Jump to content

מכבי - סכנין | הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

2 דקות לפני, הלב_הוא_שוב_ישמח said:

האמת שגם דור מיכה,בעונה עם אוסקר,שיחק קיצוני שמאלי ונכנס מלא לאמצע,אולי זו הכוונה שלו.

נכון אבל אל תשכח שדור מיכה נכנס כקיצוני שמאלי עם רגל ימין וגם יוני וגם דן שניהם שחקנים עם רגל שמאל 

סכנין עם חמישה בהגנה, עם שוער מחליף שהולך לתת הצגה נגדנו, מגרש נאחס, פרובוקציות כרגיל ואדביסי המנחוס חפר כל הקיץ על חלאיילה, אז זה די ברור שהוא עומד לתקוע אותנו כמו עבדה. 

לא יהיה קל בכלל, אבל חייבים לנצח את זה. 

משחק מיליון בשבועות האחרונים, יאללה לסיים בטוב את הרצף הזה. הרכב שיכול וצריך לנצח.

*אם בכל התקופה הזו אילון לא פותח אף פעם, כנראה שדוניס רואה מה שראה איביץ וכנראה שיש לכך סיבה.. 

2 דקות לפני, avich15 said:

משחק מיליון בשבועות האחרונים, יאללה לסיים בטוב את הרצף הזה. הרכב שיכול וצריך לנצח.

*אם בכל התקופה הזו אילון לא פותח אף פעם, כנראה שדוניס רואה מה שראה איביץ וכנראה שיש לכך סיבה.. 

איילון פוטנציאל אדיר, התחלנו לראות ניצוצות של זה כבר, אבל שמגיע מגיע, הפעם הרכב סבבה לגמרי. מפה זה כבר על השחקנים להראות מה הם יודעים.

סה"כ הרכב סבבה, מה שגורם לי לחשוש שההזיה תגיע אחרי החילופים.

הייתי עולה עם ריקן או אלמוג בצד שמאל של ההתקפה במקום גלזר.

מכניס את ביטוח למרכז הקישור כשדור פרץ 6.

24 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מבין את הרצון לתת לטיבי לנוח, אבל מפחד שנחטוף על זה. 

הביקורת שלי על ההרכב זה ההצבה של דן ביטון באגף. לצערי חברי הפורום וגם דוניס חושבים שהוא מתאים לשם וזה לא נראה ככה. 

אלא אם כן מדובר ביהלום כשפשיץ' ויוני חלוצים ודן ביטון מאחורי חלוץ.

אין למכבי לצערנו שחקן כנף ימין. בהנחה שיוני יפתח בשמאל וביטון ייכנס לאמצע, זה כנראה הבסט עבור דוניס. אלמוג לא נספר ומוח שיחק עד כה כבלם מאחורי השער ..

הייתי עולה עם יוני - פשיץ׳ - אלמוג אבל אחרי ההרכב הזה אין לנו זכות לבקש משהו נוסף. רק שהחבר׳ה על הדשא יעשו את העבודה וזהו .

הרכב טוב. אולי אפשר היה להכניס שחקן אגף כלשהו במקום פרץ. אולי זה יקרה בהמשך גם (או במקום ביטון). בכל מקרה הרכב טוב.

יאללה לזיין את העמלק, לקחת 3 נקודות ולהתחיל סוף סוף רשמית את הדהירה שלנו לאליפות. 

1 דקה לפני, Krishi said:

הרכב טוב. אולי אפשר היה להכניס שחקן אגף כלשהו במקום פרץ. אולי זה יקרה בהמשך גם (או במקום ביטון). בכל מקרה הרכב טוב.

יאללה לזיין את העמלק, לקחת 3 נקודות ולהתחיל סוף סוף רשמית את הדהירה שלנו לאליפות. 

דווקא במקום פרץ השחקן הכי חם שלנו? אם כבר במקום גלזר למשחק כזה.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

דווקא במקום פרץ השחקן הכי חם שלנו? אם כבר במקום גלזר למשחק כזה.

ומי תשים קשר אחורי? 

גלזר הכי טוב בקבוצה בתפקיד הזה.

פרץ משחק יותר קדימה.