,חלוץ,ומגן ימני מחליף.

מה קורה עם ניקוליץ לעזאזל?

2 דקות לפני, hen34 said:

אם עולים שלב באירופה צריך לחשוב ברצינות לחזק את הקבוצה בשחקן כנף,חלוץ,ומגן ימני מחליף.

אני מקווה שזה בגלל המם אבל אני אתייחס לזה ברצינות:

אנחנו חייבים חיזוק גם אם לא נעלה שלב באירופה

1 דקה לפני, zeudemort said:

אני מקווה שזה בגלל המם אבל אני אתייחס לזה ברצינות:

אנחנו חייבים חיזוק גם אם לא נעלה שלב באירופה

לא יוציאו כספים אם לא יכנסו...

צריך לחשוב אך  משחררים לפחות 5שחקנים(בן ביטון,דוידזאדה/בלטסקה,בלקמן, ניקוליץ,גררו,עמית גלזר ודור תורגמן להשאלות)אין צורך בסגל כל כך גדול. 

1 hour ago, hen34 said:

זה ברור!!

מה קורה עם ניקוליץ לעזאזל?

אתה יודע שזה לא יקרה, לא בהיקפים האלה. אף אחד לא יביא מגן ימני שלישי ואני לא חושב שיגיע עוד חלוץ. מבחינת שחקני כנף- יש את גררו, חוזז ואילון שיכולים לשחק שם. מכבי לא תצא להרפתקאות כלכליות בעונה הזאת. 

כל העניין הזה של לשחרר- יש פה אולי שתיים וחצי קבוצות שיכולות לשלם את מה שאתה משלם, זה פשוט לא יקרה. גם לשתיים וחצי קבוצות האלה יש שומן עודף שהן היו שמחות להיפטר ממנו.