Jump to content

יתר מחזור 5-6-7 או משהו כזה.

הנדון

Recommended Posts

לפני8 שעות , כהן said:

מודה ומתוודה שלא צופה במשחקים מהליגה שאנו לא אחת מהקבוצות, אבל רואה את התוצאה הסופית וזה לב העניין. ראיתי אותם מולנו, יכלו לתת לנו חמישייה בחצי השעה הראשונה, ואז יכלו לחטוף אותה כמות במחצית השנייה. אני מבין שהם לא גדולים ומלהיבים לרוב, אבל נוצרה להם הילה ופחד מנטלי מהיריבות שמגיעות מולה ומנסות רק "לצאת בשלום". לנו אין כבר את ההרתעה הזו, וזה מתבטא בכך שמעזים נגדנו יותר ממה שעשו בשנים עברו, ולמרבה הצער, כל התקפה נגדנו מסתיימת בגול. יכול להיות שבכר ולהקתו אכן "ממש גרועים" כפי שאתה טוען, אבל הליגה הזו היא פח אשפה אחד גדול, וגם יכולת בינונית ומטה מספיקה פה לקחת אליפות. ברגע שנשחק משחק אחר משחק באותה היכולת שהצגנו במחצית השנייה נגד חיפה, אז אצטרף אלייך לטענה שזה תלוי בנו, עד אז, בוא נתחיל מלא לקבל שלישיות מכל קבוצת מתנ"סים שפוגשים..

ממש לא מסכים,איך תסביר שקבוצות הליגה משחקות פתוח מולם ונגדנו עושות בונקר? זה כוח הרתעה.

1 hour ago, ClinteastwoodFan said:

ממש לא מסכים,איך תסביר שקבוצות הליגה משחקות פתוח מולם ונגדנו עושות בונקר? זה כוח הרתעה.

ראינו את הבונקר של הפועל חיפה ואשדוד מולנו. 

לפני9 שעות , אורלנדו בלוף said:

"זה תלוי רק בנו"

"ראיתי אותם ואני לא דואג" (אחרי ניצחון)

"הם חלשים"

"אין בהם כלום"

אותן זמירות היו ב-3 שנים שב"ש לקחה אליפויות.

שכחת את "יבואו לבלומפילד יקבלו בראש"

לפני9 שעות , אורלנדו בלוף said:

"זה תלוי רק בנו"

"ראיתי אותם ואני לא דואג" (אחרי ניצחון)

"הם חלשים"

"אין בהם כלום"

אותן זמירות היו ב-3 שנים שב"ש לקחה אליפויות.

שנה שעברה ולפני שנתיים לקחת פה את צמד האליפויות המוכחות ברורות וחד משמעיות שאיי פעם נלקחו בליגה הזאת. 

בינואר של אותן עונות רוב האנשים בפורום אמרו שהאליפות של חיפה בוודאות. 

מה בדיוק אתה מנסה להגיד?

אם זה עדיין לא ברור: חיפה יילכו השנה חזק עד הסוף. אחרי 10 שנים הם יהיו רלוונטיים עד המחזורים האחרונים בנוגע למירוץ לאליפות.

השאלה החשובה מי תתחזק יותר בינואר ואיזה שחקנים ישוחררו/יושאלו, המשחקים ראש בראש בין הקבוצות שיכולים לתת לאחת הקבוצות לברוח לשניה ומי תצליח לייצר יציבות ביכולת ובתוצאות (כרגע הם לפי המחזורים האחרונים).

אנחנו צריכים איכשהו להשאר צמודים אליהם במרחק של 4-6 נקודות עד שיתפוס את ההרכב הנכון, יכולת ויסתיים הקמפיין באירופה.

השנה זה ראש בראש אחרי המון זמן איתם וצריך להפנים כמה שיותר מהר.

1 hour ago, החתול הצהוב said:

שכחת את "יבואו לבלומפילד יקבלו בראש"

רק שיבואו השרמוטות

49 דקות לפני, Sawyer said:

שנה שעברה ולפני שנתיים לקחת פה את צמד האליפויות המוכחות ברורות וחד משמעיות שאיי פעם נלקחו בליגה הזאת. 

מה בדיוק אתה מנסה להגיד?

מעטים עד לא קיימים אוהדי מכבי שלא ישבו בנחת עם יד בתחתונים באליפות הראשונה של איביץ', אפילו לחוץ כמוני.

בעונה שעברה אני מסכים שהיו הרבה (כולל אני) שחשבו שהם יקחו.

באליפות הראשונה של איביץ' אפילו אני בינואר כבר הייתי רגוע.

ברגע שתפרנו את ב"ש בנתניה 0-3 הסיפור היה גמור , חתום, נעול בדוק ונצור.

55 דקות לפני, Sawyer said:

מה בדיוק אתה מנסה להגיד?

בשום שלב, לא היינו במינוס 7 מתנדנד בין ארבע לאולי יותר. צחקו עליהם כאן אחרי ההפסדים לכפר סבא והפועל חיפה וכבר הכתירו אותנו, אבל מאז הם ניצחו ארבעה משחקים, חלשים או לא, מנצחים. לצערי אנחנו כרגע ביכולת רעה מאוד וקשה לי לראות איך אנחנו עושים 4/4 עד סוף הסיבוב. מה גם שאם אני צריך להמר מי יביא חיזוק בינואר, אני שם את הכסף דווקא עליהם ולא עלינו. שחר מריח אליפות ואין לו שום בדיקה או מגבלה של פייר פליי. 

1 hour ago, Sawyer said:

מה בדיוק אתה מנסה להגיד?

בראשונה של איביץ היינו בדו ספרתי על הליגה עוד בדצמבר (נובמבר?). אין בן אדם במדינה שחשב לרגע שלא ניקח אליפות באותה עונה

עונה שעברה אנשים רבו איתי בינואר שאם לא נביא חלוץ אז "אין לנו סיכוי להתמודד עם חיפה" לא שלא בטוח ניקח, אלא שאין לנו צ'אנס בכלל לקחת בלי חלוץ זר בחלון ינואר. 

מפה לשם אנסנו את הליגה בלי להתאמץ.

שורה תחתונה, כולם פה אותו דבר רק לכיוון שונה. האופטימיים משכנעים את עצמם גם שהסיכוי נמוך שבתכלס רוב הסיכויים זה שלנו (ראה אליפות שניה של ב"ש) ומצד שני כל המחרבנים/לוזרים שלא מסוגלים להתמודד בטוחים שזה גמור ואין לנו סיכוי הרבה לפני שזה המצב (ראה עונה שעברה)

בפועל - הכל עדיין יכול לקרות. הפער לא משמעותי עד כדי כך, חיפה בפועל לא מאוד חזקה והסגל שלנו עדיף על שלהם. מה יהיה מבחינת המאמן, האם מכבי בלי אירופה תראה שונה? האם יקרה משהו בינואר? באמת שאין לדעת. 

אבל כל ה"זה של חיפה השנה" לא מתבסס על כלום מלבד לוזריות והרצון העלוב להגיד שידעתם קודם כאילו זה עושה את זה פחות כואב ו/או מוכיח שאתם אובייקטיביים (וזה לא, להפך.)

52 דקות לפני, turgi said:

רק שיבואו השרמוטות

מעטים עד לא קיימים אוהדי מכבי שלא ישבו בנחת עם יד בתחתונים באליפות הראשונה של איביץ', אפילו לחוץ כמוני.

בעונה שעברה אני מסכים שהיו הרבה (כולל אני) שחשבו שהם יקחו.

גם באליפות השניה ידעתי שזה שלנו אחרי שביכולת לא טובה ניצחנו אותם בבלומפילד במשחק הראשון.

העונה במבחן הראשון שלהם נגדנו הם כמעט חירבנו לעצמם את המשחק, מצד שני אנחנו לא קרובים ליכולת של עונה שעברה. זה יהיה צמוד.

13 דקות לפני, Sawyer said:

עונה שעברה אנשים רבו איתי בינואר שאם לא נביא חלוץ אז "אין לנו סיכוי להתמודד עם חיפה" לא שלא בטוח ניקח, אלא שאין לנו צ'אנס בכלל לקחת בלי חלוץ זר בחלון ינואר. 

שורה תחתונה, כולם פה אותו דבר רק לכיוון שונה. האופטימיים משכנעים את עצמם גם שהסיכוי נמוך שבתכלס רוב הסיכויים זה שלנו (ראה אליפות שניה של ב"ש) ומצד שני כל המחרבנים/לוזרים שלא מסוגלים להתמודד בטוחים שזה גמור ואין לנו סיכוי הרבה לפני שזה המצב (ראה עונה שעברה)

בפועל - הכל עדיין יכול לקרות. הפער לא משמעותי עד כדי כך, חיפה בפועל לא מאוד חזקה והסגל שלנו עדיף על שלהם. מה יהיה מבחינת המאמן, האם מכבי בלי אירופה תראה שונה? האם יקרה משהו בינואר? באמת שאין לדעת. 

אבל כל ה"זה של חיפה השנה" לא מתבסס על כלום מלבד לוזריות והרצון העלוב להגיד שידעתם קודם כאילו זה עושה את זה פחות כואב ו/או מוכיח שאתם אובייקטיביים (וזה לא, להפך.)

מדויק.

32 דקות לפני, Sawyer said:

הכי מדויק שנרשם פה בהיסטוריה.

זו לא אהדה למעשה.

זה גובל בהייטריות.

לפני3 שעות , Sawyer said:

מה בדיוק אתה מנסה להגיד?

לא נראה לי שמישהו חשב שחיפה לוקחת אליפות בוודאות באליפות הראשונה של איביץ',

בשנייה אולי חלק חשבו שכן, בטח לא הרוב.

אני מנסה להגיד דבר פשוט, לבוא ולהגיד "זה תלוי רק בנו" כשהם מובילים עלינו ב-7 נקודות (עם משחק חסר) וההגנה שלנו נראית כמו שהיא נראית זו עצימת עיניים.

מה גם שהאפשרויות שלהם להתחזק בינואר גדולות משלנו.

הם לא צריכים להיות להיט, הם רק צריכים להיות יציבים ויעילים ואת זה בינתיים הם עושים.

אם וכאשר המצב אצלנו ישתנה, נדבר אחרת. עד אז, הזלזול הזה נראה קצת מגוחך.

לפני3 שעות , robertod said:

השנה זה ראש בראש אחרי המון זמן איתם וצריך להפנים כמה שיותר מהר.

כבר עונה שעברה עובדתית זה נגמר בעיקר בגלל המשחקים ראש בראש. מתוך ה-14 נקודות הפרש בינינו, 12 הגיעו אחרי נצחונות עליהם. 

7 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

לא נראה לי שמישהו חשב שחיפה לוקחת אליפות בוודאות באליפות הראשונה של איביץ',

בשנייה אולי חלק חשבו שכן, בטח לא הרוב.

אני מנסה להגיד דבר פשוט, לבוא ולהגיד "זה תלוי רק בנו" כשהם מובילים עלינו ב-7 נקודות (עם משחק חסר) וההגנה שלנו נראית כמו שהיא נראית זו עצימת עיניים.

הם לא צריכים להיות להיט, הם רק צריכים להיות יציבים ויעילים ואת זה בינתיים הם עושים.

קודם כל לא הבנתי איך להגיד שזה תלוי רק בנו זה עצימת עיניים. אפילו אם חיפה ינצחו את כל המשחקים שהם לא נגדנו עד סוף העונה, זה עדיין תלוי רק בנו. ההפרש בסה"כ 4. 

אם היה עכשיו הפרש 12 (עם כמות משחקים שווה) אפשר היה להגיד שזה לא תלוי בנו. וזה לדבר נטו מבחינת סיכויים ומספרים. אני כבר לא מדבר על זה שיש לנו סגל יותר טוב ועמוק שנמצא גם בכושר פיסי הרבה יותר טוב. ראיתי את המחליפים שחיפה העלו אתמול, חוץ מווילדסחוט שחזר אחרי פציעה זה שחקנים שאנחנו שולחים לבית"ר ת"א (אחד מהם אשכרה הגיעה משם).

דבר שני גם אתה וגם עוד מישהו שרשם פה על רכש של חיפה בינואר כנראה שכחתם שיש לכם עסק עם דון שחר. שבאופן קבוע גם כשהיה לו סיכוי לאליפות לא הביא שום רכש משמעותי בינואר כבר עידנים. ההיפך אם כבר, הוא הרגיש שהקבוצה מספיק טובה לנסות לרוץ כמו שהיא עד הסוף והחליט לחסוך. 

מעבר לכל זה, הזלול בחיפה תמיד יהיה במקום עד שיוכיחו אחרת וההוכחה היחידה היא צלחת האליפות. עד אז לא רק שאפשר אפילו רצוי וחובה לזלזל בהם כמה שיותר. 

לפני10 שעות , erantheking21 said:

בוקר טוב לכולם

חיפה רוצים את ז'ראלדש

על מי אני יורה אם זה קורה?

הם יכולים לרצות גם את קראבחל ואלכסנדר-ארנולד. 

לפני7 שעות , ClinteastwoodFan said:

עשו בונקר עם מתפרצות. פתוח לא שיחקו נגדנו.

לא אשדוד, לא הפועל חיפה ולא כפ"ס באו להתבנקר נגדנו. בונקר = המערך והעמידה של חדרה לפני חודש. 

לפני3 שעות , אורלנדו בלוף said:

האפשרויות שלהם להתחזק בינואר גדולות משלנו? באיזה עולם? עשינו עשרות מיליונים בקמפיין האירופי השנה. 

32 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

האפשרויות שלהם להתחזק בינואר גדולות משלנו? באיזה עולם? עשינו עשרות מיליונים בקמפיין האירופי השנה. 

מוסיף שהם עם שישה זרים. אנחנו עם חמישה, מתוכם ניקוליץ' וגררו(שמועות על עזיבות שלהם בינואר, מקווה שלפחות את אחד יחליפו בזר חדש).