Jump to content

לקראת הפועל כפר סבא

דקסטר

Recommended Posts

קארצב וריקן חייבים לפתוח כדי לתת מנוחה לשניים מ-גלזר/גולסה/פרץ.

גם קנדיל צריך מנוחה כי הוא שיחק 90 דקות מלאות בשתי המשחקים האחרונים ולהזכירכם בפגרה הוא התאושש מפגיעה, מעניין יהיה לראות אם הוא ישחק ואם לא אז מעניין מי יפתח במקומו אם בן ביטון שלא נספר או ייני או אולי דווקא פיבן

לפני15 שעות , דקסטר said:

יש בזה משהו אבל מצד שני גם אי אפשר לשחוק את הרננדז.

קצת בעייתי רוטצייה רק בין 3 בלמים ודוניס העלים את בלטקסה וגם פיבן לא שיחק דקה מאז שחזר מהפציעה מלבד משחק האימון מול הפ.חיפה.

מה קורה עם פיבן, פרש?

לפני15 שעות , קובי השועל said:

דניאל

סבוריט שרן פיבן ביטון

גלזר   גולסה

טבח                 חוזז

שכטר   אלמוג

קנדיל היה על סף פציעה בסוף המשחק עם ויאריאל וחייב לקבל מנוחה. כנ"ל פרץ, ביטון, יוני ופשיץ' שיכולים להתחיל על הספסל. אין ברירה, בעונה כזאת חובה להשתמש בכל הסגל גם אם זה אומר לעלות בהרכב חלש יותר.

דווקא השחקן הכי חבול - גלזר - נשאר אצלך בהרכב. הייתי נותן לקארצב הזדמנות במקומו... 

לא יודע אם שאננות, צריך לתת הזדמנות גם לשאר הסגל.

שחקנים כמו פיבן, ייני, אלמוג, בן חיים, שכטר... קארצב, ריקן, גררו, קשה להאמין שיקרסו נגד כפר סבא, רק לסבוריט נותן לשחק, כי תיהיה לו מנוחה בחמישי.

גלזר קנדיל פשיץ וכהן חייבים לקבל מנוחה 

עם כל הכבוד לכפר סבא (ויש לי הרבה כבוד עליהם אני חושב שיש להם סגל מצויין) אנחנו יכולים לפתוח עם קרצב בן חיים גררו ושכטר ולצפות לניצחון

המשחק החשוב באמת שלנו הוא בחמישי ואת כפר סבא אפשר וצריך לנצח גם בלי גלזר פשיץ קנדיל וכהן 

10 דקות לפני, מכביסט לעד said:

זה לא נראה שדוניס סומך יותר מדי על הספסל שלו. יהיו כמה שינויים קלים ולא יותר.

נקווה שזה לא יעלה לנו בפציעות.

חלק גדול מהם לא קיבל הזדמנות בכלל, נגיד חוזז, נעלם, פיבן, מה איתו? אחלה בלם, נתן עונה גדולה עם ייני לפני שנתיים.

לפני2 שעות , דרור שווץ said:

המשחק החשוב באמת שלנו הוא בחמישי ואת כפר סבא אפשר וצריך לנצח גם בלי גלזר פשיץ קנדיל וכהן 

מה הופך אותו לחשוב באמת?

עזוב את זה שהליגה מעל הכל בעיני רובנו כאן, אם סיבאס מוציאה תיקו בבית מול ויאריאל (סביר לחלוטין) אז ההכרעה במילא עוברת למחזור האחרון לא משנה מה. 

ותאוריית ה'אפשר לנצח גם בלי X שחקני הרכב' לא ממש עבדה נגד בני יהודה ומכבי פ"ת כשעלינו בהגנה חסרה ובלי חלוץ חוד. 

3 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

מה הופך אותו לחשוב באמת?

עזוב את זה שהליגה מעל הכל בעיני רובנו כאן, אם סיבאס מוציאה תיקו בבית מול ויאריאל (סביר לחלוטין) אז ההכרעה במילא עוברת למחזור האחרון לא משנה מה. 

ותאוריית ה'אפשר לנצח גם בלי X שחקני הרכב' לא ממש עבדה נגד בני יהודה ומכבי פ"ת כשעלינו בהגנה חסרה ובלי חלוץ חוד. 

אם סיבאס מוציאה תיקו ואנחנו מנצחים מספיק לא להפסיד להם או אפילו להפסיד להם 1-0 ועלינו. 

אתה לא יכול לסמוך על ויאריאל. אני לא אופתע אם הטורקים ינצחו ואנחנו נוציא תיקו ואז נהיה חייבים ניצחון בבית.

גם אם אנחנו וסיבאס מוציאים ביחד תיקו השבוע אז מספיק לא להפסיד להם במחזור האחרון. 

לא מאמין שהטורקים ינצחו כי זה מסבך את ויאריאל שיכולה לעוף במצב כזה, אבל תיקו נשמע לי כמו תוצאה סבירה. הייתי מהמר על X2. 

5 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

גם אם אנחנו וסיבאס מוציאים ביחד תיקו השבוע אז מספיק לא להפסיד להם במחזור האחרון. 

לא מאמין שהטורקים ינצחו כי זה מסבך את ויאריאל שיכולה לעוף במצב כזה, אבל תיקו נשמע לי כמו תוצאה סבירה. הייתי מהמר על X2. 

גם לי יש תחושה של תיקו בשתי המשחקים, אבל יש לסיבאס קבוצת התקפית טובה והיא עשתה לויאריאל חיים קשים בסיבוב הקודם.

ויאריאל תבוא עייפה אחרי המשחק נגד סוסיאדד והיא יודעת שגם אם היא תפסיד בטעות, הוא תנצח את קארבח בקלות במשחק האחרון. 

חוץ מזה שאם אפשר לסיים את הסיפור כבר במשחק הקרוב זה הרבה יותר טוב.

דוניס צריך לעשות רוטציה, אבל לדעתי הוא לא יעשה משהו חריג. הוא יתן לגלזר ואחד הבלמים לנוח ואולי גם לאחד מהכנפים. לא נראה לי שיותר מזה.

ויאריאל תנצח בחמישי כדי להוריד עומס על השחקנים שלהם, התיקו נגדנו הרס להם תוכניות. בצד השני, בסיאספור יש מכת קורונה, ניצחו די בקושי את קרבאח.

כפ"ס זה אחד המשחקים הכי חשובים ברצף הקרוב, חייבים לנצח, מצד שני, אפשר לתת לשחקנים קצת מנוחה ואם ההרכב המשני לא מסתדר, אז להעלות שחקנים שישנו את התוצאה

הייתי שמח לראות את ההרכב הזה:

דניאל - ייני (מגן ימני), טיבי, פיבן, סבוריט, קארצב, ריקן, פרץ, דן ביטון, אלמוג, שכטר.

ובמקרה הצורך להעלות מהספסל את הרננדז, גולסה, יוני, טב"ח, פשיץ'.

במקרה של יתרון בכמה שערים, הייתי שמח לראות את חוזז, תורג'מן, גררו.

4 דקות לפני, Soul Boy said:

ויאריאל תנצח בחמישי כדי להוריד עומס על השחקנים שלהם, התיקו נגדנו הרס להם תוכניות. בצד השני, בסיאספור יש מכת קורונה, ניצחו די בקושי את קרבאח.

כפ"ס זה אחד המשחקים הכי חשובים ברצף הקרוב, חייבים לנצח, מצד שני, אפשר לתת לשחקנים קצת מנוחה ואם ההרכב המשני לא מסתדר, אז להעלות שחקנים שישנו את התוצאה

הייתי שמח לראות את ההרכב הזה:

דניאל - ייני (מגן ימני), טיבי, פיבן, סבוריט, קארצב, ריקן, פרץ, דן ביטון, אלמוג, שכטר.

ובמקרה הצורך להעלות מהספסל את הרננדז, גולסה, יוני, טב"ח, פשיץ'.

במקרה של יתרון בכמה שערים, הייתי שמח לראות את חוזז, תורג'מן, גררו.

זה הרכב ל0-0 במחצית שיסבך אותנו למחצית שניה סיוט. מעדיף לפתוח עם החזקים ולהחליש לפי הצורך.

41 דקות לפני, קובי השועל said:

זה הרכב ל0-0 במחצית שיסבך אותנו למחצית שניה סיוט. מעדיף לפתוח עם החזקים ולהחליש לפי הצורך.

לא מסכים, זה גם אחלה הרכב שיכול לתת לך 2-0 ומנוחה לשחקנים בכירים יותר