Jump to content

רשמים מההפסד לויאריאל בחוץ | 4-0 לא נעים, עם הפנים קדימה לסכנין

Sawyer

Recommended Posts

27 דקות לפני, erantheking21 said:

אבל בחיאת, אנחנו כבר בנובמבר ומכבי לא הציגה משחק אחד בהרכב נורמלי וראוי עם לחימה והכל שם חלטורה אחת גדולה, אפילו דוניס לא החליט מה יותר חשוב לו, הליגה או אירופה, אם הליגה היתה יותר חשובה למה הוא לא עלה מול חיפה בהרכב חזק ועלה עם גררו ומול ויאריאל במקום פשיץ' או אפילו אלמוג או שכטר קיבלנו שוב את בלקמן..מאיפה פתאום הקריצו את בלטקסה שוב ובן ביטון

לא נראנו משחק אחד נורמלי? אז איך עלינו לאירופה? איך אנחנו עם 6/6?

לדוניס שני המפעלים חשובים. הוא מבין שהוא לא ישיג משהו נגד ויאריאל בחוץ והוא מעדיף לשמור את השחקנים למשחק על עונה שלמה.

15 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא נראנו משחק אחד נורמלי? אז איך עלינו לאירופה? איך אנחנו עם 6/6?

לדוניס שני המפעלים חשובים. הוא מבין שהוא לא ישיג משהו נגד ויאריאל בחוץ והוא מעדיף לשמור את השחקנים למשחק על עונה שלמה.

עם מי שיחקנו? עם סודובה, ברסט וריגה, זה קבוצות ברמה של הפועל אשקלון וגם שם התקשנו חוץ מסודובה ואנחנו לא 6 מ6 אלא 6\9

18 דקות לפני, erantheking21 said:

עם מי שיחקנו? עם סודובה, ברסט וריגה, זה קבוצות ברמה של הפועל אשקלון וגם שם התקשנו חוץ מסודובה ואנחנו לא 6 מ6 אלא 6\9

הודחת מול סודובה בעונה שעברה אחרי הפסד בבית וגם בחוץ. אתה יכול לזלזל עד מחר.

ניצחנו קבוצה מהדרג השני ואנחנו הקבוצה הישראלית היחידה שניצחה בטורקיה ועשתה שש משש. 

תמיד אפשר לגמד הישגים ולהאדיר כישלונות, אבל אתם יוצאים קשקשנים גנבי דעת.

וניצחת את ויאריאל לפני שלוש שנים במדריגל, אז? להתייחס להפסד בסודובה בהשוואה למשהו כבר זה פסה, ב2 המשחקים בעטנו 50 פעמים נראה לי לשער, היה שם חוסר מזל לצד מחדל, אבל בכל הרכב היינו צריכים לנצח וגם ניצחנו אותם ...ניצחנו קבוצות מהדרג השני והראשון בעבר

זה לא קשור לזה שלא הצלחנו להחליט על מערך והרכב חזק ולהראות כמו קבוצת כדורגל ואני לא מאשים רק את דוניס

לפני1 שעה , erantheking21 said:

2 מתוך 3 הקבוצות האלה גם עברנו רק בזכות פנדלים בלי שערי שדה. עם קצת פחות מזל ושופטים יותר רשעים לא היינו עוברים בכלל.

לפני2 שעות , erantheking21 said:

וניצחת את ויאריאל לפני שלוש שנים במדריגל, אז? להתייחס להפסד בסודובה בהשוואה למשהו כבר זה פסה, ב2 המשחקים בעטנו 50 פעמים נראה לי לשער, היה שם חוסר מזל לצד מחדל, אבל בכל הרכב היינו צריכים לנצח וגם ניצחנו אותם ...ניצחנו קבוצות מהדרג השני והראשון בעבר

זה לא קשור לזה שלא הצלחנו להחליט על מערך והרכב חזק ולהראות כמו קבוצת כדורגל ואני לא מאשים רק את דוניס

אוי איזו גניבת דעת להביא את הניצחון על ויאריאל. מחזור אחרון באירופית שכבר אין להם על מה להילחם, לעומת משחק שהוא על הנייר הקרב על ראשות הבית. 

הפסדנו לסודובה פעמיים. אני באותה מיטה יכול להגיד שההפסדים לפ"ת ולבני יהודה היו בגלל חוסר מזל. לא נראה לי שתאהבו את זה...

לפני6 שעות , erantheking21 said:

שמת לב ששוב אני ואתה לא מדברים על אותם דברים

אני מדבר על שיטה וכדורגל אתה מדבר על תוצאות

שנה שעברה הכדורגל היה יפה?

תן לי מהחומר שלך

מדברים הרבה על רעב וזריקת זין וכו, רק מזכיר לכם שבערך לפני שנה איביץ' סבל מבעיות דומות. השחקנים היו ממורמרים עליו ועשו לו בלאגן. אמנם הסיטואציה שלו הייתה הרבה יותר נוחה מאשר זו של דוניס, אבל בכל מקרה איביץ' הצליח לצאת ממנה כמו גדול ואפילו עם מעמד מחוזק יותר. 

22 דקות לפני, אלק נילאש said:

מדברים הרבה על רעב וזריקת זין וכו, רק מזכיר לכם שבערך לפני שנה איביץ' סבל מבעיות דומות. השחקנים היו ממורמרים עליו ועשו לו בלאגן. אמנם הסיטואציה שלו הייתה הרבה יותר נוחה מאשר זו של דוניס, אבל בכל מקרה איביץ' הצליח לצאת ממנה כמו גדול ואפילו עם מעמד מחוזק יותר. 

הוא הביא את יכולת ניהול הסגל לדרגת אמנות, מהבחינה הזאת דוניס לא קרוב אפילו.

10 דקות לפני, Keano said:

הוא הביא את יכולת ניהול הסגל לדרגת אומנות, מהבחינה הזאת דוניס לא קרוב אפילו.

הציפיה למצוא איביץ חדש שווה בסיכויים לגדל בנוער זהבי חדש. 

והתנאים שונים לגמרי, בטח ברמת הזמן. דוניס צריך לנהל רוטציות לחוצות כאן ועכשיו, הוא לא יכול לחשוב על דצמבר למשל. לאיביץ היה ים זמן לתכנן מראש כי הוא עף פעמיים לקבוצות נחותות. 

21 דקות לפני, אלק נילאש said:

איביץ עצום. איביץ הלך לספסל שלו והעלה לגדולה שחקנים אלמונים כמו גלזר, פיבן, יוני, טיפה חוזז, קנדיל(כשהיה צריך). 

גם דוניס יצטרך ללכת לספסל שלו באיזשהוא שלב. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

הציפיה למצוא איביץ חדש שווה בסיכויים לגדל בנוער זהבי חדש. 

והתנאים שונים לגמרי, בטח ברמת הזמן. דוניס צריך לנהל רוטציות לחוצות כאן ועכשיו, הוא לא יכול לחשוב על דצמבר למשל. לאיביץ היה ים זמן לתכנן מראש כי הוא עף פעמיים לקבוצות נחותות. 

ברור אבל יש יכולת ניהול מינימלית שצריך, רק ממה שברסקי אמר בראיון אפשר קצת להבין איך זה עובד אצלו.

"מהרגע הראשון עם המאמן החדש הרגשתי שמבחינתו אני לא משמעותי כבורג במערכת. אני לא ברוטציה ולא אחד שיקבל דקות משחק.

אם לא המצב של הקורונה והשחקנים שחלו, לא הייתי משחק גם אז. בשיחה שלנו הבנתי שלא אקבל את הדקות האלה. לא קיבלתי הסברים וסיבות. הבנתי שאין לי איך להתמודד עם זה בצורה הכי נכונה שיש והחלטתי ללכת".

שנה שעברה מכבי שיחקה נורא,

היתה לנו יציבות כי זו היתה שנה שנייה של איביץ' ונוצר שקט תעשייתי עקב כמה נקודות עם השפיץ של הנעל.

השנה מכבי למרות כל הנסיבות האובייקטיביות להיכשל (פייר פליי, הרכב שלם מאומת, סגר בלי קהל, חוסר פגרה, פרשיות בקיץ ועיכוב במאמן וברכש) הצליחה להתעלות מעל התירוצים ולייצר הישגים מרשימים-

אלוף האלופים

גביע הטוטו

שלב בתים

ניצחון במשחק פתיחה

נצחון ראשון אי פעם של קבוצה ישראלית על אדמת טורקיה!

ואולי דוניס סידר אותנו ל- 5 שנים קדימה בכך שהציל את הדירוג שלנו מלצנוח.

על הדרך הקבוצה חיה ובועטת ומייצרת כדורגל, אשכרה חזרתי להנות ממכבי אחרי הכדורגל המתוכנת מדי אצל איביץ'.

פשוט לאוהדים קשה להתפרק מהקונספציה של איביץ' אז הם נאחזים בשעיר לעזאזל.

אין כמעט זרים, ולהאשים את ניקוליץ' זה כבר פאסה, אז מסמנים את היווני כמטרה לפריקת עול.

ואם על הדרך אפשר לצרף קצת הערות גזעניות אז מה רב חלקנו שזכינו.

נ.ב הכי אני אוהב את הביקורת על כך שהוא מחייך.

כאילו כמה יצור צריך להיות להתבאס מזה שהוא מחייך?

הנושא הוא כדורגל,

לא אסון הטיטאניק.

5 דקות לפני, Keano said:

ברור אבל יש יכולת ניהול מינימלית שצריך, רק ממה שברסקי אמר בראיון אפשר קצת להבין איך זה עובד אצלו.

"מהרגע הראשון עם המאמן החדש הרגשתי שמבחינתו אני לא משמעותי כבורג במערכת. אני לא ברוטציה ולא אחד שיקבל דקות משחק.

אם לא המצב של הקורונה והשחקנים שחלו, לא הייתי משחק גם אז. בשיחה שלנו הבנתי שלא אקבל את הדקות האלה. לא קיבלתי הסברים וסיבות. הבנתי שאין לי איך להתמודד עם זה בצורה הכי נכונה שיש והחלטתי ללכת".

נשמע מעולה.

לא רואה את הבעיה.:g:

13 דקות לפני, Keano said:

איביץ הגיע לאחר כישלון מתמשך. מי שהיה במכבי אז, לא הוביל אותה לגדולה. הרבה יותר קל לעשות את זה אז מאשר לעשות את זה היום לפרץ, גולסה, גלזר, טיבי וכל החברה שלקחו בק טו בק. איביץ הגיע לדף ריק בו כולם שווים(וזאת גדולה, אין ספק).

דוניס הגיע למקום אחר לגמרי. יש לי הרגשה שדוניס כן ניחן ביכולות ניהול ואימון מעל למינימליות. 

17 דקות לפני, Keano said:

אחריי חרפת אום אל פאחם איביץ' מחק אותו, את פיבן ואת שרן מהרוטציה עד סוף העונה.

1 דקה לפני, המכבייה said:

איביץ הגיע לאחר כישלון מתמשך. מי שהיה במכבי אז, לא הוביל אותה לגדולה. הרבה יותר קל לעשות את זה אז מאשר לעשות את זה היום לפרץ, גולסה, גלזר, טיבי וכל החברה שלקחו בק טו בק. איביץ הגיע לדף ריק בו כולם שווים(וזאת גדולה, אין ספק).

דוניס הגיע למקום אחר לגמרי. יש לי הרגשה שדוניס כן ניחן ביכולות ניהול ואימון מעל למינימליות. 

סיטואציה שונה זה נכון, יש הרבה יותר מה להפסיד. נראה בחודש חודשיים הקרובים כשיש לו סגל מלא ורצף משחקים איך זה יעבוד. 

לפני2 שעות , Keano said:

הוא ראה את מה שכולנו ראינו. שברסקי לא ברמה. 

ברור שברסקי ירד עליו כי הוא ממורמר שהוא לא ממשיך וזה לגיטימי. 

11 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הוא ראה את מה שכולנו ראינו. שברסקי לא ברמה. 

ברור שברסקי ירד עליו כי הוא ממורמר שהוא לא ממשיך וזה לגיטימי. 

הוא ברמה של שחקן סגל, אם יש לך פציעות/הרחקות אתה צריך אותו כמו שקרה נגד זלצבורג אבל כדי להפיק ממנו את המיטב הוא צריך לדעת שאתה סומך עליו ושמי שטוב ימשיך לשחק.

1 דקה לפני, Keano said:

הוא ברמה של שחקן סגל, אם יש לך פציעות/הרחקות אתה צריך אותו כמו שקרה נגד זלצבורג אבל כדי להפיק ממנו את המיטב הוא צריך לדעת שאתה סומך עליו ושמי שטוב ימשיך לשחק.

יש לנו לפניו את גולסה, דן ביטון, גלזר, פרץ, קארצב וריקן.

מה שקרה נגד זלצבורג זה קיצוני ולא אמור לחזור.

Just now, מכביסט לעד said:

יש לנו לפניו את גולסה, דן ביטון, גלזר, פרץ, קארצב וריקן.

מה שקרה נגד זלצבורג זה קיצוני ולא אמור לחזור.

גולסה, פרץ וקארצב זה התפקיד שלו. בדר"כ 2 מהם בהרכב. לא מופרך שהוא יכול להיות בסגל אם מישהו פצוע.

וההתנהלות לא קשורה אליו, מאמן לא יכול לתת הרגשה כזאת לשחקן.

4 דקות לפני, Keano said:

לאיביץ לא היה את קארצב. זה משנה את כל התמונה לגבי ברסקי. גם דוניס יודע שקארצב הוא אינטרס של המועדון. יותר מידי קשרים. וחכה, הפקק הגדול עוד בדרך. אחלה ברסקי, רוצה רק בטובתו. אלו החיים.