Jump to content

חילופים ? באמת לא מובן לי .

הצבר

Recommended Posts

לא במשחק הזה ולא במשחקים הקודמים

סגל ענק, לחץ משחקים ו....  

ועוד ב 3:0 איזה סיבה יש לא לשתף שחקנים אחרים גם להוריד את העומס וגם לתת לשחקנים טובים להתקדם 

גם החילופים בדקה ה 87 נראים לי קצת מאוחרים, השחקן עוד לא מתחמם המשחק נגמר. גם לא יעיל וגם מבאס

במקום לשחוק את השחקנים היותר בכירים, צריך חילופין במחצית או לפחות בדקה 60

1 דקה לפני, הצבר said:

לא במשחק הזה ולא במשחקים הקודמים

סגל ענק, לחץ משחקים ו....  

ועוד ב 3:0 

הוא רואה שיש פה סוס מנצח ולא מחליפים אותו בקלות

בטח אחרי תחילת עונה לא הכי טובה, המטרה שלו זה דבר ראשון להחזיר לקבוצה את הביטחון ולתת הרכב שירוץ עם איכות טובה וביטחון מלא לסיים משחקים

לא סתם היום אנחנו רואים את אחד המשחקים הכי טובים שלנו העונה, כי הוא רוצה קודם כל שיהיה הרכב טוב שיצבור ביטחון

4 דקות לפני, maccabi-king said:

הוא רואה שיש פה סוס מנצח ולא מחליפים אותו בקלות

בטח אחרי תחילת עונה לא הכי טובה, המטרה שלו זה דבר ראשון להחזיר לקבוצה את הביטחון ולתת הרכב שירוץ עם איכות טובה וביטחון מלא לסיים משחקים

לא סתם היום אנחנו רואים את אחד המשחקים הכי טובים שלנו העונה, כי הוא רוצה קודם כל שיהיה הרכב טוב שיצבור ביטחון

עומס כזה אתה מתחיל לפצוע שחקנים והולך לך כל ההרכב יש עוד 9 משחקים רצופים

3:0 ויש משחק בחמישי, שחרררר 
מה עוד ששחקן מותש בדקה 70 אחרי 3 משחקים בעומס הוא לא יותר טוב משחקן רענן שעולה מהספל

Just now, הצבר said:

עומס כזה אתה מתחיל לפצוע שחקנים והולך לך כל ההרכב 

אני מאמין יחסית גדול בצוות הענק שיש למכבי

ואני בטוח שהם יודעים ומודעים לעניין

אז כל עוד מרשים לדוניס להתפרע עם השחקנים, אני מאמין שאין כרגע נזק לשחקנים

3 דקות לפני, maccabi-king said:

אני מאמין יחסית גדול בצוות הענק שיש למכבי

ואני בטוח שהם יודעים ומודעים לעניין

אז כל עוד מרשים לדוניס להתפרע עם השחקנים, אני מאמין שאין כרגע נזק לשחקנים

כרגע לא, אבל מה יהיה ביום שכן יגרם נזק? כי יגרם.

הם משחקים בלי הפסקה, שני משחקים בשבוע למשך חודש זה לא מצב אידיאלי וכמעט אף אחד מהם לא מקבל מנוחה.

Just now, zeudemort said:

כרגע לא, אבל מה יהיה ביום שכן יגרם נזק? כי יגרם.

הם משחקים בלי הפסקה, שני משחקים בשבוע למשך חודש זה לא מצב אידיאלי וכמעט אף אחד מהם לא מקבל מנוחה.

שוב, הצוות אימון של מכבי לא מאמן מאתמול ולא מהיום ומודע להשלכות גם לטווח רחוק יותר

אז נכון שזה לא פיפא ואין פה מד אנרגיה מדויק לכל שחקן

אבל למכבי יש אחלה כלים ואחלה אנשים כדי להבין מה יכול לעשות נזק גם לטווח קצר וגם לארוך

יכול להיות שאני טועה והצוות לא ערוך למצב קורונה שכזה

אבל עדיין, כמו שאמרתי, אני מאמין גדול בצוות המקצועי האדיר שיש למכבי

דוניס דיבר על זה בראיון - רוצה יציבות בקבוצה ולתת להרכב לרוץ, מה שלא קרה לפני חודש או חודשיים כי הוא לא גיבש אז את ההרכב. 

חוץ מזה אני שם לב שטיבי כן מקבל מנוחה (גם נגד סכנין וגם היום), גלזר לא שיחק היום, לא שיחק נגד ב"ש + יצא באמצע בשני המשחקים נגד ויאריאל... 

גולסה לא נשחק במכבי - שיחק רק 10 דקות נגד חדרה, 60 דקות נגד חיפה, 45 דקות נגד ב"ש ובני יהודה, לא היה בסגל נגד הלוזונים, בטורקיה ובספרד הוא עלה רק לחצי שעה האחרונה... 

אפילו הערב ובסכנין הוא יצא סביב הדקה ה-80 ולא השלים את כל ה-90. המשחקים המלאים היחידים של גולסה השנה במכבי היו נגד זלצבורג פעמיים ונגד ויאריאל בבית. 

גם יונתן כהן לא מקבל דקות בצורה חריגה, עד לא מזמן הדיבור היה שדוניס לא ממש סופר אותו ושהוא עולה כמחליף. אני חושב שיהיה בסדר. 

מי שכן אפשר לומר נשחק בתקופה האחרונה זה דור פרץ, עם 4 משחקים מלאים של 90 דקות בליגה, וגם מול ויאריאל בבית, קראבח וסיבאספור. 

הקטע שהבנאדם מכונה, כושר גופני מהטובים בארץ, ומחזיק לנו את הקישור בקטע אחר. לא חושב שאפשר לוותר עליו בקראבח, אבל מקווה שמול אשדוד קארצב יעלה במקומו. 

קנדיל גם נשחק עם ארבעה משחקים רצופים של 90 דקות, ויהיה מעניין מה דוניס יעשה בחמישי. מצד שני, קשה לוותר עליו כרגע. 

לואיס הרננדז עם 8 משחקים רצופים מאז הגיע (מול ב"ש) סוגר 90 דקות, אבל אני חושב שהוא בכושר גופני מעולה וגם עמדת הבלם פחות שוחקת, במיוחד בליגה שלנו. 

סבוריט ינוח מול קראבח, ונראה עוד כמה אפשר יהיה לסחוב עם פשיץ' בהנחה שאין באמת אלטרנטיבה אחרת. הוא ב-4 משחקים האחרונים פתח בהרכב ושיחק 80+ דקות. 

דן ביטון מקבל הרבה דקות ולא ממש מוותרים עליו, לדעתי הוא צריך לנוח לטובת קיצוני טבעי מול האזרים ולחזור כמו שצריך מול אשדוד. 

לפני2 שעות , אלחנדרו קניג said:

בעיני היחיד שנפגע מהעניין זה קארצב, בהחלט שווה יותר דקות ממה שקיבל עד כה.

כל היתר צריכים לשנות פאזה. 

נכון. קארצב הוא העניין(וגם אילון). 

לפני שבועיים שלושה ביקרו את דוניס על ההפך. זה עולם מצחיק, מה אגיד לך...

לפני1 שעה , מכביזם זה בדם said:

דוניס דיבר על זה בראיון - רוצה יציבות בקבוצה ולתת להרכב לרוץ, מה שלא קרה לפני חודש או חודשיים כי הוא לא גיבש אז את ההרכב. 

חוץ מזה אני שם לב שטיבי כן מקבל מנוחה (גם נגד סכנין וגם היום), גלזר לא שיחק היום, לא שיחק נגד ב"ש + יצא באמצע בשני המשחקים נגד ויאריאל... 

גולסה לא נשחק במכבי - שיחק רק 10 דקות נגד חדרה, 60 דקות נגד חיפה, 45 דקות נגד ב"ש ובני יהודה, לא היה בסגל נגד הלוזונים, בטורקיה ובספרד הוא עלה רק לחצי שעה האחרונה... 

אפילו הערב ובסכנין הוא יצא סביב הדקה ה-80 ולא השלים את כל ה-90. המשחקים המלאים היחידים של גולסה השנה במכבי היו נגד זלצבורג פעמיים ונגד ויאריאל בבית. 

גם יונתן כהן לא מקבל דקות בצורה חריגה, עד לא מזמן הדיבור היה שדוניס לא ממש סופר אותו ושהוא עולה כמחליף. אני חושב שיהיה בסדר. 

מי שכן אפשר לומר נשחק בתקופה האחרונה זה דור פרץ, עם 4 משחקים מלאים של 90 דקות בליגה, וגם מול ויאריאל בבית, קראבח וסיבאספור. 

הקטע שהבנאדם מכונה, כושר גופני מהטובים בארץ, ומחזיק לנו את הקישור בקטע אחר. לא חושב שאפשר לוותר עליו בקראבח, אבל מקווה שמול אשדוד קארצב יעלה במקומו. 

קנדיל גם נשחק עם ארבעה משחקים רצופים של 90 דקות, ויהיה מעניין מה דוניס יעשה בחמישי. מצד שני, קשה לוותר עליו כרגע. 

לואיס הרננדז עם 8 משחקים רצופים מאז הגיע (מול ב"ש) סוגר 90 דקות, אבל אני חושב שהוא בכושר גופני מעולה וגם עמדת הבלם פחות שוחקת, במיוחד בליגה שלנו. 

סבוריט ינוח מול קראבח, ונראה עוד כמה אפשר יהיה לסחוב עם פשיץ' בהנחה שאין באמת אלטרנטיבה אחרת. הוא ב-4 משחקים האחרונים פתח בהרכב ושיחק 80+ דקות. 

דן ביטון מקבל הרבה דקות ולא ממש מוותרים עליו, לדעתי הוא צריך לנוח לטובת קיצוני טבעי מול האזרים ולחזור כמו שצריך מול אשדוד. 

כתבת יפה. לקנדיל ופשיץ יהיה קשה לתת מנוחה. 

לפני6 שעות , המכבייה said:

כתבת יפה. לקנדיל ופשיץ יהיה קשה לתת מנוחה. 

דוניס הבין שבן ביטון זה מחליף שצריך להשתמש בו רק במקרים יוצאי דופן כי השחקן הזה פשוט לא טוב

אז הוא שוחק את קנדיל כי אין ברירה

לפני4 שעות , maccabi-king said:

דוניס הבין שבן ביטון זה מחליף שצריך להשתמש בו רק במקרים יוצאי דופן כי השחקן הזה פשוט לא טוב

אז הוא שוחק את קנדיל כי אין ברירה

מזל שקנדיל עושה עבודה מעולה מתחילת העונה אם ימשיך ככה זאת יכולה להיות העונה הטובה בקריירה שלו. 

לפני5 שעות , הנדון said:

מזל שקנדיל עושה עבודה מעולה מתחילת העונה אם ימשיך ככה זאת יכולה להיות העונה הטובה בקריירה שלו. 

לא יודע אם עבודה מעולה...

47 דקות לפני, הנדון said:

יחסית למצופה ממנו הוא בין הטובים העונה.

האמת שאני לא מסכים, אחרי המשחק מול בני יהודה הוא הראה ניצוצות ומשחק די מרשים ממה שאני זוכר וחשבתי שאולי הוא מסוגל להיות מספיק טוב כמגן הימני הראשון מבלי צורך להנחית עליו מגן טוב יותר (בלי קשר לבן ביטון), וככל שעובר הזמן ואני רואה יותר דקות אני מגיע למסקנה שהוא המגן המחליף המושלם.

באמת אחלה של שחקן, אבל לדעתי אנחנו צריכים לשאוף ליותר משחקן פותח ואם אפשר להביא מגן טוב ממנו בינואר צריך לעשות את זה.

כמובן עניין של דעה וזה ומקווה שהוא ישתפר וישתיק אותי ואני באמת מאמין שיש לו יכולות והוא מסוגל כי הוא לפעמים מביא פעולות יוצאות דופן וגם באופן כללי הוא די סולידי ושומר על יציבות גם בהגנה וגם בהתקפה, אבל הרבה פעמים הוא עושה פעולות מיותרות שמובילות לאיבוד כדורים, בין אם זה ניסיון כדרור מלפני החצי שלנו או פס עומק חסר סיכוי או פשוט מסירה פשוטה לא מדוייקת, או במילים אחרות - הוא כמעט לא הולך על ה"בטוח" ועל הפשוט, שמצד אחד זה יפה אם הוא היה קיצוני או חלוץ אבל כשזה מגיע ממגן ימני זה מיותר ומסוכן לטעמי והוא צריך להיות פחות פזיז ולשחק יותר בסבלנות.

ד"א יש את זה גם לדן ביטון עם די הרבה איבודים, אבל זה הרבה יותר נסלח מקשר התקפי שיותר צריך ליזום ולהסתכן.

לפני21 שעות , matis said:

אם איך שהמחליפים תורמים, פעם הבאה שנכניס אותם דקה 89 

להיכנס כחילוף רק בדקה 81 במשחק גמור, זה או מתכון לאובר מוטיבציה כמו שכטר או לירידת מוטיבציה כמו שראינו

היה צריך להחליף לפחות סביב ה60, חבל להפסיד כל כך הרבה שחקנים בתקופה של כל כך הרבה משחקים

אבל אפשר להבין את הראש שלו לשם שינוי

50 דקות לפני, הנדון said:

יחסית למצופה ממנו הוא בין הטובים העונה.

הוא קצת מוריד את הרמה. כמעט בכל פעם שהכדור אצלו המשחק השוטף נפגע. 

הרבה עבירות מפגרות, מאבד שחקנים לא מעט פעמים (אתמול הוא איבד שחקן ובמזל בן חיים הרחיק לקרן), הרבה איבודי כדור והרמות לא מדויקות.

הוא ממש לא בן ביטון או בלקמן כן? אבל ביחס להרכב הפותח הוא מהפחות טובים וזה מורגש. 

יאמר לזכותו שכמעט בכל משחק הוא השחקן שהכי נלחם על המגרש וזה פלוס גדול.

3 דקות לפני, המכבייה said:

בעיני קנדיל אחד הטובים והחשובים במכבי ואני חושב שהוא עוד יהיה טוב יותר. 

אני שם לב שאתה אוהב אותו, אבל ממי הוא היה יותר טוב אתמול למשל? היה הכי חלש על המגרש משחקני מכבי ביחד עם בן חיים. 

נגד ויאריאל כל הקבוצה נתנה משחק של החיים והוא עשה לא מעט שטויות (כן, למרות הבישול).

הסיבה היחידה שהוא חשוב זה כי אין לו באמת מחליף וזה פחות מראה על הרמה שלו, אלא על החוסר יכולת של המחליפים שלו.