Jump to content

מחזור 6 יתר הליגה

shahaf11

Recommended Posts

34 דקות לפני, מנש שער 11 said:

הלוואי עלינו אקולדזה כזה. רק בנתונים הפיזים הוא גדול על הליגה ועושה רושם גם גר רוח מול השער וקבלת החלטות סבבה לגמרי. הם יעשו עליו קופה גם. 

יימכר כנראה העונה אבל לליגה המסריחה פה יהיה לו קשה.

לפני21 שעות , מנש שער 11 said:

הלוואי עלינו אקולדזה כזה. רק בנתונים הפיזים הוא גדול על הליגה ועושה רושם גם גר רוח מול השער וקבלת החלטות סבבה לגמרי. הם יעשו עליו קופה גם. 

במכבי אתה כבר הייתה מחתים עצומות נגדו והיינו קוראים בעיתון שהוועד להצלת מכבי מפגין מול הבית של מיץ. 

אתה מדבר על שחקן עם פוטנציאל מעניין אבל "קר רוח מול השער" זאת הגדרה הזויה לחלוץ שאין לו 10 שערים בקריירה !!! (ב 5 עונות ) יש שער בכל 13 מממוצע 

On 8.11.2020 at 13:52, תמיר8 said:

מה שיפה בפציעה של ווילדסחוט, שיש שלהם זר אחר שיכול להיכנס למשבצת שלו, את דוניו.

הלוואי עלינו

מה  ש"יפה" בכל הפציעות שלהם, זה העובדה שמתיאורים על העדרות של חודשים ושנים פתאום הם חוזרים לאחר יומיים וחצי. על פניו מזכיר מאוד שחקנים של קבוצה אחרת בעבר הלא מאוד רחוק שהתאוששו בדרך פלא גם מפציעות שאמורות היו לא פשוטות, ולבסוף התברר שכל אותם החשדות נגדם ונגד "תוספי המזון" שלהם התבררו כנכונים..

לפני3 שעות , הצבר said:

לכל מעריצי האקולטסה 

השורה הסטטיסטית שלו בבאר שבע שנה שעברה זהה לשיא המדהים של חיפל'ה באירופה רק שהוא עשה את זה ב 14 משחקים. 

image.thumb.png.4a78699d8aeb3a9dc8f9e2c8d9a276ea.png

אז מי זה הבחור שמפרק את ההגנות של סלביה פראג או לברקוזן? 

לפני8 שעות , הצבר said:

לכל מעריצי האקולטסה 

השורה הסטטיסטית שלו בבאר שבע שנה שעברה זהה לשיא המדהים של חיפל'ה באירופה רק שהוא עשה את זה ב 14 משחקים. 

image.thumb.png.4a78699d8aeb3a9dc8f9e2c8d9a276ea.png

מזכיר את לוסיו טיפה

מול אינטר וסלטיק הוא כובש.

לפני5 שעות , מכביזם זה בדם said:

אז מי זה הבחור שמפרק את ההגנות של סלביה פראג או לברקוזן? 

אל תשאל אותי איך זה קרה, ייתכן וזאת שנת הפריצה והפריחה שלו בגיל 25, ייתכן ואבוקסיס עושה שם קסמים ויהפוך אותו למפלצת שערים.

מה שברור זה שבמכבי חלוץ שמגיע בינואר ולא מבקיע ומבשל אפילו שער אחד ב 14 משחקים לא יראה יותר דשא ולא ימשיך לשנה הבאה. 

אנחנו לא קבוצה לשיקום שחקנים, אנחנו קבוצה עם מטרות מקצועיות גבוהות כל שנה ולא יכולים להרשות לעצמנו לשרוף שנה כדי לתת צ'אנס לשחקנים להשתקם

לפני2 שעות , הצבר said:

אל תשאל אותי איך זה קרה, ייתכן וזאת שנת הפריצה והפריחה שלו בגיל 25, ייתכן ואבוקסיס עושה שם קסמים ויהפוך אותו למפלצת שערים.

מה שברור זה שבמכבי חלוץ שמגיע בינואר ולא מבקיע ומבשל אפילו שער אחד ב 14 משחקים לא יראה יותר דשא ולא ימשיך לשנה הבאה. 

אנחנו לא קבוצה לשיקום שחקנים, אנחנו קבוצה עם מטרות מקצועיות גבוהות כל שנה ולא יכולים להרשות לעצמנו לשרוף שנה כדי לתת צ'אנס לשחקנים להשתקם

צבר איך אתה מסביר את ניקוליץ?

לא שאני לא מסכים עם מה שכתבת...אני מסכים.

On 8.11.2020 at 16:51, malkoçoğlu said:

124038319_3848242158547704_5190522437503

יפה מצידה לעבוד בהתנדבות (או שהיא עדיין לא יודעת שהיא מתנדבת @הצבר, מה אתה אומר?)

ברשותך @malkoçoğlu אתלה באילנות גבוהים ( ובשיחים הרדודים של פורום שדים ) 

צטט

"משרד מבקר המדינה רואה בחומרה את התנהלותו של תאטרון הבימה, בראשות המנכ"לית אודליה פרידמן... בכך שלא נתנה עדיפות עליונה להעברת כספים שנגבו מעובדים לקופות עובדים, למס הכנסה ולביטוח הלאומי ולארגוני עובדים. אי העברת הכספים במועד לגופים אלו הוגדרה בחוקים כעבירה פלילית"

ונתבלן  ב :

צטט

אני פשוט לא מצליח להבין את המטומטמים שמנהלים את הקבוצה הזאת
מדובר באישה חלאתית, שבמו ידיה פחות או יותר, ריסקה את התיאטרון הלאומי הכניסה אותו לגרעונות של מליונים, תוך כדי ששיקרה לספקים,
רימתה שחקנים (היתה מורידה להם באופן שרירותי ומכוון מהכספים שהגיעו להם, ואז פיתחה מודל שירות שבו אחרי תשלומי המשכורת העובדים היו מעבירים פניות של שחקנים משלוחה לשלוחה כדי שלא יצליחו לקבל תשובות
בהצלחה לנו. אם אני שחקן הפועל, אני לא ישן בלילה מעכשיו.
אני אפילו לא צריך לתבל את ההודעה שלי ב'לכאורה' כי הדברים כתובים בדוח מבקר הפאקינג מדינה..

איך שהוא נראה לי שזאתי יכולה לתת לניסנובים פייט, מקסימום יגנבו יחד את הכספים של השחקנים 

בכל מקרה, הבטחה שלי........ לא יהיה משעמם :yellow_cool1:

1 hour ago, Insigne said:

צבר איך אתה מסביר את ניקוליץ?

לא שאני לא מסכים עם מה שכתבתי...אני מסכים.

ניקוליץ לא סגל אצלנו לא בונים עליו כלום, אם משחררים אותו צריך לשלם לו במזומן מראש את כל החוזה מה שמעמיס על תקציב הפייר פליי שלנו
אם הוא היה שחקן אפשר היה לנהל איתו מו"מ ולקמבן איתו איזה פיצוי ושילך לשחק במקום אחר. אבל ניקוליץ לא מסוגל אפילו לעבור מבדקי בריאות בהתאחדות אז משאירים אותו ומשלמים לו כל חודש מה שחייבים במקום לשלם לו הכל במכה אחת. 

5 דקות לפני, הצבר said:

ניקוליץ לא סגל אצלנו לא בונים עליו כלום, אם משחררים אותו צריך לשלם לו במזומן מראש את כל החוזה מה שמעמיס על תקציב הפייר פליי שלנו
אם הוא היה שחקן אפשר היה לנהל איתו מו"מ ולקמבן איתו איזה פיצוי ושילך לשחק במקום אחר. אבל ניקוליץ לא מסוגל אפילו לעבור מבדקי בריאות בהתאחדות אז משאירים אותו ומשלמים לו כל חודש מה שחייבים במקום לשלם לו הכל במכה אחת. 

בלי קשר אפשר לנהל איתו מו"מ על פיצוי, זה לא אומר שהוא יסכים.

ניקוליץ על תקן PR.

יחסי ציבור של מכבי.

הוא מקבל משכורות ממכבי ולא משחק כבר שנתיים +, אפשר לשנות את התקן שלו לסקאוט. 

לשלוח אותו ברחבי הבלקן לצוד כישרונות. אם הוא לא משחק ולא יחזור בקרוב, בואו נראה ממנו תועלת במקומות אחרים. :rolleyes:

30 דקות לפני, Insigne said:

ניקוליץ על תקן PR.

יחסי ציבור של מכבי.

הוא מקבל משכורות ממכבי ולא משחק כבר שנתיים +, אפשר לשנות את התקן שלו לסקאוט. 

לשלוח אותו ברחבי הבלקן לצוד כישרונות. אם הוא לא משחק ולא יחזור בקרוב, בואו נראה ממנו תועלת במקומות אחרים. :rolleyes:

אוהד כהן (הסוכן) אמר שהוא חבר מאוד טוב של פשיץ׳ והוא אחת הסיבות לכך שהגיע דווקא לכאן למרות שהיו לו הצעות גבוהות יותר כלכלית.. דווקא נשמע לא רע שיהיה החבר שמביא שחקנים טובים לקבוצה...

לפני1 שעה , הצבר said:

ברשותך @malkoçoğlu אתלה באילנות גבוהים ( ובשיחים הרדודים של פורום שדים ) 

ונתבלן  ב :

איך שהוא נראה לי שזאתי יכולה לתת לניסנובים פייט, מקסימום יגנבו יחד את הכספים של השחקנים 

בכל מקרה, הבטחה שלי........ לא יהיה משעמם :yellow_cool1:

חחחחחחחחחחח הם אשכרה לא רוצים אותה במועדון בגלל שהיא לכאורה...לא שילמה לשחקנים מה שהגיע להם, נפנפה אותם במקום לתת להם מענה, והכניסה את המקום חובות של מליונים?
אם כך היא תשתלב שם בצורה נפלאה, על מה הבכי שלהם? 
היא לא שלפה בתיאטרון את הקלף הידוע של "אלה חובות מתקופת טביב?"
והרג אותי סופית מי שכתב שאם הוא שחקן בהפועל הוא מפסיק לישון טוב בלילה מעכשיו, שמא לא ישלמו לו את השכר ויכניסו את המועדון לחובות...חחחחחח זה נפלא. 

17 דקות לפני, malkoçoğlu said:

והרג אותי סופית מי שכתב שאם הוא שחקן בהפועל הוא מפסיק לישון טוב בלילה מעכשיו, שמא לא ישלמו לו את השכר ויכניסו את המועדון לחובות...חחחחחח זה נפלא. 

למה עכשיו הם ישנים טוב בלילה ולא דואגים למשכורות שלהם? כל מי שחותם שם טיפש שפשוט מגיע לו.

Just now, הנדון said:

למה עכשיו הם ישנים טוב בלילה ולא דואגים למשכורות שלהם? כל מי שחותם שם טיפש שפשוט מגיע לו.

יש להיות טיפש שמגיע לו ויש להיות גוטליב שעשה הכל כדי לברוח משם (כולל קרב בסגנון MMA באימון עם אוהדים) רק כדי לחזור לשם מייד אח"כ.
חחח זה משהו מטורף.

לפני3 שעות , החתול הצהוב said:

אשכרה ניקוליץ' אוטוטו שנתיים כאן!

יש מצב שיש לו פי 2 תארים עם מכבי ממשחקים במכבי.

כמה דקות הוא שיחק במצטבר ? אני זוכר שנכנס מחליף לקראת הסוף בשני משחקים.

9 דקות לפני, Simba said:

יש מצב שיש לו פי 2 תארים עם מכבי ממשחקים במכבי.

כמה דקות הוא שיחק במצטבר ? אני זוכר שנכנס מחליף לקראת הסוף בשני משחקים.

נכנס מחליף ב2 משחקים, סהכ 17 דקות במצטבר.