Jump to content

יתר מחזור 5-6-7 או משהו כזה.

הנדון

Recommended Posts

40 דקות לפני, קובי השועל said:

מה שלא קרה בקיץ?

התחזקת בדן ביטון, טבח, פשיץ' והרננדז, בן ביטון הוא נפילה אבל בסך הכל חלון בסדר גמור. 

מי עזב אתה זוכר?

4 דקות לפני, ravid said:

מי עזב אתה זוכר?

מיץ' החליט שאצילי ומיכה לא ישחקו במכבי, זכותו הוא בעל הבית.

ז'איר לא רצה לחיות פה.

הצלחנו לשמור לעונה נוספת את פרץ, גלזר, גולסה ויוני, תסתכלו גם על הדברים הטובים ולא רק אכלו לי שתו לי.

15 דקות לפני, קובי השועל said:

ז'איר לא רצה לחיות פה.

הצלחנו לשמור לעונה נוספת את פרץ, גלזר, גולסה ויוני, תסתכלו גם על הדברים הטובים ולא רק אכלו לי שתו לי.

אתה כותב הרבה דברים שהם בגדר אחיזת עיניים. קודם כל היה קיץ גרוע ואתה יודע את זה. יש לפחות עוד שלוש עמדות שהיו חייבות חיזוק ורואים את זה מצויין עד עכשיו, שלא נדבר על זה שיש לנו רק שלושה זרים שמהווים פקטור. 

דבר שני, יונתן, פרץ, גלזר עמדו לצאת לחו''ל בדיוק כמו שנימני היה מפמפם כל שנה שיאנג בויז רוצים את מיכה, בינתיים אין להם שום הצעה משום קבוצה.

32 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

אתה כותב הרבה דברים שהם בגדר אחיזת עיניים. קודם כל היה קיץ גרוע ואתה יודע את זה. יש לפחות עוד שלוש עמדות שהיו חייבות חיזוק ורואים את זה מצויין עד עכשיו, שלא נדבר על זה שיש לנו רק שלושה זרים שמהווים פקטור. 

דבר שני, יונתן, פרץ, גלזר עמדו לצאת לחו''ל בדיוק כמו שנימני היה מפמפם כל שנה שיאנג בויז רוצים את מיכה, בינתיים אין להם שום הצעה משום קבוצה.

על גלזר אני די בטוח שהייתה הצעה מהצ'מפיונשיפ ומריינג'רס. 

לפני11 שעות , קובי השועל said:

ז'איר לא רצה לחיות פה.

מיץ' החליט, סבבה מקבל

אבל את מי בעצם קיבל את העונש? אנחנו והקבוצה.

אבל איפה יצחקי שיביא את המחליף ברמה של אצילי?

עם כל הכבוד 

5 דקות לפני, erantheking21 said:

מיץ' החליט, סבבה מקבל

אבל את מי בעצם קיבל את העונש? אנחנו והקבוצה.

אבל איפה יצחקי שיביא את המחליף ברמה של אצילי?

עם כל הכבוד 

חשבו בקיץ שזה יעבוד עם הצעירים ודן ביטון, כרגע זה קצת מקרטע ואני מאמין שזה היה נסיון עד ינואר ששם כן יביאו את החיזוק המתאים לעמדה.

ברור שאף אחד לא רצה שזה יקרה בעניין מיכה ואצילי אבל הם מהישראלים היותר טובים שיש כיום וזה לא פשוט למצוא מחליף בשלוף.

כל הסיפור הנוכחי עם חוגג מלמד אותנו טפח מהכסף שלו: מון אקטיב. מדובר הפרת מזומנים משובחת ביותר. יש מצב שמשם מגיע רוב הכסף שלו.

לפני17 שעות , קובי השועל said:

מה שלא קרה בקיץ?

התחזקת בדן ביטון, טבח, פשיץ' והרננדז, בן ביטון הוא נפילה אבל בסך הכל חלון בסדר גמור. 

הטעויות היחידות שעשינו בחלון מבחינתי הם ביטון על חשבון ג'ראלדש שכן יכל להשאר כאן ואת זה שלא התאמצו מספיק כדי להשאיר את צ'יקו, יכולנו לשחרר את בלקמן והוא יכל להיות אחלה גיבוי מהספסל.

חלון מזעזע. כרגע כל השחקנים שציינת הם כישלון ענק, אולי חוץ מפשיץ'. היו צריכים להביא גם מגן ימני זר ושחקן כנף זר ולא הביאו.

תוסיף לזה שכל מי שעזב את מכבי בקיץ היה צריך להישאר (חוץ מיאניוטיס, כולל צ'יקו) ואת זה שהביאו מאמן כל כך מאוחר והמנכ"ל שלא הגיע ותקבל קיץ גרוע. אין איפה להתחבא.

פאקינג ערן זהבי שחקן שמוריניו כמעט החתים בינואר הקודם הסכים לחזור לפה וזה לא קרה בגלל ההתנהלות. מרתיח.

15 דקות לפני, itan17 said:

יאללה גם את אצילי הם רוצים, מרגיש כאילו הם עלו ל-32 האחרונות ולא אנחנו.

ככה מתנהלת קבוצה שמזהה שהאליפות ברת השגה עבורה

Just now, ravid said:

ככה מתנהלת קבוצה שמזהה שהאליפות ברת השגה עבורה

ככה מתנהלת קבוצה נורמלית,גם האליפות עבורנו ברשת השגה ההפרש שיש עכשיו הוא בקטנה לעומת הכמות נקודות שיש בקופה אבל לפי איך שזה נראה לעין

זה לא מעניין את גולדהאר וזה יהיה הסגל פחות או יותר עד סוף העונה שהזבל הזה מאמן 

52 דקות לפני, itan17 said:

ברת השגה זו מחמאה

אין להם שוב יריבה ראויה אפילו

אנחנו בהחלט יריב ראוי לחיפה על האליפות. לא רק יריב ראוי - גם יריב עדיף עליו פי כמה.

18 דקות לפני, Krishi said:

אנחנו בהחלט יריב ראוי לחיפה על האליפות. לא רק יריב ראוי - גם יריב עדיף עליו פי כמה.

קרישי אתה אופטימיסט גדול ומכביסט בנשמתך, אבל אתה לא אובייקטיבי.

נכון לנקודת הזמן הנוכחית- אנחנו לא עדיפים. אליפות לוקחים דרך המשחקים הקטנים יותר, לא רק במפגשים ישירים בהם אתה מתעלה. קיבלנו שמונה (!) שערים בשלושה משחקים. 

לכאורה, תוכל להגיד שגם נתנו שמחנה, אבל זה פשוט נהיה לא רלוונטי. 

האם נתייצב ונתחיל לשחק כמו קבוצת צמרת? הלוואי. כרגע, בנקודת הזמן הנוכחית, הם עדיפים עלינו והם פייבוריטים.

23 דקות לפני, Krishi said:

זה אתה שרשמת לפני המשחק אתמול שנבקיע חמישייה?

Just now, avich15 said:

נכון לנקודת הזמן הנוכחית- אנחנו לא עדיפים. אליפות לוקחים דרך המשחקים הקטנים יותר, לא רק במפגשים ישירים בהם אתה מתעלה. קיבלנו שמונה (!) שערים בשלושה משחקים. 

האם נתייצב ונתחיל לשחק כמו קבוצת צמרת? הלוואי. כרגע, בנקודת הזמן הנוכחית, הם עדיפים עלינו והם פייבוריטים.

אני לא חושב שהם עדיפים עלינו, גם הם מקרטעים, ההפרש בסה"כ 6. 

זה עוד ירד ויעלה ומעריך שגם אנחנו נהיה מלמעלה. אני לא מסתכל על נקודת הזמן הנוכחית בלבד, אני מסתכל על עונה שלמה ועל הפוטנציאל שלנו לעומת האין פוטנציאל שלהם אני מעריך אותנו הרבה יותר במאבק על האליפות. כמוש אומרים עונת כדורגל זה מרתון ולא ספרינט. יש לנו כלים הרבה יותר טובים לנצח את המרתון הזה. 

Just now, itan17 said:

זה אתה שרשמת לפני המשחק אתמול שנבקיע חמישייה?

רשמתי גם לפני הפועל חיפה ואני ארשום גם לפני המשחק הבא. התקפית אנחנו מסוגלים להתפוצץ על כל קבוצה בליגה הזאת. גם על חיפה. 

2 דקות לפני, avich15 said:

תתעוררו חברים, מותר לעשות תיקו בליגה ומותר גם להפסיד. התרגלתם לטוב ולשלמות מידי.

צאו מהסרט, זה פשוט לא יחזור.

מסכים שמשחק ההגנה חלש מאוד אבל לדעתי זאת נטו עבודה ותיאום.

מכבי חיפה יאבדו נקודות, אנחנו נאבד נקודות ומי שיטעה פחות יזכה באליפות.

אני באמת חושב שאירופה מנעה מאיתנו לפחות עוד 6-8 נק' בליגה.

לא דיברתי על ההפרש, ובכנות, אני גם לא מתייחס ככ לחיפה בדכ.

מסתכל עלינו בלבד. הסגל בסדר גמור בעיני, אבל לצערי דוניס משדר פאניקה ולחץ ואולי זה מה שגם גורם לנו לקבל גולים של ילדים.

אם אנחנו נהיה טובים, יהיה על מה להשוות לחיפה. כרגע אנחנו לא שם.

1 דקה לפני, Krishi said:

זה עוד ירד ויעלה ומעריך שגם אנחנו נהיה מלמעלה. אני לא מסתכל על נקודת הזמן הנוכחית בלבד, אני מסתכל על עונה שלמה ועל הפוטנציאל שלנו לעומת האין פוטנציאל שלהם אני מעריך אותנו הרבה יותר במאבק על האליפות. כמוש אומרים עונת כדורגל זה מרתון ולא ספרינט. יש לנו כלים הרבה יותר טובים לנצח את המרתון הזה. 

אני איתך כרישי.

שיוכיחו שהם מסוגלים לעשות 9/9 על הרצף שיש להם עכשיו - פ"ת, בני יהודה ונתניה ורק אז אוכל להגיד שהם עדיפים עלינו.

את האמת שבקושי יצא לי לראות אותם, דווקא נגד הפועל כן ראיתי את רוב המשחק והחולשה שלהם בעיקר בהגנה הפתיעה אותי.

לדבר על החולשה ההגנתית של חיפה כרגע זה באמת לא רציני 

ובגדול אני איתכם, יש לנו את הכלים והפוטנציאל לתקן ולסגור את הפער, אבל אני כבר לא כל כך בטוח שדוניס מסוגל

6 דקות לפני, Krishi said:

אני מצטער אבל הייתי מרגיש הרבה יותר בנוח לדבר על הפוטנציאל במחזור 3.

שחקנו כבר 10 מחזורים עוד רגע נגמר סיבוב, משחק ההגנה שלנו מזעזע מתחילת העונה בליגה.

מלבד אופטימיות אני לא רואה שום יסוד סביר להניח שיהיה שיפור משמעותי בלי שינוי משמעותי.