Jump to content

דניאל טננבאום

פנחס שוף

Recommended Posts

לפני2 שעות , just saying said:

בלי קשר להשוואה של היכולות שלהם, לגמרי קיבלתי מראיקו תחושה שהוא אוהב להיות פה ומתחבר למכבי ולקהל וממש רוצה בהצלחת הקבוצה.

זוכר איך הוא התפרק אחרי הפנדלים בגמר עם בני יהודה

לא שאני חושב שראייקו לא היה מחובר,

אבל גם אם היה מת לעוף מפה, הגיוני שיתפרק אחרי הפסד תואר בפנדלים

אתמול ברקוביץ' אמר בשבת ביציע:

"תראה לי פעם אחת קבוצה שזכתה באליפות בלי שוער כריזמטי?"

והתחיל למנות את אובארוב וצ'אנוב וכו'.

לא שאני טוען שטננבאום לא כריזמטי, אבל נראה שהוא לא באמת מחשיב אותו ככזה ואיכשהו שכח ממנו.

קרית שמונה לקחה אליפות עם דני עמוס, לא בדיוק שוער כריזמטי.

שטויות.... אליפות זה מכלול של הכל, הבעיה אצל חיפה לא רק עמדת השוער, שזה ההקשר שהוא אמר את זה.

אני לא זוכר טעות אחת רצינית של טננבאום בשנתיים האחרונות

לעומת זאת ראיקו אהב את השטויות ולחרב משחקים לפעמים

דניאל יותר יציב, ראיקו די משוגע, יכול להביא משחק מעולה אבל יכול גם לספוג גול באשמתו

לכל מי שציין את העונה האחרונה של ראייקו, לא לשכוח של״תהליך ההתבגרות״ שלו נוספה העובדה המאוד חשובה שלמכבי הגיע צוות אימון סרבי, זה עושה את כל ההבדל. בטוח שכמה שטננבאום אחלה, תביאו לו צוות אימון מהבית ומצב טוב שתראו שיפור בבטחון וביכולת

לפני15 שעות , סיריל מקנאקי said:

לכל מי שציין את העונה האחרונה של ראייקו, לא לשכוח של״תהליך ההתבגרות״ שלו נוספה העובדה המאוד חשובה שלמכבי הגיע צוות אימון סרבי, זה עושה את כל ההבדל. בטוח שכמה שטננבאום אחלה, תביאו לו צוות אימון מהבית ומצב טוב שתראו שיפור בבטחון וביכולת

מצד אחד יש משהו במה שאתה אומר מצד שני השוואה מוזרה, טננבאום עשה עלייה ומבחינת מכבי לגרום לו להרגיש בבית זה לא בהכרח להביא צוות ברזילאי ודוברי פורטוגזית אלה תחושת שייכות בישראל וביסוס בארץ ובשפה העברית

לפני4 שעות , just saying said:

מצד אחד יש משהו במה שאתה אומר מצד שני השוואה מוזרה, טננבאום עשה עלייה ומבחינת מכבי לגרום לו להרגיש בבית זה לא בהכרח להביא צוות ברזילאי ודוברי פורטוגזית אלה תחושת שייכות בישראל וביסוס בארץ ובשפה העברית

ורביעיית הגנה של דוברי ספרדית בעונה שעברה.

לפני21 שעות , סיריל מקנאקי said:

או שהצוות של איביץ פשוט היה ברמה גבוהה מאוד

לפני6 שעות , just saying said:

מבין את תחושת הפטריוטיות אבל זו לא חזות הכל. בתור אחד שגר שנים בחו״ל קשה לתאר כמה מישהו שבא מאותה תרבות עושה את ההבדל. אצל ראייקו זה היה שקוף

On 29.11.2020 at 03:33, elbanana said:

מה שאני זוכר מראייקו זה איגרופים למרכז רחבה/רגלי שחקן יריב, יציאות מהוססות, משחק רגל מזעזע/מתחכם שלא לצורך כדי לזייף ביטחון, יציאות הזויות מידי פעם כשהוא מאבד את הראש ולחץ שלעיתים גבל בהיסטריה. בלטה בעיני תחושת חוסר נוחות אצל הבלמים שלנו שצריכים לחפות על הילד הזה בשער הפרוספקט הזה.

העונה האחרונה שלו היתה הרבה יותר טובה ועדיין היה את החשש שהוא יאבד את הראש מידי פעם. משחק הרגל שלו אף פעם לא התקרב לרמה שדניאל מציג. לא השוותי את דניאל לרמה שהוא מציג בצרפת וגם אין לי זכות לעשות את זה כי לא ראיתי משחקים מלאים שלו שם.

גם לי נחמד לשקוע בדמיונות ופנטזיות על היום שהוא יהיה הכי טוב בעולם ואני אשב בבר באנגליה ואספר שהוא שיחק במכבי. גם אז אני אשאר נאמן למציאות ואספר להם שהוא רק התחיל להבשיל פה.

גם אם היתה לדניאל מעט עבודה בעונה הקודמת, הוא השרה המון ביטחון על הבלמים. כל מי ששיחק יודע שאם השוער לחוץ/לא מתפקד הרגליים של הבלמים רועדות, יש הרבה יותר לחץ במצבים נייחים ומפחדים להחזיר כדור אחורה..

יש לאנשים זיכרון קצר, בעונה הראשונה של ראיקו הוא אמנם ספג משהו כמו שלושה שערים באשמתו בתחילת העונה אבל התייצב לאחר מכן וחזרנו למקום הראשון במהלכה, את האליפות הפסדנו בגלל ארבע תוצאות תיקו רצופות (3 תוצאות של 0-0 ועוד 1-1 מול רעננה) ולא בגלל ראיקו.

בעונה השנייה ההגנה שלנו הייתה נוראית באר שבע היו ב"שיא" שלהם, היכולת של ראיקו הייתה טובה ולא ספגנו שער אחד באשמתו.

בעונה השלישית ראיקו הציג יכולת בינונית אבל ההגנה שלנו הייתה זוועתית, טיבי שיחק זוועה באותה עונה, טל בן חיים היה גרוע, והיחיד שהיה סביר היה באבין, אבל ההגנה שלנו הייתה כל כך איטית עד שלא הייתה לנו יכולת לשחק עם שני בלמים אז עברנו לשחק עם שלושה בלמים חזרנו למאבק האליפות והפסדנו אותה כשחזרנו לשני בלמים במהלך הפלייאוף (למרות שצריך לציין שגם ראיקו וגם ההגנה נראו זוועה בפלייאוף).

בעונה האחרונה שלנו הוא היה אדיר, וזה למרות שברוב העונה שיחקנו עם ייני ועם פיבן שהם משמעותית ציוות פחות טוב מז'איר וטיבי.

הכי קל להאשים את ראיקו בכל התארים שהפסדנו באותן שנים, אבל זה בשנתיים מתוכן היו לנו הגנות נוראיות ובשנה שלא איבדנו את האליפות על 2 נק' ו-4 תוצאות תיקו רצופות בפלייאוף.

באירופה הוא המשיך לשחק טוב עם ריימס וזכה בתואר שוער העונה כשהוביל את ריימס לממוצע הספיגות הנמוך בליגה ולמקום 5 בליגה (כשריימס לא אחת מהקבוצות העשירות או הטובות שם).

דניאל אחלה של שוער, פתר לנו את הצורך בלבזבז עמדה של זר על שוער, אבל הוא לא שוער ברמה של ראיקו.

לפני5 שעות , Marco_Reus said:

יש לאנשים זיכרון קצר, בעונה הראשונה של ראיקו הוא אמנם ספג משהו כמו שלושה שערים באשמתו בתחילת העונה אבל התייצב לאחריה וחזרנו למקום הראשון במהלכה, את האליפות הפסדנו בגלל ארבע תוצאות תיקו רצופות (3 תוצאות של 0-0 ועוד 1-1 מול רעננה) ולא בגלל ראיקו.

בעונה השנייה ההגנה שלנו הייתה נוראית באר שבע היו ב"שיא" שלהם, היכולת של ראיקו הייתה טובה ולא ספגנו שער אחד באשמתו.

בעונה השלישית ראיקו הציג יכולת בינונית אבל ההגנה שלנו הייתה זוועתית, טיבי שיחק זוועה באותה עונה, טל בן חיים היה גרוע, והיחיד שהיה סביר היה באבין, אבל ההגנה שלנו הייתה כל כך איטית עד שלא הייתה לנו יכולת לשחק עם שני בלמים אז עברנו לשחק עם שלושה בלמים חזרנו למאבק האליפות והפסדנו אותה כשחזרנו לשני בלמים במהלך הפלייאוף (למרות שצריך לציין שגם ראיקו וגם ההגנה נראו זוועה בפלייאוף).

בעונה האחרונה שלנו הוא היה אדיר, וזה למרות שברוב העונה שיחקנו עם ייני ועם פיבן שהם משמעותית ציוות פחות טוב מז'איר וטיבי.

הכי קל להאשים את ראיקו בכל התארים שהפסדנו באותן שנים, אבל זה בשנתיים מתוכן היו לנו הגנות נוראיות ובשנה שלא איבדנו את האליפות על 2 נק' ו-4 תוצאות תיקו רצופות בפלייאוף.

באירופה הוא המשיך לשחק טוב עם ריימס וזכה בתואר שוער העונה כשהוביל את ריימס לממוצע הספיגות הנמוך בליגה ולמקום 5 בליגה (כשריימס לא אחת מהקבוצות העשירות או הטובות שם).

דניאל אחלה של שוער, פתר לנו את הצורך בלבזבז עמדה של זר על שוער, אבל הוא לא שוער ברמה של ראיקו.

רשמת פה המון נתונים שאפשר לבדוק ודעות שאפשר להסכים או להתווכח עליהן, רק לא הבנתי איך זה רלוונטי למה שרשמתי?

האשמתי איפשהו שאיבדנו תארים בגללו? איך הגעת למסקנה שזה מה שאני חושב?

רשמתי את דעתי על היכולת שהוא הציג ב-מכבי- באופן כללי, וכן, שאני מעדיף את דניאל בשער על הגרסה של ראיקו ששיחקה פה, כולל בעונה האחרונה שהיתה הכי טובה שלו

לפני10 שעות , elbanana said:

רשמת פה המון נתונים שאפשר לבדוק ודעות שאפשר להסכים או להתווכח עליהן, רק לא הבנתי איך זה רלוונטי למה שרשמתי?

האשמתי איפשהו שאיבדנו תארים בגללו? איך הגעת למסקנה שזה מה שאני חושב?

רשמתי את דעתי על היכולת שהוא הציג ב-מכבי- באופן כללי, וכן, שאני מעדיף את דניאל בשער על הגרסה של ראיקו ששיחקה פה, כולל בעונה האחרונה שהיתה הכי טובה שלו

רשמת שהיכולת שלו אצלנו (מלבד העונה האחרונה) לא הייתה טובה, לכן חשבתי שבאופן עקיף אתה מאשים אותו בתארים שאיבדנו, אבל אם זה לא מה שהתכוונת אז אני חוזר בי ממה שאמרתי לגבי התארים, אבל אני עדיין לא מסכים איתך לגבי היכולת, היכולת של ראיקו הייתה טובה בסה"כ.

אני זוכר שבעונה הראשונה או השנייה של ראייקו הוא קיבל גול ברחבה תוך שהוא מגן על עצמו ומסתובב ומפנה את הגב לכדור (כמו ילד בשכונה) . הזוי.

באותו הרגע חשבתי שנפלנו, טעיתי.

רוצה לומר, טננבאום (עד היום) הראה שהוא קורץ מהחומר הנכון. תמיד חותר למגע, ואף פעם לא מראה פחד מהכדור.

אחלה דניאל.