Jump to content

רשמים מהניצחון על חדרה (חוץ) | 3 נקודות חשובות, מצמצמים את הפער.

Sawyer

Recommended Posts

ההפסד של חיפה אתמול בדרבי נותן הרבה מאוד אמביציה ללוחמים בצהוב לפני משחק שאם היה חשוב לפני המשחק הפך ל3 נקודות חובה בכל סיטואציה כרגע, להוריד את הפער (זמנית) לנקודה אחת בלבד חשוב גם פסיכולוגית וגם נטו לטבלה. דוניס מעלה הרכב חזק למעט טיבי וגולסה שנחים, טב"ח מקבל עוד הזדמנות בהרכב.

שופט: רע. (לא יכול לראות את הזבל הזה, הזה הכל כדי לזיין אותנו, לא נתן להם צהובים לא משנה מה, התעלם מפנדלים ברורים פשוט נורא.)

שחקנים: טננבאום טעות באגרוף הכדור בנבדל שבסוף נכנס, חוצמזה היה טוב במשחק הגובה ולשער לא באמת בעטו לו. ההגנה לא ספגה וזה הכי חשוב, סבוריט מלך שחזר, לא היה במשחק הטוב ביותר שלו למרות שרצה מאוד. קנדיל מהצד השני היה מאוד פעיל בעיקר בהתקפה אבל לא מספיק חד. צמד הבלמים גם שמרו על משחק לא רע כששרן המשיך להיות סולידי והרננדז גם עשה את העבודה הגנתית והוציא טוב קדימה (לא מספיק אולי). הקישור היה ללא ספק העמדה החזקה במגרש כשגלזר היה טוב מאוד היום עם כמה גלישות מעולות, משחק בקצב גבוה וגלזריות טיפוסית, פרץ היה טוב לא פחות מחברו עם משחק אגרסיבי, הרבה חילוצים וכמה יציאות טובות קדימה. ביטון שלא ממש שיחק בקישור איים על השער ויצא הרבה קדימה אבל גם היום לא היה מספיק מסוכן. ההתקפה מעט קירטעה במיוחד במחצית הראשונה מה שממשיך להדאיג, טבח עם מחצית ראשונה זוועה, מחצית שניה ניצוצות של אולי יש סיכוי שהוא עוד יוכל לתרום העונה, יונתן אולי נתן כמה נגיעות נחמדות בסיום אבל רשם עוד הופעה רעה גם מבחינת הכדורגל ובעיקר מבחינת המחוייבות, פשיץ' אמנם עם כמה נגיעות מעולות ומשחק יעיל עם הגב, אבל לא רשם מספר ולא איים על השער כמו שאני מצפה ממנו, עדיין חיובי.

פיקנטריה:

- גול עצמי ראשון העונה בליגה(?)

- רנשרייבר והזיית הצהוב לעוזר המאמן

- ארבל ואיווניר 8 דק לא הבינו מי היה החילוף

- פנחס חוזז (החגיגה נמשכת)

חייב למות:

רנשרייבר - אני מנסה להיות קצת יותר שפוי בכתיבה, אז אני פשוט אגיד שאמא שלו צריכה לעלות למשפט על פשע מלחמה ולסיים בתלייה.

גם אני רציתי כאן משחק סוחף שילחיץ את חיפה ויראה לכולם שמכבי חזרה לליגה ומגמת ההשתפרות ממשיכה, אני כן רוצה לקחת גם את 70 דק של שליטה (עם כמה שה20 דק האחרונות היו זוועה) אבל כל אלו כרגע הרבה פחות משנים, 3 נקודות היו הדבר החשוב ביותר היום והבאנו אותם, ככה או אחרת התוצאה טובה. נכנסו לרצף מטורף שנראה שלפחות מבחינת הרכבים ושליטה אנחנו נכנסים לעניינים, להמשיך להיות חיוביים כי חייבים לתת רצף מעולה. יאללה חמישי ויאריאל.

כולנו רצינו את יוני באמצע חלוץ. אבל הוא לא מספיק איכותי בהשתלטות על כדורים ומאבד לא מעט.

הוא צריך לשחק באגף מה שגורם לו לגעת פחות בכדור במשחק השוטף, ולעשות את הפעולות שהוא טוב בהם שזה קרוסים ושערים עם כניסה למרכז.

מה קרה לאילון אלמוג? קבלת החלטות מזעזעת, פרמטר חשוב מאוד בהצלחה העתידית שלו.

לקנדיל יש לפעמים מהלכים ודברים של שכונה.

חייבים מגן בינואר.

פשיץ אם לא יהיו שחקנים יצירתיים לידו היכולות שלו לא יבואו לידי ביטוי, כל כדור שהוא קיבל היה מוקף ב3 שחקנים.

פשיץ היה טוב

היה אמור לסיים עם בישול (ביטון שהחמיץ במצב נוח) 

ותנועה מעולה שלו לעומק השאירה כמעט במצב מול השער רק היה חסר לו 4 סנטימטר להגיע לכדור

חוץ מזה בא לקבל כדור הרבה

מאמין שדברים עוד יתחברו בהמשך

זאת עונת קורונה (משחקי אימון עם יחצ) פלוס לוז קשוח ופגרות נבחרת. קשה לייצר אנרגיות וקשה לייצר המשכיות. אבל... השלד- שוער-הגנה-קישור על- זה היתרון הגדול שלנו על האחרות. בכל מה שקשור לשלישיה הקדמית(לא כולל פשיץ שזקוק לעוד זמן), אין לנו יתרון מובהק על עוד שתיים שלוש קבוצות. איביץ יצר את האשליה הזאת אבל היא לא באמת מגובה באיזה כישרון יוצא דופן וכרגע גם לא נראה שיש שם רצון אקסטרה. כוכבים בעיני עצמם. עם זה נצטרך לחיות ולהתמודד. 

זו באמת כנראה הקבוצה הכי חלשה בליגה, אז לא חושב שזה מדד, אבל הלוואי ונשיך להכתיב את הקצב ככה כמעט כל המשחק, חוץ מהדקות האחרונות שהיו בגדר שערוריה וקבוצה יותר איכותית כבר הייתה משווה.

טיבי במקום ייני, יונתן צריך קצת ספסל.

שכטר דווקא התאים למשחק כזה, וגם ריקן, כמה שאני פחות מחזיק ממנו, נקווה שלא מחק אותם לגמרי.

יונתן עם 3 מצבים, קורה אחת אבל השניים האחרים לא הצליח לבעוט אפילו... חייב לראות ממנו יותר. 

בן חיים לפחות מנסה, זה עוד יבוא לו אני לא דואג. 

דן ביטון לצערי לא תורם מה שציפיתי ממנו(ובטוח גם דוניס). 

גלזר פרץ מעולים, בלעדיהם את לא במשחק בכלל. 

אאבבלללל, אי אפשר לשחק עם שניהם ביחד. זה מינוס שחקן ביצירתיות, במהלכים התקפיים, בבעיטות מדויקות. 

כרגע שאין קהל שידחוף ורואים מהבית אני מעדיף לתת 2, 3 ו-4 גולים ולקבל אחד כל משחק. מאשר משחק אפור של 70 דקות. 

25 דקות לפני, itan17 said:

זו באמת כנראה הקבוצה הכי חלשה בליגה, אז לא חושב שזה מדד, אבל הלוואי ונשיך להכתיב את הקצב ככה כמעט כל המשחק, חוץ מהדקות האחרונות שהיו בגדר שערוריה וקבוצה יותר איכותית כבר הייתה משווה.

טיבי במקום ייני, יונתן צריך קצת ספסל.

שכטר דווקא התאים למשחק כזה, וגם ריקן, כמה שאני פחות מחזיק ממנו, נקווה שלא מחק אותם לגמרי.

אמרתם גם על סכנין שהם החלשים בליגה, בדרבי של חיפה אמרתם שהפועל חיפה הכי חלשה ושבוע הבא אתם תגידו שכפר סבא. 

זאת פשוט הרמה של הליכה. תתרגלו.

18 דקות לפני, gilad-b said:

מביש מאוד

משחק שהתקיים ללא יריב מצליח להתדרדר עד דקות של פאניקה ללא יכולת להחזיק בכדור דקה שלמה

זה לא נראה טוב

היו לנו לא מעט משחקים כאלה גם בעונה שעברה. אפילו לא צריך ללכת רחוק, נגד חדרה בנתניה בעונה שעברה אמנם ניצחנו 3-0, אבל שני הגולים האחרונים באו בדקות הסיום אחרי דקות נוראיות שלנו ולא מעט איומים של חדרה שבנס לא תורגמו לגול.

למכבי יש בעיה גדולה בעמדת המגן הימני, כי קנדיל זה פשוט לא זה. חייב להגיע זר להרכב בינואר. גם שחקן כנף נורא חסר לנו. 

מאכזב מאוד לראות את הכניסה של אלמוג. אפשר להבין למה הוא לא משחק. 

מכבי חייבים לדעת להרוג משחקים כאלה ולא להחמיץ מצבים של גולים בטוחים. 

30 דקות לפני, דקסטר said:

לא מצליח להבין את זה

20201122_232012.jpg

קצת כמו שהיינו משחקים עם מיכה שנכנס לאמצע לפינה לדסה את האגף. הבעיה שקנדיל לא מדגדג את דסה.

28 דקות לפני, דקסטר said:

לא מצליח להבין את זה

20201122_232012.jpg

4-2-3-1 א-סמטרי כשקנדיל משחק את הווינגר ימין מה שמשאיר את יוני צמוד לפשיץ' ואת ביטון להתרכז בניהול המשחק. רעיון נחמד שכשחושבים על זה פשיץ' שחקן שחייב חלוץ לידו.

שונא להתקע על זה אבל מיכה כל כך חסר לנו. היה נראה בהתחלה העונה שביטון יכול להשלים את החסר, אבל ממשחק למשחק אני מבין שזה בכלל לא דומה. שחקנים שונים. דור תחזור

2 דקות לפני, פשוט צהוב said:

שונא להתקע על זה אבל מיכה כל כך חסר לנו. היה נראה בהתחלה העונה שביטון יכול להשלים את החסר, אבל ממשחק למשחק אני מבין שזה בכלל לא דומה. שחקנים שונים. דור תחזור

הרבה יותר אצילי מאשר מיכה.

2 דקות לפני, itanar said:

הרבה יותר אצילי מאשר מיכה.

אין ספק שגם אצילי.

אבל מיכה מייצר משהו אחר במשחק ההתקפה, שכנראה אף ישראלי לא יכול לתת.

41 דקות לפני, gilad-b said:

מביש מאוד

משחק שהתקיים ללא יריב מצליח להתדרדר עד דקות של פאניקה ללא יכולת להחזיק בכדור דקה שלמה

זה לא נראה טוב

זה לא נראה טוב כי מלבד פשיץ, קיימת אבטלה סמויה בהתקפה. חלקם גמורים, חלקם פאריזיטים שמתעסקים רק בצרכים שלהם וחלקם עושים טובה שהם נלחמים על דקות. שניים מהם, עלו גם על העצבים של איביץ. כוכבים בעיני עצמם. לא טובים יותר מלא מעט מקבילים שלהם אצל היריבות. 

29 דקות לפני, קובי השועל said:

4-2-3-1 א-סמטרי כשקנדיל משחק את הווינגר ימין מה שמשאיר את יוני צמוד לפשיץ' ואת ביטון להתרכז בניהול המשחק. רעיון נחמד שכשחושבים על זה פשיץ' שחקן שחייב חלוץ לידו.

כן אני מבין את הרעיון של המערך ואת זה שפשיץ' אולי צריך עוד שחקן קרוב אליו כדי שיוכל להוריד לו כדורים בנגיעה ברחבה אבל אפשר להגיע לזה גם אם לא משחקים עם 2 חלוצים.

בנתיים אנחנו מאבדים ככה את יונתן שפשוט משתלט לא טוב על כדורים, מאבד וגורם להתקפות היריבה (זה שהואמעושה תנועות ידיים ולא רודף אחרי הכדור והשחקן זה כבר נושא אחר) והמון שטח פנוי באגף ימין