Jump to content

מכבי - סכנין | הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

אני לא יודע, אני לא שופט את דוניס עדיין לטוב או לרע.

אני כן לוקח בחשבון את כל המצב ושאנחנו בפוזיציה מצוינת להתקדם הלאה באירופה עם כל ההשלכות לכך בעומס וכדומה.

זרקו פה מאמן שאחרי מספר אימונים שנספר על יד אחת היה אמור לעלות לשלב בתים אירופי ולהתחרות בליגה, עם חצי סגל שהולך לחופש בגלל קורונה ולמעשה חוסר כאילו היה בפגרת קיץ שוב, ועוד אלף ואחת נסיבות.

אולי עוד חודש שדוניס יפוטר נשבח את כישוריכם בכדורי בדולח, בנתיים כל מסקנה לטוב ולרע היא מגוחכת בעיניי.

27 דקות לפני, סלבה said:

המשחקים הכי חלשים של מכבי בעונה שעברה, לעומת יום שנתפס כמעודד. יפה.

מכבי של איביץ' נראתה לא טוב לפעמים, אבל תמיד הייתה מאורגנת, כאן זה לא המקרה.

מכבי היום היתה סופר מאורגנת. יותר מידי מאורגנת אפילו. אבל- לחוצה, באיזור נוחות, אווירת סוף קורס של קבוצת שיאים שכבר הגיעה לפיק שלה. יש עוד קצת מיץ בלימון שיספיק לכרטיס לאירופה. הארגון נדרש לחילוף משמרות ולמכירות, השאלה היא האם הוא מסוגל.

מזל רע לדוניס ש1-הוא לא איביץ ו2-הגיע בטיימינג הכי בעייתי עבורו.

חוסר בקהל רק מחדד את השיעמום של השחקנים מעצמם. רובם, כבר השיג פה הכל. החלב כבר נשפך מהקומקום. 

המטרה הייתה 3 נק'. פחות משבוע עבר משלושה משחקים- בחיפה, בויאריאל ובסכנין(כולם בחוץ!).

רמת הפורום ירדה לתחתית, אין כבר כמעט הבדל בין הפורום לבין הג'ונגל שהולך בפייסבוק בקבוצות של מכבי, בואו נפרגן לשחקנים על תקופה עמוסה שבסך הכל עשינו את המקסימום. אני מאמין בשחקנים שלנו, בדוניס, בצוות. תהיו יותר אופטימים!

תנוחו, יאלה מכבי!

טל בן חיים זה בושה וחרפה, מילא אתה כבר לא חד ואין לך דריבל ומהירות וכל נגיעה זה איבוד, טוס להגנה יא חתיכת חוצפן

איזה הבדל בינו לבין דור פרץ

האמת זה היה משחק עונה שעברה טיפוסי. 

שולטים במגרש, בקושי מגיעים למצבים, כובשים מאיזה פנדל אחרי מהלך מקרי, מחצית שניה היה נראה כאילו אפילו יותר גמור, עד שהבאנו את השני לקחנו את הנקודות והלכנו הביתה. 

נכון לעכשיו זה יותר ממספיק. עכשיו יש פגרה ואחרי זה ממשיכים במסע לעבר האליפות השלישית

5 דקות לפני, אקיטה said:

אני לא יודע, אני לא שופט את דוניס עדיין לטוב או לרע.

אני כן לוקח בחשבון את כל המצב ושאנחנו בפוזיציה מצוינת להתקדם הלאה באירופה עם כל ההשלכות לכך בעומס וכדומה.

זרקו פה מאמן שאחרי מספר אימונים שנספר על יד אחת היה אמור לעלות לשלב בתים אירופי ולהתחרות בליגה, עם חצי סגל שהולך לחופש בגלל קורונה ולמעשה חוסר כאילו היה בפגרת קיץ שוב, ועוד אלף ואחת נסיבות.

אולי עוד חודש שדוניס יפוטר נשבח את כישוריכם בכדורי בדולח, בנתיים כל מסקנה לטוב ולרע היא מגוחכת בעיניי.

מה שכולנו למדנו מאיביץ' שצריך לייצב את ההגנה, לא פתרון קובמטי כמו 5-3-2 וזהו

והכי גרוע אין טביעת אצבע, מלבד 2 משחקים בשלב המקדים מול קבוצות לא טובות מאיתנו,

לזרוק את כל ההתקפה הצליח פעם וחצי וזהו

לא מספיק למכבי

Just now, matis said:

טל בן חיים זה בושה וחרפה, מילא אתה כבר לא חד ואין לך דריבל ומהירות וכל נגיעה זה איבוד, טוס להגנה יא חתיכת חוצפן

איזה הבדל בינו לבין דור פרץ

זה שיגע אותי בלייב. אשכרה בכוונה שמתי את העיניים עליו כי ידעתי שהוא לא יירד.

מצידי שישוחרר מחר. 

11 דקות לפני, אקיטה said:

מצחיק אותי כשאומרים מזכירים לנו שכל איבוד נקודות בחודשיים האלה גומר לנו את האליפות זה יוצא מנקודת הנחה שחיפה ייקחו את כל הנקודות וזה עובדה חתום נעול סגור.

נכון שהסיכויים לטובת חיפה, אבל אי אפשר להתייחס לטיעונים כאלה ברצינות כשאתם בו זמנית מבטלים טיעונים אחרים סתם.

עכשיו יפטרו את דוניס, יגיע צוות חדש, ניראה רע כי לא היה עדיין למאמן זמן ויציבות (מה שלמעשה קרה לדוניס?, תדרשו לפטר אותו אחרי 2 משחקים, כי הרי הליגה כבר נגמרה והלכנו לים להזכירכם.

אתה יוצא מנקודת הנחה שזה שאיבדת נקודות בתחילת עונה, אז בהמשך העונה לא תאבד יותר. בדרך כלל בכדורגל קורה ההיפך.

3 דקות לפני, kikoman said:

מה שכולנו למדנו מדוניס שצריך לייצב את ההגנה, לא פתרון קובמטי כמו 5-3-2 וזהו

והכי גרוע אין טביעת אצבע, מלבד 2 משחקים בשלב המקדים מול קבוצות לא טובות מאיתנו,

לזרוק את כל ההתקפה הצליח פעם וחצי וזהו

לא מספיק למכבי

במה זה שונה מהיכולת מתחילת שנה שעברה? ובזאת שלפניה? להזכירך גם אןתו מאמן.

1 דקה לפני, Krishi said:

האמת זה היה משחק עונה שעברה טיפוסי. 

שולטים במגרש, בקושי מגיעים למצבים, כובשים מאיזה פנדל אחרי מהלך מקרי, מחצית שניה היה נראה כאילו אפילו יותר גמור, עד שהבאנו את השני לקחנו את הנקודות והלכנו הביתה. 

נכון לעכשיו זה יותר ממספיק. עכשיו יש פגרה ואחרי זה ממשיכים במסע לעבר האליפות השלישית

כן היינו על הפנים עונה שעברה...

מה נסגר איתך?

Just now, thunderbolt said:

אתה יוצא מנקודת הנחה שזה שאיבדת נקודות בתחילת עונה, אז בהמשך העונה לא תאבד יותר. בדרך כלל בכדורגל קורה ההיפך.

הפוך גוטה.

מי שיוצא מנקודת הנחה של אי איבוד עד סוף העונה של קבוצה כלשהי זה כל מי שגומר את העונה.

אנחנו נאבד נקודות העונה, בתקווה שלא, וגם חיפה יאבדו עוד נקודות.

1 דקה לפני, kikoman said:

כן היינו על הפנים עונה שעברה...

מה נסגר איתך?

מה מה נסגר איתי? היו המון משחקים שהתלוננו על היכולת. נכון מאורגנים הגנתית והכל, אבל כל גול היה כמו לידת עכוז. בוקר טוב זיכרון קצר... 

1 דקה לפני, אקיטה said:

הפוך גוטה.

מי שיוצא מנקודת הנחה של אי איבוד עד סוף העונה של קבוצה כלשהי זה כל מי שגומר את העונה.

אתה צריך לאבד 7 נק' פחות ממנה (נניח והמפגשים הישירים יסתיימו בחלוקת נק'), 
מניח שהכוונה לזה. 

Just now, אקיטה said:

הפוך גוטה.

ברור שחיפה תאבד נקודות, אבל היא צריכה לאבד יותר נקודות ממה שאנחנו נאבד, וקשה לי לראות את זה קורה

ברור שנצטרך לייצר רצף טוב יותר מהם.. ושם נדע למדוד את דוניס טוב יותר.

ובנוסף, עוד 3 מפגשים מולם (וכאן אני חוטא בהנחה שנהיה בפלייאוף עליון).

Just now, אקיטה said:

ברור שנצטרך לייצר רצף טוב יותר מהם.. ושם נדע למדוד את דוניס טוב יותר.

ובנוסף, עוד 4 מפגשים מולם (וכאן אני חוטא בהנחה שנהיה בפלייאוף עליון).

*3

חיפה תאבד מלא, אנחנו נאבד מלא, ביתר תאבד מלא. זה האופי של עונת קורונה וזאת גם תמונת מראה אמיתית לכישרון הלא רב שיש בליגה. אני לא חושב שלמכבי יש את הדרייב הנדרש. ואני לא חושב שזה קשור רק לעבודת אימון. וואלה, מחבק את שלב הבתים והניצחון בטורקיה בשתי ידיים. הם החריג. הלוואי והבינוניות שלנו תמיד תיראה ככה. 

שרן אגדה דרך אגב. לא טעה בכלל. 

36 דקות לפני, המכבייה said:

מכבי היום היתה סופר מאורגנת. יותר מידי מאורגנת אפילו. אבל- לחוצה, באיזור נוחות, אווירת סוף קורס של קבוצת שיאים שכבר הגיעה לפיק שלה. יש עוד קצת מיץ בלימון שיספיק לכרטיס לאירופה. הארגון נדרש לחילוף משמרות ולמכירות, השאלה היא האם הוא מסוגל.

מזל רע לדוניס ש1-הוא לא איביץ ו2-הגיע בטיימינג הכי בעייתי עבורו.

חוסר בקהל רק מחדד את השיעמום של השחקנים מעצמם. רובם, כבר השיג פה הכל. החלב כבר נשפך מהקומקום. 

וואו. ביג לייק.