Jump to content

מכבי - סכנין | הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

Just now, מכביסט לעד said:

אממ רוצה דוגמאות? מכבי נתניה בחוץ, רעננה בבית, חדרה בבית, ק"ש חוץ (האמת שגם בית למרות שאיכשהו נגמר 3-0). להמשיך?...

זאת עדיין סכנין. לא בטוח שעם ההרכב הזה אנחנו מנצחים את ב"ש/חיפה.

ברור לי אבל זה כבר הכביש עולם אחר. בלי התחכמויות הכי פשוט אחרי שתעלה על הגל ותסגור את הפער אין בעיה להיות יצירתי אבל זה שלב שצריך ללכת על בטוח

10 דקות לפני, סלבה said:

אני ראיתי לא מעט בלאגן בקישור וחוסר בתבנית משחק בהתקפה. מידי פעם יש חילופי מסירות טובים, אבל זה נראה מקרי לגמרי.

ברור שלא מושלם.

נכנסנו לספרינט מטורף עם הרבה משחקים קשים בלי באמת זמן לאמן 

עדיין, המערך ושיבוץ השחקנים היום היה טוב.

משחק ההתקפה היה טוב יותר.

ההגנה נראתה טוב.

התוצאות החל מהמחזור ה3 בליגה בסהכ משביעות רצון.

אני חושב שאנחנו במגמת עליה ושוב החלפת מאמן עכשיו (לא שזה על השולחן) לא תעזור.

רואי שחורות אתם

הכל בסדר, אין קבוצה בליגה עדיפה עלינו לטעמי.

עם קצת שינויים קלים והתפקסות של דוניס אנחנו לגמרי בסדר.

יש על מה לעבוד, לוקח מכאן 3 נקודות.

14 דקות לפני, הילד בן 30 said:

יאללה לנוח, להתאמן ולחזור כמו שצריך

הבעיה שקנדיל טיבי שרן גלזר(מקווה שהוא בסדר) פרץ גולסה יונתן הולכים עכשיו למסע של 3 משחקים ב8 ימים עם טיסות עניינים וזה

2 דקות לפני, turgi said:

אומרים שיש לנו סגל רחב.

בקושי 11 יש לנו.

זה נכון.

בוא נתחיל עם לשחק עם 5 זרים ולא 3, פער גדול באיכות בין הישראלים לזרים. עוד זר סביר לא תותח יכול לשדרג אותנו הרבה.

Just now, antonio_margheriti2 said:

חושב שאנחנו סבבה בעמדות האלה לא? פשוט אין מי שיפעיל אותם.

ברגע שאתה משאיל את גררו וחוזז אתה מגיע למצב שיש לך בעמדות האלה רק את כהן,אלמוג וטבח, אלה באמת השחקנים שאתה רוצה להתבסס עליהם?

1 דקה לפני, Almogl said:

אני לא מבין דבר אחד, מה הבעיה שלו עם 433?

למה הוא הורג לי את גלזר וביטון עם הקו 4 המתסכל הזה?

ראית את אלמוג וטב״ח מתחילת העונה?

אין לנו שחקני אגף, היחידי שאולי שווה משהו זה חוזז.

לאיביץ היה את אצילי וחוזז בכושר.

5 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אממ רוצה דוגמאות? מכבי נתניה בחוץ, רעננה בבית, חדרה בבית, ק"ש חוץ (האמת שגם בית למרות שאיכשהו נגמר 3-0). להמשיך?...

זאת עדיין סכנין. לא בטוח שעם ההרכב הזה אנחנו מנצחים את ב"ש/חיפה.

המשחקים הכי חלשים של מכבי בעונה שעברה, לעומת יום שנתפס כמעודד. יפה.

מכבי של איביץ' נראתה לא טוב לפעמים, אבל תמיד הייתה מאורגנת, כאן זה לא המקרה.

אני חושב שבהתחשב ברמת הלחץ שהייתה לפני המשחק, לשפוט את איכויות הכדורגל של מכבי היום זה לא נכון.

את זה היה צריך לשפוט בכמה משחקים הקודמים ובעיקר באלו שיבואו. היום סף הלחץ היה כזה שלא היינו בו המון המון זמן. הכי חשוב היה לנצח ואת זה עשינו.

1 דקה לפני, itanar said:

ראית את אלמוג וטב״ח מתחילת העונה?

אין לנו שחקני אגף, היחידי שאולי שווה משהו זה חוזז.

לאיביץ היה את אצילי וחוזז בכושר.

ראיתי את אלמוג מתחילת העונה ואני מעדיף אותו ב433 ביכולת הנחותה ביותר שלו מאשר אותנו בקו של 4 בקישור שמתאים רק אם אתה פותח עם ריקן ומיכה.

מסכים איתך לגבי השחקני כנף, זה כבר לא על דוניס

1 דקה לפני, Brandon Roy said:

אני חושב שבהתחשב ברמת הלחץ שהייתה לפני המשחק, לשפוט את איכויות הכדורגל של מכבי היום זה לא נכון.

את זה היה צריך לשפוט בכמה משחקים הקודמים ובעיקר באלו שיבואו. היום סף הלחץ היה כזה שלא היינו בו המון המון זמן. הכי חשוב היה לנצח ואת זה עשינו.

כל משחק ליגה מעכשיו אתה תעלה עם אבנים בגרביים, כל איבוד נקודות גומר לנו למעשה את העונה. זה שניצחנו במשחק אפור זה בסדר בשביל הנקודות, לא בטוח שיספיק כבר למשחק הליגה הבא..

6 דקות לפני, Brandon Roy said:

מסכים לגבי הלחץ שלפני המשחק, גם אנחנו היינו.

אבל אחרי שכבר השתחרר הלחץ והובלנו (ב1-0) המשכנו לשחק רע, אפילו רע יותר מאשר לפני הגול.

1 דקה לפני, סלבה said:

המשחקים הכי חלשים של מכבי בעונה שעברה, לעומת יום שנתפס כמעודד. יפה.

מכבי של איביץ' נראתה לא טוב לפעמים, אבל תמיד הייתה מאורגנת, כאן זה לא המקרה.

אז הנה קח עוד משחקים: בני יהודה בית, נס ציונה חוץ ובית, רעננה בבית (גם למרות ה3-0), אשדוד בחוץ, הפועל חיפה חוץ, כל המשחקים נגד ב"ש (4), כל המשחקים נגד בית"ר חוץ מהראשון (3), הפועל בפלייאוף (2-0) וכפר סבא חוץ. בקיצור...

והיום שיחקנו במגרש חוץ קשה כשאנחנו עם משחק כל שלושה ימים ואחרי סוג של משבר. לאט לאט, שלוש נקודות זה כבר משהו.

הקישור היום היה נוראי פשוט רע, גולאסה אפס תרומה (אולי יותר מדי משחקים והיה צריך לנוח), גלזר פשוט לא זה מתחילת העונה וביטון מאז הקורונה לא פוגע, דור פרץ היחיד שהיה טוב.

קנדיל חזר לפתיחת העונה שלו, אנשים קצת שכחו לו אחרי מחצית אחת טובה בחיפה ,מישהו חייב להגיד לו שהוא לא בחוף בגורדון.

ואין ספק שאנחנו בבעיה עם הווינגמנים

1 דקה לפני, אליהו_הנביא said:

הקישור היום היה נוראי פשוט רע, גולאסה אפס תרומה (אולי יותר מדי משחקים והיה צריך לנוח), גלזר פשוט לא זה מתחילת העונה וביטון מאז הקורונה לא פוגע, דור פרץ היחיד שהיה טוב.

קנדיל חזר לפתיחת העונה שלו, אנשים קצת שכחו לו אחרי מחצית אחת טובה בחיפה ,מישהו חייב להגיד לו שהוא לא בחוף בגורדון.

ואין ספק שאנחנו בבעיה עם הווינגמנים

קנדיל היה מזעזע, כל המסירות שלו היום היו לא מדויקות והיה מאוד מבולבל.

לא יודע מי אמר את זה, מגיע לכם נמני, זהו או דוניס או נמני?

עד עכשיו דוניס חושך, אין לו שום ערך מוסף לקבוצה, 

קבוצה אלופה בשנתיים שקדמו להזכירכם.

נכון, יש נסיבות מקלות, חסרים אצילי ומיכה(בעיקר מנטלית) וגם צ'יקו אמאדור וג'ראלדש

אבל 9 כזה (פשיץ) לא היה מזמן, דן ביטון הראה מה הוא יודע (כמחליף יחיד אמנם של אצילי ומיכה),

הרננדס בלם טוב במקום אמאדור, קנדיל לא ג'ראלדש, אבל מראה ניצוצות, ובמקום צ'יקו הגיע טב''ח, שחלוד עדיין.

ומה לעזאזל קורה עם חוזז? עונת חוזה?

אז יש לו נסיבות מקלות, אבל חוץ מלזרוק למגרש את כל הארטילריה אחרי ספיגה, ומשחק טקטי טוב במשחקי העליה לאירופית,

איפה הוא בליגה? איפה ההשפעה על המשחק של הקבוצה, אפילו ה5-3-2 שלו לא טוב ואין טביעת אצבע.

להזכירכם הפסד אחד בחודשיים הקרובים יכול לגמור לנו את הליגה.

אף אחד לא ישחרר מאמן במצב הזה, שחררו. נקווה שיחזרו מהפגרה יחזרו עם יותר בטחון ויכולת, למרות שפייר הסגל שלנו נחלש מאוד לעומת שנה שעברה (בעיקר בקווים תרתי משמע)

מצחיק אותי כשאומרים מזכירים לנו שכל איבוד נקודות בחודשיים האלה גומר לנו את האליפות זה יוצא מנקודת הנחה שחיפה ייקחו את כל הנקודות וזה עובדה חתום נעול סגור.

נכון שהסיכויים לטובת חיפה, אבל אי אפשר להתייחס לטיעונים כאלה ברצינות כשאתם בו זמנית מבטלים טיעונים אחרים סתם.

עכשיו יפטרו את דוניס, יגיע צוות חדש, ניראה רע כי לא היה עדיין למאמן זמן ויציבות (מה שלמעשה קרה לדוניס?, תדרשו לפטר אותו אחרי 2 משחקים, כי הרי הליגה כבר נגמרה והלכנו לים להזכירכם.

9 דקות לפני, אקיטה said:

מצחיק אותי כשאומרים מזכירים לנו שכל איבוד נקודות בחודשיים האלה גומר לנו את האליפות זה יוצא מנקודת הנחה שחיפה ייקחו את כל הנקודות וזה עובדה חתום נעול סגור.

נכון שהסיכויים לטובת חיפה, אבל אי אפשר להתייחס לטיעונים כאלה ברצינות כשאתם בו זמנית מבטלים טיעונים אחרים סתם.

עכשיו יפטרו את דוניס, יגיע צוות חדש, ניראה רע כי לא היה עדיין למאמן זמן ויציבות (מה שלמעשה קרה לדוניס?, תדרשו לפטר אותו אחרי 2 משחקים, כי הרי הליגה כבר נגמרה והלכנו לים להזכירכם.

אז הבאנו בובה? הוא לא צריך להשפיע לטובה על הקבוצה?