Jump to content

מגבלת זרים בכדורגל הישראלי

Recommended Posts

רק אותי מרגיז שכבר עשרות שנים הכדורגל שלנו עומד במקום והמגבלה על כמות הזרים נשמרת? 

אני לא מבין למה לא לבטל אותה לחלוטין או לפחות להעמיד אותה על מקסימום 10 

רק טוב יכול לצאת מזה

שהשחקן הישראלי יתאמץ קצת יותר 

אולי סוף סוף תהיה לנו נבחרת נורמלית

(סליחה , שיניתי את התוכן של הנושא)

כל הזמן כותבים פה על זה ש "למה צריך להגדיל את המכסה אם גם ככה לא מביאים זרים".

אומנם מכבי מפשלת לא מעט בהבאת זרים (מבחינת המכסה), כמו גם ישראלים.

אבל גם הרבה יותר קשה לעשות את זה כשיש לך מגבלה.

אם לא הייתה מגבלה, לא היו צריכים לבחור בפינצטה את ההכי טובים שגם מסכימים לבוא ויביאו זרים לא רעים במחיר יותר זול מישראלים

33 דקות לפני, erantheking21 said:

קודם שיהיה לנו 6 זרים

אחרי זה נדבר

34 דקות לפני, עמית ר said:

כל הזמן כותבים פה על זה ש "למה צריך להגדיל את המכסה אם גם ככה לא מביאים זרים".

אומנם מכבי מפשלת לא מעט בהבאת זרים (מבחינת המכסה), כמו גם ישראלים.

אבל גם הרבה יותר קשה לעשות את זה כשיש לך מגבלה.

אם לא הייתה מגבלה, לא היו צריכים לבחור בפינצטה את ההכי טובים שגם מסכימים לבוא ויביאו זרים לא רעים במחיר יותר זול מישראלים

לא שאני חושב שאנחנו צריכים או יכולים להרשות לעצמנו יותר משישה זרים (לא ברמה הכלכלית אלא ברמה שאין צורך להביא ראדוניץ כאלה להשלמות)

אבל אין ספק שצריך לבטל את מגבלת הזרים בליגה, במדינת סדר לי ואסדר לך, לא באמת מעניין הטיעון המקצועי אלא לשמור מקומות.

איך ישחקו כל הקשקשנים החסרי מושג? איך הם יתפרנסו מכדורגל אלו שלא אוהבים לקום לאימון בבוקר ומדווחים לעיתונאים על כל דבר שקורה במחנה האימונים?

איך רמי גרשון ישחק כדורגל על משכורת של 400-500 אלף יורו? 

יש לנו יותר מ900 סוכנים ופחות משני מגנים שמאליים בכל הליגה...זה אומר הכל.

מיליון עובדי התאחדות ועסקנים ו0 שוערים לעמוד בשער הנבחרת.

בדיחה. אבל היי, תנו להם לשמור על מגבלת הזרים, מה זה משנה התוצאות, העיקר שהצ'ק כחול לבן.

59 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

די עם הקשקושים, אנחנו לא באמת צריכים יותר מ-6 זרים. 

למה לא? זרים זה זול יותר, זרים איכותיים יותר, יהיה אפשר להחתים הרבה כישרונות מה שיעלה את הרווחים, הרמה של הישראלים תעלה כשהליגה תשתפר, השכר של הישראלים יהיה נמוך יותר ויקל על הקבוצות. 

יש סיבה מסוימת שבכל אירופה מצליחים ורק כאן נכשלים. אנחנו כמעט היחידים עם החוק המטומטם הזה. 

לא מביאים עכשיו הרבה זרים כי צריך לבחור אותם עם זכוכית מגדלת, כי במידה ונפלת בזר זה אבידה גדולה מאוד בגלל המגבלה.

ברגע שיהיה אפשר להביא יותר זרים, יהיה אפשר גם להמר יותר על זרים צעירים או כאלה שהם לא בוודאות יהיו כוכבים.

המשכורות של השחקנים הישראלים ירדו כי הם יבינו שיש להם תחליף ולהתנהגות של שחקנים כמו יונתן כהן לא תהיה מקום מאותה סיבה בדיוק - יש להם תחליף.

בסופו של דבר זה רק יועיל לכדורגל שלנו

לפני2 שעות , Krishi said:

חד משמעית לבטל את מגבלת הזרים, יעשה רק טוב לכדורגל הישראלי. 

קצת פחות טוב לכל שאר השחקנים הישראלים העצלנים. 

יצטרכו לעבור לליגות בקפריסין, אוסטריה וכאלו אולי יגלו שצריך לעבוד קשה בשביל הרכב.

לפני1 שעה , מכביסט לעד said:

למה לא? זרים זה זול יותר, זרים איכותיים יותר, יהיה אפשר להחתים הרבה כישרונות מה שיעלה את הרווחים, הרמה של הישראלים תעלה כשהליגה תשתפר, השכר של הישראלים יהיה נמוך יותר ויקל על הקבוצות. 

יש סיבה מסוימת שבכל אירופה מצליחים ורק כאן נכשלים. אנחנו כמעט היחידים עם החוק המטומטם הזה. 

אתה אוהד קבוצה שמשקיעה מיליונים על מחלקת נוער, מעלה עוד ועוד שחקנים מוכשרים שגדלו אצלנו, ואתה אומר יאללה בוא נזרוק הכל בשביל עוד הימורים על-א רמי מראבל או גררו במחיר נמוך. הגיוני. 

זאת באמת השאיפה? זה מה שאתם רוצים לראות בקבוצה? אני מעדיף ילדים שגדלו אצלנו. אותם ילדים שכבר לא יהיה להם מקום אם לא תהיה מגבלה, ומכבי יחתימו 10 זרים (לא שיש מנכ"ל, אבל נניח)

את ה'להחתים הרבה כשרונות' אני רואה בשנים האחרונות... לא ממש עובד, ולא זוכר איזה טאלנט צעיר שמחזק אותנו למרות הזרים הצעירים שנחתו כאן. 

זרים איכותיים יגיעו כשאתה ממוקד ולא מתפזר/מפזר את התקציב על 10. הרמה של הישראלים תשתפר כשיעבדו איתם נכון, ושיהפכו את הכדורגל כאן למקצועני, עם שניים-שלושה אימונים ביום. 

זאת הסיבה שאנחנו נכשלים כאן, שלא עובדים מספיק קשה. שהמנטליות כאן דפוקה. שהמאמנים דואגים לכיסא וכל הפסד זה סוף העולם. עוד 5 זרים ב-100 אלף דולר ממש לא הולכים לשנות את זה. 

ואני לא רואה כאן ישראלים בסכומי עתק, נגמרו הימים האלה לדעתי. 

300 אלף דולר זה לא איזה משהו לא הגיוני (טיבי, גולסה, שירוויחו אותו דבר בחוץ), ובחיפה או בית"ר אני לא בטוח שיש מישהו שמרוויח יותר מ-200 חוץ מהשודד גרשון. 

1 דקה לפני, מכביזם זה בדם said:

אתה אוהד קבוצה שמשקיעה מיליונים על מחלקת נוער, מעלה עוד ועוד שחקנים מוכשרים שגדלו אצלנו, ואתה אומר יאללה בוא נזרוק הכל בשביל עוד כמה הימורים על-א רמי מראבל או גררו במחיר נמוך. הגיוני. 

זאת באמת השאיפה שלכם? זה מה שאתם רוצים לראות בקבוצה? אני מעדיף ילדים שגדלו אצלנו. אותם ילדים שכבר לא יהיה להם מקום אם לא תהיה מגבלה, ומכבי יחתימו 10 כאלה (לא שיש מנכ"ל, אבל נניח)

את ה'להחתים הרבה כשרונות' אני רואה בשנים האחרונות... לא ממש עובד, ולא זוכר איזה טאלנט צעיר שמחזק אותנו למרות הזרים הצעירים שנחתו כאן. 

זרים איכותיים יותר יגיעו כשאתה ממוקד ולא מתפזר ומפזר את התקציב על 10. הרמה של הישראלים תשתפר כשיעבדו איתם נכון, ושיהפכו את הכדורגל כאן למקצועני, עם שניים-שלושה אימונים ביום. 

זאת הסיבה שאנחנו נכשלים כאן, שלא עובדים מספיק קשה. שהמנטליות כאן דפוקה. שהמאמנים דואגים לכיסא וכל הפסד זה סוף העולם. עוד 5 זרים ב-100 אלף דולר ממש לא הולכים לשנות את זה. 

ואני לא רואה כאן ישראלים בסכומי עתק. 300 אלף דולר זה לא איזה משהו לא הגיוני (טיבי, גולסה, שירוויחו אותו דבר בחוץ), ובחיפה או בית"ר אני לא בטוח שיש מישהו שמרוויח יותר מ-200 חוץ מהשודד גרשון. 

מעבר לזה, כשמכבי מגדלת איכות אצלה בבית ויחסית שולטת בשוק ההשאלות, הגדלת מספר הזרים כרגע זה לא ממש האינטרס שלה. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

מעבר לזה, כשמכבי מגדלת איכות אצלה בבית ויחסית שולטת בשוק ההשאלות, הגדלת מספר הזרים כרגע זה לא ממש האינטרס שלה. 

ברור. סתם חרמנות רכש הנושא הזה, וגישת הדשא של השכן. אפשר לחשוב כמה טאלנטים זרים נוחתים כאן בליגה. 

45 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

אתה אוהד קבוצה שמשקיעה מיליונים על מחלקת נוער, מעלה עוד ועוד שחקנים מוכשרים שגדלו אצלנו, ואתה אומר יאללה בוא נזרוק הכל בשביל עוד הימורים על-א רמי מראבל או גררו במחיר נמוך. הגיוני. 

זאת באמת השאיפה? זה מה שאתם רוצים לראות בקבוצה? אני מעדיף ילדים שגדלו אצלנו. אותם ילדים שכבר לא יהיה להם מקום אם לא תהיה מגבלה, ומכבי יחתימו 10 זרים (לא שיש מנכ"ל, אבל נניח)

זרים איכותיים יגיעו כשאתה ממוקד ולא מתפזר/מפזר את התקציב על 10. הרמה של הישראלים תשתפר כשיעבדו איתם נכון, ושיהפכו את הכדורגל כאן למקצועני, עם שניים-שלושה אימונים ביום. 

ואני לא רואה כאן ישראלים בסכומי עתק, נגמרו הימים האלה לדעתי. 

300 אלף דולר זה לא איזה משהו לא הגיוני (טיבי, גולסה, שירוויחו אותו דבר בחוץ), ובחיפה או בית"ר אני לא בטוח שיש מישהו שמרוויח יותר מ-200 חוץ מהשודד גרשון. 

לא בכל דור של מחלקת הנוער יהיו לך את התפקידים שאתה צריך, כרגע אתה בקושי מוכר שחקנים, ברגע שתמכור תצטרך לקדם מהנוער

אבל כרגע יש לך בעיקר קישור ולקנות מבחוץ לא בא בחשבון עם המחירים שדורשים. 

הדרך הנכונה זה קבוצת בת עם השלמות של זרים צעירים, ולקבוצה הבוגרת איפה שיש חוסר. 

30 דקות לפני, Keano said:

לא בכל דור של מחלקת הנוער יהיו לך את התפקידים שאתה צריך, כרגע אתה בקושי מוכר שחקנים, ברגע שתמכור תצטרך לקדם מהנוער אבל כרגע יש לך בעיקר קישור ולקנות מבחוץ לא בא בחשבון עם המחירים שדורשים. 

הדרך הנכונה זה קבוצת בת עם השלמות של זרים צעירים, ולקבוצה הבוגרת איפה שיש חוסר. 

אז תתאים את התפקידים של הזרים לצד הצעירים המוכשרים שגדלים אצלך.

הנוסחא צריכה להיות פשוטה לדעתי: כל 3 שנים צריך לתת במה לשני שחקנים טובים שמושאלים, ולמכור שני שחקנים שהם תוצר מוגמר. 

אחת לכמה זמן משקיעים בשחקן רכש ישראלי מבחוץ שבא לכמה שנים, כמו דן ביטון, או אצילי ב-2017, ותמיד יהיו את ה-2-3 ותיקים שרצים לאורך זמן (עכשיו נניח אלה טננבאום וגולסה)