Jump to content

יתר מחזור 5-6-7 או משהו כזה.

הנדון

Recommended Posts

קובי השועל בנושא יתר הקודם:

צטט

אגב לחיפה יש רצף לא קל אחרינו.

לפי הלוח משחקים הם ישחקו נגד אשדוד, דרבי, ביתר בטדי וקש בחוץ.

אנחנו נגד סכנין, חדרה, כפר סבא ואשדוד.

אם מנצחים את חיפה אני מאמין שאחרי המחזורים האלה אנחנו גם עוברים אותם בטבלה. אבל קודם כל חייב לחזור לשחק כדורגל והדברים כבר יבואו לבד.

לכל אותם צקצקנים שעשו מהם מה שהם רחוקים מאוד מלהיות בו ואותנו אסופה של אפסים, מציע לכם להיות טיפה יותר בקלאס. הבכי שלכם מיותר, מדובר כאן בכדורגל ואין פה קסמים. החומר שלנו פי 3 יותר איכותי מהחומר של מכבי חיפה ואני מקווה שמעכשיו כל מסכת ההשוואות הזאת תיפסק. האליפות בידיים שלנו, נהיה טובים ניקח - לא נהיה טובים לא ניקח.

לגבינו, אני חושב שמגיע לדוניס חסד לפחות עד סוף העונה להציג יכולת טובה יותר, בנתיים בדבר החשוב ביותר שהוא מבחן התוצאה הוא הצליח בענק.

מרגש שבשלושה ימים חיפה הפסידו כפול משחקים מהכמות שהפסדנו בשלוש שנים (לא סופר גארבג').

ועוד בלי שום לחץ מול יריבות פחותות ונחותות.

הדבר האחרון שאיכפת לי הוא מחיפה, ברור שהם היו צפוים לאבד נקודות אבל לצערי משהו במשחק ההרתעה שלנו נפגע וברגע שהוא יחזור אני ארגע לגבי העונה הזאת.

לפני8 שעות , המכבייה said:

חיפה קבוצה עם משחק הגנה רע ואנחנו עם משחק התקפה רע. הכל יכול לקרות בעונה המשונה הזאת. גם נתניה יכולה לפנטז לה. 

שוב?

פעם קודמת אמרת גם בית"ר או ב"ש מועמדים

זה או אנחנו או חיפה

לפני11 שעות , Krishi said:

אני!! אני האמנתי!!! קבוצה של כלום ושום דבר

נכון. גם אני...ועדיין אני מאמין - חיפה כלום ושום דבר והם לא בחודש ימים הפכו להיות מפלצת, הם עדיין עם חיתולים. 

אמרתי את זה גם לפני השני הפסדים שלהם, עדיף להם היה להישאר עם בלבול שעשה שם עבודה מצוינת.

ככה זה שהניהול הוא ניהול אווירה. לחיפה חסרים המון דברים והכל תלוי בנו. 

6 דקות לפני, Insigne said:

נכון. גם אני...ועדיין אני מאמין - חיפה כלום ושום דבר והם לא בחודש ימים הפכו להיות מפלצת, הם עדיין עם חיתולים. 

אמרתי את זה גם לפני השני הפסדים שלהם, עדיף להם היה להישאר עם בלבול שעשה שם עבודה מצוינת.

ככה זה שהניהול הוא ניהול אווירה. לחיפה חסרים המון דברים והכל תלוי בנו. 

בלבול שיקם אותם, נראו באמת טוב עד הפלייאוף בעונה שעברה.

חשבו שיביאו את בכר כמו שב"ש הביאו אז כדי לעלות מדרגה אבל זה עניין של טיימינג,

אלישע היה שם 3 שנים ודי מיצה, בלבול עוד לא הגיע לשיא שיכל להיות העונה.

לפני3 שעות , ששון הצהוב said:

מרגש שבשלושה ימים חיפה הפסידו כפול משחקים מהכמות שהפסדנו בשלוש שנים (לא סופר גארבג').

ועוד בלי שום לחץ מול יריבות פחותות ונחותות.

היה להם צ'אנס לעשות פער 10 אחרי 6 מחזורים ולמעשה לשלוח אותנו לים זה לחץ אטומי אצלם, הם חירבנו את זה אחרי שכבר הובילו עלינו 2-0 מוקדם ומכל הפער נשארה נקודה ועכשיו כל המערכת שם טמפונים.

36 דקות לפני, Keano said:

בלבול שיקם אותם, נראו באמת טוב עד הפלייאוף בעונה שעברה.

חשבו שיביאו את בכר כמו שב"ש הביאו אז כדי לעלות מדרגה אבל זה עניין של טיימינג,

אלישע היה שם 3 שנים ודי מיצה, בלבול עוד לא הגיע לשיא שיכל להיות העונה.

בלבול לקח אותם לדעתי מהמקום האחרון או משהו.

בכל אופן, הבעיה האחרונה שלהם הייתה בעמדת המאמן, היו מיליון בעיות אחרות - קריטיות יותר.

כמו כל העסקנים בכדורגל הישראלי, הם העדיפו לשנות "אווירה" ולא לטפל בבעיות האמיתיות.

שיזדיינו. מגיע ליעקב שחר...לא סובל אותו.

2 דקות לפני, Insigne said:

בלבול לקח אותם לדעתי מהמקום האחרון או משהו.

בכל אופן, הבעיה האחרונה שלהם הייתה בעמדת המאמן, היו מיליון בעיות אחרות - קריטיות יותר.

כמו כל העסקנים בכדורגל הישראלי, הם העדיפו לשנות "אווירה" ולא לטפל בבעיות האמיתיות.

שיזדיינו. מגיע ליעקב שחר...לא סובל אותו.

כל עוד שחר שם אני לא דואג, הניהול שלו לא מתאים כבר לכדורגל המודרני

דווקא בלבול היה נוראי במאני טיים, שיחק פחדני, הוחלף בצדק.

תמיד אמרתי שאם הם יפגעו בזרים אז הם יכולים להתקדם עוד שלב, אבל בינתיים נראה כמו רכש שהוא נפילה.

גם השוער היהודי שלהם היה אחלה, עדיין פצוע? גלזר הזה פלופ ענק, אף פעם ראיתי שיש לו פוטנציאל, סתם גנרי.

לפני4 שעות , פנחס שוף said:

שוב?

פעם קודמת אמרת גם בית"ר או ב"ש מועמדים

זה או אנחנו או חיפה

אני לא מצליח לראות קבוצה אחת דומיננטית. הסגלים העמוקים יתנו את היתרון לגדולות יותר אבל הכל מרגיש כמו משחקי אימון בקצב איטי וכולן תאבד עוד הרבה נקודות. 

12 דקות לפני, המכבייה said:

אני לא מצליח לראות קבוצה אחת דומיננטית. הסגלים העמוקים יתנו את היתרון לגדולות יותר אבל הכל מרגיש כמו משחקי אימון בקצב איטי וכולן תאבד עוד הרבה נקודות. 

צודק, עוד לא ראיתי אף קבוצה בליגה העונה שנותנת 90 דקות טובות

מדהים איך שהמומנטום השתנה ככה.

מאז החזרה, חיפה מפסידים, אבוקסיס רועד ובש בבלאגן, ביתר ההדלפות משועה התחילו, וכמובן שהפועל זה הפועל.

כל אחת בבלאגן שלם.

לפני9 שעות , קובי השועל said:

לכל אותם צקצקנים שעשו מהם מה שהם רחוקים מאוד מלהיות בו ואותנו אסופה של אפסים, מציע לכם להיות טיפה יותר בקלאס. הבכי שלכם מיותר, מדובר כאן בכדורגל ואין פה קסמים. החומר שלנו פי 3 יותר איכותי מהחומר של מכבי חיפה ואני מקווה שמעכשיו כל מסכת ההשוואות הזאת תיפסק. האליפות בידיים שלנו, נהיה טובים ניקח - לא נהיה טובים לא ניקח.

לגבינו, אני חושב שמגיע לדוניס חסד לפחות עד סוף העונה להציג יכולת טובה יותר, בנתיים בדבר החשוב ביותר שהוא מבחן התוצאה הוא הצליח בענק.

דוניס הצליח בענק באירופה, אבל בליגה אנחנו עדיין נראים רע וגם התוצאות לא משהו, 9 נקודות ב6 משחקים זה גרוע מאוד, זה שחיפה לא נצלו את הפתיחה הרעה שלנו לברוח זה בגלל הבעיות שלהם אבל קצת קשה לי להגדיר את זה כהצלחה ענקית.

אני לא אומר חלילה להיפרד ממנו, אבל במכבי רק מקום ראשון נחשב כ"הצלחה ענקית" כרגע אנחנו אפילו לא בפליאוף העליון.

שחקני חיפה לפני כ"ס ,לאחר הדברים הקשים שאמרו להם בחדר ההלבשה שחר ובכר " הדברים שאמרו חדרו עמוק.." איזה מועדון פאטתי, ממתי " נשיא" המועדון נכנס לחדר הלבשה במחזור 6 כדי לגעור בשחקנים? אתם מתארים לעצמכם שגולדהאר היה נכנס לחדר ההלבשה לגעור בשחקנים אחרי הפסד? מתנהלים כמו סכנין , בושה. אגב, צריכים לרדת על 4 ולהתחנן לבלבול שיחזור, איתו לפחות הם נראו כמו קבוצה. לדעתי הוא טוב מבכר.

27 דקות לפני, kutomer said:

דוניס הצליח בענק באירופה, אבל בליגה אנחנו עדיין נראים רע וגם התוצאות לא משהו, 9 נקודות ב6 משחקים זה גרוע מאוד, זה שחיפה לא נצלו את הפתיחה הרעה שלנו לברוח זה בגלל הבעיות שלהם אבל קצת קשה לי להגדיר את זה כהצלחה ענקית.

אני לא אומר חלילה להיפרד ממנו, אבל במכבי רק מקום ראשון נחשב כ"הצלחה ענקית" כרגע אנחנו אפילו לא בפליאוף העליון.

לא קרה שום דבר מסעיר טבלאית, לא לטוב ולא לרע. המיקום עכשיו הוא חסר משמעות. הרבה יותר חשובה הרמה. והרמה עכשיו לא משהו. לא אצלנו ולא במקומות אחרים. ובגלל המון סיבות אובייקטיביות. לא הייתי שופט את דוניס עכשיו לפי איזה אתוס מכביסטי גדול. מכבי לקחה רק פעם אחת בהיסטוריה שלה שלוש ברצף ועם שלושה מאמנים שונים. זה לא איזה סטנדרט. מכבי כרגע, מאד לא רעבה. זה הפקטור הכי חשוב. 

5 דקות לפני, המכבייה said:

לא קרה שום דבר מסעיר טבלאית, לא לטוב ולא לרע. המיקום עכשיו הוא חסר משמעות. הרבה יותר חשובה הרמה. והרמה עכשיו לא משהו. לא אצלנו ולא במקומות אחרים. ובגלל המון סיבות אובייקטיביות. לא הייתי שופט את דוניס עכשיו לפי איזה אתוס מכביסטי גדול. מכבי לקחה רק פעם אחת בהיסטוריה שלה שלוש ברצף ועם שלושה מאמנים שונים. זה לא איזה סטנדרט. מכבי כרגע, מאד לא רעבה. זה הפקטור הכי חשוב. 

גם בעונה של פאקו היכולת היתה בינונית, גם בכר בב"ש באליפות השלישית.

הסגל שבע, צריך לרענן כמה שיותר עם קארצב, אלמוג, חוזז, גררו.

אני לא חושב שעם בלבול חיפה הייתה אלופה. הוא היה רחוק מלהיות מאמן מדהים ועשה גם הרבה שטויות, אבל אני מאמין שחיפה הייתה נראית יותר טוב. 

בכל מקרה עד שהם לא ישנו את המנטליות שלהם גם מוריניו לא יצליח שם. 

הרכש שהם עשו מביך ממש כמו הרכש שאנחנו עשינו ובמקום לחפש בלם, יש דיווחים שהם רוצים להחזיר את חמד ועוואד בינואר. 

אם מכבי תביא עוד שחקן יצירתי בינואר ואולי גם מגן ימני אני מאמין שזה שלנו. אם לא זה יהיה הרבה יותר קשה.

לפני10 שעות , קובי השועל said:

בוא נהיה אמיתיים, החומר של בש יותר טוב בהרבה מהחומר שלנו

29 דקות לפני, המכבייה said:

מסכים עם כל מילה, צרם לי המשפט ״במבחן התוצאה הוא הצליח בענק״, כשבמבחן התוצאה (לפחות בשלב זה) אנחנו עדין מקום 8.

זה שאני אומר שהוא לא הצליח בענק לא אומר שאני חושב שהוא נכשל, כמו שאמרת לא קרה שום דבר טוב אבל לא שום דבר רע.

Just now, kutomer said:

מסכים עם כל מילה, צרם לי המשפט ״במבחן התוצאה הוא הצליח בענק״, כשבמבחן התוצאה (לפחות בשלב זה) אנחנו עדין מקום 8.

זה שאני אומר שהוא לא הצליח בענק לא אומר שאני חושב שהוא נכשל, כמו שאמרת לא קרה שום דבר טוב אבל לא שום דבר רע.

מה זה מקום 8? אתה רציני? כולה מחזור 6. 

בארסה וסיטי מקום 13 אז? ריאל 4 והם אגב שיחקו 8 ו9 משחקים.

זה לא אומר כלום. אנחנו בתחילת העונה ואין לזה שום משמעות. באירופה לעומת זאת הוא הצליח במבחן התוצאה.