Jump to content

מחזור 6 יתר הליגה

shahaf11

Recommended Posts

לפני7 שעות , malkoçoğlu said:

חחחחחחחחחחח הם אשכרה לא רוצים אותה במועדון בגלל שהיא לכאורה...לא שילמה לשחקנים מה שהגיע להם, נפנפה אותם במקום לתת להם מענה, והכניסה את המקום חובות של מליונים?
אם כך היא תשתלב שם בצורה נפלאה, על מה הבכי שלהם? 
היא לא שלפה בתיאטרון את הקלף הידוע של "אלה חובות מתקופת טביב?"
והרג אותי סופית מי שכתב שאם הוא שחקן בהפועל הוא מפסיק לישון טוב בלילה מעכשיו, שמא לא ישלמו לו את השכר ויכניסו את המועדון לחובות...חחחחחח זה נפלא. 

היא הכניסה את תיאטרון הבימה לחובות של 72 מיליון שקל.

GIF by memecandy

לפני13 שעות , הצבר said:

ניקוליץ לא סגל אצלנו לא בונים עליו כלום, אם משחררים אותו צריך לשלם לו במזומן מראש את כל החוזה מה שמעמיס על תקציב הפייר פליי שלנו
אם הוא היה שחקן אפשר היה לנהל איתו מו"מ ולקמבן איתו איזה פיצוי ושילך לשחק במקום אחר. אבל ניקוליץ לא מסוגל אפילו לעבור מבדקי בריאות בהתאחדות אז משאירים אותו ומשלמים לו כל חודש מה שחייבים במקום לשלם לו הכל במכה אחת. 

אתה סתם זורק בלי בסיס, אפשר להתיר על החוזה ולסכם על פיצוי

אי אפשר לדעת למה מכבי משאירים אותו, אולי זה באמת מטוב ליבם אולי בונים עליו מקצועית

לפני13 שעות , הצבר said:

ניקוליץ לא סגל אצלנו לא בונים עליו כלום, אם משחררים אותו צריך לשלם לו במזומן מראש את כל החוזה מה שמעמיס על תקציב הפייר פליי שלנו
אם הוא היה שחקן אפשר היה לנהל איתו מו"מ ולקמבן איתו איזה פיצוי ושילך לשחק במקום אחר. אבל ניקוליץ לא מסוגל אפילו לעבור מבדקי בריאות בהתאחדות אז משאירים אותו ומשלמים לו כל חודש מה שחייבים במקום לשלם לו הכל במכה אחת. 

לפני19 שעות , itanar said:

גמרו את העונה מבחינתם.

השחקן הכי חשוב וטוב שם בפער.

נסה ז'וסואה. אלא אם חזרת בזמן לויטור של 2017. 

צטט

שי קונסטנטין כינה את ליאני "ליצן" ויעמוד לדין

השופט דיווח על תקרית שאירעה במשחק האימון של בית"ר מול כפ"ס, תובע ההתאחדות החליט להעמידו לדין מחר. יחמיץ את המשחק מול מכבי נתניה ביום ראשון?

איך שחקן מגיע למצב שהוא מסתבך עם שופט במשחק אימון? פשוט מטומטם.

On 11.11.2020 at 00:18, פנחס שוף said:

אתה סתם זורק בלי בסיס, אפשר להתיר על החוזה ולסכם על פיצוי

אי אפשר לדעת למה מכבי משאירים אותו, אולי זה באמת מטוב ליבם אולי בונים עליו מקצועית

אני מת על הסגנון הזה, והביטחון העצמי על כלום
אפשר לסכם ? ברור שאפשר בתנאי שהצד השני מסכים ואם לצד השני מגיע (בערך) מיליון יורו עד סוף החוזה אז ברור שהוא לא ירצה להפסיד
שחקן שיכול לקבל חוזה של 150 אלף בשנה יהיה אולי מוכן ללכת הביתה ב 500 וללכת לשחק במקום אחר. שחקן שבינתיים פצוע ירצה כמובן יותר כסף
מצד מכבי יש בעיה אחרת פיירפלי/מענק ממשלתי ואם היא משלמת לו הכל/הרוב השנה היא נכנסת לבעיה אז או שימאס לו והוא יתגמש או שהוא ימשיך להשתזף בשמש התל אביבית על חשבוננו

קשה לי להאמין שמכבי לא מבטחת את השחקנים שלה.

אתה רוצה להגיד לי שהיא גם משלמת לו משכורת מלאה וגם ממנת את הטיפולים? מחדל אם כן.

לפני1 שעה , antonio_margheriti2 said:

קשה לי להאמין שמכבי לא מבטחת את השחקנים שלה.

אתה רוצה להגיד לי שהיא גם משלמת לו משכורת מלאה וגם ממנת את הטיפולים? מחדל אם כן.

יש בפורום בלבול גדול בנושא הביטוח אעשה סדר בקצרה
יש ביטוח לשחקו ביטוח חובה ( עפי חוק הספורט ) וביטוח מורחב יותר. אלה ביטוחים שהם לשחקן והמוטב הוא השחקן 
יש ביטוח שבו הקבוצה מבטחת את הנכס שנקרא שחקן והמוטב היא הקבוצה ו/או ההסכם הוא שהביטוח ישלם לשחקן במקום הקבוצה - זה הביטוח אליו מתכוונים בפורום. 

מכבי ת"א אינה מבטחת כבר שנים את משכורת השחקנים ובצדק, מיץ מספיק עשיר לספוג את ההוצאה בלי למצמץ ואינו צריך לבזבז על פרמיות ביטוח

מעבר לטעות הנפוצה הזאת, יש להדגיש כי לפחות עד לאחרונה תקרת השכר שאפשר היה לבטח לא התקרבה לרוב המשכורות במכבי 

"הצבר"

On 17.11.2020 at 14:18, אורלנדו בלוף said:

איך שחקן מגיע למצב שהוא מסתבך עם שופט במשחק אימון? פשוט מטומטם.

קיבל 500 שקל קנס, והרחקה מ-2 משחקים בפועל (ועוד 3 על תנאי)