Jump to content

יתר מחזור 5-6-7 או משהו כזה.

הנדון

Recommended Posts

3 דקות לפני, Simba said:

הם כבר איזה 4 משחקים ברצף מנצחים בלי לקבל גול.

יש להם הרכב שיכול לקחת אליפות והם מראים יציבות לאחרונה.

בשורה התחתונה , שיש משחק של חיפה אני הרבה יותר בטוח שהיא תנצח מאשר שמכבי תנצח. לפחות כרגע.

וגם ה7 זמנית זה נתון משמעותי , לא משהו בקטנה.

לא מודאג מהם בכלל. הם קבוצה פח אשפה עם רמת כושר על הפנים שבנויה על הברקות של רוקביצה את שרי. כל שאר החלקים אצלהם על הפנים. והם עוד יאבדו הרבה נקודות.

אני מודאג רק מעצמנו. אם אנחנו נדע לייצב את ההגנה שלנו שלא תמכור אותנו כל משחק הצלחת תישאר אצלנו. 

1 דקה לפני, דקסטר said:

חלשים גרועים אבל סוגרים ניצחון רביעי רצוף בלי ספיגה 9-0, וכרגע אנחנו מינוס 7 מהם לפני משחק ההשלמה אז חלאס

אתה צודק אבל לא ראית את המשחק,  נכון? 

2 דקות לפני, דקסטר said:

חלשים גרועים אבל סוגרים ניצחון רביעי רצוף בלי ספיגה 9-0, וכרגע אנחנו מינוס 7 מהם לפני משחק ההשלמה אז חלאס

גם בהפרש שערים מינוס 7 מהם

3 דקות לפני, Krishi said:

לא מודאג מהם בכלל. הם קבוצה פח אשפה עם רמת כושר על הפנים שבנויה על הברקות של רוקביצה את שרי. כל שאר החלקים אצלהם על הפנים. והם עוד יאבדו הרבה נקודות.

אני מודאג רק מעצמנו. אם אנחנו נדע לייצב את ההגנה שלנו שלא תמכור אותנו כל משחק הצלחת תישאר אצלנו. 

אני גם אוסיף שהוכחנו העונה שעם רביעיית ההגנה שלנו אנחנו מסוגלים לתת משחק שקט ובטוח בהגנה מול יריבות יותר חזקות מכל קבוצה אחרת פה בליגה. 

אני מקווה שדוניס הבין מי צריך לשחק בהגנה ולהלחים אותו שם עד סוף העונה. אין אירופה עכשיו לא צריך רוטציות צריך יציבות המשכיות וביטחון.

ואם יבוא עוד חיזוק בינואר מה טוב.

Just now, Krishi said:

עונה שעברה נגד שאר הליגה אני חושב שהם הוציאו לא פחות נקודות מאיתנו.

הם לא צריכים להיות טובים הם צריכים להביא נקודות והם מביאים.

לא יהיו הרבה משחקים נגד שאר הליגה שהם יפלו בהם.

גם מכבי לא בדיוק נראית טוב גם בכללי וגם בהשוואה אליהם , אבל כרגע הכל פתוח אם הפער יגדל בעוד כמה נקודות זה יגמור את הסיפור לטובתם.

9 דקות לפני, Dr. Caligari said:

אתה צודק אבל לא ראית את המשחק,  נכון? 

ראיתי את שלנו ככה שזה לא משנה לי כל עוד אנחנו נראים ככה (והם ממשיכים לנצח)

5 דקות לפני, Simba said:

עונה שעברה נגד שאר הליגה אני חושב שהם הוציאו לא פחות נקודות מאיתנו.

הם לא צריכים להיות טובים הם צריכים להביא נקודות והם מביאים.

לא יהיו הרבה משחקים נגד שאר הליגה שהם יפלו בהם.

גם מכבי לא בדיוק נראית טוב גם בכללי וגם בהשוואה אליהם , אבל כרגע הכל פתוח אם הפער יגדל בעוד כמה נקודות זה יגמור את הסיפור לטובתם.

הוציאו פחות (לא בהרבה אמנם, רק 2, אבל פחות). 

בכל מקרה לדעתי הם נחלשו העונה עוד יותר. עכשיו נפל להם רצף טוב וגם ביכולת זוועה ועם עזרה של השופט, אבל הם עוד יאבדו הרבה נקודות אין לי ספק בזה.

זה היה, עודנו וגם יהיה תלוי רק בנו.  

8 דקות לפני, Krishi said:

אני מקווה שדוניס הבין מי צריך לשחק בהגנה ולהלחים אותו שם עד סוף העונה. אין אירופה עכשיו לא צריך רוטציות צריך יציבות המשכיות וביטחון.

אין אירופה, אבל יש כל שלושה ימים משחק ליגה. עניין של זמן עד שתתחיל מכת פציעות.

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אין אירופה, אבל יש כל שלושה ימים משחק ליגה. עניין של זמן עד שתתחיל מכת פציעות.

אני סומך על הצוות שלנו שעד עכשיו מחזיק את הסגל נהדר מבחינת כושר, וגם הסגל שלנו עמוק יותר. 

ההבדל הפעם אגב שהרצף משחקים הוא לכל הליגה ולא רק לנו. בתקווה שזה ייתן את אותותיו גם ביריבות שלנו. 

6 דקות לפני, דקסטר said:

ראיתי את שלנו ככה שזה לא משנה לי כל עוד אנחני נראים ככה (והם ממשיכים לנצח)

עם ההגנה שלנו אני מודאג גם מפ''ת.

אבל עדיין- עשה לי טוב מאוד לראות אותם היום,  גם מחצית ראשונה הם סתם היו גרועים ומחצית שנייה בכלל אני די בשוק האמת

45 דקות לפני, Dr. Caligari said:

שמע אני בשוק מכמה שהם גרועים 

אבל עדיין מבאס שגם במשחק כזה גרוע שהם ממש ברמה של ליגה לאומית הם עדיין אוספים נקודות 

שנה שעברה היו לנו משחקים שבקושי הגענו למצב, שהיריבה שלטה במגרש ובכל זאת יצאנו עם הניצחון, ככה לוקחים אליפות, במשחקים הגרועים והמשעממים הללו, וזה שהם עושים זאת שבוע אחר שבוע בהחלט מראה על מגמה, ואם עד עכשיו היו כאלה שזלזלו בהם ואמרו שבסוף הם יעשו במכנסיים, כעת משרואים שהם לא גדולים אבל יציבים, ואילו אצלנו כל משחק הוא רולטה רוסית אכזרית, הצפי לא ממש לטובתנו..

1 דקה לפני, כהן said:

שנה שעברה היו לנו משחקים שבקושי הגענו למצב, שהיריבה שלטה במגרש ובכל זאת יצאנו עם הניצחון, ככה לוקחים אליפות, במשחקים הגרועים והמשעממים הללו, וזה שהם עושים זאת שבוע אחר שבוע בהחלט מראה על מגמה, ואם עד עכשיו היו כאלה שזלזלו בהם ואמרו שבסוף הם יעשו במכנסיים, כעת משרואים שהם לא גדולים אבל יציבים, ואילו אצלנו כל משחק הוא רולטה רוסית אכזרית, הצפי לא ממש לטובתנו..

לא 

אף משחק כולל בתקופה של שוטה לא נראינו ככה

פשוט תראה את המשחק

אני ממש חששתי מהם עד הערב ובמהלך המשחק הבנתי שעם כמה שאנחנו גרועים זה תלוי בנו או בקבוצה אחרת הם ממש גרועים 

1 דקה לפני, Dr. Caligari said:

לא 

אף משחק כולל בתקופה של שוטה לא נראינו ככה

פשוט תראה את המשחק

אני ממש חששתי מהם עד הערב ובמהלך המשחק הבנתי שעם כמה שאנחנו גרועים זה תלוי בנו או בקבוצה אחרת הם ממש גרועים 

מודה ומתוודה שלא צופה במשחקים מהליגה שאנו לא אחת מהקבוצות, אבל רואה את התוצאה הסופית וזה לב העניין. ראיתי אותם מולנו, יכלו לתת לנו חמישייה בחצי השעה הראשונה, ואז יכלו לחטוף אותה כמות במחצית השנייה. אני מבין שהם לא גדולים ומלהיבים לרוב, אבל נוצרה להם הילה ופחד מנטלי מהיריבות שמגיעות מולה ומנסות רק "לצאת בשלום". לנו אין כבר את ההרתעה הזו, וזה מתבטא בכך שמעזים נגדנו יותר ממה שעשו בשנים עברו, ולמרבה הצער, כל התקפה נגדנו מסתיימת בגול. יכול להיות שבכר ולהקתו אכן "ממש גרועים" כפי שאתה טוען, אבל הליגה הזו היא פח אשפה אחד גדול, וגם יכולת בינונית ומטה מספיקה פה לקחת אליפות. ברגע שנשחק משחק אחר משחק באותה היכולת שהצגנו במחצית השנייה נגד חיפה, אז אצטרף אלייך לטענה שזה תלוי בנו, עד אז, בוא נתחיל מלא לקבל שלישיות מכל קבוצת מתנ"סים שפוגשים..

36 דקות לפני, כהן said:

לא ממש זוכר משחקים שהיריבה שלטה עלינו בשנתיים של איביץ. לא היינו סקנד בסט בשום משחק. לא תמיד היינו מרשימים בעצמנו אבל תמיד היינו בשליטה. 

"זה תלוי רק בנו"

"ראיתי אותם ואני לא דואג" (אחרי ניצחון)

"הם חלשים"

"אין בהם כלום"

אותן זמירות היו ב-3 שנים שב"ש לקחה אליפויות.

פלאניניץ' יותר חלש מהבלם הזר שלהם בעונה שעברה, עושה טעויות של מוכר.

אבל יש להם התקפה טובה ומומנטום טוב בליגה.

הגיעו מולם להרבה מצבים היום.

1 דקה לפני, אורלנדו בלוף said:

"זה תלוי רק בנו"

"הם חלשים"

"אין בהם כלום"

הנה התותח של הפורום

8 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

"זה תלוי רק בנו"

"הם חלשים"

"אין בהם כלום"

קודם כל זה תמיד תלוי רק בנו. בטח מאז עידן ג'ורדי. דבר שני לגבי הזמירות על ב"ש זה היה רק בעונה השלישית שהם באמת היו חלשים, וגם אז דאגנו לבעוט בדלי אחרי שכבר היינו מקום ראשון לקראת סוף העונה הסדירה ו-2 נקודות מב"ש בתחילת הפלייאוף. אבל אז באמת לא הגיע לנו. לא היה לנו סגל מספיק טוב, לא היה לנו מאמן מספיק טוב. וגם לא שיחקנו בבית שלנו בעוד ב"ש שיחקה ב"מבצר" שלה. 

ב-2 האליפויות הראשונות של ב"ש הם באמת היו קבוצה חזקה. אמנם באליפות הראשונה היה שם הרבה ריח לא ספורטיבי באוויר ותחושה של כולם נגדנו וחומרים ממריצים ומה לא. אבל גם אז ב"ש הייתה יריבה ראויה לתואר. 

חיפה לעומת זאת, לא רק שלא התחזקה לעומת שנה שעברה, היא אפילו הצליחה להיחלש עוד יותר. 

הבעיה היא נטו בנו. וזה לא שאין לנו את היכולת הכישרון או העומק. יש לנו הכל ופי כמה מחיפה. ואני מקווה שעכשיו שאירופה נגמרה נוכל להדביק את הפערים. 

39 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

"זה תלוי רק בנו"

"הם חלשים"

"אין בהם כלום"

וזו לגמרי מתחילה להזכיר את באר שבע של בכר.

אם אני יוצא מנקודת הנחה שהם לא יביאו משהו יוצא דופן בינואר, אני לא חושב שנראה מחיפה משהו אחר ממה שאנחנו רואים כרגע העונה. כלומר, זה הכדורגל שפחות או יותר הם מסוגלים להציג. אולי קצת יותר אינטנסיביות בקישור אבל לא מעבר.

יכול להיות שזה יספיק להם, אבל עוד מוקדם להגיד, בטח כשלא ברור בכלל מה הפוטנציאל שלנו.

הם אותה קבוצה של העונה שעברה.

לא מראים בדל של משהו חדש העונה.

ההצלחה הכי גדולה של בכר היא שמכבי נראית רע.