Jump to content

לקראת בני סכנין בדוחא

דקסטר

Recommended Posts

לפני23 שעות , Krishi said:

יום ראשון הזדמנות פז ל-3 נקודות ראשונות. להביס את העמלק, להמשיך הלאה בדרך לאליפות. לא רוצה לדמיין שום תסריט אחר. 

הזדמנות פז לא הייתי קורא לזה, אלא יותר צ׳אנס אחרון בליגה.

לפני1 שעה , דקסטר said:

איזו סטטיסטיקה? לי זה די ברור שיעלו 3 בלמים אחרי מה שדוניס אמר בסמי עופר

התכוונתי לטקטיקנים הדגולים פה שמנתחים קביעות על סמך כלום ושום דבר. 

לפני4 שעות , קובי השועל said:

הבעיה שהוא שחקן שמאוד תלוי ביכולות המסירה והכדורגל של הסובבים שלו. עם גלזר פרץ וגולסה אמנם אנחנו חזקים מאוד באמצע אבל יכולת יצירת המצבים לא בשמיים. דן ביטון הוא אולי היחיד היום שיכול לסדר לו מצב לגול, כשיוני מתעסק בלחפש איך להרוס מסיבה לא ברורה זה מה יש.

מסכים, דן ביטון חייב לפתוח באמצע נגד סכנין כדי שיהיה איזשהו סיכוי למשחק שוטף התקפית עם יצירת מצבים. הייתי נותן לגלזר לנוח, ומעלה מתחת לביטון את פרץ וגולסה שאמורים להספיק. 

לפני6 שעות , MTA For Ever said:

הדבר הכי חסר הבנה שיצא לי לקרוא : ״עם קו של 5 אין לנו התקפה, עם קו של 4 אין הגנה״.

עובדתית זה מה שקורה. נגד קראבח, ברסט וב-60 דקות הראשונות מול הטורקים שיחקנו בקו הגנה של 5, הייתה הגנה חזקה אבל לא הייתה לנו התקפה. 

גם נגד זלצבורג בבית, עד השינוי מערך סביב הדקה ה-70, נלחמנו כמו אריות הגנתית אבל לא היה ממש כדורגל או משחק צירופים מעבר לכך, להוציא את ההבלחה בגול. 

אפשר להוסיף על זה את המשחק מול ב"ש, במערך של 5 שחקני הגנה, שנראינו קטסטרופה בהתקפה, והיה לנו מצב אחד אולי כל המשחק. 

כשאנחנו בקו 4 - כמו בחצי שעה האחרונה בטורקיה, או ה-20 דקות האחרונות מול זלצבורג, או המחצית הראשונה נגד פ"ת, אנחנו מייצרים יותר בקלות שטף התקפי ומשחק יפה לעין. 

מצד שני, כפי שראינו מול פ"ת או בחצי שעה הראשונה בסמי עופר, אנחנו מאוד שבריריים הגנתית עדיין בקו של 4 גם מול הקבוצות כאן בארץ. 

אז הנה חפרתי כאן לעומק ולא זרקתי סטט' יבשה מהראש, מוזמן לסתור את הדברים האלה אם אתה חושב אחרת. 

12 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

עובדתית זה מה שקורה. נגד קראבח, ברסט וב-60 דקות הראשונות מול הטורקים שיחקנו בקו הגנה של 5, הייתה הגנה חזקה אבל לא הייתה לנו התקפה. 

גם נגד זלצבורג בבית, עד השינוי מערך סביב הדקה ה-70, נלחמנו כמו אריות הגנתית אבל לא היה ממש כדורגל או משחק צירופים מעבר לכך, להוציא את ההבלחה בגול. 

אפשר להוסיף על זה את המשחק מול ב"ש, במערך של 5 שחקני הגנה, שנראינו קטסטרופה בהתקפה, והיה לנו מצב אחד אולי כל המשחק. 

כשאנחנו בקו 4 - כמו בחצי שעה האחרונה בטורקיה, או ה-20 דקות האחרונות מול זלצבורג, או המחצית הראשונה נגד פ"ת, אנחנו מייצרים יותר בקלות שטף התקפי ומשחק יפה לעין. 

מצד שני, כפי שראינו מול פ"ת או בחצי שעה הראשונה בסמי עופר, אנחנו מאוד שבריריים הגנתית עדיין בקו של 4 גם מול הקבוצות כאן בארץ. 

אז הנה חפרתי כאן לעומק ולא זרקתי סטט' יבשה מהראש, מוזמן לסתור את הדברים האלה אם אתה חושב אחרת. 

זה לא קשור אתה פשוט לא תופס את זה.

מלבד ההצבות ההזויות שלו בהרכב, אתה לא שם לב שאתה מחזק את מה שאני אומר. אין כאן קבוצה מאומנת ודינאמית כפי שהיה לך בשנתיים האחרונות, כזו שיודעת לזוז בין 2 מערכים תוך כדי משחק וכל הזיון מוח הזה לא מקבל יותר מדי ביטוי בפורום כי רואים אותו על הדשא. שורה תחתונה מכבי מסריחה את הדשא. מישהו צריך לתת על זה את הדין וחשבון. אין טעם להמשיך לכבס את כל הנושא הזה. 

1 hour ago, MTA For Ever said:

זה לא קשור אתה פשוט לא תופס את זה.

מלבד ההצבות ההזויות שלו בהרכב, אתה לא שם לב שאתה מחזק את מה שאני אומר. אין כאן קבוצה מאומנת ודינאמית כפי שהיה לך בשנתיים האחרונות, כזו שיודעת לזוז בין 2 מערכים תוך כדי משחק וכל הזיון מוח הזה לא מקבל יותר מדי ביטוי בפורום כי רואים אותו על הדשא. שורה תחתונה מכבי מסריחה את הדשא. מישהו צריך לתת על זה את הדין וחשבון. אין טעם להמשיך לכבס את כל הנושא הזה. 

ברור שאין כאן קבוצה מאומנת כמו בשנתיים האחרונות. הייתה לך קבוצה בערך הכי מאומנת ומסודרת אי פעם. מאמנים כמו איביץ' זה נדיר. 

אגב, כשאני רואה איך ג'ראדלש לא מצליח בקפריסין, איך אמאדור מיובש על הספסל ואיך המשחק ההגנתי שלנו נראה העונה אני מתחיל לחשוב שלא הייתה לנו הגנה כל כך מרשימה כמו שחשבנו ורוב היכלות ההגנתית היא על המאמן.

קישור התקפי ומעלה של: גולסה, ביטון, כהן, אלמוג/חוזז, פשיץ'.

לא להאמין שהגענו למצב שאנחנו לא מאמינים שננצח את סכנין, במקום האחרון, הקבוצה החלשה בליגה. פשוט מבאס

בדרך כלל קבוצות כושלות הולכות לים בנובמבר..

50 דקות לפני, תמיר8 said:

קישור התקפי ומעלה של: גולסה, ביטון, כהן, אלמוג/חוזז, פשיץ'.

לא להאמין שהגענו למצב שאנחנו לא מאמינים שננצח את סכנין, במקום האחרון, הקבוצה החלשה בליגה. פשוט מבאס

בדרך כלל קבוצות כושלות הולכות לים בנובמבר..

מזיינים את האמא שלהם ומתפוצצים 

בע"ה מפרקים אותם 

סכנין תמיד היו "הזונות שלנו 

יאללה דוניס תריץ את  ההרכב הכי טוב,בלי משחקים מיותרים.

להתחיל חזק מההתחלה,עם לחץ חזק עליהם,בחצי שלהם. 

Just now, החתול הצהוב said:

מצד שני זה משחק לפני פגרת נבחרת.

ואנחנו תמיד משחקים רע לפני פגרת נבחרת.

מעניין את מי הנבחרת תיקח לנו הפעם 

36 דקות לפני, החתול הצהוב said:

מצד שני זה משחק לפני פגרת נבחרת.

ואנחנו תמיד משחקים רע לפני פגרת נבחרת.

פאק נכון. תנו לי 1-0 במשחק הכי גרוע שיש ואני חוגג.

12 דקות לפני, itanar said:

באמת שאין לי מושג מה ההרכב והמערך הטובים שלנו.

הייתי רוצה לראות את פשיץ פותח, סבוריט בשמאל, קנדיל בימין והיתר לא איכפת לי.

מוסיף את פרץ וגולסה

לפני6 שעות , מכביסט לעד said:

ברור שאין כאן קבוצה מאומנת כמו בשנתיים האחרונות. הייתה לך קבוצה בערך הכי מאומנת ומסודרת אי פעם. מאמנים כמו איביץ' זה נדיר. 

אגב, כשאני רואה איך ג'ראדלש לא מצליח בקפריסין, איך אמאדור מיובש על הספסל ואיך המשחק ההגנתי שלנו נראה העונה אני מתחיל לחשוב שלא הייתה לנו הגנה כל כך מרשימה כמו שחשבנו ורוב היכלות ההגנתית היא על המאמן.

ההגנה של ווטפורד נותנת לזה עוד חותמת מסוימת... אבל לפי מה אתה קובע שג'ראלדש לא מצליח בקפריסין? ואצל אמאדור אני מבין שחלק מהעניין זה פציעות.