Jump to content

יתר מחזור 5-6-7 או משהו כזה.

הנדון

Recommended Posts

לפני2 שעות , קובי השועל said:

איך הכנסת אותנו לתמונה?

הם לא עושים 9/9, זה מה שאמרתי אחי דקסטר :yellow_cool1:

פשוט לפני המשחק שלהם מול הפועל ת"א כתבת שהם יעשו 5 מ12, אז זה אומר שנשארו להם לקחת 2 נקודות ב3 המשחקים הקרובים, לא?:yellow_cool1:

בקיצור לצערי כרגע אין מה להסתכל עליהם בכלל

9 דקות לפני, דקסטר said:

פשוט לפני המשחק שלהם מול הפועל ת"א כתבת שהם יעשו 5 מ12, אז זה אומר שנשארו להם לקחת 2 נקודות ב3 המשחקים הקרובים, לא?:yellow_cool1:

בקיצור לצערי כרגע אין מה להסתכל עליהם בכלל

מאמין שיעשו תיקו, הפסד וניצחון.

לפני22 שעות , קובי השועל said:

לדעתי העונה תקום ותיפול על ינואר, נתחזק ניקח אליפות לא נתחזק נהיה בתחרות עד הסוף ולדעתי הפעם זה לא יהיה שלנו.

חד משמעי, זה בדיוק מה שאני חושב. 2-3 שחקנים עם פגיעות וזה שלנו. יש בקופה במשחקים נגד חיפה 9 נקודות. חיפה נראית פחות טובה מעונה שעברה. משחק ההגנה שלנו חלש לדעתי בגלל תשישות.

נראה את חיפה משחקת משחק כל 3 ימים, גם את הנקודות שצברנו הם לא היו משיגים. איביץ' לא רצה להישאר כי לא הבטיחו לו את החיזוק שדרש, לעומתו לדוניס אמרו , תבוא יהיה בסדר...ולא נדבר על 4 שחקני 

הרכב ראשון שעזבו. עושים עוול גדול לדוניס, אני חושב שהוא מאמן מצויין, לא פחות, התקפי ולא פחדן, תנו לו חיזוק ותראו שהצדק איתי.

לפני23 שעות , kutomer said:

אני מצטער אבל הייתי מרגיש הרבה יותר בנוח לדבר על הפוטנציאל במחזור 3.

שחקנו כבר 10 מחזורים עוד רגע נגמר סיבוב, משחק ההגנה שלנו מזעזע מתחילת העונה בליגה.

מלבד אופטימיות אני לא רואה שום יסוד סביר להניח שיהיה שיפור משמעותי בלי שינוי משמעותי.

מסכים וזה משפט שבעצם מסכם הכל

אולי יש לנו סגל לא פחות טוב, אבל דוניס הכניס אותנו לבור הזה ואני לא מאמין שהוא מסוגל להוציא אותנו משם

אנחנו חייבים לשפר את משחק ההגנה של כל הקבוצה, אבל ממשחק למשחק זה הולך ונהיה יותר גרוע.

1 hour ago, Adir12 said:

אולי יש לנו סגל לא פחות טוב, אבל דוניס הכניס אותנו לבור הזה ואני לא מאמין שהוא מסוגל להוציא אותנו משם

אנחנו חייבים לשפר את משחק ההגנה של כל הקבוצה, אבל ממשחק למשחק זה הולך ונהיה יותר גרוע.

השאלה איזה מכבי אתה מעדיף לראות?

מכבי של 3-1 / 4-2 / 4-3 או מכבי של 0-0/1-0/2-1

אני חושב שבמתכונת הנוכחית אנחנו שווים לפחות 2-3 שערים במשחק, מה שפחות יכלתי להגיד על מכבי של העונה שעברה אבל חשופים הרבה יותר מאחורה.

אני חושב שאם דוניס יכול למצוא את האיזון ההגנתי במכבי של עכשיו, אנחנו נהנהם ממנו מאוד כמובן בתוספת לחיזוק בינואר.

לפני2 שעות , Adir12 said:

אני אשמח להבין באיזה בור אנחנו נמצאים שעוד אנחנו צריכים לצאת ממנו... אתה מקום אחרון 2 מחזורים לסוף ולא ידעתי? 

לפני3 שעות , Krishi said:

אני אשמח להבין באיזה בור אנחנו נמצאים שעוד אנחנו צריכים לצאת ממנו... אתה מקום אחרון 2 מחזורים לסוף ולא ידעתי? 

לא, אבל אתה על 50 אחוז הצלחה ויש לך מזל שחיפה בפורמה לא טובה, אחרת הפער היה 12 ולא 6.

אתה רוצה לומר לי שאתה מאמין שאנחנו לא נספוג עוד 5 שערים ב4-5 המחזורים הקרובים?

אתה חושב שההגנה שלנו השנה מסודרת ושלדוניס אין חלק באיך שההגנה נראת?

לפני5 שעות , קובי השועל said:

השאלה איזה מכבי אתה מעדיף לראות?

מכבי של 3-1 / 4-2 / 4-3 או מכבי של 0-0/1-0/2-1

אני חושב שבמתכונת הנוכחית אנחנו שווים לפחות 2-3 שערים במשחק, מה שפחות יכלתי להגיד על מכבי של העונה שעברה אבל חשופים הרבה יותר מאחורה.

אני חושב שאם דוניס יכול למצוא את האיזון ההגנתי במכבי של עכשיו, אנחנו נהנהם ממנו מאוד כמובן בתוספת לחיזוק בינואר.

ואתה חושב שהוא מסוגל?כי עד לפני 3-4 מחזורים גם אני חשבתי שזה אפשרי, אבל אני מתחיל לאבד אמונה שהוא האיש שמסוגל לזה

5 דקות לפני, Adir12 said:

לא, אבל אתה על 50 אחוז הצלחה ויש לך מזל שחיפה בפורמה לא טובה, אחרת הפער היה 12 ולא 6.

זה שחיפה לא בפורמה טובה זה לא מזל, הם באמת קבוצה לא כזאת טובה. 

אתה כרגע 6 נקודות ממקום ראשון במחזור עשירי. גם אם זה היה 6 נקודות ממקום ראשון בתחילת הפלייאוף זה עדיין לא היה כזה נורא. 

אני לא חושב שההגנה שלנו במצב טוב כרגע ובטוח שלדוניס יש גם חלק בזה (כמו גם נסיבות אחרות שמשפיעות) אבל דברים יכולים להשתנות, יש עוד מלא זמן ואנחנו בטח לא נמצאים באיזה בור 

20 דקות לפני, Adir12 said:

חיפה ניצחו 4 ברצף, זה נקרא אצלך פורמה לא טובה? ועדיין הפער הוא 6, לא מעבר. אם ההגנה הייתה טובה קמפיין שלם באירופה, אז היא יכולה להשתפר גם בליגה. קרו ניסים גדולים מזה. 

לפני2 שעות , Adir12 said:

ואתה חושב שהוא מסוגל?כי עד לפני 3-4 מחזורים גם אני חשבתי שזה אפשרי, אבל אני מתחיל לאבד אמונה שהוא האיש שמסוגל לזה

מסוגל ועוד איך, השאלה מה יהיה המחיר של השכר לימוד ומה יתנו לו בינואר.

אני דווקא מאוד מאמין שהכל יתחבר בסוף.