Jump to content

רשמים מהניצחון על חדרה (חוץ) | 3 נקודות חשובות, מצמצמים את הפער.

Sawyer

Recommended Posts

54 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הרבה אמרו שפרץ וגלזר לא יכולים לשחק טוב ביחד. אתמול שניהם היו הכי טובים על המגרש עם חילוצים מצויינים ולחץ טוב.

אף אחד לא אמר שהם לא יכולים לשחק טוב ביחד, אלא שהצבה שלהם יחד פוגעת ביכולת ההתקפית של הקבוצה. 

העובדה שגם במשחק טוב שלהם ציינת רק אספקטים הגנתיים, מחזקת את הטענה.

1 hour ago, מכביסט לעד said:

הרבה אמרו שפרץ וגלזר לא יכולים לשחק טוב ביחד. אתמול שניהם היו הכי טובים על המגרש עם חילוצים מצויינים ולחץ טוב.

וואלה באמת היה לי מוזר 

ציפיתי שפרץ ילך לאיבוד מקדימה או שסתם ידרכו על הרגליים אחד של השני בפועל זה היה נהדר וגם בזכות ייני ובעיקר הרננדס וסאבוריט ההנעת כדור לא נפגעה, ככה שהיינו מאוזנים גם הגנתית וגם לבנות טוב את ההתקפה מאחור (לעומת אשתקד), הבעיה שעדיין הרביעייה ההתקפית לא ניצלה את זה 

27 דקות לפני, עמית7 said:

אף אחד לא אמר שהם לא יכולים לשחק טוב ביחד, אלא שהצבה שלהם יחד פוגעת ביכולת ההתקפית של הקבוצה. 

העובדה שגם במשחק טוב שלהם ציינת רק אספקטים הגנתיים, מחזקת את הטענה.

הבעיה של ההתקפה היא לא הם. 

פרץ וגלזר חילצו המון והוציאו הרבה התקפות. הרביעייה הקדמית צריכה לדעת לסיים טוב במתפרצות ולנצל את זה.

פרץ פשוט מדהים מתחילת העונה. כמה לחימה.

פרץ וגלזר היו מדהימים. שיתוף הפעולה ביניהם הוא כרגע נקודת האור בעבודה של דוניס.

ההגנה שיחקה אתמול זהיר יותר, לא גבוה, בלי הרבה כדורים בין הבלמים, לכן הרננדס היה פחות פעיל בדחיפה קדימה.

בכלל, לא היינו רעים אתמול. עד הרבע שעה האחרונה זה היה משחק טיפוסי נגד יריבה שמשחקת עם 11 שחקנים 40 מטר מהשער. גם כשחדרה ניסו לצאת קדימה הקישור שלנו חיסל את זה מהר. לולא החמצות מזעזעות של יוני ופשיץ היינו מרוצים יותר.

לגבי האחרון, אני חושב שמי שמצפה לראות אותו תורם 20 שערים לעונה יתבדה. הוא פחות קילר מול השער מוידאר או רוקאביצה למשל.

רבע השעה האחרונה השאירה טעם חמוץ בפה, במידה מסוימת של צדק.

42 דקות לפני, הילד בן 30 said:

פרץ וגלזר היו מדהימים. שיתוף הפעולה ביניהם הוא כרגע נקודת האור בעבודה של דוניס.

ההגנה שיחקה אתמול זהיר יותר, לא גבוה, בלי הרבה כדורים בין הבלמים, לכן הרננדס היה פחות פעיל בדחיפה קדימה.

בכלל, לא היינו רעים אתמול. עד הרבע שעה האחרונה זה היה משחק טיפוסי נגד יריבה שמשחקת עם 11 שחקנים 40 מטר מהשער. גם כשחדרה ניסו לצאת קדימה הקישור שלנו חיסל את זה מהר. לולא החמצות מזעזעות של יוני ופשיץ היינו מרוצים יותר.

לגבי האחרון, אני חושב שמי שמצפה לראות אותו תורם 20 שערים לעונה יתבדה. הוא פחות קילר מול השער מוידאר או רוקאביצה למשל.

רבע השעה האחרונה השאירה טעם חמוץ בפה, במידה מסוימת של צדק.

מסכים לגמרי.

פרץ וגלזר ביחד עם מיכה נתנו לנו את העונה הכי מרשימה של קבוצה אי פעם בליגת העל.

אין שום בעיה עם פרץ וגלזר גם בליגה, הבעיה היא שביטון בכלל לא באיזור של מיכה בתור פליימייקר

18 דקות לפני, Almogl said:

אין שום בעיה עם פרץ וגלזר גם בליגה, הבעיה היא שביטון בכלל לא באיזור של מיכה בתור פליימייקר

אולי כי ביטון לא משחק את הפליימקר? ברוב הדקות הוא מתופקד יותר במקום אצילי. דווקא יוני קיבל את העמדה 10 במשחק הזה וזה היה די נחמד, כשהוא ופשיץ' יהיו מתואמים הם יהיו קטלניים ביחד. התנועה של ביטון מתחילה בצד ימין והוא נע לכיוון האמצע כשקנדיל הופך לווינגר במעבר להתקפה, רעיון לא רע של דוניס גם.

19 דקות לפני, קובי השועל said:

אולי כי ביטון לא משחק את הפליימקר? ברוב הדקות הוא מתופקד יותר במקום אצילי. דווקא יוני קיבל את העמדה 10 במשחק הזה וזה היה די נחמד, כשהוא ופשיץ' יהיו מתואמים הם יהיו קטלניים ביחד. התנועה של ביטון מתחילה בצד ימין והוא נע לכיוון האמצע כשקנדיל הופך לווינגר במעבר להתקפה, רעיון לא רע של דוניס גם.

אני הייתי הולך עם זה חזק במידה וקנדיל היה דסה, אבל במתכונת הנוכחית עצם זה שכהן נמצא שם הורג אותנו התקפית.

אם כהן כובש אז הוא בינוני בשוטף וכובש ואם לא אז הוא סתם בינוני, בכנף שמאל זה סבבה אבל במרכז הקישור זה פוגע בנו גם התקפית וגם הגנתית לדעתי.

לפני4 שעות , מכביסט לעד said:

הבעיה של ההתקפה היא לא הם. 

פרץ וגלזר חילצו המון והוציאו הרבה התקפות. הרביעייה הקדמית צריכה לדעת לסיים טוב במתפרצות ולנצל את זה.

פרץ פשוט מדהים מתחילת העונה. כמה לחימה.

יש לנו הרבה בעיות בהתקפה. כשאתה משחק עם 2 קשרי אמצע, שבאופן קבוע כל המילים הטובות שהם מקבלים הן רק על הפעולות ההגנתיות שלהם, אתה מוסיף עוד בעיה בחלק ההתקפי.

יש שיחשבו, אולי בצדק, שהתרומה ההגנתית שהציוות הזה נותן שווה את הפגיעה ביכולת ההתקפית, אבל אי אפשר לטעון שהציוות הזה טוב התקפית מציוות של אחד מהם עם גולסה.

באופן אישי, אני לגמרי חושב שברוב המשחקים שלנו, בטח בליגה, אפשר להסתפק באחד מהם ולהציב עוד שחקן שיכול לעזור להתקפה הגם ככה אפורה שלנו.

36 דקות לפני, Almogl said:

שלושתם היו מעולים באותה עונה, אבל בוא נעמיד את הדברים על דיוקם - בסיבוב הראשון, שהוא למעשה היה המאני טיים של אותה עונה, גלזר ופרץ פתחו יחד בהרכב רק 4 פעמים. בעונה כולה הם פתחו יחד ב-20 משחקים שהם כ-55% ממשחקי הליגה.

פרץ שיפר לגמרי את היכולות ההתקפיות שלו. הוציא גם לא מעט התקפות יפות אתמול. 

גם גולסה לא עושה הרבה פעולות התקפיות בכל משחק.

תגדיר יכולת התקפית.

לא זכורה לי אתמול איזו מסירה חכמה, קרוס טוב, בעיטה מסוכנת, דריבל או איזה משחק צירופים שקידם אותנו במשהו. לזכותו ייאמר שהוא עושה תנועה טובה ללא כדור (באופן כללי, לאו דווקא אתמול), אבל פה זה נגמר.

8 דקות לפני, עמית7 said:

תגדיר יכולת התקפית.

לא זכורה לי אתמול איזו מסירה חכמה, קרוס טוב, בעיטה מסוכנת, דריבל או איזה משחק צירופים שקידם אותנו במשהו. לזכותו ייאמר שהוא עושה תנועה טובה ללא כדור (באופן כללי, לאו דווקא אתמול), אבל פה זה נגמר.

אתה מדבר על אתמול או באופן כללי? אין לנו דריבל טוב ורוב הבעיטות שלו זה כדורים אבודים, אבל הוא נתן אחלה בישול נגד קארבח למשל. גם כמו שאמרת התנועה ללא כדור זה יתרון גדול.

עכשיו ראיתי את התקציר אגב, ומי נתן לבן חיים את הכדור שנגמר במשקוף? הרננדס עם מסירת ענק. חייבים להפעיל אותו יותר. ההפך הגמור מז'איר בקטע הזה. 

זה אולי צריך לעבור ל4-3-3 ישיר כשביטון הוא הקדמי יותר משלישית הקישור. ולפתוח לגמרי את האגפים לתחרות אמיתית יחד עם חוזז, אילון, גררו. לתחושתי, חוזז הוא הקיצוני השמאלי הטוב ביותר שלנו. טבח לא סטארטר כרגע. ואני מאד בעד קנדיל. הוא היחיד יחד עם דן ביטון שלא משחק על בטוח ומחפש את האחורה תמיד. הוא הבאג במערכת. הוא לא תמיד מצליח בפעולה אבל הוא לרוב חושב עומק ונכון. והמסירות שלו לפשיץ יכולות להתניע תנועות עומק גם של האחרים. 

צפיתי עכשיו בתקציר בפעם הראשונה וראיתי את ההחמצות של כהן, שתי בעיטות דרדלה שאם הוא בועט אותן למסגרת הן 90% בשער.

מאמין שאם היו נכנסות אף אחד כאן לא היה מדבר על כדורגל אפרורי.

לפני17 שעות , עמית7 said:

יש לנו הרבה בעיות בהתקפה. כשאתה משחק עם 2 קשרי אמצע, שבאופן קבוע כל המילים הטובות שהם מקבלים הן רק על הפעולות ההגנתיות שלהם, אתה מוסיף עוד בעיה בחלק ההתקפי.

יש שיחשבו, אולי בצדק, שהתרומה ההגנתית שהציוות הזה נותן שווה את הפגיעה ביכולת ההתקפית, אבל אי אפשר לטעון שהציוות הזה טוב התקפית מציוות של אחד מהם עם גולסה.

באופן אישי, אני לגמרי חושב שברוב המשחקים שלנו, בטח בליגה, אפשר להסתפק באחד מהם ולהציב עוד שחקן שיכול לעזור להתקפה הגם ככה אפורה שלנו.

שלושתם היו מעולים באותה עונה, אבל בוא נעמיד את הדברים על דיוקם - בסיבוב הראשון, שהוא למעשה היה המאני טיים של אותה עונה, גלזר ופרץ פתחו יחד בהרכב רק 4 פעמים. בעונה כולה הם פתחו יחד ב-20 משחקים שהם כ-55% ממשחקי הליגה.

הנתונים שהבאת כאן לגבי הציוות שלהם מעבר לציפיות שלי.

בלי קשר אני חושב שגולסה חייב לפתוח כל עוד כשיר אז ככה שפרץ גלזר וביטון זה לא האידיאל מבחינתי.

אני לא חושב שהבעיה ההתקפית שלנו טמונה בקישור אלא בשחקני ההתקפה עצמם שפשוט לא מצליחים לתפקד, הציפיות של כולנו היו אגפים של אלמוג ויוני שמפרקים כל מה זז ועוד הוסיפו להם חלוץ טוב, כרגע זה רחוק מלקרות.

28 דקות לפני, Almogl said:

הנתונים שהבאת כאן לגבי הציוות שלהם מעבר לציפיות שלי.

בלי קשר אני חושב שגולסה חייב לפתוח כל עוד כשיר אז ככה שפרץ גלזר וביטון זה לא האידיאל מבחינתי.

אני לא חושב שהבעיה ההתקפית שלנו טמונה בקישור אלא בשחקני ההתקפה עצמם שפשוט לא מצליחים לתפקד, הציפיות של כולנו היו אגפים של אלמוג ויוני שמפרקים כל מה זז ועוד הוסיפו להם חלוץ טוב, כרגע זה רחוק מלקרות.

אף אחד במכבי לא חייב לפתוח. פרץ השחקן הכי טוב בקישור מתחילת העונה וגלזר הציל אותנו פעמיים נגד חדרה.

מסכים עם ההמשך של מה שרשמת.

לביטון אין את היכולת לנהל את המשחק מהאגף כמו שמיכה היה עושה, גם לא חכם לקחת שחקן מרכז מובהק ולשים אותו באגף כדי שיכנס ויצור פקק בתוך ההגנה הצפופה של 90 אחוז מהיריבות שלנו. כמו שנאמר פה, אם היה לנו מגן התקפי יציב  היה על מה לדבר, כל עוד זה קנדיל דוניס חייב לעלות עם כנפיים חזקות, הייתי ממשיך עם טב"ח בליגה.

On 23.11.2020 at 23:48, מכביסט לעד said:

יש לנו בעיה קשה עם המגן הימני. חבל שלא יגיע כזה בינואר.

לא מסכים, קנדיל מהבודדים בקבוצה שעושה תנועה לעומק. חסרים לי ווינגרים שעושים תנועה כי שיתוף הפעולה באגפים לוקה מאוד בחסר.
דן ביטון, אילון אלמוג, מתן חוזז לוקים מאוד בתנועה ללא כדור