Jump to content

יתר מחזור 5-6-7 או משהו כזה.

הנדון

Recommended Posts

2 דקות לפני, BRoi said:

סתם גול,ההגנה של חיפה ביזיון הוא אשכרה קיבל כדור גובה בתוך הרחבה מטר מהשוער בלי שאף שחקן מפריע לו הספיק להשתלט ואז לבעוט חח 

יכול להיות, לרוב בליגה השחקן יחפש את הדריבל או להוציא רוחב

חיפה לא נראית טוב בכל המשחקים האחרונים שלה (להוציא את ה30 דק הראשונות נגדנו). 

נגד אשדוד הם הצליחו לנצח בקושי ובעזרת פנדל גבולי וגם אתמול הם שיחקו גרוע והפסידו לקבוצה שעד המשחק נגדם הייתה המקום האחרוו והשיגה רק נקודה 

כשאני באמת חושב על זה לעומק הזיה כמה התקשורת בחיפה בחדר ההלבשה של המועדון.

כאילו תחשבו על זה הבן של האגודל שם, אין בכלל אפשרות כזאת שדברים לא ידלפו.

11 דקות לפני, אקיטה said:

כשאני באמת חושב על זה לעומק הזיה כמה התקשורת בחיפה בחדר ההלבשה של המועדון.

כאילו תחשבו על זה הבן של האגודל שם, אין בכלל אפשרות כזאת שדברים לא ידלפו.

מישהי באמת הסכימה להוליד איתו ילדים?

כנראה שלכל אחד יש סיכוי בעולם הזה

לפני2 שעות , Insigne said:

צחקו עליי בתחילת שנה, שחיפה לא יאבדו נקודות, שהם טובים ממכבי, שהם טובים מחיפה של השנה שעברה.

שהם הולכים לטייל לאליפות....יא בכיינים. הכל תלוי במכבי, כמו תמיד. נעשה את העבודה שלנו, יהיה טוב.

חיפה איבדו נקודות ועוד יאבדו נקודות, מי כמונו יודע שלא קל להגיע אחרי עשור ללא, יש להם עוד הרבה טיטולים לעבור עד שהקבוצה שלהם תדפוק כמו מכונה אם בכלל ותהיה סיבה לדאגה אמיתית.

בינתיים, כמו תמיד, הליגה מאוד חלשה, הקבוצות שוות ברמתן פחות או יותר וכמו שאמרנו.....גם אבוקסיס- מאמן ביצה. מתאים לכפר שלם ולא לקבוצה עם יומרות. 

גנב דעת גדול אבוקסיס....אוטוטו בלבול בבאר שבע. 

מתחילת העונה הם טובים מאיתנו. זה בא לידי ביטוי בעיקר נגד הקטנות, גם אתמול הם היו טובים בשעה שראיתי. לנו יש הרבה סיבות מקלות כרגע. 

לפני11 שעות , מכביסט לעד said:

לא מתרגש יותר מדי מההפסד הזה. חיפה תמיד מתקשה נגד הפועל חיפה. 

כל שנה יש את ההפסד הקבוע הזה. שבוע הבא הם כבר יחזרו להתפוצץ לא לדאוג. נקווה רק שהפער ירד ל4 עד אז.

לא תמיד, אלא ב-4-5 שנים האחרונות. לפני זה הפועל חיפה לא ניצחה את הקופים בדרבי משהו כמו עשור. 

לפני11 שעות , קובי השועל said:

מתי הם התפוצצו העונה בדיוק?

לדעתי קבוצה בינונית מאוד וחלשה מהקבוצה שהייתה להם בעונה שעברה.

איך חלשה מהקבוצה של שנה שעברה אם הם לא שיחררו אף שחקן משמעותי? (בניגוד אלינו ששיחררנו חצי קבוצה)

לפני3 שעות , Insigne said:

צחקו עליי בתחילת שנה, שחיפה לא יאבדו נקודות, שהם טובים ממכבי, שהם טובים מחיפה של השנה שעברה.

שהם הולכים לטייל לאליפות....יא בכיינים. הכל תלוי במכבי, כמו תמיד. נעשה את העבודה שלנו, יהיה טוב.

חיפה איבדו נקודות ועוד יאבדו נקודות

לא הבנתי מה אתה רוצה להגיד פה. מישהו פה אמר שהם לא יאבדו נקודות? ואגב, גם אם ננצח היום, המצב המאוד סביר הוא שנצמק את הפער ל4 נקודות עד המחזור הבא שלנו.

ברור שאם נעשה את העבודה שלנו יהיה טוב אבל עד כה אנחנו עם ניצחון ב5 מחזורים, אז בוא לא נגזים לכאן או לשם.

10 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

לא יודע איפה הוא ראה שם פנדל, העבירה התחילה הרבה לפני הכניסה לרחבה.

ובואו ננצח את חדרה קודם.

גם אני לא הבנתי על מה הוא שרק פנדל.

31 דקות לפני, דקסטר said:

לא הבנתי מה אתה רוצה להגיד פה. מישהו פה אמר שהם לא יאבדו נקודות? גם אם ננצח היום, המצב המאוד סביר הוא שנצמק את הפער ל4 נקודות עד המחזור הבא שלנו.

ברור שאם נעשה את העבודה שלנו יהיה טוב אבל עד כה אנחנו עם ניצחון ב5 מחזורים, אז בוא לא נגזים לכאן או לשם.

מה שרציתי לומר אמרתי אז ואני אומר גם עכשיו. בואו לא נגזים לכאן או לשם - משפט מאוד מדויק. 

אמרו כאן שחיפה בפוזיציה וביכולת הכי טובה שלהם מזה עשור, שהסגל שלהם התחזק בצורה בלתי רגילה, שהם הרבה יותר טובים מהעונה שעברה, שהמאמן שלהם הוא מדהים וכן אמרו כאן שהם לא יאבדו נקודות. היו כאן כמה יוזרים שניסו לכתוש אותי שאמרתי שהכל תלוי במכבי, שחיפה לטעמי אפילו פחות טובים מהשנה שעברה ושההתלהבות מחיפה מזכירה לי את הימים שעלינו עם ארז מסיקה לדרבי מול דה סילבה ואניימה ואמרנו לעצמנו שאנחנו הרבה יותר טובים. הפאניקה של האוהדים מהיכולת של מכבי או מהחוסר יכולת של מכבי גדולה הרבה יותר מההתלהבות מחיפה עצמה. הייתה כאן ממש פאניקה בפורום, כאילו חיפה הפכה להיות ליברפול בין לילה.

אבל מה זה חשוב, זה אפילו לא דיון, שיזדיינו חיפה ויאללה לנצח היום.

לפני2 שעות , מכביזם זה בדם said:

לא תמיד, אלא ב-4-5 שנים האחרונות. לפני זה הפועל חיפה לא ניצחה את הקופים בדרבי משהו כמו עשור. 

זו הייתה הכוונה

פרופורציות גם כאן, יש להם קבוצה טובה עדיין עם מאמן טוב.

הודעות שהם כלום ושום דבר גם מוגזמות לצד השני.

אם נהיה טובים זה תלוי בנו למרות ההפרש, בינתיים בליגה אנחנו לא משחקים יותר טוב מהם זה בטוח.

לפני3 שעות , מכביזם זה בדם said:

איך חלשה מהקבוצה של שנה שעברה אם הם לא שיחררו אף שחקן משמעותי? (בניגוד אלינו ששיחררנו חצי קבוצה)

הם שחררו את כל המחליפים בהתקפה שדי נתנו מספרים (עוואד שועה סלליך) הגיעו רק שניים במקומם, שזה דוניו ואל עביד ששיחק עד עכשיו רק הלאומית. 

ברגע שווילדסחוט פצוע האופציות שלהם לחילופים מהספסלמבהתקפה כמעט ולא קיימות 

55 דקות לפני, itan17 said:

פרופורציות גם כאן, יש להם קבוצה טובה עדיין עם מאמן טוב.

הודעות שהם כלום ושום דבר גם מוגזמות לצד השני.

אם נהיה טובים זה תלוי בנו למרות ההפרש, בינתיים בליגה אנחנו לא משחקים יותר טוב מהם זה בטוח.

פרופורציות גם כאן. לא אמרתי שחיפה כלום ושום דבר.

אני שמח שאתה מסכים איתי שאם נהיה טובים זה תלוי בנו למרות ההפרש.

צטט

חיפה לטעמי אפילו פחות טובים מהשנה שעברה ושההתלהבות מחיפה מזכירה לי את הימים שעלינו עם ארז מסיקה לדרבי מול דה סילבה ואניימה ואמרנו לעצמנו שאנחנו הרבה יותר טובים. 

הם כלום ושום דבר עד שיוכיחו אחרת. 

כרגע הם ממשיכים להוכיח שהם כלום ושום דבר. 

מזלזל בהם כמה שבא לי על הזונות האלה. עשור שהם משחקים פח ומשתינים במכנסיים.

וגם אני כמו Insigne אמרתי שאין לנו מה לפחד מהם, ושלדעתי הם אפילו יהיו יותר חלשים מעונה שעברה. ועדיין הכל לגמרי תלוי רק בנו.

אין להם אף מחליף נורמלי, את מי הם מעלים מהספסל את הבן של האגודל? עוואד עזב שזה מבחינתם חתיכת חילוש. לא הביאו מחליף אמיתי ללביא, סייסנבורי שעוד יחסית היה סביר הוחלף בפלאניץ' שכל משחק כמעט עושה טעות של גול (בנוסף לשאר הבלמים "המטורפים" שלהם), הביאו את טווטחה, אבל סאן מנחם עדיין מועדף על פניו (שזה מסביר הכל),  חזיזה לא מזכיר בכלום את היכולת שלו מעונה שעברה. נשארו עם השוער כדור יד שעכשיו הוחלף בינתיים בילד בר מצווה. החיזוק היחיד אולי זה אבו פאני שמראה ניצוצות של כישרון ויכולת.
יש להם הגנה פח, שחקן קישור אחורי אחד חצי נורמלי, ו2 שחקנים בהתקפה שעוד איכשהו מצליחים להחזיק אותם בחיים. סגרת אותם סגרת את חיפה. מה גם ששרי הזה יש לו חצי עונה שהוא מופיע וחצי שהוא נעלם לגמרי ומאבד מלא כדורים. 

עם שחקנים כאלה ומאמן שמנסה להתחכם כל הזמן לא הייתי אומר שהם התחזקו, עם בלבול היה קיבעון אבל קיבעון שעבד, גם בכושר הגופני הם הלכו אחורה. היה להם איזה קלארק אחד שהיה אחראי על הכושר, עונה שעברה הם רצו מלא, בקושי נפצעו. הגיע בכר הזיז את קלארק הצידה הביא את הדרור שמשון הזה שלו, העונה הם בקושי מצליחים לסיים משחק. מה זה משחק... נגדנו אחרי דקה 30 נגמר להם האוויר וכבר תפסו את המותן. קבוצה שנחה חודש והתאמנה רק למשחק הזה מול קבוצה במשחק הרביעי שלה ב-11 יום אם אני זוכר נכון. 

אמרתי ואומר שוב - אם אנחנו נצליח איכשהו להפסיד את האליפות לקבוצת הכלום ושום דבר הזאת, זאת תהיה בושה גדולה. נטו כישלון אישי שלנו ובעיקר של הצוות המקצועי. יש לנו קבוצה מפוצצת יכולות, כישרון, כושר, חכמת משחק, הכל. כמעט כל עמדה לפחות 2 שחקנים ברמה מעל הליגה. גם בשוערים. הנהלה שנותנת שקט, והכי חשוב - אין לנו בת"א תואם רדיו חיפה. כמות הבחישות והלחץ שהם מפעילים עליהם שם בצפון זה מטורף. יש אשכרה אנשי תקשורת למיניהם שעוד עובדים מול המועדון בפן המקצועי בגזרת סקאוטינג למשל. 

היום בעשר נדע אם הרווחנו משהו מהמחזור הזה. ללא קשר, טוב שחיפה הפסידה, גם מסיבות טבלאיות וגם מנטליות. אני עוד לא סגור על מה אנחנו שווים. לא ברמת הפוטינציאל אלא ברמת כושר עכשווי, רעב(רוב הסגל הזה לקח בק טו בק וזה לא פשוט), יכולת של מחליפים, ההתמודדות של דוניס מעמדת פיבוריט והשימוש שלו בסגל. זאת ליגת קורונה, שזה רק קצת יותר ממשחקי אימון. כרגע, כל עוד לרוב הקבוצות יש אוויר ומוטיבציה, כמעט שום תוצאה לא תפתיע אותי. 

שיהיה בהצלחה היום. 

לפני6 שעות , מכביזם זה בדם said:

נכון הם לא שיחררו עומק של פלקושצ'נקו, שועה, עוואד וסלליך.. אתה אדיוט או שעושה את עצמך? אין להם מחליף לרוקאביצה, לשרי וכנראה שהם בעצם כל הקבוצה שם. זה יתפרק מהר מאוד.

49 דקות לפני, המכבייה said:

היום בעשר נדע אם הרווחנו משהו מהמחזור הזה. ללא קשר, טוב שחיפה הפסידה, גם מסיבות טבלאיות וגם מנטליות. אני עוד לא סגור על מה אנחנו שווים. לא ברמת הפוטינציאל אלא ברמת כושר עכשווי, רעב(רוב הסגל הזה לקח בק טו בק וזה לא פשוט), יכולת של מחליפים, ההתמודדות של דוניס מעמדת פיבוריט והשימוש שלו בסגל. זאת ליגת קורונה, שזה רק קצת יותר ממשחקי אימון. כרגע, כל עוד לרוב הקבוצות יש אוויר ומוטיבציה, כמעט שום תוצאה לא תפתיע אותי. 

שיהיה בהצלחה היום. 

מסכים, חייב להוסיף קצת מהרעב של חוזז, אלמוג, קארצב ופיבן..

1 hour ago, קובי השועל said:

נכון הם לא שיחררו עומק של פלקושצ'נקו, שועה, עוואד וסלליך.. אתה אדיוט או שעושה את עצמך? אין להם מחליף לרוקאביצה, לשרי וכנראה שהם בעצם כל הקבוצה שם. זה יתפרק מהר מאוד.

קודם כל, תדבר יפה. דבר שני, הם שיחררו את פלוקשצ'נקו וסלליך והביאו את רודריגז ואבו פאני שטובים מהם. איבדו קצת עומק בהתקפה, אם לשועה אתה קורא עומק, אבל הביאו חלוץ זר.

לפני3 שעות , המכבייה said:

שיהיה בהצלחה היום. 

קיבלת תשובה?

אנחנו כרגע לא שם