Jump to content

רשמים מהתיקו מול ויאריאל בבית | תוצאה מעולה שנותנת המון תקווה לעלייה

Sawyer

Recommended Posts

מרוצה מקנדיל. הוא השתפר ומשתפר תוך כדי תנועה. מת על התעוזה שלו. כן הוא חסר אחריות ורחוק מלהיות מושלם אבל זה משתפר באופן יחסי.

מגלזר דווקא הייתי פחות מרוצה. עדיין לא ראיתי משחק שלו באירופה שהוא היה מעולה. היכולת הטכנית שלו הופכת אותו למאוד מוגבל. הקטע שהוא מוסר באוטומט אחורה כמעט עלה בשער מביך היום.

9 דקות לפני, Soul Boy said:

נקודה אחת

סה"כ העונה השגנו 5 נק', שווה ערך לעונה שאנחנו מפסידים בעונה הבאה

לא צברנו בעונה האחרונה שנמחקת רק 4? בטוח? 

2 דקות לפני, המכבייה said:

לא צברנו בעונה האחרונה שנמחקת רק 4? בטוח? 

מה שכבר נמחק העונה, זו העונה של ליגת האלופות של 4 נק', מה שימחק בעונה הבאה, זו העונה של שוטה, שם צברנו 5 נק'

4 דקות לפני, turgi said:

פעם ראשונה העונה שאני מעודד מצורת המשחק.

המחצית השנייה לגמרי הכניסה אופטימיות.

אם תורג'י מרוצה אפשר להיות רגועים.

עקב האכילס שלנו הוא עדיין הכנפיים.

ההגנה מתחילה סופסוף להתייצב, הקישור רוצח כהרגלו ופשיץ' ממשיך להראות כמו בינגו. גם דוניס שחוטף פה הרבה ביקורת ניהל את המשחק מעולה, יצא גאון עם החילוף של גלזר שאני אישית הייתי בטוח שירסק לנו את המשחק.

פעם ראשונה העונה שאני יוצא מרוצה מאיך שהקבוצה נראית ולא רק מהתוצאה. הלוואי ונראה המשכיות מול כפ"ס, עד עכשיו לא הצלחנו לחזור טוב לליגה ממשחקים באירופה.

תוצאה מעולה. משמח יותר שהיא גם באה בזכות משחק טוב. 

קרבאח נהיו הזונות של הבית, ואני מניח שהם יבואו בטירוף לנצח אותנו בשבוע הבא כי מויאריאל הם כמובן לא יוציאו נק'.

לא יהיה לו משחק קל, אבל אנחנו פשוט חייבים את זה. 

1 דקה לפני, אלק נילאש said:

עקב האכילס שלנו הוא עדיין הכנפיים.

ההגנה מתחילה סופסוף להתייצב, הקישור רוצח כהרגלו ופשיץ' ממשיך להראות כמו בינגו. גם דוניס שחוטף פה הרבה ביקורת ניהל את המשחק מעולה, יצא גאון עם החילוף של גלזר שאני אישית הייתי בטוח שירסק לנו את המשחק.

פעם ראשונה העונה שאני יוצא מרוצה מאיך שהקבוצה נראית ולא רק מהתוצאה. הלוואי ונראה המשכיות מול כפ"ס, עד עכשיו לא הצלחנו לחזור טוב לליגה ממשחקים באירופה.

זה לא אכילס, אנחנו לא קיימים שם כי פשוט אין לנו שחקני כנף.

דומה מאוד לעונה של ג'ורדי בשבועות בהם אצילי היה פצוע.

12 דקות לפני, קובי השועל said:

עושים רוטציה רחבה נגד כפר סבא או שהולכים עם הרכב דומה?

רוטציה של החיים. הכסף באירופה במשחק בחמישי. וזה מלחיץ מול כפר סבא כי הם קבוצה שיודעת לשחק, מול הגנה שונה (ביטון  למשל) ובטח גולסה בחוץ, יהיה קשה. צופה איזה 4-5 שחקנים שיקבלו מנוחה.

1 hour ago, מכביסט לעד said:

לא מבין במה התגובה המפגרת הזאת תורמת.

עמדנו יפה מאוד בהרכב שני/שלישי נגד זלצבורג והפסדנו הפסד מינימלי. בהרכב של היום סיכוי לא רע שהיינו עולים.

ואני לא מבין את ההשוואה המפגרת בין המשחק של היום לבין "סיכוי טוב לעבור את זלצבורג" במשחק לפני חודשיים

היה משחק מעולה היום ותוצאה מצוינת (אבל אל תשכח שקיבלנו מהם 4 לפני שבועיים עם אותו סגל...)
וברור שהקורונה פגעה בנו בהכנה מול זלצבורג, אבל אף פעם לא היה לנו "סיכוי טוב" לעבור אותם, גם בסגל מלא (ולהזכירך נגד זלצבורג היינו גם בלי הרננדז ופשיץ, שהם שחקני הרכב חשובים היום)

1 דקה לפני, המכבייה said:

הרכב הכי חזק שיש. 

מקווה גם, חשוב מאוד לנצח, לייצר מומנטום בליגה, לבוא מול קראבח עם ביטחון ועל הדרך גם להלחיץ קצת את חיפה לפני ביתר

לפחות אנחנו יודעים שסבוריט ישחק.....;)

21 דקות לפני, המכבייה said:

הרכב הכי חזק שיש. 

אתה לא יכול לבטל את הרוטציה כשאתה בשני מפעלים. זה כואב, אבל חלק מהשחקנים יצטרכו לנוח.

צריך להתפלל שהסיפור יגמר בשבוע הבא ואז המשחק נגד הטורקים בארץ יהיה לפרוטוקול.

1 hour ago, מכביסט לעד said:

לא מבין במה התגובה המפגרת הזאת תורמת.

עמדנו יפה מאוד בהרכב שני/שלישי נגד זלצבורג והפסדנו הפסד מינימלי. בהרכב של היום סיכוי לא רע שהיינו עולים.

כן אבל בזמנו לא היה לנו את ההרכב של היום אז זה לא רלוונטי. כבר אז אחרי המשחק מולם בבלומפילד כתבנו שעם חולי הקורונה אולי יכלנו להוציא תוצאה טובה יותר בבלומפילד, אבל זה משחקי "אם" כי מצד שני הנסיבות ו"כל העולם נגדנו" הביאו את המחליפים לתת מלחמה של החיים.

27 דקות לפני, יונתן said:

ואני לא מבין את ההשוואה המפגרת בין המשחק של היום לבין "סיכוי טוב לעבור את זלצבורג" במשחק לפני חודשיים

היה משחק מעולה היום ותוצאה מצוינת (אבל אל תשכח שקיבלנו מהם 4 לפני שבועיים עם אותו סגל...)
וברור שהקורונה פגעה בנו בהכנה מול זלצבורג, אבל אף פעם לא היה לנו "סיכוי טוב" לעבור אותם, גם בסגל מלא (ולהזכירך נגד זלצבורג היינו גם בלי הרננדז ופשיץ, שהם שחקני הרכב חשובים היום)

זהו. חוץ מהתגובה שלך על הליגה הספרדית אתה בסדר אתה:yellow_cool1:

1 דקה לפני, דקסטר said:

כן אבל בזמנו לא היה לנו את ההרכב של היום אז זה לא רלוונטי. כבר אז אחרי המשחק מולם בבלומפילד כתבנו שעם חולי הקורונה אולי יכלנו להוציא תוצאה טובה יותר בבלומפילד, אבל זה משחקי "אם" כי מצד שני הנסיבות ו"כל העולם נגדנו" הביאו את המחליפים לתת מלחמה של החיים.

ברור שכלום לא בטוח, אבל היום התמודדנו נגד יריבה טובה מזלצבורג בצורה יפה מאוד. הרננדס ופשיץ' זה אמנם תרומה אדירה, אבל גם בלעדיהם אולי היינו מצליחים להשיג משהו.

53 דקות לפני, קובי השועל said:

עושים רוטציה רחבה נגד כפר סבא או שהולכים עם הרכב דומה?

ריקן במקום פרץ
אלמוג/טבח במקום דן ביטון 
במידה והמשחק הולך טוב אז משתף גם את קארצב ושכטר בשביל מנוחה של פשיץ ואחד הקשרים

26 דקות לפני, המכבייה said:

הרכב הכי חזק שיש. 

בעיקרון אפשר להגיד שההרכב היום הוא הכי חזק שלנו אבל אין לי ספק שיהיו קצת שינויים.

קודם כל אנחנו לא יודעים מה המצב של גלזר והגיוני שיתנו לו לנוח, קנדיל הרננדז פרץ יונתן ופשיץ עם משחקים מלאים מול חדרה והלילה (גם סבוריט עם 80 ו-90 דקות אבל הוא מורחק מקרבאח)

לא אתפלא אם שרן, בן חיים וריקן/קארצב יפתחו

3 דקות לפני, Double said:

פייבוריטים שבוע הבא. באמת המשחק הכי חשוב העונה, ניצחון ואנחנו משחזרים את הקמפיין הכי טוב שלנו עם סוזה

B31-DF0-D7-4027-40-DE-923-E-5-DCEBFCEB10

קרבאח יבואו להוציא נק עם השיניים כדי לא להישאר על 0, (משחק אחרון שלהם בחוץ נגד ויאריאל)

47 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אתה לא יכול לבטל את הרוטציה כשאתה בשני מפעלים. זה כואב, אבל חלק מהשחקנים יצטרכו לנוח.

צריך להתפלל שהסיפור יגמר בשבוע הבא ואז המשחק נגד הטורקים בארץ יהיה לפרוטוקול.

ההרכב הכי חזק שדוניס חושב שנכון ליום ראשון. אני מאד בעד רוטציה ומי שזקוק למנוחה , הקלה בעומס או סוחב פציעה קלה, לא לסכן. אבל קארצב, ריקן, אילון, שכטר, גררו, שרן, חוזז אולי, יכולים לבוא בחשבון. חמישי הבא מלחמת עולם. 

לאט לאט, ממשחק למשחק, אנחנו נראים יותר ויותר כמו קבוצה עם שיטה ודרך. המקום היחיד שאנחנו חסרים בו לדעתי זה בכנפיים.