Jump to content

לקראת הפועל חדרה בחוץ

דקסטר

Recommended Posts

אחרי (עוד) פגרת נבחרות קצרה חוזרים לדבר האמיתי כשמכבי תתחיל ביום ראשון הקרוב רצף פסיכי שאני לא זוכר כמותו - 11 משחקים ב-36 ימים. מתחילים עם שבוע של חדרה ו-ויאריאל.

קנדיל וגלזר ערכו היום לראשונה אימון מלא מאז שנפצעו מול סכנין, אין לי מושג מה מצבו של בן ביטון אבל הוא לא שותף במשחק האימון מול הפועל חיפה.

לטיבי לא הייתה ממש מנוחה והוא שיחק 180 דקות ב2 משחקי הנבחרת מול צ'כיה וסקוטלנד, גולסה עם 115 דקות משחק. בנוסף, סבוריט המריא לספרד כדי לשהות לצד אישתו שילדה את בנם הבכור.

אחרי שהעביר אימונים לחצי-סגל במהלך הפגרה, דוניס קיבל היום חזרה 10 שחקנים שחזרו מהנבחרות והפציעות.

חדרה פתחה את העונה 3 הפסדים (לחיפה, בית"ר והפועל) ותיקו אחד.

נהמר:

דניאל

*סבוריט    שרן   הרננדז    פיבן/קנדיל*

גלזר

ריקן   גולסה

ביטון                      יונתן

פשיץ'

יום ראשון 20:00, ספורט1.

יאללה מכבי

לפני2 שעות , דקסטר said:

ג'נירה סבוריט ילדה בספרד, אפשר להניח שאנריק בדרך אליה ויחמיץ את המשחק/ים?

נשמע סביר שהוא יסע לשם. לא יכלה ללחוץ לפני שבוע?

מזל טוב!

לראשון

סבוריט שרן הרננדס פיבן

גלזר פרץ ביטון

יוני פשיץ' חוזז/גררו

לחמישי

סבוריט טיבי הרננדס

דודזאדה קנדיל

גלזר פרץ 

גולסה ריקן

פשיץ'

דניאל

סאבוריט    שרן    הרננדז      קנדיל

גלזר

ביטון     גולסה

אלמוג                            יונתן

פשיץ'

לפני22 שעות , דקסטר said:

אחרי (עוד) פגרת נבחרות קצרה חוזרים לדבר האמיתי כשמכבי תתחיל ביום ראשון הקרוב רצף פסיכי שאני לא זוכר כמותו - 11 משחקים ב-36 ימים. מתחילים עם שבוע של חדרה ו-ויאריאל.

קנדיל וגלזר ערכו היום לראשונה אימון מלא מאז שנפצעו מול סכנין, אין לי מושג מה מצבו של בן ביטון אבל הוא לא שותף במשחק האימון מול הפועל חיפה.

לטיבי לא הייתה ממש מנוחה והוא שיחק 180 דקות ב2 משחקי הנבחרת מול צ'כיה וסקוטלנד, גולסה עם 115 דקות משחק.

אחרי שהעביר אימונים לחצי-סגל במהלך הפגרה, דוניס קיבל היום חזרה 10 שחקנים שחזרו מהנבחרות והפציעות.

חדרה פתחה את העונה 3 הפסדים (לחיפה, בית"ר והפועל) ותיקו אחד.

נהמר:

דניאל

דוידזאדה  שרן  הרננדז  פיבן/קנדיל

גלזר

פרץ   גולסה

ביטון                        יונתן

*פשיץ'

יום ראשון 20:00, ספורט1.

יאללה מכבי

גלזר וקנדיל שישבו בבית אפילו לא יסע לחדרה, יש לנו עוד 10 משחקים בחודש הקרוב הם סבלו מפציעה עוד 3 ימים מנוחה יכולים לעשות להם רק טוב. 

חדרה בעטה בממוצע 2.2 בעיטות למסגרת בליגה, אם יש קבוצה אשפר לנסות עליה את ההגנה זה חדרה
עם פיבן כשיר, להחזיר אותו להיות בלם, ולתת לבביטון את צד ימין - 11 משחקים ב 33 יום זה הזמן להתשמש בכל מה שיש. 

דוידזאדה ? פספסתי משהו עם סבוריט ? כי מכל הסגל הוא דווקא נח לא רע

גולסה ? לדעתי שינוח מקסימום להכניס מחצית שנייה, ביטון במקום של גולסה מאחרי החלוץ

אז במקום ביטון שיורד למקום שלו מאחרי החלוץ אני הייתי מכניס חלוץ שמסוגל לעבור שחקן ולייצר מצב

יש לנו שניים כאלה לאגף שמאל,  טב"ח ( חלודה) ומתן חוזז, שניהם זקוקים לדקות ואנחנו זקוקים לדקות שלהם. 

אם עולים ליתרון שני שערים, פשיץ החוצה בלקמן פנימה ישר אחרי הגול,  15 דקות אחרונות אדון שכטרוביץ נכנס להרוויח את המקלחת ל 15 דקות יש לו אוויר. 

"הצבר"

לפני2 שעות , הצבר said:

"הצבר"

זה סהכ הימור להרכב שדוניס יעלה איתו אבל זה היה נכון לאתמול בצוהריים, כל כמה שעות משנים משהו בכתבה, עכשיו פרסמו שפרץ סובל מרגישות בירך האחורי ובגלל זה ביקש לא לשחק מול סקוטלנד ושקנדיל לא ערך אימון מלא. לגבי סבוריט? לא פרסמו כלום אבל אישתו ילדה אתמול בספרד אז אין לי מושג מה קורה שם.

מבין מה שאתה אומר לגבי מנוחה אבל לדעתי במצבנו אין לנו את הפריבילגיה לא לפתוח בלי לפחות אחד מבין גלזר פרץ וגולסה.