Jump to content

יתר מחזור 5-6-7 או משהו כזה.

הנדון

Recommended Posts

1 דקה לפני, קובי השועל said:

אני איתך כרישי.

שיוכיחו שהם מסוגלים לעשות 9/9 על הרצף שיש להם עכשיו - פ"ת, בני יהודה ונתניה ורק אז אוכל להגיד שהם עדיפים עלינו.

את האמת שבקושי יצא לי לראות אותם, דווקא נגד הפועל כן ראיתי את רוב המשחק והחולשה שלהם בעיקר בהגנה הפתיעה אותי.

אז בתור אחד שראה הרבה משחקים שלהם העונה הם באמת רוב המשחקים מסריחים את הדשא. 

נגד אשדוד הם יצאו בשן ועין גם בעזרת פנדל שיש שיגידו שהוא שנוי במחלוקת. נגד ק"ש גם קיבלו לא קצת עזרה מהשופט. 

אפילו נגדנו למרות היתרון 2-0 הם שפכו לאגר דקה 30 ואתה רואה כל משחק איך הכושר הפיסי שלהם פשוט בירידה. ככל שהמשחק מתקדם הפעולות שלהם פחות מדויקות והם נכנסים יותר ללחץ כי אין כבר אוויר בריאות. ואני גם מאמין שאירופה לקחה לנו לא קצת נקודות ומקווה להרבה יותר התייצבות עכשיו. בוא נגיד שחיפה לא להיט בלשון המעטה, לטעמי הם אפילו יותר גרועים מעונה שעברה. קבוצה שבנויה בעיקר על היכולת של שרי את רוקאביצה. וגם אם הכושר הנוכחי שלנו גם לא להיט מספיק לנו שיפור קטן כדי לעקוף אותם ולהגיד שלום לליגה הזאת מלמעלה. 

5 דקות לפני, קובי החולוני said:

לדבר על החולשה ההגנתית של חיפה כרגע זה באמת לא רציני 

ובגדול אני איתכם, יש לנו את הכלים והפוטנציאל לתקן ולסגור את הפער, אבל אני כבר לא כל כך בטוח שדוניס מסוגל

אני חושב שהסגל שלנו לכל הפחות שווה להם ואפילו יותר טוב, אבל דוניס לא מנהל אותו כמו שצריך ולא מאמן אותו כמו שצריך (הגנתית וארגונית, לפחות ככה זה נראה). בכל מקרה הסגל שלנו שווה הרבה יותר מהתוצאות שלנו בליגה ואני חושב שזה די ברור שזה אשמת המאמן.

3 דקות לפני, kutomer said:

אני מצטער אבל הייתי מרגיש הרבה יותר בנוח לדבר על הפוטנציאל במחזור 3.

שחקנו כבר 10 מחזורים עוד רגע נגמר סיבוב, משחק ההגנה שלנו מזעזע מתחילת העונה בליגה.

מלבד אופטימיות אני לא רואה שום יסוד סביר להניח שיהיה שיפור משמעותי בלי שינוי משמעותי.

לדעתי העונה תקום ותיפול על ינואר, נתחזק ניקח אליפות לא נתחזק נהיה בתחרות עד הסוף ולדעתי הפעם זה לא יהיה שלנו.

1 דקה לפני, kutomer said:

אני מצטער אבל הייתי מרגיש הרבה יותר בנוח לדבר על הפוטנציאל במחזור 3.

שחקנו כבר 10 מחזורים עוד רגע נגמר סיבוב, משחק ההגנה שלנו מזעזע מתחילת העונה בליגה.

מלבד אופטימיות אני לא רואה שום יסוד סביר להניח שיהיה שיפור משמעותי בלי שינוי משמעותי.

תראה התחלנו את העונה על הפנים. הניהול בקיץ היה מתחת לכל ביקורת, איבדנו הרבה שחקנים חשובים, . המאמן הגיע מאוחר. החיזוק הגיע עוד יותר מאוחר וגם לא הגיע במלואו, משחקים ללא קהל, קורונה שפגעה בקבוצה, פגרות נבחרת ועל כל זה עומס של המשחקים באירופה. 

אתמול למרות ה-2 גולים שחטפנו אתה ראית שיפור בהגנה לעומת המשחק מול הפועל חיפה שהגיעה להרבה יותר מצבים מסוכנים (וגם כבשה יותר) מאשר נתניה. 

אני מאמין באמת שעכשיו שאירופה ירדה מהגב יש לנו את האפשרות לשים דגש על הליגה. זה גם עניין מנטלי ולא רק של טקטיקה או הרכב כזה או אחר. אני רוצה להאמין שדוניס הוא לא מאמן כזה גרוע ושהוא ימצא בסופו של דבר את התלכיד והשיטה הנכונים. 

1 דקה לפני, Naor23 said:

אני חושב שהסגל שלנו לכל הפחות שווה להם ואפילו יותר טוב, אבל דוניס לא מנהל אותו כמו שצריך ולא מאמן אותו כמו שצריך (הגנתית וארגונית, לפחות ככה זה נראה). בכל מקרה הסגל שלנו שווה הרבה יותר מהתוצאות שלנו בליגה ואני חושב שזה די ברור שזה אשמת המאמן.

אז איך תסביר את זה שבאירופה אנחנו נראים טוב יותר? ששם באמת ההגנה פרסונלית וקבוצתית נראית הרבה הרבה יותר טוב.

אולי דוניס יבין שאנחנו צריכים קודם כל לחשוב הגנה ואחרי זה לגנוב גול? אני כבר לא יודע מה לחשוב, בחיי.

13 דקות לפני, Krishi said:

נגד אשדוד הם יצאו בשן ועין גם בעזרת פנדל שיש שיגידו שהוא שנוי במחלוקת. נגד ק"ש גם קיבלו לא קצת עזרה מהשופט. 

אפילו נגדנו למרות היתרון 2-0 הם שפכו לאגר דקה 30 ואתה רואה כל משחק איך הכושר הפיסי שלהם פשוט בירידה. ככל שהמשחק מתקדם הפעולות שלהם פחות מדויקות והם נכנסים יותר ללחץ כי אין כבר אוויר בריאות. ואני גם מאמין שאירופה לקחה לנו לא קצת נקודות ומקווה להרבה יותר התייצבות עכשיו. בוא נגיד שחיפה לא להיט בלשון המעטה, לטעמי הם אפילו יותר גרועים מעונה שעברה. קבוצה שבנויה בעיקר על היכולת של שרי את רוקאביצה. וגם אם הכושר הנוכחי שלנו גם לא להיט מספיק לנו שיפור קטן כדי לעקוף אותם ולהגיד שלום לליגה הזאת מלמעלה. 

ומי אמר שחיפה לא תשתפר?

12 דקות לפני, קובי השועל said:

אז איך תסביר את זה שבאירופה אנחנו נראים טוב יותר? ששם באמת ההגנה פרסונלית וקבוצתית נראית הרבה הרבה יותר טוב.

אולי דוניס יבין שאנחנו צריכים קודם כל לחשוב הגנה ואחרי זה לגנוב גול? אני כבר לא יודע מה לחשוב, בחיי.

הוא לא צריך, הוא חייב לשחק הגנה מעכשיו אם הוא רוצה להתחיל לייצב את מה שקורה פה, התוצאות באירופה הם בדיוק ההוכחה שהשחקנים הם לא (רוב) הבעיה, אלא הגישה המופקרת של המאמן למשחקים בליגה, ואני ממש לא מדבר על מערך של 5 מאחורה כפתרון.

30 דקות לפני, קובי השועל said:

שיוכיחו שהם מסוגלים לעשות 9/9 על הרצף שיש להם עכשיו - פ"ת, בני יהודה ונתניה ורק אז אוכל להגיד שהם עדיפים עלינו.

אני מריח עוד התערבות?

57 דקות לפני, קובי השועל said:

אני איתך כרישי.

בני יהודה ביחד עם הפועל הם המועמדים החזקים לרדת העונה.

פתח תקווה ונתניה? נגד מכבי כמובן שיתנו את הדם, נגד חיפה יהיו בפיגור 2-0 כבר בדקה 50.

5 דקות לפני, חרישי הוא הלילה ואפל said:

בני יהודה ביחד עם הפועל הם המועמדים החזקים לרדת העונה.

פתח תקווה ונתניה? נגד מכבי כמובן שיתנו את הדם, נגד חיפה יהיו בפיגור 2-0 כבר בדקה 50.

לא יודע אם זה "נתנו את הדם" כמו הכנסת האורחים הלבבית שלנו ברחבת ה-16 העונה.

הדיון מיותר. 

חיפה הרבה יותר יציבה ממכבי גם אם היא לא מרשימה. לא צריך להרשים כדי לקחת אליפות. אנחנו לעומתם מביכים. לא זוכר כזאת חוסר יציבות במכבי (בעצם זוכר, עונת ג'ורדי, אבל...)

זה שעל הנייר יש לנו סגל יותר טוב פשוט לא משנה. היה לנו גם סגל יותר טוב מב"ש והם לקחו אליפות. בפריימרליג כשלסטר זכו היה להם את הסגל הכי טוב?

לא תמיד הקבוצה עם הסגל הכי טוב זוכה. זה תלוי בעוד לא מעט דברים.

54 דקות לפני, Krishi said:

תראה אני מאז האליפות הראשונה בעידן ג'ורדי מזלזלת באופן קבוע בחיפה בתור יריבה לאליפות, כי זה היה ברור שהם לא שם ושאנחנו יותר טובים (בלשון המעטה). אבל, העונה יש משהו אחר ואי אפשר לשקר לעצמנו על זה. אם המצב היה הפוך וככה חיפה היו נראים כולנו פה היינו רגועים ומבינים שזה שלנו... אין לנו הגנה (שחקנים דווקא יש- אימון לא), נכנסים לפיגור כמעט כל משחק, גם אם מנצחים זה מרגיש מקרי ובעיקרון בערך רוב התכונות "הידועות" של אלופה לא ממש קיימות פה. וכן נכון שחיפה לא משהו, אבל המשהו הזה עדיין יותר טוב מאיתנו כרגע (ולמרות שהסגל פחות טוב), וזה ההבדל. הם מנצחים גם משחקים לא טובים שלהם וזה בדיוק כל מה שאנחנו לא עושים. 

הדבר היחיד שמשאיר לי טיפונת תקווה זה שאנחנו בכל זאת מכבי, ואם יש מישהו שמסוגל לחזור ממצב כזה זה אנחנו. למרות שלדעתי גם זה לא נאחז במציאות ורק לא בא לי להשלים עם זה לגמרי... הלוואי שאני טועה, אבל אני באמת חושבת שזה המצב ואם הוא לא ישתנה עכשיו (שזה אומר שפתאום תהיה הפתעה ענקית ונחזור מיידית ליציבות) אפילו התקווה הקטנה תפוג. 

לפני1 שעה , קובי השועל said:

לדעתי העונה תקום ותיפול על ינואר, נתחזק ניקח אליפות לא נתחזק נהיה בתחרות עד הסוף ולדעתי הפעם זה לא יהיה שלנו.

אתה באמת חושב שחיזוק בינואר הוא ההבדל בין 50 אחוז הצלחה לבין 70 אחוז הצלחה?

אין לי ספק שהסגל שלנו שווה הרבה יותר ממה שהוא עשה עד עכשיו

1 דקה לפני, פנחס שוף said:

אתה באמת חושב שחיזוק בינואר הוא ההבדל בין 50 אחוז הצלחה לבין 70 אחוז הצלחה?

אין לי ספק שהסגל שלנו שווה הרבה יותר ממה שהוא עשה עד עכשיו

חיזוק בינואר + ירידה בעומס המשחקים בהחלט יכולה לשנות. צריך לפחות לנסות.

לפני2 שעות , קובי השועל said:

שוט

אני אומר שאחרי 3 המחזורים הקרובים הפער מחיפה יהיה גדול מ-6 אתה אומר יהיה קטן מ-6?

לנו בית"ר, ק"ש, דרבי

להם פ"ת, בני יהודה, נתניה

צריך לנסות להתחזק בינואר תמיד גם אם היינו מובילים בפער, ככה אני רואה את זה. אבל אני ממש לא מסכים עם זה שהמשך העונה תקום או תיפול על רכש, הבעיות אצלנו יותר משמעותיות מיכולת אישית של שחקן כזה או אחר.

38 דקות לפני, דקסטר said:

אני אומר שאחרי 3 המחזורים הקרובים הפער מחיפה יהיה גדול מ-6 אתה אומר יהיה קטן מ-6?

לנו בית"ר , ק"ש, דרבי

להם פ"ת, בני יהודה, נתניה

איך הכנסת אותנו לתמונה?

הם לא עושים 9/9, זה מה שאמרתי אחי דקסטר :yellow_cool1:

לפני3 שעות , Krishi said:

תראה התחלנו את העונה על הפנים. הניהול בקיץ היה מתחת לכל ביקורת, איבדנו הרבה שחקנים חשובים, . המאמן הגיע מאוחר. החיזוק הגיע עוד יותר מאוחר וגם לא הגיע במלואו, משחקים ללא קהל, קורונה שפגעה בקבוצה, פגרות נבחרת ועל כל זה עומס של המשחקים באירופה. 

אתמול למרות ה-2 גולים שחטפנו אתה ראית שיפור בהגנה לעומת המשחק מול הפועל חיפה שהגיעה להרבה יותר מצבים מסוכנים (וגם כבשה יותר) מאשר נתניה. 

אני מאמין באמת שעכשיו שאירופה ירדה מהגב יש לנו את האפשרות לשים דגש על הליגה. זה גם עניין מנטלי ולא רק של טקטיקה או הרכב כזה או אחר. אני רוצה להאמין שדוניס הוא לא מאמן כזה גרוע ושהוא ימצא בסופו של דבר את התלכיד והשיטה הנכונים. 

אולי או יותר נכון הלוואי.

הנשיא העליון מבין שזאת הזדמנות נדירה עבורו להביא אליפות ולדעתי ימשיך לשפוך כספים בינואר, אנחנו עם עול הפרפלי לא בתחרות אפילו.

ממש לא אתפלא לראות את אצילי יחד עם שחקן הגנה חותמים בינואר בחיפה.

לפני1 שעה , shahaf11 said:

למה הנושא הזה עדיין פתוח? צריך נושא חדש למחזור  הקרוב

לדעתי אסור להתעסק בנושא יתר עד שלא תהיה לנו קבוצה טובה, מה הטעם להסתכל על חיפה אם אנחנו ככה, רק מבאס יותר.