Jump to content

יתר מחזור 5-6-7 או משהו כזה.

הנדון

Recommended Posts

6 דקות לפני, zeudemort said:

בוא נהיה אמיתיים, החומר של בש יותר טוב בהרבה מהחומר שלנו

I see what you did there

6 דקות לפני, kutomer said:

מסכים עם כל מילה, צרם לי המשפט ״במבחן התוצאה הוא הצליח בענק״, כשבמבחן התוצאה (לפחות בשלב זה) אנחנו עדין מקום 8.

זה שאני אומר שהוא לא הצליח בענק לא אומר שאני חושב שהוא נכשל, כמו שאמרת לא קרה שום דבר טוב אבל לא שום דבר רע.

אנחנו במחזור 6... חצי ליגה עם 9-10 נקודות... ניצחון במחזור הבא ואנחנו מקום 2... למיקום אין משמעות בזמן הזה של העונה, אליפות לוקחים במאי לא באוקטובר כמו חיפה או נובמבר...

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מה זה מקום 8? אתה רציני? כולה מחזור 6. 

בארסה וסיטי מקום 13 אז? ריאל 4 והם אגב שיחקו 8 ו9 משחקים.

זה לא אומר כלום. אנחנו בתחילת העונה ואין לזה שום משמעות. באירופה לעומת זאת הוא הצליח במבחן התוצאה.

אני לא מבין על מה הוויכוח, לפעמים אני חושב שאנשים פה פשוט מחפשים על מה לכעוס.

כל מה שאני אומר שבמבחן התוצאה כרגע זאת לא הצלחה ענקית זה באמת כזה מורכב? מישהו חושב שבשלב זה של העונה זה כן? לא אמרתי שזאת קטסטרופה לא אמרתי שצריך לפטר את דוניס.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

הבעיה שאתה מביא את המיקום שלנו כדוגמה. זו טיפשות.

המיקום שלנו נובע מפתיחת עונה פחות טובה, 9 נקודות מ18 אפשריות זה לא הצלחה ענקית.

אגב, גם היכולת לא משהו, אבל נראה לי פשוט יותר לדבר על מספרים.

6 דקות לפני, kutomer said:

אני לא מבין על מה הוויכוח, לפעמים אני חושב שאנשים פה פשוט מחפשים על מה לכעוס.

כל מה שאני אומר שבמבחן התוצאה כרגע זאת לא הצלחה ענקית זה באמת כזה מורכב? מישהו חושב שבשלב זה של העונה זה כן? לא אמרתי שזאת קטסטרופה לא אמרתי שצריך לפטר את דוניס.

במבחן התוצאה כרגע דוניס חתום על העונה האירופית הטובה ביותר שלנו ב- 5 שנים האחרונות ובנקודת הזמן הזו גם ההישג המרשים בתולדות המועדון שזה 6 מ- 6 בשלב הבתים.

כמובן שאם נודח אז זה יימחק- אבל מצב סביר להעפלה, וגם לא שולל יותר מזה.

מה עשה איביץ' קודמו שנה שעברה בגביע הטוטו? (במבחן התוצאה נכשל לשיטתך).

כמה עונות פתחה מכבי עם זכיה כפולה בטוטו ובאלוף האלופים (רמז: אפס עגול)?

כמה קרובים אנחנו מלהוליך את הטבלה? (מאד).

כמה גביעי מדינה הניפו מקביליו ב- 15 השנים שקדמו לדוניס? (אחד בודד).

58 דקות לפני, kutomer said:

מסכים עם כל מילה, צרם לי המשפט ״במבחן התוצאה הוא הצליח בענק״, כשבמבחן התוצאה (לפחות בשלב זה) אנחנו עדין מקום 8.

זה שאני אומר שהוא לא הצליח בענק לא אומר שאני חושב שהוא נכשל, כמו שאמרת לא קרה שום דבר טוב אבל לא שום דבר רע.

במשימה הראשונה שלו הוא עמד ואולי אמן גם יוסיף בונוס של עליה ל32. הליגה במחזורים הראשונים שלה. אין לדעת לאן זה ילך ובאמת אין לדעת.

23 דקות לפני, מכביסט לעד said:

ברקוביץ' פוטר מבני יהודה שהחליפה כבר שני מאמנים מתחילת העונה ואנחנו עוד לא במחזור 7 (נראה לי).

אברמוב הבעלים היחיד שסיים ברווח את העונה האחרונה, אכל זין..לא רצה לתת לאלישע חיזוק והחליט לחסוך ובסוף ישלם לשלושה מאמנים בעונה, במקום לחזק את הקבוצה.

עוד בעלי קבוצת כדורגל בינונית שבא לעשות סיבוב וללכת, בא להשביח צעירים וזרים, למכור וללכת.

15 דקות לפני, Insigne said:

אברמוב הבעלים היחיד שסיים ברווח את העונה האחרונה, אכל זין..לא רצה לתת לאלישע חיזוק והחליט לחסוך ובסוף ישלם לשלושה מאמנים בעונה, במקום לחזק את הקבוצה.

עוד בעלי קבוצת כדורגל בינונית שבא לעשות סיבוב וללכת, בא להשביח צעירים וזרים, למכור וללכת.

הפיטורים של ברקוביץ-ראוי להערכה. 

21 דקות לפני, Insigne said:

לא בטוח שיצטרך לפצות את ברקוביץ'.

בטח יש איזה סעיף על התנהגות לא נאותה או שקר כלשהו.

4 דקות לפני, המכבייה said:

הפיטורים של ברקוביץ-ראוי להערכה. 

ראוי להערכה היה אם לא היה מחתים מלכתחילה ונותן לאלישע לוי חיזוק.

הרי אלו פיטורים ובלאגנים ידועים מראש...

לפני3 שעות , המכבייה said:

לא קרה שום דבר מסעיר טבלאית, לא לטוב ולא לרע. המיקום עכשיו הוא חסר משמעות. הרבה יותר חשובה הרמה. והרמה עכשיו לא משהו. לא אצלנו ולא במקומות אחרים. ובגלל המון סיבות אובייקטיביות. לא הייתי שופט את דוניס עכשיו לפי איזה אתוס מכביסטי גדול. מכבי לקחה רק פעם אחת בהיסטוריה שלה שלוש ברצף ועם שלושה מאמנים שונים. זה לא איזה סטנדרט. מכבי כרגע, מאד לא רעבה. זה הפקטור הכי חשוב. 

אם נהיה מקום ראשון או לפני חיפה עד אחרי שיגמר לנו עומס המשחקים הקרוב זה יהיה הישג משמעותי להמשך העונה.