Jump to content

רשמים מהתיקו מול ויאריאל בבית | תוצאה מעולה שנותנת המון תקווה לעלייה

Sawyer

Recommended Posts

לפני3 שעות , avich15 said:

תוצאה מעולה. משמח יותר שהיא גם באה בזכות משחק טוב. 

קרבאח נהיו הזונות של הבית, ואני מניח שהם יבואו בטירוף לנצח אותנו בשבוע הבא כי מויאריאל הם כמובן לא יוציאו נק'.

לא יהיה לו משחק קל, אבל אנחנו פשוט חייבים את זה. 

יהיה משחק מפחיד

מרגיש לי גם שהטורקים ינצחו את ויאריאל 

לפני3 שעות , turgi said:

זה לא אכילס, אנחנו לא קיימים שם כי פשוט אין לנו שחקני כנף.

דומה מאוד לעונה של ג'ורדי בשבועות בהם אצילי היה פצוע.

שבועות?  מרגיש לי שמאיזה מחזור 7 עד סיבוב אחרון של הפלייאוף 

7 דקות לפני, Dr. Caligari said:

יהיה משחק מפחיד

מרגיש לי גם שהטורקים ינצחו את ויאריאל 

שבועות?  מרגיש לי שמאיזה מחזור 7 עד סיבוב אחרון של הפלייאוף 

אם הטורקים מנצחים את ויאריאל יש סיכוי שויאריאל לא תעלה שלב בכלל

25 דקות לפני, דרור שווץ said:

אם הטורקים מנצחים את ויאריאל יש סיכוי שויאריאל לא תעלה שלב בכלל

למה אחי? אם ויאריאל מפסידים לטורקים ומנצחים הם עולים ממקום ראשון בכל מקרה 

בכלל מספיק להם נקודה אחת נגד קרבאח והם עולים בטוח

בכלל

עמ"נ שיעופו הם צריכים להפסיד לטורקים ולקרבאח וגם שהטורקים ינצחו אותם בהפרש שערים טוב יותר ממה שהיה בינם, גם שאנחנו ננצח את קרבאח ושאנחנו והטורקים נצא תיקו

1 דקה לפני, Dr. Caligari said:

בכלל

עמ"נ שיעופו הם צריכים להפסיד לטורקים ולקרבאח וגם שהטורקים ינצחו אותם בהפרש שערים טוב יותר ממה שהיה בינם, גם שאנחנו ננצח את קרבאח ושאנחנו והטורקים נצא תיקו

צודק, אבל הם צריכים לעלות מהמקום הראשון כדי לפגוש יריבה נוחה בשלב הבא

מה שאומר שהם יבואו לנצח ולסיים סיפור

ניצחון של הטורקים נגד ויאריאל יהיה בעייתי במידה ואנחנו לא מנצחים את קרבאח. כל סנריו אחר הוא סביר כי יספיק לנו תיקו מול הטורקים במשחק האחרון.

צריך גם לנהל את המשחק שבוע הבא נכון ולעקוב אחרי המשחק של הטורקים. במידה ו-ויאריאל יובילו בהפרש מבטיח על הטורקים ואנחנו נהיה בתיקו מול קרבאח צריך יהיה להמר על כל הקופה ללכת על ניצחון כי בשלב הזה תיקו או הפסד יהיה אותו דבר מבחינת סיכויי העלייה.

החדשות הטובות:

נראינו טוב, בעיקר במחצית השנייה, הוצאנו נקודה חשובה (לדירוג ולסיכוי לעלות שלב) ואנחנו תלויים בעצמנו מבחינת העפלה לשלב הבא.

התחושה שלי היא שההעפלה תוכרע במשחק מול התורכים, ואני לגמרי רואה אותנו עפים אחרי שהתורכים ינצחו שני משחקים, או לחילופין יעשו תיקו וניצחון בזמן שאנחנו לא ננצח את קארבאח. 

Just now, מנג'ר יונייטד said:

החדשות הטובות:

נראינו טוב, בעיקר במחצית השנייה, הוצאנו נקודה חשובה (לדירוג ולסיכוי לעלות שלב) ואנחנו תלויים בעצמנו מבחינת העפלה לשלב הבא.

התחושה שלי היא שההעפלה תוכרע במשחק מול התורכים, ואני לגמרי רואה אותנו עפים אחרי שהתורכים ינצחו שני משחקים, או לחילופין יעשו תיקו וניצחון בזמן שאנחנו לא ננצח את קארבאח. 

אופטימי

59 דקות לפני, דרור שווץ said:

צודק, אבל הם צריכים לעלות מהמקום הראשון כדי לפגוש יריבה נוחה בשלב הבא

מה שאומר שהם יבואו לנצח ולסיים סיפור

הלוואי 

34 דקות לפני, Double said:

צריך גם לנהל את המשחק שבוע הבא נכון ולעקוב אחרי המשחק של הטורקים. במידה ו-ויאריאל יובילו בהפרש מבטיח על הטורקים ואנחנו נהיה בתיקו מול קרבאח צריך יהיה להמר על כל הקופה ללכת על ניצחון כי בשלב הזה תיקו או הפסד יהיה אותו דבר מבחינת סיכויי העלייה.

לא הבנתי 

אם הם מנצחים אז אנחנו חייבים לנצח גם כדי שיספיק לנו תיקו

אם הם מוציאים תיקו או מפסידים זה לא משנה לנו (ולא משנה מה תהיה התוצאה בינינו לבין קרבאח) בגלל שבכל מקרה אם נוציא נגדם תיקו נעלה

אז בכל מקרה עדיף לנצח את קרבאח. המשחק הכי חשוב העונה! 

37 דקות לפני, מנג'ר יונייטד said:

החדשות הטובות:

יעשו תיקו וינצחו אותנו 1-0? חח

תחשוב חיובי יהיה חיובי (כן כן הרמתי לבדיקות קורונה) 

הרגשה שלי שנצא תיקו נגד קרבאח והתורכים ינצחו את ויאריאל, נגיע מול הטורקים למשחק על כל הקופה וננצח כשקרבאח תהמם את ויאריאל ונעלה ממקום ראשון 

סה"כ תוצאה פנטסטית מול קבוצה שהעונה היא לגמרי ברמה של ליגת אלופות. 

תמיד האמנתי שאפשר להוציא מהם משהו ושמח שבסוף הצלחנו. 

ההגנה סוף סוף מתחילה להתייצב. לא היה לי ברור לי יותר מדי הביקורת נגד קנדיל. גם אם פה ושם יוצאת לו מסירה פחות טובה אבל הוא מעז, הוא מנסה, הוא שרף את הקו שם כל המשחק וזה מכובד מאוד. גם אם מאבד הוא טס חזרה לסגור ולפעמים גם מצליח לבצע סטופ או לחטוף בחזרה. 

טיבי זה בלם ברמה אירופאית לכל דבר. אם לא איזה טעות קריטית תורנית שלו כל משחק הוא לגמרי יכל לשחק ברמות הכי גבוהות. ראשון לכל כדור כמעט, גם בגובה.

על גולסה אין מה להגיד יותר, כשהוא מתעורר הוא קשה מאוד לעצירה. הוא רק צריך לעשות את זה יותר. 

גלזר נתן את שלו הגנתית אבל שוב האחורה הזה מחרפן אותי.

פרץ נפנף שם שחקנים על ימין ועל שמאל, הבן אדם נראה כמו תימני קטן שאוהב לגלוש על גלים אבל הוא חזק מאוד ומתמודד עם כל שחקן גם ברמה האירופאית הכי גבוה שיש. גם תרם עם כמה מסירות יפות קדימה שפיתחו לנו התקפות וקינח בבישול יפה (בואו נגיד שהתרומה ההתקפית שלו טובה יותר משל גלזר). ברמה ההגנתית פרץ וגלזר זה אמצע הגנתי מפלצתי בליגה וחזק מאוד גם באירופה. הם פשוט מנקים כל מה שמנסה לעבור דרכם. 

ביטון וכהן קצת הסתבכו במשחק הזה, ביטון התקשה להתבטא במיוחד במשחק וכהן פשוט הלך הרבה פעמים בכח ובלי מח. מה שכן פעם ראשונה ראיתי מחוייבות הגנתית אמיתית מכהן וזה יאמר לזכותו לעומת משחקים קודמים שהוא היה פחות מתאמץ ונתקע למעלה.

פשיץ חלוץ תענוג. למרות ההחמצה. עושה אחלה עבודה. החתמה מצוינת. 

טננבאום נתן כמה הצלות ויציאות של משחק. 

בגדול מחצית ראשונה לא הבנתי למה אנחנו לא מעזים יותר, רשמתי גם במהלך המשחק שהמחשבה הזאת של לקבל כדור כשמתפתח איזשהו סיכוי להתקפה ואז ישר לעצור, לחכות, ובסוף להחזיר אחורה זה אחד הדברים המחרפנים. תוך כדי שהקלדתי את זה ראיתי במחצית השניה את שער השוויון שלנו שהתפתח יפה מאוד דווקא בגלל התעוזה הזאת לנסות ללכת קדימה (בעיקר של קנדיל). שחקנים צריכים לחשוב יותר על לראות קדימה, לנסות ללכת קדימה. בין אם לבד ובין אם במסירה בנגיעה לשחקן שרץ ופותח. שמח לראות שבמחצית השניה שלנו לקחנו יותר תעוזה וניסינו לצאת יותר ולא היינו רחוקים גם מלעשות מהפך. בגדול אחלה ניהול של משחק של דוניס. וכל זה נגד שופט זבל אנטישמי שעשה הכל כדי שנפסיד, פטר את הספרדים מכמה אדומים, לא שרק לנו לפנדל, נתן לסאבוריט אדום הזיה. שיפוט הכי לא ביתי שיכול להיות יא בן זונה גם ככה אנחנו נגד ויאריאל לא צריך שתעזור להם עוד יותר.

יש לנו הזדמנות פז לעלות ל-32 האחרונות כבר בשבוע הבא. ומצד שני גם הליגה חשובה מאוד בטח במומנטום העכשווי. עולה בהרכב הכי חזק גם נגד כ"ס גם נגד קרבאח וגם נגד אשדוד אחר כך חוץ מאולי שינוי אחד או שניים. לנוח אפשר יהיה אחר כך, במשחק נגד קרבאח אחרי שנעלה כבר ואחרי עוד 6 נקודות בליגה. 

לפני9 שעות , turgi said:

פעם ראשונה העונה שאני מעודד מצורת המשחק.

המחצית השנייה לגמרי הכניסה אופטימיות.

וואו. זו מבחינתי הכותרת של הערב. תורג'י מרוצה.

יוני לא זרק היום זין, אפשר לראות בזה שיפור, אבל הוא ודן ביטון (שחזר מהקורונה שחקן אחר) עם אפס תרומה.

חוזז, אלמוג, טבח ואפילו בלקמן צריכים להתחיל לקבל דקות בכנפיים

לפני4 שעות , מנג'ר יונייטד said:

החדשות הטובות:

זה בדיוק החשש שלי.

הטורקים (או האפריקאים יותר נכון) לא כאלה טובים, ראיתי אותם נגדנו.

אין סיכוי שהם לוקחים לספרדים נקודות, במיוחד שהיא צריכה אותם בשביל להיות רגועה כשהיא מעפילה מהמקום הראשון.

גם לא רואה את הבוראטים נלחמים בטירוף על ניצחון נגדנו, ככה שהכל תלוי בנו, אם נשחק כמו במחצית השנייה הולך להיות לנו לילה חמישי שמח במיוחד.

הררנדז פעם ראשונה תפקד כבלם שמאל והיה מצוין, במיוחד מחצית שנייה, לא זוכר טעות אחת שלו.

קדימה להמשיך להריץ אותו הרכב עם ההיררכיה הזו(ולהכניס לעניינים יותר את אלמוג, קארצב וחוזז).

1 hour ago, הילד בן 30 said:

יוני לא זרק היום זין, אפשר לראות בזה שיפור, אבל הוא ודן ביטון (שחזר מהקורונה שחקן אחר) עם אפס תרומה.

חוזז, אלמוג, טבח ואפילו בלקמן צריכים להתחיל לקבל דקות בכנפיים

יוני הפעם לא זרק זין, אבל היה לו מצב שאם הוא מוסר לפשיץ' אנחנו ב2-1 ולמרות זאת הוא הלך לבד מזווית בלתי אפשרית. מבאס.

לפני10 שעות , Dr. Caligari said:

יעשו תיקו וינצחו אותנו 1-0? חח

תחשוב חיובי יהיה חיובי (כן כן הרמתי לבדיקות קורונה) 

הרגשה שלי שנצא תיקו נגד קרבאח והתורכים ינצחו את ויאריאל, נגיע מול הטורקים למשחק על כל הקופה וננצח כשקרבאח תהמם את ויאריאל ונעלה ממקום ראשון 

קודם כל טחלית אם טורכים או תורקים.

דבר שני אם ההרגשה שלך זה שקרבאח תנצח בויאריאל, אז אשמח גם ל- 100 גרם בבקשה.