Jump to content

מחזור 6 יתר הליגה

shahaf11

Recommended Posts

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לפטר מאמן שהעלה אותנו מאירופה ועשה 6/6 אחרי ארבעה מחזורים זה לא רציני. 

ונניח שכן, כמו שרשמתי בנושא של דוניס למה אתה חושב שחיפשו מאמן קיץ שלהם ועכשיו פתאום ימצאו מישהו יותר טוב? זה לא שאם יגיע מאמן חדש כל החסרונות של הסגל יעלמו ונפסיק לעשות שטויות.

עוד פעם ה6/6? הוא 6/9 

מה זה החסרונות של הסגל? ווינגר ואולי מגן ימני להרכב? 

גם בלעדיהם זה סגל לאליפות, 

אין שום שטויות או חולשות שהשחקנים אשמים בהם אלא שטויות וחולשות שנגרמו על ידי המאמן, הוא זה שאחראי למערכים שלא מתאימים לשחקנים, הוא זה שמשנה להם תפקודים, הוא זה שלא בוחר את השחקנים החמים למשחק, הוא זה שלא הנחיל שום שיטת משחק , רבאק אפילו לא תרגיל לקרן, הוצאת חוץ או התקפה, הכל מקרי. בהגנה שחקנים מעולים כמו טיבי וסבוריט פתאום לא עומדים טוב, הכל מבולגן, ובמקום לסדר את זה הוא חושב שאם הוא יוסיף עוד בלם מבולבל זה יעזור, זה לא, זה רק מברדק את ההגנה עוד יותר.

החסרונות והשטויות שאתה מדבר עליהם זה בדיוק הכשלים של דוניס.

Just now, Krishi said:

ואני מאמין שאם היינו ממשיכים עם הנושא שלי אשדוד היו עושים פה מהפך. בכיה לדורות אני אומר לכם, בכיה לדורות

כל האנרגיה צריכה להיות מופנית לנושא משחק, 

אולי הפעם שלא יהיה נושא משחק ולא נדבר על המשחק עד שיסתיים זה יעזור 

8 דקות לפני, malkoçoğlu said:

לא אמרתי שאתה אומר האימפריה... 

להגיב מחזור 4 זה לגנוב דעת, לא ניצחת אפילו משחק אחד מתוך הארבעה האלו ואתה בפער משמעותי מחיפה ואין לך שום סיבה לאופטימיות המאמן הזה כי אתה לא רואה שום גרף שיפור ולו המתון ביותר אלא רק התדרדרות ממשחק למשחק. 

דוניס לא מעניין אותי, מכבי מעניינת אותי, 

יש עדיין אפשרות לבצע החלפה של מאמן ולהציל את העונה כי הסגל מעולה, נחכה עוד קצת ואולי לא יהיה מה להציל וחבל.  מי כמוך יודע שלא כל שנה אתה עם הסגל הטוב בליגה אז כשזה קורה צריך לנצל את זה.

זה מחזור 4. גם אם היית עם ניצחון אחד במקום תיקו אחד, ועם עוד שתי נקודות, זה לא היה קריטי. ההתחלה לא משהו, אז? ואם הבא אחריו יוציא 5 נקודות עד מחזור 9, אז גם לפטר?

מה זה יש אפשרות של החלפה? תמיד יש. לי זה מרגיש לא רציונלי בכלל כרגע אלא רק מגדיל את הסיחרור בעוד פאזה. אנחנו לא בנקודת אל חזור בעיני. כמובן שהכל נזיל בכדורגל. 

9 דקות לפני, malkoçoğlu said:

עוד פעם ה6/6? הוא 6/9 

מה זה החסרונות של הסגל? ווינגר ואולי מגן ימני להרכב? 

גם בלעדיהם זה סגל לאליפות, 

אין שום שטויות או חולשות שהשחקנים אשמים בהם אלא שטויות וחולשות שנגרמו על ידי המאמן, הוא זה שאחראי למערכים שלא מתאימים לשחקנים, הוא זה שמשנה להם תפקודים, הוא זה שלא בוחר את השחקנים החמים למשחק, הוא זה שלא הנחיל שום שיטת משחק , רבאק אפילו לא תרגיל לקרן, הוצאת חוץ או התקפה, הכל מקרי. בהגנה שחקנים מעולים כמו טיבי וסבוריט פתאום לא עומדים טוב, הכל מבולגן, ובמקום לסדר את זה הוא חושב שאם הוא יוסיף עוד בלם מבולבל זה יעזור, זה לא, זה רק מברדק את ההגנה עוד יותר.

החסרונות והשטויות שאתה מדבר עליהם זה בדיוק הכשלים של דוניס.

היה 6/6. זה שאתם מנסים לבטל את זה הפוך את זה ליותר מביך. כאילו זה הישג של מכבי לא רק של דוניס, אז מה הקטע?

החסרונות של הסגל זה היכולת הפחות טובה של השחקנים מתחילת העונה. איבודים כמו נגד חיפה או גולים בקרן כמו נגד בני יהודה זה לא ממש על המאמן. לא על כל פלוץ שקורה על המגרש המאמן אחראי  (לטוב ולרע).

Just now, המכבייה said:

זה מחזור 4. גם אם היית עם ניצחון אחד במקום תיקו אחד, ועם עוד שתי נקודות, זה לא היה קריטי. ההתחלה לא משהו, אז? ואם הבא אחריו יוציא 5 נקודות עד מחזור 9, אז גם לפטר?

מה זה יש אפשרות של החלפה? תמיד יש. לי זה מרגיש לא רציונלי בכלל כרגע אלא רק מגדיל את הסיחרור בעוד פאזה. אנחנו לא בנקודת אל חזור בעיני. כמובן שהכל נזיל בכדורגל. 

עד מתי מחכים? אם תחכה מחסור אחד יותר מידי אתה בצד הלא נכון של נק' המפנה ויהיה מאוחר מידי לשנות. 

אני מקבל את זה שהאליפות לא שלנו בטאבו ואפשר לא לקחת אליפות והשמיים לא יפלו,

אבל כשיש לך את הסגל הטוב ביותר שזה לא קורה כל שנה זה must להיות שם עד הדקה האחרונה של העונה, אנחנו רק במחזור 5 וזה כבר בורח לנו.

Just now, מכביסט לעד said:

היה 6/6. זה שאתם מנסים לבטל את זה הפוך את זה ליותר מביך. כאילו זה הישג של מכבי לא רק של דוניס, אז מה הקטע?

החסרונות של הסגל זה היכולת הפחות טובה של השחקנים מתחילת העונה. איבודים כמו נגד חיפה או גולים בקרן כמו נגד בני יהודה זה לא ממש על המאמן. לא על כל פלוץ שקורה על המגרש המאמן אחראי  (לטוב ולרע).

לא מבטל כלום אבל אתה טוען שאנחנו 6/6 מאירופה ומה לעשות שזה לא נכון? אנחנו 6/9 אבל זה לא האישו, אנחנו 3 מ12 בליגה, 0.נצחונות ב4 משחקים, פער משמעותי מתחיל כבר להיווצר ולא נראה שמשהו הולך להשתנות מאחר ואין שום גרף שיפור בקבוצה עד כה. 

פירטתי כבר את הבעיות שלי עם דוניס בהודעה הקודמת. 

יש סגל לאליפות, אין מאמן לאליפות.

3 דקות לפני, malkoçoğlu said:

עד מתי מחכים? אם תחכה מחסור אחד יותר מידי אתה בצד הלא נכון של נק' המפנה ויהיה מאוחר מידי לשנות. 

אני מקבל את זה שהאליפות לא שלנו בטאבו ואפשר לא לקחת אליפות והשמיים לא יפלו,

אבל כשיש לך את הסגל הטוב ביותר שזה לא קורה כל שנה זה must להיות שם עד הדקה האחרונה של העונה, אנחנו רק במחזור 5 וזה כבר בורח לנו.

עד שנמצא מאמן שישדרג אותנו ועד שהוא יכיר את הסגל תגמר העונה.

1 דקה לפני, malkoçoğlu said:

לא מבטל כלום אבל אתה טוען שאנחנו 6/6 מאירופה ומה לעשות שזה לא נכון? אנחנו 6/9 אבל זה לא האישו, אנחנו 3 מ12 בליגה, 0.נצחונות ב4 משחקים, פער משמעותי מתחיל כבר להיווצר ולא נראה שמשהו הולך להשתנות מאחר ואין שום גרף שיפור בקבוצה עד כה. 

פירטתי כבר את הבעיות שלי עם דוניס בהודעה הקודמת. 

יש סגל לאליפות, אין מאמן לאליפות.

אני לא אומר שאנחנו עכשיו 6/6 אלא שעשינו 6/6.

אם אין מאמן לאליפות זה עוד מוקדם לקבוע.

עד שנמצא מאמן שישדרג אותנו ועד שהוא יכיר את הסגל תגמר העונה.

אני לא אומר שאנחנו עכשיו 6/6 אלא שעשינו 6/6.

אם אין מאמן לאליפות זה עוד מוקדם לקבוע.

בקיצור, מה שלא יהיה, נתחיל מניצחון על סכנין אחרת בין אם הוא ישאר או שמוריניו יחליף אותו זה כבר לא יעזור.

9 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מה? הקרן מול בני יהודה זה חד משמעית שמירה של מאמן. מתי ראית את שחקני מכבי שומרים ככה אזורית בקרן?

3 דקות לפני, itan17 said:

מה? הקרן מול בני יהודה זה חד משמעית שמירה של מאמן. מתי ראית את שחקני מכבי שומרים ככה אזורית בקרן?

אה המאמן אמר להשאיר את דוס סנטוס חופשי? טוב לדעת...

5 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אל תתחיל לדבר לא בהיגיון, השחקנים קמו בבוקר והחליטו שהם מפסיקים לשמור אישית? אם תסתכל שוב זה לא רק דוס סנטוס היה חופשי, אלא כל השחקנים של בני יהודה.

7 דקות לפני, מכביסט לעד said:

תגיד לי אתה מסתלבט עם התשובות שלך? לא ראית את המשחק?

כולם עמדו באיזו המצאה חדשה בקרן, לא אישית כמו שנהוג ואם דוס סנטוס לא נוגח מי שהיה מאחוריו היה נוגח.

כאילו אתם עוצמים עיניים במשחקים

Just now, itan17 said:

תגיד לי אתה מסתלבט עם התשובות שלך? לא ראית את המשחק?

כולם עמדו באיזו המצאה חדשה בקרן, לא אישית כמו שנהוג ואם דוס סנטוס לא נוגח מי שהיה מאחוריו היה נוגח.

כולם את עוצמים עיניים במשחקים

image.thumb.png.be5ab8cdbab9b8820aa9f0648ee4bdfd.png

הוספתי את התמונה של זה, עוד גלזר סידר אותם ככה שיהיו אזורית... להגיד שזה לא טקטיקה של מאמן?

9 דקות לפני, מכביסט לעד said:

המאמן החליט ששומרים איזורית, בוודאי שיש לו פה חלק גדול מהאשמה

3 דקות לפני, zeudemort said:

image.thumb.png.be5ab8cdbab9b8820aa9f0648ee4bdfd.png

הוספתי את התמונה של זה, עוד גלזר סידר אותם ככה שיהיו אזורית... להגיד שזה לא טקטיקה של מאמן?

ואז מאשימים את השחקנים (שלקחו 2 אליפויות רצופות,כן?) ולא את המאמן שעשה את הברדק הזה, כאילו הם שכחו פתאום לשחק כדורגל
המצחיק הוא שזה מכניס אותנו ללופ כי הברדק של דוניס מוביל לקבלת גולים מפגרים (עזוב כרגע שהוא גם השמיד את הקישור ואין התקפה) , ואז אומרים טוב ההגנה כנראה גרועה אז נוסיף עוד בלם, שרק מברדק את ההגנה עוד יותר ואז ממשיכים לקבל גולים מפגרים ומאבדים לגמרי גם את ההתקפה (או את הקישור במקרה של ויאריאל שדוניס החליט לחלק את הקובצה ל-2: טב"ח,בלקמן ויונתן כהן בהתקפה וכל השאר בהגנה). .

רגע אני אמרתי שלמאמן אין אשמה בגול או שהשחקנים לא שמרו בכוונה? 

אין לשחקנים חלק בשער? זה בסדר שהם משאירים שחקן חופשי ברחבה?

רגע אני אמרתי שלמאמן אין אשמה בגול או שהשחקנים לא שמרו בכוונה? 

אין לשחקנים חלק בשער? זה בסדר שהם משאירים שחקן חופשי ברחבה?

מה הם אמורים לעשות? עדיף שיקשיבו למאמן ולטקטיקה שלו מאשר לברוח באמצע הוצאת הקרן