Jump to content

יתר מחזור 5-6-7 או משהו כזה.

הנדון

Recommended Posts

מה שאני בא להגיד פה בגדול זה שחלקנו אולי "מוטים" לטובת מכבי, מחפשים לתת לה קרדיט ומאמינים בחוזקות יותר מאשר בצד הרע של המטבע שאפשר ליפול עליו. זה טבעי.

מה שלא טבעי בכלל זה זה הצד השני, שעושה אותו דבר רק בפי 100 עוצמה ובכל הכוח לטובת חיפה. תראו נגיד את אורלנדו בחוף, הבן אדם כותב פה שקרים שלא מבוססים על כלום לטובת מכבי חיפה, רק כדי להאדיר אותם  

ולהקטין אותנו. וכל זה למה?

כדי שאחכ הוא יוכל לשחק אותה קול שידע כל הזמן ובכלל לא מזיז לו והוא תמיד ראה ואנחנו פנאטים עיוורים. איזה יצורות באמת - לא יאמן כמה נמוך ועלוב אנשים יכולים לרדת.

23 דקות לפני, Sawyer said:

מה שלא טבעי בכלל זה זה הצד השני, שעושה אותו דבר רק בפי 100 עוצמה ובכל הכוח לטובת חיפה. תראו נגיד את אורלנדו בחוף, הבן אדם כותב פה שקרים שלא מבוססים על כלום לטובת מכבי חיפה, רק כדי להאדיר אותם  

ולהקטין אותנו. וכל זה למה?

כדי שאחכ הוא יוכל לשחק אותה קול שידע כל הזמן ובכלל לא מזיז לו והוא תמיד ראה ואנחנו פנאטים עיוורים. איזה יצורות באמת - לא יאמן כמה נמוך ועלוב אנשים יכולים לרדת.

ולרגע חשבתי שהייתה פה התחלה של דיון מתורבת, ועוד ממך...

בגלל זה בכלל הגבתי.

לעניינינו, אני לא מאדיר אף אחד ולא מקטין אף אחד, רק מציג דברים כהווייתם.

את השקרים והחרטוטים אני משאיר לך.

1 hour ago, מכביזם זה בדם said:

האפשרויות שלהם להתחזק בינואר גדולות משלנו? באיזה עולם? עשינו עשרות מיליונים בקמפיין האירופי השנה. 

בעולם בלי פייר פליי.

32 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

בעולם בלי פייר פליי.

כפי שהוכח לא מעט, אפשר להביא לכאן יופי של זרים גם עם פיירפליי. השאלות, העברות חופשיות, לא חסרות דרכים. 

אולי זה ישמע מדהים לחלק אבל חוקי הפייר פליי קיימים עבור כולן. אם חיפה/ביתר רוצות אירופה, הן אמורות לפעול על פי המתווה הידוע בכל נקודת זמן.  

לפני2 שעות , מכביזם זה בדם said:

האפשרויות שלהם להתחזק בינואר גדולות משלנו? באיזה עולם? עשינו עשרות מיליונים בקמפיין האירופי השנה. 

לא חושב שחסרות לנו "אפשרויות" להתחזק בינואר. מוטיבציה לעשות את זה לעומת זאת, זה כבר עניין אחר.

3 דקות לפני, ravid said:

לא חושב שחסרות לנו "אפשרויות" להתחזק בינואר. מוטיבציה לעשות את זה לעומת זאת, זה כבר עניין אחר.

מכבי תתחזק. אני בטוח בזה. 

לפני2 שעות , מכביזם זה בדם said:

כן, אבל בשתי החלונות האחרונות של ינואר הבאנו 0 שחקנים (ניקוליץ' לא שחקן), ככה שלא נראה שנתחזק יותר מדי.

לפני2 שעות , סזאר מנדיונדו said:

מוסיף שהם עם שישה זרים. אנחנו עם חמישה, מתוכם ניקוליץ' וגררו(שמועות על עזיבות שלהם בינואר, מקווה שלפחות את אחד יחליפו בזר חדש). 

אילו שמועות? 

לפני1 שעה , אורלנדו בלוף said:

בעולם בלי פייר פליי.

לפי שרון תמם הפייר פליי מסתיים בינואר הקרוב.

22 דקות לפני, המכבייה said:

מכבי תתחזק. אני בטוח בזה. 

לא חושב שיגיע יותר משחקן אחד. במיוחד לאור הקיץ העלוב. הלוואי ואתבדה.

לפני3 שעות , המכבייה said:

אולי זה ישמע מדהים לחלק אבל חוקי הפייר פליי קיימים עבור כולן. אם חיפה/ביתר רוצות אירופה, הן אמורות לפעול על פי המתווה הידוע בכל נקודת זמן.  

רק שלחיפה יש בעלים שהוא גם הספונסר (ובניגוד לפינגווין, מדובר בחברה מקומית שפעילה בישראל הרבה שנים) והוא יכול להזרים דרכה כספים למועדון ובכך לעקוף את מגבלות הפייר פליי להשקעת בעלים. 

הייתה איזו עונה שהוא הכניס קצת יותר מ-20 מיליון דרך הספונסר. זה כמות שהפינגווין שלנו מכניס אולי ב-5 שנים. 

18 דקות לפני, Krishi said:

רק שלחיפה יש בעלים שהוא גם הספונסר (ובניגוד לפינגווין, מדובר בחברה מקומית שפעילה בישראל הרבה שנים) והוא יכול להזרים דרכה כספים למועדון ובכך לעקוף את מגבלות הפייר פליי להשקעת בעלים. 

הייתה איזו עונה שהוא הכניס קצת יותר מ-20 מיליון דרך הספונסר. זה כמות שהפינגווין שלנו מכניס אולי ב-5 שנים. 

אולי קצת יותר, לא יודע אם זה גיים צ'נגר (אני לא חושב שהוא הגיע לתקציב של 120 מיליון אף פעם) ואני מחזיק משחר כבן אדם רציני שעושה את הכל לג'יט. כנראה שיש לו יותר גמישות אבל גם חסויות נבדקות. הונדה/וולבו לא יכולה לאפשר לך הכל והיא לא מכניסה כסף כמו כמות המנויים שלך או קמפיין אירופי טוב כך שהדברים מתאזנים. אני מאמין שהלקח של הפרת הפיירפליי שלנו נלמדו על ידי המועדונים הרלוונטים והרציניים. 

1 hour ago, קובי השועל said:

יגיע מגן/בלם ושחקן התקפה זר במקום גררו שיושאל, יותר מזה זה יהיה בונוס ענק.

הבטחת גם שחקן כנף בקיץ ולא הגיע אחד כזה. 

הלוואי שמה שרשמת יקרה, אבל אני לא חושב. בתכלס הייתי מביא את אלחמיד וקונה חלוץ מחליף זר כי זה חובה.

28 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הבטחת גם שחקן כנף בקיץ ולא הגיע אחד כזה. 

הלוואי שמה שרשמת יקרה, אבל אני לא חושב. בתכלס הייתי מביא את אלחמיד וקונה חלוץ מחליף זר כי זה חובה.

טבח?

לא בטוח בכלל שמכבי תתחזק, מקווה מאוד שכן.

בכל מקרה 2 שחקנים בול (נגיד אלחמיד שמוסיף המון קומבינציות בהגנה ועוד איזה קיצוני/חלוץ זר במתווה פשיץ/הרננדז ואיפשהו באמצע ברמתם ואנחנו מסודרים לאליפות)

לפני1 שעה , המכבייה said:

אולי קצת יותר, לא יודע אם זה גיים צ'נגר (אני לא חושב שהוא הגיע לתקציב של 120 מיליון אף פעם) ואני מחזיק משחר כבן אדם רציני שעושה את הכל לג'יט. כנראה שיש לו יותר גמישות אבל גם חסויות נבדקות. הונדה/וולבו לא יכולה לאפשר לך הכל והיא לא מכניסה כסף כמו כמות המנויים שלך או קמפיין אירופי טוב כך שהדברים מתאזנים. אני מאמין שהלקח של הפרת הפיירפליי שלנו נלמדו על ידי המועדונים הרלוונטים והרציניים. 

אני חושב שההכנסות של מכבי הן יותר גדולות משל חיפה, ובכל מקרה בעזרת הזרמת כסף דרך הספונסר הוא צריך להביא פחות מהבית (וגם אז מורידים תשתיות, השקעה בנוער וכאלה מהחשבון הסופי) וזה מה שמשנה בסופו של דבר. 

ברור שזה לג'יט אין ספק, אבל זה יתרון שלשחר יש על גולדהאר ועלינו שלנו אין. 

דניאל

סבוריט הרננדס טיבי אלחמיד

גלזר פרץ גולסה (בליגה ביטון במקום אחד מהם)

יוני פשיץ' זר(רוצח)

עוברים את שחטאר ולוקחים אליפות?

סלטיק שילמה על אלחמיד 1.8 לפי הטרנספרמרקט, במרץ הוא בן 30 ויש לו חוזה עד 2023. סלטיק לא תחלק מתנות ולדעתי הוא ישאר שם לפחות עד הקיץ.

24 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

אני מהמר שאנחנו לא נביא כלום, מה שלא קרה בקיץ לא יקרה עכשיו 

מה שלא קרה בקיץ?

התחזקת בדן ביטון, טבח, פשיץ' והרננדז, בן ביטון הוא נפילה אבל בסך הכל חלון בסדר גמור. 

הטעויות היחידות שעשינו בחלון מבחינתי הם ביטון על חשבון ג'ראלדש שכן יכל להשאר כאן ואת זה שלא התאמצו מספיק כדי להשאיר את צ'יקו, יכולנו לשחרר את בלקמן והוא יכל להיות אחלה גיבוי מהספסל.

אגב אשדוד שקיבלה אותו מאיתנו וגם 350 תמורת צ׳קול שגם חזר אליה בסוף בחינם הספיקה למכור אותו פעמיים... ג׳קי רשם בקופה 2 מיליון צ׳יצניג

25 דקות לפני, קובי השועל said:

מה שלא קרה בקיץ?

התחזקת בדן ביטון, טבח, פשיץ' והרננדז, בן ביטון הוא נפילה אבל בסך הכל חלון בסדר גמור. 

הטעויות היחידות שעשינו בחלון מבחינתי הם ביטון על חשבון ג'ראלדש שכן יכל להשאר כאן ואת זה שלא התאמצו מספיק כדי להשאיר את צ'יקו, יכולנו לשחרר את בלקמן והוא יכל להיות אחלה גיבוי מהספסל.

לא יכול להיות חלון בסדר גמור כשאתה פותח עונה עם 3 זרים מתוך 6, במיוחד כשיש גם אירופה על הראש ועומס מטורף. קיץ רע מבחינתי.