Jump to content

מחזור 6 יתר הליגה

shahaf11

Recommended Posts

לפני2 שעות , קובי השועל said:

חיפה עם רצף די פסיכי של דרבי, ביתר, ק"ש בחוץ, הפועל, פתח תקווה, בני יהודה ונתניה. המשחקים הקשים שלהם מתחילים עכשיו.

אחרי שעברו את המשחקים מולנו ומול ב"ש, הם הפייבוריטים הברורים והמוחלטים נגד כל אחת מהקבוצות שנשארו..

1 hour ago, הצהוב מהיציע said:

רוקאביצה שווה איזה 3-4 החמצות גורליות במשחק, סטייל שכטר.

רק שהם יודעים לנצל טעויות בהגנה כדי לרוץ קדימה לשער, אצלינו משום מה נתקעים על הכדור כדי להתמזמז קצת.

!

לפני13 שעות , malkoçoğlu said:

לא אמרתי שאתה אומר האימפריה... 

להגיב מחזור 4 זה לגנוב דעת, לא ניצחת אפילו משחק אחד מתוך הארבעה האלו ואתה בפער משמעותי מחיפה ואין לך שום סיבה לאופטימיות המאמן הזה כי אתה לא רואה שום גרף שיפור ולו המתון ביותר אלא רק התדרדרות ממשחק למשחק. 

דוניס לא מעניין אותי, מכבי מעניינת אותי, 

יש עדיין אפשרות לבצע החלפה של מאמן ולהציל את העונה כי הסגל מעולה, נחכה עוד קצת ואולי לא יהיה מה להציל וחבל.  מי כמוך יודע שלא כל שנה אתה עם הסגל הטוב בליגה אז כשזה קורה צריך לנצל את זה.

מי שחושב שגולדהאר יחליף מאמן אחרי 5 מחזורים חי בסרט. לגבע ההשוואה לחיפה והפער, חיפה השתדרגה בעמדת המאמן וזהו בגדול, הם עדיין תלויים המון בשרי ורוקביצה כמו בשנה שעברה. אנחנו דלילים מאוד בהתקפה וזה בעייתי, מקווה שפסיץ יתחיל גם לכבוש. צריך לזכור - קבוצות ישראליות שמשחקות במקביל בשלבי בתים באירוםה נוטות לאבד הרבה נקודות "לא מחויבות" בליגה. זה קורה שנה אחרי שנה גם כשהיה לנו סגל יותר טוב. אם נסיים את שלב הבתים עם פער סביר מחיפה ונתחזק בעוד שחקן אבל בול פגיעה, מאמין שנהיה טובים מהם מאותה נקודה והלאה. עדיין לא יודע איך להעריך את דוניס, אבל זה לא שלב לפטר, אפשר לחשוב שעומדים פה בתור מאמנים מחו"ל כדי לאמן אותנו. סבלנות. 

יאללה רק נשאר למצוא איזה נבחרת לרוקבאיצה בשביל שיפצע שם והבלון הזה יתפוצץ סוף סוף

צטט

הבוקר התברר כי יאניק וילדסחוט, שעלה מהספסל במחצית והוחלף בדקה ה-77, צפוי להיעדר מהמגרשים בחודש הקרוב. שחקן הכנף עבר בדיקת אולטרסאונד, התבשר כי הוא סובל מקרע בשריר הירך האחורי ויחמיץ בין היתר את המשחקים נגד הפועל חיפה ובית”ר ירושלים.

גם צ’רון שרי,התלונן בסיום המשחק על כאבים ברגלו אבל צפוי להיות כשיר לאחר הפגרה.

נזכיר שיובל אשכנזי סובל מקרע בשריר הארבע הראשי, אך צפוי לחזור לאימונים לאחר הפגרה

לפני14 שעות , malkoçoğlu said:

הם רק מילאו הוראות ( @nirc2 איך אומרים את זה בגרמנית?) של המאמן,  כמו שהם אמורים לעשות. 
אם הם לא היו ממלאים את ההוראות היו אומרים שהם עושים סבוטאז' כמו לוידיגל.

Befehl ist Befehl

"פקודה היא פקודה" 

4 דקות לפני, nirc2 said:

Befehl ist Befehl

"פקודה היא פקודה" 

חחח איך בא לי מאמן גרמני, אפילו איזה אוסטרי עם שורשים מפוקפקים,  שיבוא עם מדי צבא, מכנסיים ומגפיים בסגנון רכיבה על סוסים, להשלמת הלוק הנ****
זה מה שהשחקן הישראלי צריך כדי להוציא 100 אחוז מעצמו, וכמובן הוראות טקטיות שפויות ובסיסיות לביצוע ואז אתה על הגל.

4 דקות לפני, malkoçoğlu said:

חחח איך בא לי מאמן גרמני, אפילו איזה אוסטרי עם שורשים מפוקפקים,  שיבוא עם מדי צבא, מכנסיים ומגפיים בסגנון רכיבה על סוסים, להשלמת הלוק הנ****
זה מה שהשחקן הישראלי צריך כדי להוציא 100 אחוז מעצמו, וכמובן הוראות טקטיות שפויות ובסיסיות לביצוע ואז אתה על הגל.

רוטנשטיינר?

10 דקות לפני, nirc2 said:

רוטנשטיינר?

על פניו הוא מתאים לדמות, אבל מצד שני הוא נותן לנאתכו קרדיט אז איך אפשר לסמוך עליו? 

צחוק צחוק הייתי שמח לראות את הרצוג, אפילו שהוא עדין מידי, אהבתי את הנבחרת איתו. 

עריכה: אתה יודע מה, זורם לי רוטנשטיינר, הוא אפור,קשוח, לוק של סייען, שם של חבר מפלגה, בדיוק מה שצריך. בלאו הכי יש סגל טוב לא צריך איזה גאון כדורגל, רק מאמן שיעשה את הדברים הבסיסיים טוב + משמעת ויהיה מעולה.
הוא מכיר גם את השחקנים שלנו מהנבחרת, מכיר את הכדורגל הישראלי, צפה בהרבה משחקים של מכבי, אז ההתאקלמות התיה מהירה על גבול המיידית, הוא זר שזאת דרישת סף במכבי למאמן, 
כן, זורם לי.  רוטנשטיינר למכבי.

11 דקות לפני, malkoçoğlu said:

על פניו הוא מתאים לדמות, אבל מצד שני הוא נותן לנאתכו קרדיט אז איך אפשר לסמוך עליו? 

עריכה: אתה יודע מה, זורם לי רוטנשטיינר, הוא אפור,קשוח, לוק של סייען, שם של חבר מפלגה, בדיוק מה שצריך. בלאו הכי יש סגל טוב לא צריך איזה גאון כדורגל, רק מאמן שיעשה את הדברים הבסיסיים טוב + משמעת ויהיה מעולה.
הוא מכיר גם את השחקנים שלנו מהנבחרת, מכיר את הכדורגל הישראלי, צפה בהרבה משחקים של מכבי, אז ההתאקלמות התיה מהירה על גבול המיידית, הוא זר שזאת דרישת סף במכבי למאמן, 

טון קאנן 2

זוכר שהיה איזה משחק שהוא קיבל בו הרחקה, וכל היציע (שער 13) התלהב איך הוא מקפל את החליפה שלו ולוקח אותה כמו אירופאי בן תרבות וכמה קלאס יש באיש הזה ואיך זכינו

26 דקות לפני, malkoçoğlu said:

כן. הוא זר אז הוא מתאים. הוא גם יכול להיות זר למקצוע.

הוא הזר הכי ישראלי שיש, קומבינה מארץ הקומבינות שהוא על הקווים של הנבחרת. לא תודה.

55 דקות לפני, malkoçoğlu said:

הקול שלו מפחיד אותי והדיסוננס בין הקול שלו לחזות הדוד החביב שמביא סוכריות בכלל מלחיצה.

אה, והוא גם לא מאמן משהו. אבל למה להתעסק בזוטות.

10 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

הקול שלו מפחיד אותי והדיסוננס בין הקול שלו לחזות הדוד החביב שמביא סוכריות בכלל מלחיצה.

אה, והוא גם לא מאמן משהו. אבל למה להתעסק בזוטות.

עזוב, גם אני לא מחזיק ממנו מאמן אבל בישראל מספיק מאמן שלא עושה שטויות, שיעשה את האובייס עם משמעת קשה וזה יספיק, אם הסגל טוב.

ברור שאם אתה פוגע באיביץ' או סוזה זאת רמה אחרת לגמרי אבל אפשר לחיות גם עם פחות מזה.

הרצוג דווקא אחלה מאמן הייתי מביא בכיף אגב.

לפני4 שעות , malkoçoğlu said:

124038319_3848242158547704_5190522437503

יפה מצידה לעבוד בהתנדבות (או שהיא עדיין לא יודעת שהיא מתנדבת @הצבר, מה אתה אומר?)

בת זוג שלי לידי על הספה שאלה אותי "מי זאת עופרה?" (עופר ניסים)

הופרדו בלידתם

לפני2 שעות , קמאנן said:

איפה אקולטסה הלהטוטן שמכה את אירופה שבוע לאחר שבוע?

לא מסתדר מול החל״תים של כפר סבא?

הלוואי עלינו אקולדזה כזה. רק בנתונים הפיזים הוא גדול על הליגה ועושה רושם גם גר רוח מול השער וקבלת החלטות סבבה לגמרי. הם יעשו עליו קופה גם.