Jump to content

YELLOW FRIDAY 2020

אליהו_הנביא

Recommended Posts

לפני20 שעות , matis said:

מניאק מי לא קנה חולצת שוער זהב ב50 שקל

גם קניתי, קיבלתי אתמול, אבל היא החולצה היחידה שממש שונה בגיזרה שלה, קצת התבאסתי על איך שיושבת, יש לה גזרה די מרובעת (אולי בהשראת דניאל חחח)

לפני4 שעות , אליהו_הנביא said:

גם קניתי, קיבלתי אתמול, אבל היא החולצה היחידה שממש שונה בגיזרה שלה, קצת התבאסתי על איך שיושבת, יש לה גזרה די מרובעת (אולי בהשראת דניאל חחח)

איך המידה?

הזמנתי L כי זה מה שהיה שלפעמים אני בחולצה L ולפעמים XL

לפני19 שעות , Mentel said:

איך המידה?

הזמנתי L כי זה מה שהיה שלפעמים אני בחולצה L ולפעמים XL

אני אוהב אותן צמודות ולכן קונה לארג', אבל משהו מוזר בה, נראה שדווקא XL היה בא בה יותר טוב

לא הבנתי את הקטע של הקופון פוראבר, שלחו אותו רק בסביבות 12 וחצי בצהרים בחמישי למרות שפרסמו עליו מוקדם בבוקר וכבר פתחו את המכירה , בקיצור עשיתי הזמנה ב 11 בבוקר ואחרי שעה וחצי קיבלתי את הקופון ולא הסכימו לצרף להזמנה שעשיתי ואמרו לי תבוא תיקח בחנות, מכבי כל שנה הורגים אותי עם הילו פריידי הזה.

למישהו יש איזה כיוון להשיג את הפאצ' אליפות 24 של עונה שעברה עבור חולצת הבוקה? מכבי אומרים שנגמר להם ולמרות שהם פרסמו את החולצה עם! הפאצ', רוב המזמינים לא קיבלו כי המלאי היה מוגבל(רק מה שנשאר מההקצבה של השחקנים שלא השתמשו בו). 

לפני1 שעה , liron1006 said:

לא הבנתי את הקטע של הקופון פוראבר, שלחו אותו רק בסביבות 12 וחצי בצהרים בחמישי למרות שפרסמו עליו מוקדם בבוקר וכבר פתחו את המכירה , בקיצור עשיתי הזמנה ב 11 בבוקר ואחרי שעה וחצי קיבלתי את הקופון ולא הסכימו לצרף להזמנה שעשיתי ואמרו לי תבוא תיקח בחנות, מכבי כל שנה הורגים אותי עם הילו פריידי הזה.

איזה קופון זה? האוזניות האלה?

24 דקות לפני, guyMTA said:

מישהו בחר איסוף עצמי וקיבל כבר הודעה להגיע לאסוף?

כן, הזמנתי יום חמישי וקיבלתי היום הודעה להגיע לקחת

22 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

תתעודד, אני גיליתי את הקופון רק אחרי שכבר הזמנתי...

כן זה בקטנה אחי, פשוט גם שנה שעברה היו כל מיני קטעים וסתם הצטבר לי, אם זה לא מכבי אלא אתר ראנדומלי, לא נראה לי שהייתי חוזר להזמין שם שוב.

54 דקות לפני, liron1006 said:

כן זה בקטנה אחי, פשוט גם שנה שעברה היו כל מיני קטעים וסתם הצטבר לי, אם זה לא מכבי אלא אתר ראנדומלי, לא נראה לי שהייתי חוזר להזמין שם שוב.

גם מה בדיוק היינו עושים איתן, מחברים אותן לווקמן? :D

אספתי את החבילה שלי.

אם להגיד את האמת אני מאוכזב מאיכות המוצרים של מכבי. הרבה מוצרים הם באיכות סינית זולה עם בקרת איכות נמוכה מאוד. לא הייתה פעם כמעט שלא קניתי כמה מוצרים ולפחות אחד מהם הגיע עם פגם כלשהו או עם רמת גימור של שוק הכרמל. באמת. אם זה לא היה מכבי לא הייתי ממשיך לקנות כי אפשר להשיג דברים דומים גם בשוק וזול יותר. כשאתה קונה מוצר ממותג של מכבי מעבר לגאווה שאתה חש בלהחזיק מוצר רשמי של מכבי וכמובן העזרה הכספית למועדון אתה מצפה לאיזושהי איכות קצת גבוה יותר, בקרת איכות גבוה יותר. די מאכזב האמת. 

7 דקות לפני, Krishi said:

אספתי את החבילה שלי.

אם להגיד את האמת אני מאוכזב מאיכות המוצרים של מכבי. הרבה מוצרים הם באיכות סינית זולה עם בקרת איכות נמוכה מאוד. לא הייתה פעם כמעט שלא קניתי כמה מוצרים ולפחות אחד מהם הגיע עם פגם כלשהו או עם רמת גימור של שוק הכרמל. באמת. אם זה לא היה מכבי לא הייתי ממשיך לקנות כי אפשר להשיג דברים דומים גם בשוק וזול יותר. כשאתה קונה מוצר ממותג של מכבי מעבר לגאווה שאתה חש בלהחזיק מוצר רשמי של מכבי וכמובן העזרה הכספית למועדון אתה מצפה לאיזושהי איכות קצת גבוה יותר, בקרת איכות גבוה יותר. די מאכזב האמת. 

הייצור הביתי?

3 דקות לפני, Krishi said:

אתה מתכוון למדי משחק וכאלה?

אני שואל למה אתה מתכוון :)

לייצור הביתי או ל-FILA או שבכלל סתם דברים נייטרליים.

1 דקה לפני, אורלנדו בלוף said:

אני שואל למה אתה מתכוון :)

לייצור הביתי או ל-FILA או שבכלל סתם דברים נייטרליים.

לא לא, אני לא מדבר על הביגוד בכלל. מבחינת ביגוד יחסית אני מרוצה אבל אני לא מבין בזה יותר מדי אז קשה לי לזהות כל מיני ניואנסים בבגדים שאנשים אחרים כן מזהים. 

אני מתכוון בעיקר למוצרים אחרים.