Jump to content

לקראת בני סכנין בדוחא

דקסטר

Recommended Posts

20 דקות לפני, מכביסט לעד said:

"זאת רק סכנין" כנראה שכחת כמה צרות הם עשו לנו באצטדיון המסריח שלהם. יש להם התקפה טובה ומהירה. 

ב"ש שהתלהבתם מהם חילצו תיקו נגדם בדקה 94 מספק נבדל. לא יהיה קל תהיו בטוחים.

יש להם התקפה מהירה, עשו צרות, לא הרבה.. בדר"כ אנחנו אונסים אותם, התגעגעתי לאנוס אחרי כל המשחקי ביצורים האחרונים. מאמין שקנדיל יכול לתמוך כשיש לי על המגרש את גלזר, פרץ וגולסה...

לא יודע איך המשחק יתפתח, אני לא נביא.. אולי יהיה קל ואולי קשה

עריכה: רק בגלל חשיבות המשחק אני לא פוסל על הסף לפתוח עם 3 בלמים (למרות שנמאס ופחות רלוונטי מול קבוצות קטנות) ולעבור בהדרגה ל2.. יש 5 חילופים

אני שונא שאנשים פה מכריזים לפני כל משחק אם הוא יהיה קל או בלתי אפשרי. לדעתי הגיע הזמן להתרכז ולהתעסק בקבוצה שלנו ואיך לשחק יותר טוב ולהאמין שאנחנו צריכים ויכולים לנצח ברוב המשחקים

17 דקות לפני, LL6 said:

קשה לי עם 3 בלמים, זה לא עוזר לנו.

ההגנה ממשיכה לספוג וההתקפה מזעזעת.

דניאל

סבוריט ייני הרננדס קנדיל

גלזר פרץ גולסה ביטון

פשיץ' יוני

זה לא נכון שההגנה ממשיכה לספוג. 

בכל המוקדמות שיחקנו עם שלושה בלמים ולא ספגנו (מי שנחשב את זלצבורג הוא אידיוט), נגד קארבח לא ספגנו, וגם נגד ב"ש וחיפה (מהרגע שעברנו לשלושה בלמים). 

ספגנו עם המערך הזה אתמול (אותו דבר כמו זלצבורג) ובטורקיה (יותר טעות של שחקן מאשר בעיה במערך). זהו. 

לעומת זאת עם רביעיית הגנה ספגנו 2 מפ"ת, מבני יהודה ומחיפה.

אישית אני גם לא אוהב חמישה בהגנה, אבל יש עובדות. הייתי פותח עם חמישייה בהגנה עד שההגנה תתאפס ונחליט שאפשר לסמוך על הרננדס ושנוצר תיאום בינו לבין ההגנה (כרגע זה לא נראה טוב). 

עד אז אין ברירה ונמשיך לראות הגנה כזאת. 

בכל מקרה, ההרכב שיעלה נגד סכנין, לדעתי יהיה מה שדקסטר. הייתי מעדיף לראות את אלמוג במקום יונתן, אבל נראה שגם דוניס לא ממש סופר אותו.

54 דקות לפני, שמש צהובה said:

לא משנה לי כבר עם מי יפתח ובאיזה מערך, העיקר שנתחיל לנסות להחזיר את ההרתעה.

3 נקודות, זהו. ואם אפשר להפליק להם עם איזה 4-5 שערים, זה יועיל ממש.

חחחחחח עוד פעם עם ה4-5 שערים הזה. 

אין לנו התקפה לא ניצחנו 4 מחזורים ראשונים, איזה 4-5 . 

צריכים ניצחון, זהו. 

23 דקות לפני, ראש הזהב said:

4 4 3, 

בהתקפה טבח ימין , כהן שמאל, שפיץ פשיץ

אני אומר אם כבר אז גם סבוריט בימין, קנדיל בשמאל

לפני1 שעה , אורלנדו בלוף said:

תהיו בריאים איך יש לכם כוח לכתוב הרכבים עדיין.

שום דבר ממה שכתבתם כנראה לא יקרה.

חח זה כל כך נכון

לפני5 שעות , מכביסט לעד said:

זה לא נכון שההגנה ממשיכה לספוג. 

בכל המוקדמות שיחקנו עם שלושה בלמים ולא ספגנו (מי שנחשב את זלצבורג הוא אידיוט), נגד קארבח לא ספגנו, וגם נגד ב"ש וחיפה (מהרגע שעברנו לשלושה בלמים). 

ספגנו עם המערך הזה אתמול (אותו דבר כמו זלצבורג) ובטורקיה (יותר טעות של שחקן מאשר בעיה במערך). זהו. 

לעומת זאת עם רביעיית הגנה ספגנו 2 מפ"ת, מבני יהודה ומחיפה.

אישית אני גם לא אוהב חמישה בהגנה, אבל יש עובדות. הייתי פותח עם חמישייה בהגנה עד שההגנה תתאפס ונחליט שאפשר לסמוך על הרננדס ושנוצר תיאום בינו לבין ההגנה (כרגע זה לא נראה טוב). 

עד אז אין ברירה ונמשיך לראות הגנה כזאת. 

בכל מקרה, ההרכב שיעלה נגד סכנין, לדעתי יהיה מה שדקסטר. הייתי מעדיף לראות את אלמוג במקום יונתן, אבל נראה שגם דוניס לא ממש סופר אותו.

עם 4 אין לנו הגנה, עם 5 אין לנו התקפה. אין תשובה נכונה באמת לצערנו. גם אני בתחושה שדוניס ימשיך עם קו של 5. 

אני הייתי עולה עם דניאל, קנדיל, הרננדז, טיבי, סבוריט, פרץ, גולסה, דן ביטון, אלמוג/טב"ח/גררו/חוזז, יוני, פשיץ'. באיזשהו שלב נותן דקות גם לקארצב, הוא הרוויח ביושר. 

2 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

עם 4 אין לנו הגנה, עם 5 אין לנו התקפה. אין תשובה נכונה באמת לצערנו. גם אני בתחושה שדוניס ימשיך עם קו של 5. 

אני הייתי עולה עם דניאל, קנדיל, הרננדז, טיבי, סבוריט, פרץ, גולסה, דן ביטון, אלמוג/טב"ח/גררו/חוזז, יוני, פשיץ'. באיזשהו שלב נותן דקות גם לקארצב, הוא הרוויח ביושר. 

הבעיה שגם עם 5 אין לנו הגנה, רק אתמול קיבלנו 4 עם חמש בהגנה... 

אז נכון שויאריאל לא משחקת בליגת העל, אז לא תקבל 4, תקבל 2, תקבל 1 כמעט בוודאות ואז אתה צריך לכבוש פעמיים,עם מי? 

הייתי נותן להרננדס לנוח קצת,אנחנו הולכים לעונה ארוכה ומרתקת..

טננבאום

סאבוריט שרן טיבי קנדיל

גלזר 

פרץ     גולסה

אלמוג  שכטר יוני

מפרק את הכלבים וחוזר הביתה

אין הנחות ומנוחה, ניצחון זה בגדר חובה על חודו הייתי אומר אפילו של עונה שלמה.

טננבאום

שרן טיבי הרננדס

סבוריט קנדיל

גלזר גולסה

ביטון

שכטר פשיץ'

אם דוניס חוזר ל4-3-3 אז יוני על הרננדס.

אין שום סיבה הגיונית להחזיק קו של 3 בלמים מול סכנין. אתם לא באמת חופרים בזה לעומק אלא זורקים סטטיסטיקה יבשה. קו הגנה נמוך של סכנין בתוספת ההנעת כדור האיטית שלנו (כפי שאפשר לראות בכל משחק שאנחנו עולים בקו של 3) כנראה תוביל לכלום ושום דבר. לחץ במרכז המגרש עם האמצע הכי טוב בארץ בשנתיים האחרונות עם 2 שחקני כנף ו2 מגנים שתוקפים יודעים לפרוץ את זה מן הסתם טוב יותר עם הרבה יותר אופציות, ככה הוא הוכיח כמעט בכל משחק והתאפס סביב הדקה ה50-60 עם חילופים. לעלות עם 3 בלמים מול סכנין זה שוב לזרוק את המחצית הראשונה לפח אשפה ומי יודע גם את הפרנסה. הדבר הכי חסר הבנה שיצא לי לקרוא : ״עם קו של 5 אין לנו התקפה, עם קו של 4 אין הגנה״ . כאילו שרן ייני הוא זה שעושה את ההבדל בין הגנה להתקפה. זה פשוט לזעוק שאין מאמן במילים מכובסות. כל-כך מזכיר את תחילת העונה של ג׳ורדי ב17/18 (אגב, גם ג׳ורדי אהוב ליבי הכניס 40 מיליון ש״ח למיטש. באותה נקודת זמן, מישהו ראה בג׳ורדי מאמן איכותי ? ) אותם דיבורים, אותם משפטים. נימני עלה בפודקאסט של טוכמן ולמרות שבזמן שידור משחק הוא בלתי נסבל ואי אפשר להקשיב סופסוף שמעתי ממנו משפט חצי מכה נייחת חצי נכון : יותר מדי עדינים עם דוניס. אפשר למצוא המון סיבות טובות לכך, הכי רעה מבחינתי זה שהחושים שלך הופכים להיות קהים ואז מה שנותר לעשות הוא להיאחז בתקווה, שבוע הבא יהיה טוב. נראה לכם שיש אוהד אחד בברצלונה שמאמין שהקבוצה של קומאן פתאום תתחיל לחלק שם חמישיות

לכל עבר ? נקווה שמישהו מכל הפאזל הזה יתעורר ביום ראשון. נקווה שאלו יהיו רק דוניס והשחקנים.

20 דקות לפני, yellow&blue said:

הכל תלוי בפשיץ...

רק הוא יכול להקים אותנו מהבנוניות הזאת ולהתחיל לתפקד התקפית ולכבוש שערים.

הבעיה שהוא שחקן שמאוד תלוי ביכולות המסירה והכדורגל של הסובבים שלו. עם גלזר פרץ וגולסה אמנם אנחנו חזקים מאוד באמצע אבל יכולת יצירת המצבים לא בשמיים. דן ביטון הוא אולי היחיד היום שיכול לסדר לו מצב לגול, כשיוני מתעסק בלחפש איך להרוס מסיבה לא ברורה זה מה יש.

22 דקות לפני, yellow&blue said:

הכל תלוי בפשיץ...

רק הוא יכול להקים אותנו מהבנוניות הזאת ולהתחיל לתפקד התקפית ולכבוש שערים.

לבד יהיה לו קשה, צריך קודם לייצר משחק התקפה הרבה יותר טוב

לפני2 שעות , MTA For Ever said:

אין שום סיבה הגיונית להחזיק קו של 3 בלמים מול סכנין. אתם לא באמת חופרים בזה לעומק אלא זורקים סטטיסטיקה יבשה.

איזו סטטיסטיקה? לי זה די ברור שיעלו 3 בלמים אחרי מה שדוניס אמר בסמי עופר