Jump to content

יתר מחזור 5-6-7 או משהו כזה.

הנדון

Recommended Posts

14 דקות לפני, קמאנן said:

זה משחק שאי אפשר להסיק ממנו כלום.

ביתר במחצית הראשונה הייתה אחת הגרועות שאני זוכר בשנים האחרונות, וזה לא בגלל מכבי חיפה.

חיפה כמו חיפה שיחקנ כמו שהיא יודעת וזהו, זה הספיק. לא ראיתי איזה שינוי יוצא דופן.

חיפה די דומים לקבוצה וליכולת של העונה הקודמת.

לפני1 שעה , elbanana said:

כי אז שחקנים יכנסו לרחבה בכל פעם ששחקן שלהם מחמיץ ויקבלו פרס פנדל חוזר 

באר שבע עשו את זה בכוונה במשך 3 שנים כל משחק נגדנו/יריבה בעזרת חיימוב שהיה קופץ לפני הזמן או שחקן רנדומלי שהיה נכנס לפני הזמן וקיבלו את הפרסים האלה על ימין ועל שמאל

17 דקות לפני, מכביסט לעד said:

ז'סוואה כמובן חוזר לסגל למשחק נגד סלביה. ב"ש מביכים.

הם בסה"כ לא רוצים לרדת ליגה. 

איזה הגנה ביזיון יש לבית"ר.

אפס מחשבה מקצועית יש במועדון הזה.

אנחנו פוגשים אותם רק עוד חודש, מקווה מאוד שלא יתאפסו שם בטעות על הגנה נורמלית.

לפני3 שעות , Dr. Caligari said:

לא מסכים שחיפה גרועה 

כן זה תלוי בנו אבל הם לא פראיירים למרות איך שבית''ר נראית- דראפיץ מוכר תמיד נגד בכר אז בגלל זה בית"ר נראית ככה, מה שכן נגדנו הוא מתעלה נקווה שלא יצליח לו נגדנו 

נ. ב.  מסכים שחיפה פחות טובה מאשתקד אבל עדיין לא פחים כמו שעושים מהם 

לא סתם פחים, הם אתר מטמנה אחד גדול וענקי. 

מי שלוקח את אורי מגבו טבח בן 38 דגני וקונסטנטין (ובלי לדבר על קונטה) ועושה מהם הגנה לקבוצת ליגת על צריך לעשות הסבת מקצוע דחוף ומי שמחליט להעמיד אותם גבוה ולשחק על מלכודת נבדל מול רוקביצה הוא כבר פושע

בית"ר במשחק הגנה הכי גרוע שראיתי מאיזשהי קבוצה העונה וההתקפה שלה שכביכול אמורה להציל את המצב מתאימה לכדורגל של הניינטיז. וואלה אומרים חוגג שחקן מנג'ר גם במנג'ר הקבוצה הזו לא עושה פלייאוף עליון

לפני9 שעות , מכביזם זה בדם said:

גם לא היה להם משחק באירופה לפני כפ"ס או לפני המשחק נגדנו, והם עדיין חלק נכבד מהמשחק נראו כמו כלום. 

לא אמרתי שיהיה להם קל, אני חושב פשוט שאשדוד בחוץ אחרי שאתה עושה אימון אחד בערך זה יותר מאתגר מאשר קריית שמונה שיש כמעט שבוע שלם להתכונן 

מי שלוקח את דראפיץ וברדה כשני מאמנים, את אלי אוחנה כמנג'ר ואת חוגג כמנהל מקצועי, שלא יתפלא שהוא בדרך ללאומית.

חוגג חושב שהוא במנג'ר וככה זה נראה. מאז הגיע חוגג בונה טלאי על טלאי, מביא שחקנים גמורים ומחתימים כל מיני בוזגלוז' וערן לוי שכאלה.

במקום לבנות קבוצה שתרוץ על המגרש, הוא בונה קבוצה בפייסבוק. מגיע לבית"ר להראות ככה. מגיע לאוהדים שלהם ומגיע למנהלים שלהם גונבי הדעת.

בניון מנהל מקצועי, אוחנה גונב הדעת...מגיע לבית"ר. קבוצה עם אנשים בלתי נסבלים.

דראפיץ עוד בסדר אבל תסלחו לי - זאת בדיחה שני מאמנים על הקווים, הם גם מתנהגים כמו משקית ת"ש ולא מאמני כדורגל, באים לאווירה.

רוקאביצה מגיע להמון המון המון מצבים. הוא בדרך להיות מלך השערים שהחמיץ הכי הרבה בהיסטוריה.

לא ראיתי את המשחק, אבל מהתקציר נראה שהשחקנים של לחיפה בעטו על ניצן ככ הרבה שהוא לא עמד בזה ויצא :D

אחרי תקציר ומחשבה, ההופעה הזו של ביתר מביכה בהרבה מ2-0 אחר שמכבי חיפה ניצחה לפני קצת יותר מעשור.

אני באמת לא רוצה לחשוב איך הייתי מרגיש כאוהד אחרי תצוגה כזו של זריקת זין

מה היה לצפות מביתר כל הכיתה הטיפולית של הליגה נמצאת שם. ביתר ממזמן כבר לא קבוצת כדורגל אלא בדיחה אחת גדולה.