Jump to content

מחזור 6 יתר הליגה

shahaf11

Recommended Posts

1 דקה לפני, המכבייה said:

ראיתי שהעונה נגמרה במחזור רביעי כי המאמן הטירון, שמעולם לא אימן לפני, הנחה אותם רע במצבים נייחים בניגוד לפרופסורים לכדורגל שמייעצים כאן. 

העונה לא נגמרה, אבל המאמן בהחלט לא הותיר רושם ראשוני חיובי

Just now, zeudemort said:

זאת לא אשמתו של המאמן שהוא לא דאג לתרגול נכון של השיטה?

כשמאמן מכניס שיטה חדשה הוא עובד עליה באימונים ורואה איך השחקנים מסתדרים איתה, לא פשוט זורק אותם לשדה הקרב.

דרך אגב אני די בטוח שבקרנות שהיו לפני זה הייתה שמירה אישית, ככה שאני בכלל לא מבין מה הצורך לעבור לאזורית באמצע המשחק

אתה היית באימונים ויודע שהוא לא עבד על השיטה הזאת טוב? לא יכול להיות שאחד השחקנים פישל? זאת לא אפשרות?

12 דקות לפני, הנדון said:

מעניין לשמוע שידור בקרואטית בטח עדיף על שפיגלר ושות'.

היה נקי ללא שדרן, נטו צילום וקולות חיים מהמגרש. לא יודע כמה עדיף לשמוע צעקות של אח של קוסם

Just now, מכביסט לעד said:

אתה היית באימונים ויודע שהוא לא עבד על השיטה הזאת טוב? לא יכול להיות שאחד השחקנים פישל? זאת לא אפשרות?

זה נראה יותר כאילו שכל השחקנים פישלו, בגלל זה המחשבה הראשונית היא שהשחקנים לא הבינו את השיטה כמו שצריך

11 דקות לפני, המכבייה said:

ראיתי שהעונה נגמרה במחזור רביעי כי המאמן הטירון, שמעולם לא אימן לפני, הנחה אותם רע במצבים נייחים בניגוד לפרופסורים לכדורגל שמייעצים כאן. 

אנחנו לא במחזור רביעי, אנחנו במחזור חמישי כי כבר שיחקנו 4 משחקים. 
ואנחנו כבר בפיגור 7, אין לנו משחק עודף ולא משחק חסר נכון לעכשיו מול חיפה, לכן ה-7 הוא ממשי. 
אתה נראה רע ובגרף ירידה במקום שיהיה גרף שיפור, לא נראה שמשהו הולך להשתנות ומפה הרצון לבצע שינוי בעמדת המאמן,
כי אנחנו כן מאמינים בסגל שלנו ששווה אליפות, אז רוצים לשנות כיוון כל עוד לא מאוחר מידי.

הגיע הזמן (לא אתה אישית, כולם) להסתכל על הטבלה בעיניים: 
מקום 10 אחרי 4 משחקים עם 3 נקודות בלבד, 0 נצחונות, מאזן שערים שלילי, פער 7 ממקום ראשון.

1.jpg

5 דקות לפני, zeudemort said:

זאת לא אשמתו של המאמן שהוא לא דאג לתרגול נכון של השיטה?

כשמאמן מכניס שיטה חדשה הוא עובד עליה באימונים ורואה איך השחקנים מסתדרים איתה, לא פשוט זורק אותם לשדה הקרב.

דרך אגב אני די בטוח שבקרנות שהיו לפני זה הייתה שמירה אישית, ככה שאני בכלל לא מבין מה הצורך לעבור לאזורית באמצע המשחק

אם הוא לא דאג ליישם או אם לא יושמה כהלכה בגלל ביצוע לקוי, אני לא יודע להגיד. אני גם לא יודע להגיד אם דוניס טוב, רע או בינוני. אני מקווה בשבילנו שהוא טוב. יש סימנים לפה ויש סימנים לשם. יש לו קצת נסיבות מקלות. מחר הוא מתחיל את הטיפוס למעלה. נראה. 

ואם עכשיו מגיע מאמן חדש עם צוות מקצועי חדש (מה שגם עוד יותר אומר אין רכש כי זה יעלה עוד כסף) מכבי תשטוף את המגרש פתאום ונחלק חמישיות?

הרי בכל מקרה יש פה כאלה שקברו את העונה עוד לפני 2 מחזורים.

2 דקות לפני, malkoçoğlu said:

אנחנו לא במחזור רביעי, אנחנו במחזור חמישי כי כבר שיחקנו 4 משחקים. 
ואנחנו כבר בפיגור 7, אין לנו משחק עודף ולא משחק חסר נכון לעכשיו מול חיפה, לכן ה-7 הוא ממשי. 
אתה נראה רע ובגרף ירידה במקום שיהיה גרף שיפור, לא נראה שמשהו הולך להשתנות ומפה הרצון לבצע שינוי בעמדת המאמן. 

1.jpg

מבין את הרצון שלך אבל זה לא יקרה באמת בקרוב.

אנחנו במינוס 7, בעמדה לא רעה בבתים, מקווה שנתחיל את הטיפוס למעלה. זה תלוי בו וזה גם תלוי בהם. האופציה שאיביץ הוציא כאן מים מהסלע ועשה קסמים מבודדים לא מזהירים- עדיין קיימת.

לא ראיתי סימנים בקפריסין שאיבדנו סופרסטארים אירופים דרג ג, ד ומצד שני אני רואה בליגה השניה באנגליה סימנים לגדולה אמיתית. אסור לשכוח את זה. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

מבין את הרצון שלך אבל זה לא יקרה באמת בקרוב.

אנחנו במינוס 7, בעמדה לא רעה בבתים, מקווה שנתחיל את הטיפוס למעלה. זה תלוי בו וזה גם תלוי בהם. האופציה שאיביץ הוציא כאן מים מהסלע ועשה קסמים מבודדים לא מזהירים- עדיין קיימת.

לא ראיתי סימנים בקפריסין שאיבדנו סופרסטארים אירופים דרג ג, ד ומצד שני אני רואה בליגה השניה באנגליה סימנים לגדולה אמיתית. אסור לשכוח את זה. 

הלואי. אשמח להודות בטעות אחרי קאמבק של דוניס ואליפות נוספת, למעשה אפילו אם ניתן פייט טוב עד הסוף ולא נזכה אני אודה בטעות. 
לא רואה את זה קורה עם המאמן הזה, אבל הלוואי.

1 hour ago, zeudemort said:

image.thumb.png.be5ab8cdbab9b8820aa9f0648ee4bdfd.png

הוספתי את התמונה של זה, עוד גלזר סידר אותם ככה שיהיו אזורית... להגיד שזה לא טקטיקה של מאמן?

ברור שמהאמן לא אשם.

אבל אפשר לראות שהרבה שחקנים לא ידעו איפה לעמוד ואיפה העמדה שלהם צריכה להיות (ככה זה נראה לדעתי אבל אני לא בטוח)

אלו דברים שצריכים להיות ברורים לפני המשחק, או כשיש חילופים והמאמנים מסבירים לשחקן שנכנס איפה העמדה שלו תהיה.

20 דקות לפני, החתול הצהוב said:

הפועל  ודרבי זה קשה? 

הם ינצחו אותן בלי בעיה.

אם יש מישהו לוקח הימור של אובר 7.5 שערים אני שם הרבה כסף

23 דקות לפני, קובי השועל said:

7 משחקים שהם יוציאו מהם אולי 12-14/21.

בוא ננצח משחק ליגה ראשון במחזור מס' 5 לפני שאנחנו כבר מחליטים כמה נקודות חיפה יקחו 7 מחזורים מעכשיו

רוקאביצה שווה איזה 3-4 החמצות גורליות במשחק, סטייל שכטר.

רק שהם יודעים לנצל טעויות בהגנה כדי לרוץ קדימה לשער, אצלינו משום מה נתקעים על הכדור כדי להתמזמז קצת.