Jump to content

רשמים מההפסד לויאריאל בחוץ | 4-0 לא נעים, עם הפנים קדימה לסכנין

Sawyer

Recommended Posts

4 דקות לפני, malkoçoğlu said:

מכבד מאוד את דעתך ונסיונך, אתה ראית את את מכבי עוד כשאני ראיתי את הביצה של אבא מבפנים, 

עם יד על הלב, בתקופה של דוניס, אתה רואה דרך שיפור ולו הקטן ביותר? 

אני רואה רק נסיגה ממשחק למשחק.

אתה רואה שהוא מזהה מי השחקן החם? שהוא משבץ את השחקנים במערך.שמתאים ליכולות שלהם? אני רואה מערכים רנדומליים לגמרי שאין שום חשיבה הכי בסיסית מאחוריהם ושיבוץ שחקנים בצורנ מוזרה, היום היה השיא, מערך כל כך מוזר בלי קשר לעצם הרוטציה , איך הוא חשב שזה יעבוד? מי יתן כדורים להתקפה? למשל. 

וגם 0 נצחונות ב4 משחקים זה פשוט משהו שהוא לא תואם לסגל שיש פה, לא יעזור.

אני מסתמך על שמו, ניסיונו וכן רגעים טובים שהיו בכל המשחקים אבל לא מספיק. הוא קצת בלחץ כל פעם בגלל חוליה אחרת. ויהיה חייב למצוא האיזון.

בסוף, זה עולם של תוצאות. 

Just now, Moryo said:

זו תגובה אחרונה שלי בנושא כי אני חושב שאתה מאבד עצמך לדעת בין סיסמאות וקלישאות. 

אני לא צריך שתסביר לי שום הבדל כי אין הבדל. 

כל המועדונים כרגע נמצאים באי ודאות כלכלית בגלל הקורונה, אני גם לא מדבר בכלל על רכש כי הרכש סביר, אני מדבר על התנהלות כללית של מועדון. 

אין לנו מנהל כבר שנה, וככה נראה מועדון שאף אחד לא מנהל אותו. 

כבר שנה שיש משנה למנכ"ל אבל אין מנכ"ל, וזה נראה ככה בכל אחת מההחלטות שמתקבלות פה. 

יש לך נטייה לחפש את השעיר לעזאזל שתצביע עליו ותגיד "הוא אשם".

לא רק לך , זה עניין אינטואיטיבי.

אבל בתכלס כל מקרה נשפט לגופו, ומכבי שונה מאוד משאר קבוצות הליגה , אנחנו מתמודדים עם משקולת רצינית מאוד על הגב.
בקיצור להגיד שאין הבדל זה לעצום עיניים, יש הבדל ענק בין להתמודד עם פיירפליי בקורונה או במציאות נורמלית.

אין מנכל וזה דבר לא טוב שקרה, אבל זה לא ברמת ה"הוא אשם", כי יש פה פשוט יותר מדי משתנים.
אני לא אומר שהכל חם ומגניב, אבל הבעיה היא לא נקודתית אלא כללית, מה שדווקא יותר מדאיג.

5 דקות לפני, המכבייה said:

אני מסתמך על שמו, ניסיונו וכן רגעים טובים שהיו בכל המשחקים אבל לא מספיק. הוא קצת בלחץ כל פעם בגלל חוליה אחרת. ויהיה חייב למצוא האיזון.

בסוף, זה עולם של תוצאות. 

מה אני אגיד לך, נקווה לטוב. 

לפני סכנין אין טעם לפטר בכל מקרה כי המשחק ביום ראשון, 

אבל אם הוא יאבד נקודות מולה מה כבר ישאר מהעונה הזאת? 

שיפסיק עם השטויות, שיעלה את 11 השחקנים הכי חמים שלנו כרגע במערך הגיוני שתואם ליכולות שלהם ולשילוב בניהם ונקווה לטוב.

4 דקות לפני, הצהוב מהיציע said:

אני לא אומר שהכל חם ומגניב, אבל הבעיה היא לא נקודתית אלא כללית, מה שדווקא יותר מדאיג.

אני מאוד מסכים.

בלי קשר, דוניס נראה עד כה כמאמן ממש לא טוב ואין לי שום תקווה שזה ישתנה.

8 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

גם מכבי של איביץ' חוטפת רביעיה מויאריאל בלי לתת פייט אמיתי לדעתי. 

לדעתי זה נע בין ניצחון קטן להפסד 2-0 בגג.

7 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

גם מכבי של איביץ' חוטפת רביעיה מויאריאל בלי לתת פייט אמיתי לדעתי. 

נניח. בשום פנים ואופן לא הייתה נראית כמו שהיא נראית העונה. 

אני בכל אופן לא רואה שום זהות, שום בסיס, שום כלום במכבי הנוכחית. את זה אני שם על הראש של המאמן. 80% השלד המהותי של מכבי של 18/19-19/20 עדיין כאן ואנחנו יודעים מה הוא שווה. זה לא שהוא בנה קבוצה מאפס, ברגע שקנדיל סאבו טיבי הרננדס גלזר גולסה פרץ יוני ביטון פשיץ יתחילו לשחק יחד עם רוטציה בריאה ולא קיצונית אולי נראה את קצה המנהרה.

37 דקות לפני, המכבייה said:

טיבי הרננדס סאבוריט קאנדיל גלזר גולסה דור פרץ, פשיץ, אלמוג ואו יוני או חוזז. ספסל- שכטר טבח קארצב, שרן,ריקן. יש עם מה לצאת לקרבות. אני בא סופר חיובי.

שכחת את דן ביטון, אני מאוד מאמין בו וחושב שהוא יכול להיות האס כמו ז'וסואה או שרי, למרות 2-3 משחקים פחות טובים. 

2 דקות לפני, MTA For Ever said:

נניח. בשום פנים ואופן לא הייתה נראית כמו שהיא נראית העונה. 

אני בכל אופן לא רואה שום זהות, שום בסיס, שום כלום במכבי הנוכחית. את זה אני שם על הראש של המאמן. 80% השלד המהותי של מכבי של 18/19-19/20 עדיין כאן ואנחנו יודעים מה הוא שווה. זה לא שהוא בנה קבוצה מאפס, ברגע שקנדיל סאבו טיבי הרננדס גלזר גולסה פרץ יוני ביטון פשיץ יתחילו לשחק יחד עם רוטציה בריאה ולא קיצונית אולי נראה את קצה המנהרה.

מסכם את הכל.

לפאקו היה משחק לחץ.

לסוזה היו שינויים תוך כדי משחק.

לאיביץ בעונה השנייה הייתה הגנת ברזל.

דוניס פה עשרה משחקים ואין לו כלום. אין לי מושג מה הוא רוצה מהשחקנים שלו.

6 דקות לפני, Simba said:

לדעתי זה נע בין ניצחון קטן להפסד 2-0 בגג.

ועל מה זה מבוסס? ליגת העל היא לא אינדיקציה לקבוצה בסדר גודל של ויאריאל, וגם שם לא תמיד היכולת הייתה איי איי איי 

איביץ קיבל 3 בנורבגיה באחת הפארסות הקשות.

שנה שעברה דובר על סאבוטאג' ומרד שחקנים תוך כדי שהוא הפסיד פעמיים להפועל קרית סודובה. די נו. נסו להכיל רצפים פחות טובים, הם תמיד באים. האליפות היא לא בשביל מכבי לזכות, היא בשביל מכבי להתמודד. זהו. בלי אגדות. הרי בפו אחד קטן כל המכביזם הזה מתנופף.

Just now, מכביזם זה בדם said:

ועל מה זה מבוסס? ליגת העל היא לא אינדיקציה לקבוצה בסדר גודל של ויאריאל, וגם שם לא תמיד היכולת הייתה איי איי איי 

על מחקר מעמיק ...

על מה זה מבוסס ? על דעה אישית מצפיה במכבי של איביץ' במשך שנתיים.

Just now, turgi said:

מסכם את הכל.

לפאקו היה משחק לחץ.

לסוזה היו שינויים תוך כדי משחק.

לאיביץ בעונה השנייה הייתה הגנת ברזל.

דוניס פה עשרה משחקים ואין לו כלום. אין לי מושג מה הוא רוצה מהשחקנים שלו.

מוזמן לראות שוב את המשחקים נגד קראבח, סיבאספור, ברסט או זלצבורג בבית. 

גם בעיניי הליגה היא מעל הכל, לכן אני לא תומך בדוניס, אבל גם קשה לראות את זה שהכל שחור. בואו. באירופה הבנאדם הכין אותנו מצוין עד עכשיו, ואנחנו עושים שם מעל ומעבר. 

1 דקה לפני, Simba said:

על מחקר מעמיק ...

על מה זה מבוסס ? על דעה אישית מצפיה במכבי של איביץ' במשך שנתיים.

נהנית מהכדורגל בסיבוב הראשון שנה שעברה? זה היה מחזיק מול קבוצה טופ 5 בספרד? 

1 דקה לפני, מכביזם זה בדם said:

מוזמן לראות שוב את המשחקים נגד קראבח, סיבאספור, ברסט או זלצבורג בבית. 

גם בעיניי הליגה היא מעל הכל, לכן אני לא תומך בדוניס, אבל גם קשה לראות את זה שהכל שחור. בואו. באירופה הבנאדם הכין אותנו מצוין עד עכשיו, ואנחנו עושים שם מעל ומעבר. 

ראיתי את כולם.

אם מעניין אותך לדעת, המשחק ששבר אותי זה בדיוק המשחק נגד קרבאח. (ניצחנו ושמרנו על רשת נקייה בפעם היחידה העונה בערך)

נגד קראבח הקבוצה עמדה טובה מאוד הגנתית (כמו בטורקיה) ולא אפשרה להם מצב אחד לדעתי כל המשחק. וקראבח לא קבוצה חלשה, היא נתנה 3-0 ללגיה ורשה בחוץ בפלייאוף. 

בקיצור, במשחקים באירופה אני כן ראיתי יד מכוונת ועמידה טקטית טובה מאוד על המגרש. מסכים שזה לא המדד של מאמן מכבי, ואין לדוניס פתרונות או היגיון בהחלטות בליגה, אבל לא הכל שחור (אירופה) 

1 דקה לפני, מכביזם זה בדם said:

נהנית מהכדורגל בסיבוב הראשון שנה שעברה? זה היה מחזיק מול קבוצה טופ 5 בספרד? 

לעומת העונה זאת עד כה , הרבה יותר נהנתי בפערים אדירים גם מבחינת יכולת (שלא הייתה מדהימה ) וגם מבחינת תוצאות.

ברור שהיינו מגיעים כאנדרדוג ורוב הסיכויים שהיינו מפסידים , אבל הייתי הרבה יותר אופטימי לגבי אופציה של ניצחון וחושב שאם היינו מפסידים זה היה הפסד סולידי.

43 דקות לפני, malkoçoğlu said:

אני רואה מערכים רנדומליים לגמרי שאין שום חשיבה הכי בסיסית מאחוריהם ושיבוץ שחקנים בצורנ מוזרה, היום היה השיא, מערך כל כך מוזר בלי קשר לעצם הרוטציה , איך הוא חשב שזה יעבוד? 

מערכים רנדומליים? הוא עלה עם 5 בהגנה כמו שעבד לו בכל המשחקים באירופה השנה. מה אתה מעדיף, שהיה עולה עם רביעייה הגנתית והיינו מקבלים 7? באיזה מערך אתה היית עולה? 

הדבר היחיד שאפשר להתווכח עליו הוא טב"ח מול דן ביטון, גולסה או פרץ (שהיו צריכים מנוחה), אבל אני יכול להבין את ההיגיון בשחקן מהיר כמו טב"ח בשביל המתפרצות. 

2 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

מערכים רנדומליים? הוא עלה עם 5 בהגנה כמו שעבד לו בכל המשחקים באירופה השנה. מה אתה מעדיף, שהיה עולה עם רביעייה הגנתית והיינו מקבלים 7? באיזה מערך אתה היית עולה? 

לא צריך לקבל 7 וה5 בהגנה נראה שיוצר יותר בלגן מאשר מחזק את ההגנה .

אגב עבד לו בכל משחק באירופה , נגד סיבאספור המערך הזה עשה 1-0 סיבאספור ואז גולסה החליף את קנדיל ושונה מערך ואז היה המהפך.

לא יודע גם אם להגדיר את זלצבורג הצלחה , אבל בגלל הנסיבות של החיסורים לא אכנס לזה , הייתה הדחה סבירה.

26 דקות לפני, Simba said:

לא צריך לקבל 7 וה5 בהגנה נראה שיוצר יותר בלגן מאשר מחזק את ההגנה .

אגב עבד לו בכל משחק באירופה , נגד סיבאספור המערך הזה עשה 1-0 סיבאספור ואז גולסה החליף את קנדיל ושונה מערך ואז היה המהפך.

לא יודע גם אם להגדיר את זלצבורג הצלחה , אבל בגלל הנסיבות של החיסורים לא אכנס לזה , הייתה הדחה סבירה.

מה זאת אומרת המערך עשה 1-0 סיבאספור? אף אחד לא אומר שלא סופגים גולים במערך הזה... ובכל זאת, עמדנו טוב בהגנה ברוב המשחקים. 

בליגה זאת אופרה אחרת, אנחנו צריכים ליזום ולתקוף, ולכן מיותר לעלות עם 5 בהגנה כשאין ווינג-בקים מתאימים. 

וואלה אני הכי לא אוהב ללכלך  אבל נראה שבינתיים משהו לא מתחבר.

האשמה גם על ההנהלה וגם על דוניס.

לא הגיעו שחקנים בזמן בנוסף לכך שלא הביאו מספיק שחקנים. שיחררו 2 שחקני קן והביאו בלחץ אחד במקומם(טבח)

אצילי היה לוחץ מעולה וזה הפסד גדול שלנו.

איבדנו 2 שחקנים משמעותיים בהגנה והבאנו רק אחד שאולי יתברר בהמשך כמחליף ראוי(אי אפשר לשפוט אחרי 4 משחקים).

ודוניס מעלה בינתיים הרכבים עם ציוותים הזויים, כנראה שהוא רוצה לעשות רוטציה אבל יש הוא פשוט שם שחקנים בעמדות לא מתאימות

ברמת הכותרות: 1) משחק חשוך ללא נקודות אור בכלל, למחוק ולהמשיך הלאה. 2) הליגה מעל הכל, מבחינתי לפחות, אירופה זה רק בונוס ופחות מתרגש מזה, הלאה לסכנין 3) בן ביטון? הוא באמת אצלנו? עדיין מתקשה להאמין שהבחור הזה לובש את החולצה.

פיקנטריה:1) צפיתי בשידור הספרדי, רק  המחיש את החולשה הזמנית של השחקן הכי טוב שלנו- סאבוריט. 

2) חי השנה השלישית בארה"ב, פעם ראשונה שאני רואה משחק של מכבי כשיש חושך מוחלט בחוץ (תרתי משמע?).

3) לא באמת ציפיתי לטוב עם החולצה השחורה הזאת.

לפני1 שעה , itanar said:

היינו צריכים לתת ליותר שחקני הרכב לנוח.

ראשון וחמישי הקרובים לעלות עם הרכב רגיל.

אין משחק בחמישי הקרוב