Jump to content

לקראת הפועל כפר סבא

דקסטר

Recommended Posts

2 דקות לפני, Soul Boy said:

לא מסכים, זה גם אחלה הרכב שיכול לתת לך 2-0 ומנוחה לשחקנים בכירים יותר

הרכב מסוג זה עשה במכנסיים נגד בני יהודה ומכבי פ"ת. פשיץ' והרננדז צריכים לפתוח מחר, שינוחו נגד קראבח אם צריך. 

לפני9 שעות , itan17 said:

אפילו כפ״ס בבית מרגיש משחק קשה

יאללה כבר שניתן הצהרה לליגה

רק לא הרכב משני, אחרת כל השבוע האחרון הולך לפח

לא חושב שזה קשור רק למכבי ואולי זה גם "יתיישר" בהמשך אבל בליגת הקרונה הזו, שכל משחק מרגיש כמו משחק אימון באמת שכל אחת יכולה לנצח כל אחת

לפני14 שעות , antonio_margheriti2 said:

לא יודע אם שאננות, צריך לתת הזדמנות גם לשאר הסגל.

שחקנים כמו פיבן, ייני, אלמוג, בן חיים, שכטר... קארצב, ריקן, גררו, קשה להאמין שיקרסו נגד כפר סבא, רק לסבוריט נותן לשחק, כי תיהיה לו מנוחה בחמישי.

הם לא שחקנים חלשים בפני עצמם אבל הרכב שלם של מחליפים לרוב לא יעבוד. פיבן אחלה בלם מחליף אבל תצוות אותו עם ביטון,ייני ודוידזאדה ובלי גלזר ושנינו יודעים איך זה כנראה ייראה. בהגנה זה הכי מורגש אבל זה נכון לכל שחקן.

משחק גיהנום אני צופה היום. הרכב עם חצי מחליפים (בצדק) מול קבוצה שיודעת לעקוץ במתפרצות עם מסירות עומק חכמות. לא אופתע מאיבוד נקודות. 

29 דקות לפני, מנש שער 11 said:

משחק גיהנום אני צופה היום. הרכב עם חצי מחליפים (בצדק) מול קבוצה שיודעת לעקוץ במתפרצות עם מסירות עומק חכמות. לא אופתע מאיבוד נקודות. 

מסכים עם הניתוח, עדיין אני אופתע מאיבוד נקודות. יש לנו מחליפים מצוינים יחסית לליגה. כמובן שבכדורגל תמיד יש הפתעות כדורגל זה לא כדורסל 

עדיין אני מקווה ומאמין שניקח 3 נקודות 

לפני7 שעות , מכביזם זה בדם said:

הרכב מסוג זה עשה במכנסיים נגד בני יהודה ומכבי פ"ת. פשיץ' והרננדז צריכים לפתוח מחר, שינוחו נגד קראבח אם צריך. 

הפוך גוטה. המשחק נגד קראבח חשוב יותר בטח בעיניי המועדון. 

לפני13 שעות , Soul Boy said:

ויאריאל תנצח בחמישי כדי להוריד עומס על השחקנים שלהם, התיקו נגדנו הרס להם תוכניות. בצד השני, בסיאספור יש מכת קורונה, ניצחו די בקושי את קרבאח.

כפ"ס זה אחד המשחקים הכי חשובים ברצף הקרוב, חייבים לנצח, מצד שני, אפשר לתת לשחקנים קצת מנוחה ואם ההרכב המשני לא מסתדר, אז להעלות שחקנים שישנו את התוצאה

הייתי שמח לראות את ההרכב הזה:

דניאל - ייני (מגן ימני), טיבי, פיבן, סבוריט, קארצב, ריקן, פרץ, דן ביטון, אלמוג, שכטר.

ובמקרה הצורך להעלות מהספסל את הרננדז, גולסה, יוני, טב"ח, פשיץ'.

במקרה של יתרון בכמה שערים, הייתי שמח לראות את חוזז, תורג'מן, גררו.

מי שם חולה קורונה? זרקו שמות לאוויר ובסוף כל השמות שאמרו שיחקו, למשל קאיודה.

מי החולים וכמה הם משמעותיים?

https://www.dailysabah.com/sports/football/coronavirus-poses-risk-for-sivasspors-europa-league-campaign-in-qarabag-test

יש מצב שגנבו פה שיתוף של שחקנים עם קורונה בגלל שהמשחק היה בטורקיה וככה לא הסתבכו עם הבדיקות לפני הנסיעות?

10 דקות לפני, ChenA said:

https://www.dailysabah.com/sports/football/coronavirus-poses-risk-for-sivasspors-europa-league-campaign-in-qarabag-test

יש מצב שגנבו פה שיתוף של שחקנים עם קורונה בגלל שהמשחק היה בטורקיה וככה לא הסתבכו עם הבדיקות לפני הנסיעות?

לא הבנתי למה התכוונת

בעל הבית השתגע, מי שחשב שביטון וגררו יפתחו- הם אפילו לא בסגל. חושב שזה מהלך די נכון של דוניס ההרכב אבל זה אבל גם מאוד מסוכן לנו. קנדיל, הרננדס, פרץ וכל ההתקפה עייפים מאוד.

נראה שדוניס לא בא לשחק משחקים ולהמר בהרכב, רוצה קודם כל יציבות עם המשך של המומנטום החיובי בלי נסיונות ושינויים מרחיקי לכת, לפחות בינתיים.

רק בקשה אחת, שלא נשחק 4-4-2 אלא שביטון ישחק במרכז ולא באגף ימין. 

אם יהיה אפשרי מבחינת תוצאה לעשות חילופים כמה שיותר מוקדם בשחקנים צעירים מה טוב. 

8 דקות לפני, Naor23 said:

נראה שדוניס לא בא לשחק משחקים ולהמר בהרכב, רוצה קודם כל יציבות עם המשך של המומנטום החיובי בלי נסיונות ושינויים מרחיקי לכת, לפחות בינתיים.

רק בקשה אחת, שלא נשחק 4-4-2 אלא שביטון ישחק במרכז ולא באגף ימין. 

אם יהיה אפשרי מבחינת תוצאה לעשות חילופים כמה שיותר מוקדם בשחקנים צעירים מה טוב. 

נקווה ששרן לא יצטרך להתמודד עם המהירות של האפריקאים של כ"ס.

מדאיג מאוד ההרכב הזה

יותר מידי שחקנים משחקים יותר מידי זמן

ויותר מידי שחקנים יוצאו לגמרי מהרוטציה ולא יהיו זמינים כשנצטרך אותם, זה גם לא בריא לחדר ההלבשה