Jump to content

רשמים מההפסד לויאריאל בחוץ | 4-0 לא נעים, עם הפנים קדימה לסכנין

Sawyer

Recommended Posts

לפני7 שעות , המכבייה said:

איביץ קיבל 3 בנורבגיה באחת הפארסות הקשות.

שנה שעברה דובר על סאבוטאג' ומרד שחקנים תוך כדי שהוא הפסיד פעמיים להפועל קרית סודובה. די נו. נסו להכיל רצפים פחות טובים, הם תמיד באים. האליפות היא לא בשביל מכבי לזכות, היא בשביל מכבי להתמודד. זהו. בלי אגדות. הרי בפו אחד קטן כל המכביזם הזה מתנופף.

בשנה שעברה בנקודת הזמן שאתה מדבר עליה לאיביץ' אכן היה משבר עם השחקנים. הגדולה שלו היא שהוא ידע איך לצאת ממנה. אמנם זה יותר קל במסגרת אחת אבל זה עדיין לא פשוט.

אני מאוד מקווה שזה לא המצב כרגע כי הסיטואציה של דוניס שונה והרבה יותר מורכבת.

כרגע הכי חשוב זה לקחת את הניצחון הראשון בליגה מול סכנין בראשון. באמת שלא אכפת לי איך. משם אני מאמין שדברים יתחילו יותר להסתדר.

לפני8 שעות , מכביזם זה בדם said:

גם מכבי של איביץ' חוטפת רביעיה מויאריאל בלי לתת פייט אמיתי לדעתי. 

לפני8 שעות , מכביזם זה בדם said:

ועל מה זה מבוסס? ליגת העל היא לא אינדיקציה לקבוצה בסדר גודל של ויאריאל, וגם שם לא תמיד היכולת הייתה איי איי איי 

חחחחחחחחחחחחח

שמע אתה ענק !
מצד אחד מכבי של איביץ חוטפת רביעייה בוודאות לעניות דעתך. כשמישהו אחר אומר את דעתו לעניין אתה פוסל אותו ושואל על מה זה מבוסס.

זה למשל, טיפשות מוחלטת בכלל לנהל דיון על כך. בריאות

לדוניס עוד לא היה משחק שהוא לא מאני טיים העונה והכל בקצב רצחני, בתנועה ועם הצל הענק של איביץ שמרחף מעל קרית שלום. זה לא פשוט ולא אידיאלי. אני באמת לא יודע אם יש לו את מה שנדרש אבל קשה לי להיות נחרץ כרגע. 

לפני9 שעות , המכבייה said:

איביץ קיבל 3 בנורבגיה באחת הפארסות הקשות.

שנה שעברה דובר על סאבוטאג' ומרד שחקנים תוך כדי שהוא הפסיד פעמיים להפועל קרית סודובה. די נו. נסו להכיל רצפים פחות טובים, הם תמיד באים. האליפות היא לא בשביל מכבי לזכות, היא בשביל מכבי להתמודד. זהו. בלי אגדות. הרי בפו אחד קטן כל המכביזם הזה מתנופף.

זה באמת היה נראה ככה, רק שההבדל הוא שאיביץ' ידע לצאת מהמצב הזה, להעמיד את השחקנים במקום ובסוף לגרום להם להקשיב לו.

פה זה נראה שדוניס מאבד שליטה. מילא באתר אחד היה כתוב שהשחקנים לא איתו, אבל אם בכל האתרים זה כתוב כנראה שיש בזה קצת מהאמת.

דוניס מספיק זמן פה כדי להכיר את השחקנים ולדעת מה ההרכב החזק שהוא הולך איתו.

הוא לא האשם היחידי- גם ההנהלה אשמה שהיא בנתה את הקבוצה מאוחר וגם השחקנים עצמם אשמים, אבל יותר קל והגיוני להחליף את המאמן(ביום מן הימים אם נגיע לזה) מאשר להחליף את כל השחקנים.

19 דקות לפני, Adir12 said:

זה באמת היה נראה ככה, רק שההבדל הוא שאיביץ' ידע לצאת מהמצב הזה, להעמיד את השחקנים במקום ובסוף לגרום להם להקשיב לו.

פה זה נראה שדוניס מאבד שליטה. מילא באתר אחד היה כתוב שהשחקנים לא איתו, אבל אם בכל האתרים זה כתוב כנראה שיש בזה קצת מהאמת.

דוניס מספיק זמן פה כדי להכיר את השחקנים ולדעת מה ההרכב החזק שהוא הולך איתו.

הוא לא האשם היחידי- גם ההנהלה אשמה שהיא בנתה את הקבוצה מאוחר וגם השחקנים עצמם אשמים, אבל יותר קל והגיוני להחליף את המאמן(ביום מן הימים אם נגיע לזה) מאשר להחליף את כל השחקנים.

אני לא יודע, אנחנו בעיצומו של העניין ואני לא יודע איך דוניס יצא מזה. ואיביץ הפסיד בתים על העניין הזה, זאת לא היתה שריטה קלה בכנף, היה לה נזק ממשי. איביץ בוודאי שאיבד שליטה ועד חזרתם של גולסה ואצילי, נראה נוראי בליגה. הספקנו כבר לשכוח...

אם הייתי מבין את החשיבה מאחורי מהלכים שלו הייתי לגמרי בסדר עם דוניס למרות התוצאות, אבל האיש מעמיד משחק אחרי משחק הרכבים הזיה שלא מתאימים לקבוצה, לא לסיטואציה, לאף אחד.

יונתן כהן בקישור זה מעניין ונוסה כבר בעבר, רק שזה מול קבוצות נחותות ומשחקים סוג של 4-2-4, מה הפואנטה בקישור שלו עם גלזר וקארצב עם בן חיים ובלקמן לפניהם? את מי זה משרת? למה הוא ציפה?

ובלטקסה אחרי שמיובש לאחרונה, ושגם כששיחק היה בלם, פתאום המגן השמאלי הפותח? מה הקטע?

4 דקות לפני, סלבה said:

אם הייתי מבין את החשיבה מאחורי מהלכים שלו הייתי לגמרי בסדר עם דוניס למרות התוצאות, אבל האיש מעמיד משחק אחרי משחק הרכבים הזיה שלא מתאימים לקבוצה, לא לסיטואציה, לאף אחד.

יונתן כהן בקישור זה מעניין ונוסה כבר בעבר, רק שזה מול קבוצות נחותות ומשחקים סוג של 4-2-4, מה הפואנטה בקישור שלו עם גלזר וקארצב עם בן חיים ובלקמן לפניהם? את מי זה משרת? למה הוא ציפה?

ובלטקסה אחרי שמיובש לאחרונה, ושגם כששיחק היה בלם, פתאום המגן השמאלי הפותח? מה הקטע?

דווקא אתמול היה אפשר להבין, יוני לא היה בקישור, זה היה 3-4-3 עם יוני וטב"ח בכנפיים. התפקיד המקורי של בלקטסה זה מגן/כנף שמאל והוא היה סביר פלוס אתמול.

58 דקות לפני, המכבייה said:

לדוניס עוד לא היה משחק שהוא לא מאני טיים העונה והכל בקצב רצחני, בתנועה ועם הצל הענק של איביץ שמרחף מעל קרית שלום. זה לא פשוט ולא אידיאלי. אני באמת לא יודע אם יש לו את מה שנדרש אבל קשה לי להיות נחרץ כרגע. 

איביץ' הגיע בהתפוצצות של הפייר פליי, עד אז לא ממש הבננו למה אין רכש, פתאום הבנו שאי אפשר להביא שחקנים, וזה אחרי שנים שב"ש שב"ש לקחה אליפויות רצופות, 
איביץ' לקח מושאלים כמו דן גלזר, יונתן כהן וכו' והפך אותם למה שהם היום ואת הקבוצה שהתבססה על שחקני בית + חומר קיים + חיזוק נקודתי בחינם והביא איתם את האליפות הכי דומיננטית שנראתה אי פעם בכדורגל הישראלי עם הפרש בלתי נתפס, וגם באליפות השנייה שלו הוא שבר מליון שיאים. 

ברור שמי שיבוא אחריו לא כנראה לא יעמוד בסטנדרטים שלו, בפרט כששחררו לו את אצילי,מיכה, אופואדו, ג'ארלדש ואמאדור,
אבל מצד שני הוא קיבל את דן ביטון, שחקן שהיינו נואשים לקבל לעמדה הזאת בתקופת איביץ' וזה לא קרה כי חיכינו שנתיים לניקוליץ', 
הוא גם קיבל חלוץ רחבה שאיביץ' רצה ולא קיבל.
אז נכון שחסר לו מגן ימני ו-ווינגר, אבל זה עדיין הסגל הטוב בארץ אם משווים עמדה עמדה קבוצה קבוצה, יש 2 שחקנים שאפשר לקחת מחיפה להרכב שלנו ובשאר העמדות אנחנו עדיפים, 
יש שחקן אולי שניים שאפשר לקחת מבית"ר ובאשר העמדות אנחנו עדיפים, לב"ש יש 2 זרים טובים וזהו, אין קבוצה אחת אפילו שהייתי לוקח ממנה יותר שחקנים להרכב החלומות מאשר מכבי וזה אומר הכל
ולמרות זאת הוא עם 0 נצחונות ב-4 משחקי ליגה, העונה הזאת יכולה להסתיים במחזור 5, מי היה מאמין בכלל? 
באירופה 6 נק' מתוך 9 זה מרשים מאוד, לא מפריע לי להפסיד לויאריאל בחוץ, אין מה לעשות, הם ויאריאל... אבל כן מפריע לי שהוא עולה עם הרכב משני, מערך מבולבל על גבול ההזוי,אין מי שיתן כדור לחלוצים,שם שלושה שחקנים שהם ווינגרים בכלל בתור חלוצים וכל השאר זה קישור דפנסיבי ומליון שחקנים בהגנה מה שאפילו לא תרם למשחק הגנה טוב אלא רק הוסיף לבלבול של השחקנים, הדגיש את החולשות שלנו והעלים את נק' החוזק. זה מערך רע, בחירת שחקים רעה, הוא נמצא פה 3 חודשים וזה רק הולך ומדרדר ממשחק למשחק, אי אפשר כל משחק לקבל גול או אפילו 2 על ההתחלה זה לא עובד ככה, 
מי היה אמור לתת כדור ל"חלוצים" בלקמן וטב"ח (שניהם לא בתקופה טובה, טב"ח כבר לא מהיר כמו שהיה, בלקמן לפחות יחסית מוסיף את המימד הזה אם לא משהו אחר), 
יונתן כהן? ממתי הוא נותן כדור לחלוצים? ממתי הוא בונה התקפות? הוא שחקן התקפה נטו, תן לו כדור ללכת איתו לשער, הוא לא יכול לעשות את מה שדן ביטון או מיכה עושים.
נניח וטב"ח ויוני באגפים ובלקמן בחוד לצורך העניין, מי יתן כדור ויבנה את ההתקפה מהאמצע לכיוון הרחבה? גלזר וקארצב? איך אפשר לעלות 3 חלוצים מנותקים מהקישור הדפנסיבי בלי כלום באמצע?
שיתחיל לקחת את ה11 הטובים ביותר ולהציב אותם בעמדות שמתאימות להם ונקדם משם.

2 דקות לפני, Keano said:

דווקא אתמול היה אפשר להבין, יוני לא היה בקישור, זה היה 3-4-3 עם יוני וטב"ח בכנפיים. התפקיד המקורי של בלקטסה זה מגן/כנף שמאל והוא היה סביר פלוס אתמול.

אני אישית סברתי שלבלטקסה מגיעות יותר הזדמנויות, בטח לאור איך שדוידאדזה משחק. איכזב אותי שלא. 

13 דקות לפני, Keano said:

היה מהחלשים במגרש אחרי בן ביטון, עוד המצאה של דוניס בויאריאל. במזל לא אכלנו שישייה. אני בעיקר מרחם על איתן טיבי שצריך להתמודד כל יום עם חוליית הגנה שונה. בחיים לא ראיתי רוטציה כה רחבה בעמדות כל כך משמעותיות במגרש שצריכות לשמור על קו אחיד, לתקשר ולהבין אחד את השני.

בכלל, רק מהסתכלות קלילה בהגנה אפשר להבין שכל (אבל כל) רסן אבד וכל אחד עושה מה שהוא רוצה. איילון אלמוג, שפתאום כולם רוצים לראות אותו בהרכב ביום ראשון, לא שיחק דקה במשחקים האחרונים. גם זה, אחרי ה ״נכנס לא נכנס״ כשהוא עמד על הקו ופתאום דוניס הושיב אותו והעלה את בלקמן. אני בטוח שזה לא יוסיף לביטחון שלו אם יפתח. והמשפט שלו אתמול- ״העלתי את ההרכב השני/ לא העלתי את ההרכב הכי חזק כי המשחק ביום ראשון יותר חשוב״ (או משהו בסגנון) שבטוח לא יתרום לביטחון של שחקנים, שבטוחים שהם הרכב שני ופחות טובים בגלל שהם עלו אתמול. גוד לאק עם לנסות להעלות להם איזשהו ביטחון. 

כל ניסיון אחר לסנגר על הדבר הזה הוא תמים במקרה הטוב, הזוי במקרה הרע. יש גבול לכמה שאפשר לטמון את הראש בחול, אבל אני איתכם. אם דוניס יתגלה כמאמן העונה ופתאום יצליח לייצב משהו נורמלי מהאסופה הזו אני הראשון שיפתח אבוקה 

6 דקות לפני, סלבה said:

כמו שרשמתי לפני המשחק, הוא הציב את יוני כעוד שחקן בחלק הקדמי על חשבון קשר באמצע כדי שיהיו לנו עוד אופציות קדימה במתפרצות, כי לנצח אותם במרכז היה אבוד מראש.

בנוגע לבלטקסה, ברור שהוא לא המגן השמאלי הפותח, הוא לא עלה בהרכב הכי חזק למשחק.

בכל מקרה אני מעדיף שנמשיך לתת הזדמנויות לבלטקסה כמגן מחליף ולא לדוידזאדה שלא ברמה לסגל שלנו לדעתי. 

4 דקות לפני, Wade said:

היה מהחלשים במגרש אחרי בן ביטון, עוד המצאה של דוניס בויאריאל. במזל לא אכלנו שישייה. אני בעיקר מרחם על איתן טיבי שצריך להתמודד כל יום עם חוליית הגנה שונה. בחיים לא ראיתי רוטציה כה רחבה בעמדות כל כך משמעותיות במגרש שצריכות לשמור על קו אחיד, לתקשר ולהבין אחד את השני. רק מהסתכלות קלילה בהגנה אפשר להבין שכל (אבל כל) רסן אבד וכל אחד עושה מה שהוא רוצה. איילון אלמוג, שפתאום כולם רוצים לראות אותו בהרכב ביום ראשון, לא שיחק דקה במשחקים האחרונים. גם זה, אחרי ה ״נכנס לא נכנס״ כשהוא עמד על הקו ופתאום דוניס הושיב אותו והעלה את בלקמן. אני בטוח שזה לא יוסיף לביטחון שלו באם יפתח. נקנח במשפט שלו אתמול- ״העלתי את ההרכב השני כי המשחק ביום ראשון יותר חשוב״ (או משהו בסגנון) שבטוח לא יתרום לביטחון של שחקנים, שבטוחים שהם הרכב שני ופחות טובים בגלל שהם עלו אתמול. גוד לאק עם לנסות להעלות להם איזשהו ביטחון. 

כל ניסיון אחר לסנגר על הדבר הזה הוא תמים במקרה הטוב, הזוי במקרה הרע. יש גבול לכמה שאפשר לטמון את הראש בחול, אבל אני איתכם. אם דוניס יתגלה כמאמן העונה ופתאום יצליח לייצב משהו נורמלי מהאסופה הזו אני הראשון שיפתח אבוקה 

לפחות התקפית הגיע ל-2 מצבים להרים כדור ולא שלח אותו ליציע כמו דוידזאדה, מצד שני התפקיד מחביא את חוסר הניסיון שלו במרכז ההגנה שגרם לכמה פנדלים במשחקים קודמים.

כמו שאמרתי לפני, המשחק אתמול ממש לא אינדיקציה בחוץ נגד קבוצת טופ 3 בספרד שצריכה את הנק', זה היה נגמר 3 ומעלה לא משנה באיזה הרכב היית עולה.

1 דקה לפני, Naor23 said:

כמו שרשמתי לפני המשחק, הוא הציב את יוני כעוד שחקן בחלק הקדמי על חשבון קשר באמצע כדי שיהיו לנו עוד אופציות קדימה במתפרצות, כי לנצח אותם במרכז היה אבוד מראש.

בנוגע לבלטקסה, ברור שהוא לא המגן השמאלי הפותח, הוא לא עלה בהרכב הכי חזק למשחק.

בכל מקרה אני מעדיף שנמשיך לתת הזדמנויות לבלטקסה כמגן מחליף ולא לדוידזאדה שלא ברמה לסגל שלנו לדעתי. 

זה לא היה בדיוק ככה, אלא בין לבין. אתה לא יכול לנצח את ויאריאל ככה, אין לנו סילונים לדבר הזה, צריך להיות יותר יצירתי מזה. בזלצבורג עלה הרבה הרבה יותר מתאים לסיטואציה, בקטע הזוי.

3 דקות לפני, malkoçoğlu said:

איביץ' הגיע בהתפוצצות של הפייר פליי, עד אז לא ממש הבננו למה אין רכש, פתאום הבנו שאי אפשר להביא שחקנים, וזה אחרי שנים שב"ש שב"ש לקחה אליפויות רצופות, 
איביץ' לקח מושאלים כמו דן גלזר, יונתן כהן וכו' והפך אותם למה שהם היום ואת הקבוצה שהתבססה על שחקני בית + חומר קיים + חיזוק נקודתי בחינם והביא איתם את האליפות הכי דומיננטית שנראתה אי פעם בכדורגל הישראלי עם הפרש בלתי נתפס, וגם באליפות השנייה שלו הוא שבר מליון שיאים. 

ברור שמי שיבוא אחריו לא כנראה לא יעמוד בסטנדרטים שלו, בפרט כששחררו לו את אצילי,מיכה, אופואדו, ג'ארלדש ואמאדור,
אבל מצד שני הוא קיבל את דן ביטון, שחקן שהיינו נואשים לקבל לעמדה הזאת בתקופת איביץ' וזה לא קרה כי חיכינו שנתיים לניקוליץ', 
הוא גם קיבל חלוץ רחבה שאיביץ' רצה ולא קיבל.
אז נכון שחסר לו מגן ימני ו-ווינגר, אבל זה עדיין הסגל הטוב בארץ אם משווים עמדה עמדה קבוצה קבוצה, יש 2 שחקנים שאפשר לקחת מחיפה להרכב שלנו ובשאר העמדות אנחנו עדיפים, 
יש שחקן אולי שניים שאפשר לקחת מבית"ר ובאשר העמדות אנחנו עדיפים, לב"ש יש 2 זרים טובים וזהו, אין קבוצה אחת אפילו שהייתי לוקח ממנה יותר שחקנים להרכב החלומות מאשר מכבי וזה אומר הכל
ולמרות זאת הוא עם 0 נצחונות ב-4 משחקי ליגה, העונה הזאת יכולה להסתיים במחזור 5, מי היה מאמין בכלל? 
באירופה 6 נק' מתוך 9 זה מרשים מאוד, לא מפריע לי להפסיד לויאריאל בחוץ, אין מה לעשות, הם ויאריאל... אבל כן מפריע לי שהוא עולה עם הרכב משני, מערך מבולבל על גבול ההזוי,אין מי שיתן כדור לחלוצים,שם שלושה שחקנים שהם ווינגרים בכלל בתור חלוצים וכל השאר זה קישור דפנסיבי ומליון שחקנים בהגנה מה שאפילו לא תרם למשחק הגנה טוב אלא רק הוסיף לבלבול של השחקנים, הדגיש את החולשות שלנו והעלים את נק' החוזק. זה מערך רע, בחירת שחקים רעה, הוא נמצא פה 3 חודשים וזה רק הולך ומדרדר ממשחק למשחק, אי אפשר כל משחק לקבל גול או אפילו 2 על ההתחלה זה לא עובד ככה, 
שיתחיל לקחת את ה11 הטובים ביותר ולהציב אותם בעמדות שמתאימות להם ונקדם משם.

ג'ורדי כבר בעונתו האחרונה הביא רק מושאלים והעברות חופשיות. כולנו ידענו על הפייר פליי בטח שאיביץ. מה שאיביץ עשה, ידוע ומקובל ומאד קשה לשיחזור. גם לו אגב לקח זמן להבין מה ההרכב הטוב שלו. הוא איבד אירופה על טיבי, גם ברסקי שיחק לא מעט, יוני לא נספר בעונה הראשונה, חוזז לא בשניה. שכחנו את זה. הוא גם עלה מול בש במחזור השני עם קישור זהה לקישור של דוניס בחיפה(כולל ריקן בצד שמאל). במקום ביטון היה צ'יקו ובמקום גררו היה שכטר. ממש דומה. 

אני לא חושב שחסר לדוניס משהו בסגל ואני לא נתלה על חסרונות של ווינגר או מגן ימני. יש לו כל מה שצריך. הוא כן הכניס למכבי 40 מיליון שקל עד עכשיו וזה לא משהו שהייתי מזלזל בו. הוא יכול עוד לתקן בליגה, זה עליו. אבל יש לו כל מה שצריך מבחינת סגל. העניין הוא שלאיביץ לא היתה סיבה לרוטציה כי הוא שיחק במפעל אחד מרכזי. כאשר הוא נזקק לה בגביעים, הוא עף(וזה בסדר, זה הכדורגל). 

1 דקה לפני, המכבייה said:

ג'ורדי כבר בעונתו האחרונה הביא רק מושאלים והעברות חופשיות. כולנו ידענו על הפייר פליי בטח שאיביץ. מה שאיביץ עשה, ידוע ומקובל ומאד קשה לשיחזור. גם לו אגב לקח זמן להבין מה ההרכב הטוב שלו. הוא איבד אירופה על טיבי, גם ברסקי שיחק לא מעט, יוני לא נספר בעונה הראשונה, חוזז לא בשניה. שכחנו את זה. הוא גם עלה מול בש במחזור השני עם קישור זהה לקישור של דוניס בחיפה(כולל ריקן בצד שמאל). במקום ביטון היה צ'יקו ובמקום גררו היה שכטר. ממש דומה. 

אני לא חושב שחסר לדוניס משהו בסגל ואני לא נתלה על חסרונות של ווינגר או מגן ימני. יש לו כל מה שצריך. הוא כן הכניס למכבי 40 מיליון שקל עד עכשיו וזה לא משהו שהייתי מזלזל בו. הוא יכול עוד לתקן בליגה, זה עליו. אבל יש לו כל מה שצריך מבחינת סגל. העניין הוא שלאיביץ לא היתה סיבה לרוטציה כי הוא שיחק במפעל אחד מרכזי. כאשר הוא נזקק לה בגביעים, הוא עף(וזה בסדר, זה הכדורגל). 

אז אנחנו מסכימים שהסגל של מכבי מעולה גם אם חסרים שחקן או שניים ושהסגל הזה חייב להוציא יותר מ-0 נצחונות ב-4 משחקים? 
דוניס לא מוציא 100 אחוז מהקבוצה, לתחושתי בקושי 20 אחוז וגם זה ביום טוב, 
אני לא מצפה ממאמן חדש להגיע על 100 על ההתחלה אבל שיהיה גרף שיפור, אין אצלנו שום שיפור ואם כבר להפך, ממשחק למשחק רק הולכים אחורה.

19 דקות לפני, סלבה said:

אם הייתי מבין את החשיבה מאחורי מהלכים

.....

לא משהו אישי נגדך חלילה, אלא רק מנצל את הטקסט שלך כדי לבטא רעיון:

אני חושב שכדאי להתחיל מתיאום ציפיות-

לא כל הצבה של איזשהו מגן שמאלי בהרכב יכולה להיות לנו תמיד מובנת.

יש דברים נסתרים,

לא נבין לא נדע,

נעשה גם דברים שנראים בלי סיבה (לעודד/לאהוד)

לא צריך כל דבר לחקור ולשאול

לפעמים גם מותר- לא לדעת הכל.

16 דקות לפני, malkoçoğlu said:

אז אנחנו מסכימים שהסגל של מכבי מעולה גם אם חסרים שחקן או שניים ושהסגל הזה חייב להוציא יותר מ-0 נצחונות ב-4 משחקים? 
דוניס לא מוציא 100 אחוז מהקבוצה, לתחושתי בקושי 20 אחוז וגם זה ביום טוב, 
אני לא מצפה ממאמן חדש להגיע על 100 על ההתחלה אבל שיהיה גרף שיפור, אין אצלנו שום שיפור ואם כבר להפך, ממשחק למשחק רק הולכים אחורה.

יש לנו סגל מעולה, לי אין תלונות. לא חסר כלום ברמת העיקרון. אני לא צריך שני "וורלד קלאס" על כל עמדה ואני שמח עם קנדיל ולא רואה שלבש יש תחליף לז'וסואה או חיפה לשרי. יש לי את ביטון ואני מאמין בו. דוניס לא ממצה אחרי ארבעה מחזורים, זה נכון. גם איביץ לא מיצה והפסיד את אירופה. נראה אם יש לו את זה. 

סורי, בלטקסה וסאבוריט היו רעים.

משהו בהגנה בצד שם לא עבד בכלל. כל  פעם שויאריאל ניסתה ללכת משם סאבוריט חתך אחורה ולאמצע ובלטקסה שמר רחוק ומיעט לתקוף את הכדור. 

התוצאה של זה היתה שויאריאל הגיעה 30-40 מטר מהשער בלי שאף אחד ניסה להפריע. 

קשה גם לציין לטובה גם את התרומה ההתקפית של הצד הזה 

לפני10 שעות , מכביזם זה בדם said:

מה זאת אומרת המערך עשה 1-0 סיבאספור? אף אחד לא אומר שלא סופגים גולים במערך הזה... ובכל זאת, עמדנו טוב בהגנה ברוב המשחקים. 

בליגה זאת אופרה אחרת, אנחנו צריכים ליזום ולתקוף, ולכן מיותר לעלות עם 5 בהגנה כשאין ווינג-בקים מתאימים. 

בסיבאספור עמדנו סביר מינוס בהגנה . ההתקפה לא הייתה קיימת , עד השינוי.

גם לא מדובר פה באיזו קבוצה אירופית חזקה , צריך לנצח אותם פעמיים.,גם נגדם צריך ליזום ולתקוף.

לפני5 שעות , סלבה said:

אז זהו, אם שחקן לא משחק 4 משחקים אז הוא 'מיובש' ולא צריך להשתמש בו יותר עד סיום העונה? מאיפה השטות הזאת הגיעה?

בבני יהודה אגב הוא היה מגן שמאלי שנתיים. ומי היה מציל אותנו בעמדה הזאת שכ"כ רצית שיפתח, דוידזאדה? 

לפני6 שעות , MTA For Ever said:

חחחחחחחחחחחחח

שמע אתה ענק !
מצד אחד מכבי של איביץ חוטפת רביעייה בוודאות לעניות דעתך. כשמישהו אחר אומר את דעתו לעניין אתה פוסל אותו ושואל על מה זה מבוסס.

זה למשל, טיפשות מוחלטת בכלל לנהל דיון על כך. בריאות

אתה צריך ללמוד מה ההבדל בין 'בוודאות', מה שלא אמרתי, לבין 'לדעתי'. אני לא פוסל אותו אלא שואל באמת על מה זה מבוסס כדי לפתח דיון. 

הדעה שלי, שהיינו חוטפים גם 4 עם הקבוצה של איביץ', היא שאנחנו פאקינג קבוצה מישראל מול קבוצת טופ בספרד.  

לפני3 שעות , Simba said:

גם לא מדובר פה באיזו קבוצה אירופית חזקה , צריך לנצח אותם פעמיים.,גם נגדם צריך ליזום ולתקוף.

מדובר בקבוצה יותר חזקה מאיתנו, עם תקציב כפול משלנו, בליגה הרבה יותר חזקה משלנו, ובמגרש חוץ. 

אחרי שנתיים שלא היינו בשלב בתים כלשהו, אנחנו צריכים לבוא קצת יותר צנועים למשחקים האלה, ובטח לא לחשוב שחייב לנצח אותם פעמיים ולתקוף במשחק חוץ קשה רק כי 'אנחנו מכבי'. 

לפני5 שעות , Wade said:

היה מהחלשים במגרש אחרי בן ביטון, עוד המצאה של דוניס בויאריאל. במזל לא אכלנו שישייה. אני בעיקר מרחם על איתן טיבי שצריך להתמודד כל יום עם חוליית הגנה שונה. בחיים לא ראיתי רוטציה כה רחבה בעמדות כל כך משמעותיות במגרש שצריכות לשמור על קו אחיד, לתקשר ולהבין אחד את השני.

אתה צודק, דוידזאדה הוא בעצם אנדי רוברטסון הישראלי ואיתו היינו נראים הרבה יותר טוב. גם סאבוריט המאמי היה נהדר במשחק הזה.

או שבכלל היה עדיף לתת לייני לשחק את המשחק ה-50 שלו בשבועיים. 

והרוטציה הרחבה שלא ראית מעולם מכילה את סבוריט, הרננדז וטיבי - שלושה שחקני הרכב קבועים. כנראה שלא ראית הרבה כדורגל אם זאת רוטציה שלא נראתה מעולם מבחינתך. 

לפני5 שעות , malkoçoğlu said:

מערך מבולבל על גבול ההזוי

מה היה המערך שניצח את המשחקים הקודמים באירופה אתה מוכן לומר? או שמבחינתך כשמפסידים זה מערך מבולבל והזוי, וכשמנצחים אתה בולע את המילים. 

10 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

מדובר בקבוצה יותר חזקה מאיתנו, עם תקציב כפול משלנו, בליגה הרבה יותר חזקה משלנו, ובמגרש חוץ. 

אחרי שנתיים שלא היינו בשלב בתים כלשהו, אנחנו צריכים לבוא קצת יותר צנועים למשחקים האלה, ובטח לא לחשוב שחייב לנצח אותם פעמיים ולתקוף במשחק חוץ קשה רק כי 'אנחנו מכבי'. 

גם אם הם יותר טובים ואני בכלל לא בטוח בזה , זה לא בפערים גדולים. לא מעניין מאיזה ליגה היא באה , משנה איך היא ביחס לאותה ליגה.

אנחנו לא צריכים לבוא צנועים אנחנו צריכים לבוא ולשחק וברגע שהתחלנו לשחק כי חטפנו גול ושינינו מערך המצב גם השתפר.

מה זה לא חייבים לא לנצח פעמיים ?

הכל תלוי מה השאיפות , מתוך הנחה שנפסיד לויאריאל פעמיים יכול להיות שניצחון אחד עליהם יספיק לעליה ויכול להיות שלא.

ניס באה מצרפת והיא יותר חלשה מסלביה פראג שבאה מצ'כיה למרות שהליגה הצרפתית הרבה יותר טובה.

1 דקה לפני, Simba said:

גם אם הם יותר טובים ואני בכלל לא בטוח בזה , זה לא בפערים גדולים. לא מעניין מאיזה ליגה היא באה , משנה איך היא ביחס לאותה ליגה.

אנחנו לא צריכים לבוא צנועים אנחנו צריכים לבוא ולשחק וברגע שהתחלנו לשחק כי חטפנו גול ושינינו מערך המצב גם השתפר.

מה זה לא חייבים לא לנצח פעמיים ?

הכל תלוי מה השאיפות , מתוך הנחה שנפסיד לויאריאל פעמיים יכול להיות שניצחון אחד עליהם יספיק לעליה ויכול להיות שלא.

הם עמדו מול ויאריאל במשחק חוץ בצורה מכובדת מאוד, וסיימו במקום הרביעי בליגה פי מאה יותר חזקה מהישראלית. יש להם שחקנים שהיינו חולמים שיהיו אצלנו. 

סבבה, יכול להיות שיספיק ויכול להיות שלא. מכבי ת"א היא עדיין לא קבוצת באנקר ל-32 האחרונות באירופית. אני הייתי חי מאוד בשלום אם היינו עושים תיקו בטורקיה ומנצחים בארץ (מה שרחוק מלהיות בטוח)

4 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

אתה צודק, דוידזאדה הוא בעצם אנדי רוברטסון הישראלי ואיתו היינו נראים הרבה יותר טוב. גם סאבוריט המאמי היה נהדר במשחק הזה.

או שבכלל היה עדיף לתת לייני לשחק את המשחק ה-50 שלו בשבועיים. 

והרוטציה הרחבה שלא ראית מעולם מכילה את סבוריט, הרננדז וטיבי - שלושה שחקני הרכב קבועים. כנראה שלא ראית הרבה כדורגל אם זאת רוטציה שלא נראתה מעולם מבחינתך. 

מה היה המערך שניצח את המשחקים הקודמים באירופה אתה מוכן לומר? או שמבחינתך כשמפסידים זה מערך מבולבל והזוי, וכשמנצחים אתה בולע את המילים. 

מערך הזוי זה לשים את טבח שהוא כבר לא מהיר כמו בעבר בגלל הפציעה הקשה, הגיל, והעובדה שחסר לו כושר משחק, יחד עם בלקמן שהוא כלום, יחד עם יונתן כהן בתור שלושה חלוצים מנותקים לגמרי מהקישור כי כל השאר בהגנה ולחשוב שתצליח לעשות משהו ככה נגד ויאריאל או בכלל. 

אתה לא עלית עם השחקנים האלו במערך הזה מול קרבך וסיבספור ולכן הטענה המוזרה שלך לא ברורה לי