Jump to content

רשמים מההפסד לויאריאל בחוץ | 4-0 לא נעים, עם הפנים קדימה לסכנין

Sawyer

Recommended Posts

הרצף הבלתי נגמר הזה ממשיך והתחנה הבאה: ספרד. המשחק הקשוח ביותר בסיבוב, מול קבוצה במליון דרגות מעלינו ומה שהוגדר ע"י רובכם בתור המשחק שצריך "לזרוק" ברוטציה.

דוניס מקשיב לקולות ועולה בהרכב חלש אפילו בקנה מידה שלו עם שחקנים כמו בלטקסה, בלקמן וטבח בהרכב.

שופט: סביר- (לא יודע, בסה"כ היה נראה ששפט בסדר אבל היו לו כמה שריקות פשוט הזיה, אפילו לפעמים בעד מכבי אבל פשוט מוזר)

שחקנים: טננבאום לא חושב שהוא האשם ברבעייה, אבל בטח לא היה במשחק מבריק. ההגנה כמובן לא תפקדה היום, סבוריט נמצא בתקופה רעה, אמנם מול קבוצה ספרדית אבל היום זה היה רע במיוחד. הרננדז עם כמה מכירות וכמה הצלות, טיבי לא הצליח לעמוד בסחף ובלטקסה גם לא היה נראה מרוכז באף אחד מאגפי המגרש, בן ביטון היה אולי החלש מכולם (או שהכי קל ליפול עליו). הקישור כמובן גם לא תפקד, קארצב היה חצי נקודת אור כשנראה קשור לרמת המשחק בחלק מהמהלכים, גלזר לא הצליח להתמודד עם הקישור שלהם. גם החלק הקדמי נראה כמובן זוועה אם בכלל נגע בכדור, יונתן כהן ממשיך בכושר הרע שלו, טב"ח לא היה נראה קשור לרמה ובלקמן.. בלקמן.

פיקנטריה:

- גשם חולני בספרד

- המשחק נפתח באיחור של למעלה משעה

- המשחק הכי מאוחר שאני זוכר של מכבי

- הפסד ראשון באירופית

אין ספק שזה ערב רע בזיכרון של מכבי ת"א, גם אם כולנו "זרקנו" את המשחק הזה בתחילת ההסתכלות על התקופה הזאת, זאת תוצאה לא נעימה, כפסע מהשפלה גם מול קבוצה עדיפה עלינו בהרבה והיכולת עצמה בטח לא נותנת שום סיבה להתעודד אבל צריך לזכור שלמרות הכל אלו לא הרמות שלנו, אנחנו עדיין נמצאים בנקודת זינוק מעולה בליגה האירופית והמבחן האמיתי שלנו הוא קודם כל 3 נקודות קריטיות על החיים מול סכנין, אחרי זה אמרנו שיושבים לעשות סיכומים ומחשבות לעתיד. 

בתכלס הכתובת הייתה על הקיר.

אחרי קיץ שחור אין סיכוי שתגיע עונה טובה. מה ציפינו שאחרי שיחרור של 5 שחקני הרכב טובים, ניהול מקצועי שכונתי הקיץ והגעה מאורחת של מאמן ורכש (דל) נראה טוב העונה פחחח אין קסמים בכדורגל.

דוניס אשם אבל לא האשם היחידי.

10 דקות לפני, LL6 said:

בתכלס הכתובת הייתה על הקיר.

אחרי קיץ שחור אין סיכוי שתגיע עונה טובה. מה ציפינו שאחרי שיחרור של 5 שחקני הרכב טובים, ניהול מקצועי שכונתי הקיץ והגעה מאורחת של מאמן ורכש (דל) נראה טוב העונה פחחח אין קסמים בכדורגל.

דוניס אשם אבל לא האשם היחידי.

מה הכתובת הייתה על הקיר אני מת מכם. הפסדנו לויאריאל לא לסודובה.

מבואס מאוד מהתוצאה ובעיקר מאיך שנראינו.

דוניס צריך להפסיק עם הניסויים האלה, ובעיקר לשמור על ההגנה כמה שיותר קבועה. 

וצריך להתחיל לא לפחד לעלות התקפי. יש לנו אחלה כלים בהתקפה, ויש לנו הגנה שכשהיא תשחק הרבה פעמים ביחד תהיה חזקה ומתואמת כמעט כמו של שנה שעברה. ובלי כל מיני מערכים הזויים. 

לשכוח מהר מהמשחק הזה ולהתכונן לסכנין בראשון. אין מצב שיוצאים מהמשחק הזה בלי ניצחון. 

אנשים כאן צריכים להתעשת ומהר, נראה כאילו אפחד פה לא חווה את מכבי של שנות האלפיים, עוד מעט תחשיכו את הפורום.

מקווה מאוד שכל הקנטרנים פה הם לא שורקי בוז בפוטנציה אם/כש נאבד נקודות בליגה.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

מה הכתובת הייתה על הקיר אני מת מכם. הפסדנו לויאריאל לא לסודובה.

התכוונתי לפתחת העונה המזעזעת.

ההפסד לויאראל מתקבל אבל לא היכולת שהקבוצה הציגה במשחק ומציגה מפתיחת העונה   

אם דוניס ימשיך לשים את גלזר כקשר אמצע אנחנו נמשיך להיראות ככה.

בשלב הזה של העונה ציפיתי ממנו כבר לדעת מה העמדה הכי טובה של כל שחקן, נראה שהוא לא מנסה להתאים את השחקנים לעמדה שלהם אלא לשיטה שלו וככה לא נגיע רחוק.

Just now, LL6 said:

התכוונתי לפתחת העונה המזעזעת.

ההפסד לויאראל מתקבל אבל לא היכולת שהקבוצה הציגה במשחק ומציגה מפתיחת העונה   

אוקיי זה משהו אחר, אבל לרשום את זה אחרי הפסד לקבוצה כזאת זה קצת מצחיק.

לא היה לנו מה להפסיד במשחק הזה ועדיין הצלחנו להפסיד, ובעיקר לאור זה שעד ה-0:3 בכלל לא הצלחנו להתקרב לשער שלהם. מדאיג מאוד.

הלוואי ובדיעבד עכשיו שדוניס באמת ״ויתר״ על המשחק הזה כדי למקד הכול לליגה, כי ביום ראשון זה הצ׳אנס הבאמת אחרון שלנו העונה והמשחק הכי חשוב.
איבוד נקודות בדוחא ואפשר לקפל סופית. חייבים ניצחון לביטחון, הכי מעפן שיש, רק ניצחון.
יאללה דוניס, יאללה מכבי. זמן להתחבר.

דוניס נמצא פה כמעט 4 חודשים ועדיין לא מכיר את הסגל שלו, מאמן בושה. 

מאוד מקווה שהמחליף שלו יהיה נורמלי. 

7 דקות לפני, Moryo said:

דוניס נמצא פה כמעט 4 חודשים ועדיין לא מכיר את הסגל שלו, מאמן בושה. 

מאוד מקווה שהמחליף שלו יהיה נורמלי. 

עוד לא עברו שלושה חודשים, כששבועיים ראשונים ישב בבידוד

מוריו לא מתאים לך לא לדייק ככה

7 דקות לפני, הצהוב מהיציע said:

עוד לא עברו שלושה חודשים, כששבועיים ראשונים ישב בבידוד

מוריו לא מתאים לך לא לדייק ככה

אוי נו, במקום לראות שזה מאמן זבל, אתה בוחר בלייקים. 

הוא צריך להכיר אותם אחרי חודש. 

מאמן בדיחה שכל מה שהוא משדר זה ייאוש וחוסר ביטחון. 

השחקנים לא סופרים אותו וגם בראשון זה מרגיש כאילו אנחנו בדרך לסבוטאז'. 

יצחקי, שרון תמם, אנגלידיס וגם מיץ' אשמים במחדל הזה. 

29 דקות לפני, Krishi said:

מבואס מאוד מהתוצאה ובעיקר מאיך שנראינו.

דוניס צריך להפסיק עם הניסויים האלה, ובעיקר לשמור על ההגנה כמה שיותר קבועה. 

וצריך להתחיל לא לפחד לעלות התקפי. יש לנו אחלה כלים בהתקפה, ויש לנו הגנה שכשהיא תשחק הרבה פעמים ביחד תהיה חזקה ומתואמת כמעט כמו של שנה שעברה. ובלי כל מיני מערכים הזויים. 

לשכוח מהר מהמשחק הזה ולהתכונן לסכנין בראשון. אין מצב שיוצאים מהמשחק הזה בלי ניצחון. 

חכה תראה את ההרכב.

Just now, Moryo said:

אוי נו, במקום לראות שזה מאמן זבל, אתה בוחר בלייקים. 

הוא צריך להכיר אותם אחרי חודש. 

מאמן בדיחה שכל מה שהוא משדר זה ייאוש וחוסר ביטחון. 

השחקנים לא סופרים אותו וגם בראשון זה מרגיש כאילו אנחנו בדרך לסבוטאז'. 

יצחקי, שרון תמם, אנגלידיס וגם מיץ' אשמים במחדל הזה. 

שמע, יש מלא אשמים.
ככה זה כשמשהו לא עובד, הרי כל הקבוצות המושלמות נראות אותו דבר.

אני יכול להביא לך רשימה עם מלא אשמים ומלא סיטואציות שמקשות על המצב.

קצת מיותר לנסות לכתוב על כל דבר שיקרה העונה שם אחד.

הכל שרשרת מסועפת של סיבות שמתחילה ב"פיירפליי" מתעצמת עם "הקורונה" ואז כבר נגררת לניהול לא נכון בצל המגפה.

גולדהאר מן הסתם היה עסוק בהישרדות עסקית בזמן המגפה, ולא בליגה המוקפאת שלנו, כשבנוסף לכך הפייר פלייי התארך לעוד שנה.
שחקנים צריכים חידוש אבל התקציב לא סגור, ולמה? כי אין וודאות על קהל עונה הבאה ומה בכלל קורה עם המנויים השנה, משמע אין מקורות להציג בתקציב הכנסות, אז איך מביאים שחקנים?
הגיע ברגע האחרון מאמן אחרי שנתקענו בגלל שלל סיבות (קורונה) בלי מאמן, השחקנים לא מתואמים על שיטה , אצילי ומיכה בחוץ בגלל פרשה מוסרית שהיא קו אדום של גולדהאר.

קורונה משביתה חצי קבוצה , הגענו לאירופה בשן ועין מה שאיפשר פתיחת ארנק לחיזוק ברגע האחרון.( אשמת מי זה אגב לאור מה שנכתב כאן?)

כל כך הרבה סיבות קטנות שמעצבות תמונה גדולה, אני לא אוהב להצביע ולצעוק "אשם", לא בא ליל לייקים, בא לי לתת לאנשים קצת הבנה רחבה יותר כדי לא לחטוא לאמת עם האשמות חסרות בסיס.

יום לא טוב במשרד. אני מאלה שרצו רוטציה היום בעיקר בגלל חשיבות המשחק בראשון. אין לי בעיה עם בלטקסה, עם בן ביטון(כי קנדיל שחקן סופר חשוב לנו), גם לא עם בלקמן וטבח אם זה אומר שפשיץ עומד בלוחות זמנים ומקבל דקות כדי להיות פיט לגמרי. נפלנו על יום רע במיוחד שלנו ומול קבוצה בסטרייק מעולה, שזורמת נהדר ונמצאת גבוה מאד מעלינו. חבל שנגמר 4, אבל זה תמיד צירוף של נסיבות. כתבתי קודם- אנחנו נס ציונה בהיכל, שלושה ימים לפני יורוליג. לפעמים הם ימתחו אותנו עד לתחילת רביעי, מצב טוב שבשלישי זה גמור. הם נחו על המגרש ולחצו על הגז כאשר הם רצו. למה? כי הם יכולים. ה4 ישב לשחקנים בראש ואני מקווה שנראה מכבי מחוייבת וטובה יותר. בקשר לדוניס, אין לי משהו ספציפי להגיד לחובתו או לרעתו. לא התחתנתי איתו אבל באופן עקרוני, אני נוטה לתת אמון ולהיות קצת שמרן, גם בגלל הנסיבות המטורפות, לוח הזמנים ואי הוודאות. אני מקווה שיש בו את מה שצריך. ואני מקווה שלשחקנים יש את מה שצריך. כי דוניס לא צריך לשמור שחקן בקרן והוא גם לא מוסר לא מדוייק פס של חמש מטר. מה שצריך לקרות, בדרך כלל קורה.

נקודות האור-קארצב, הרננדס כשהוא חושב התקפה, גלזר לפרקים ואפילו טיבי. 

אני הייתי בונה הרכב קצת שונה עם פשיץ כקיר ואלמוג עם האחד על אחד שלו משחק מתחתיו.מוסר לפשיץ וממשיך את התנועה לעומק.

טיבי הרננדס סאבוריט קאנדיל גלזר גולסה דור פרץ, פשיץ, אלמוג ואו יוני או חוזז. ספסל- שכטר טבח קארצב, שרן,ריקן. יש עם מה לצאת לקרבות. אני בא סופר חיובי.

Just now, Moryo said:

יא אללה איך הקורונה נפלה רק על מכבי... 

בחייאת הסברתי לך מה ההבדל.

הקורונה מוחקת הכנסות מנויים, מכבי צריכה את ההכנסות האלה כדי לאזן את תקציב הפיירפליי, אסור להוציא בלי לדאוג להכנסות בסוף העונה.
מכבי בהתחשב בכך שאין אפילו אולי ליגה!! (לא ידעו אז כלום), לא יכולה להגיד נביא שחקנים ומיצ' ישלם, את זה עשינו לפני כמה שנים אבל הפריבילגיה לעשות את זה לא קיימת בפיירפליי.

35 דקות לפני, הצהוב מהיציע said:

אנשים כאן צריכים להתעשת ומהר, נראה כאילו אפחד פה לא חווה את מכבי של שנות האלפיים, עוד מעט תחשיכו את הפורום.

מקווה מאוד שכל הקנטרנים פה הם לא שורקי בוז בפוטנציה אם/כש נאבד נקודות בליגה.

הפוך , נראה שדווקא אנשים כן חוו את העשור בין האליפויות.

התסריטים נראים דומים , למרות שברוב העונות האלה פתחנו הרבה יותר טוב את העונה.

5 דקות לפני, המכבייה said:

יום לא טוב במשרד. אני מאלה שרצו רוטציה היום בעיקר בגלל חשיבות המשחק בראשון. אין לי בעיה עם בלטקסה, עם בן ביטון(כי קנדיל שחקן סופר חשוב לנו), גם לא עם בלקמן וטבח אם זה אומר שפשיץ עומד בלוחות זמנים ומקבל דקות כדי להיות פיט לגמרי. נפלנו על יום רע במיוחד שלנו ומול קבוצה בסטרייק מעולה, שזורמת נהדר ונמצאת גבוה מאד מעלינו. חבל שנגמר 4, אבל זה תמיד צירוף של נסיבות. כתבתי קודם- אנחנו נס ציונה בהיכל, שלושה ימים לפני יורוליג. לפעמים הם ימתחו אותנו עד לתחילת רביעי, מצב טוב שבשלישי זה גמור. הם נחו על המגרש ולחצו על הגז כאשר הם רצו. למה? כי הם יכולים. ה4 ישב לשחקנים בראש ואני מקווה שנראה מכבי מחוייבת וטובה יותר. בקשר לדוניס, אין לי משהו ספציפי להגיד לחובתו או לרעתו. לא התחתנתי איתו אבל באופן עקרוני, אני נוטה לתת אמון ולהיות קצת שמרן, גם בגלל הנסיבות המטורפות, לוח הזמנים ואי הוודאות. אני מקווה שיש בו את מה שצריך. ואני מקווה שלשחקנים יש את מה שצריך. כי דוניס לא צריך לשמור שחקן בקרן והוא גם לא מוסר לא מדוייק פס של חמש מטר. מה שצריך לקרות, בדרך כלל קורה.

נקודות האור-קארצב, הרננדס כשהוא חושב התקפה, גלזר לפרקים ואפילו טיבי. 

אני הייתי בונה הרכב קצת שונה עם פשיץ כקיר ואלמוג עם האחד על אחד שלו משחק מתחתיו.מוסר לפשיץ וממשיך את התנועה לעומק.

טיבי הרננדס סאבוריט קאנדיל גלזר גולסה דור פרץ, פשיץ, אלמוג ואו יוני או חוזז. ספסל- שכטר טבח קארצב, שרן,ריקן. יש עם מה לצאת לקרבות. אני בא סופר חיובי.

מכבד מאוד את דעתך ונסיונך, אתה ראית את את מכבי עוד כשאני ראיתי את הביצה של אבא מבפנים, 

עם יד על הלב, בתקופה של דוניס, אתה רואה דרך שיפור ולו הקטן ביותר? 

אני רואה רק נסיגה ממשחק למשחק.

אתה רואה שהוא מזהה מי השחקן החם? שהוא משבץ את השחקנים במערך.שמתאים ליכולות שלהם? אני רואה מערכים רנדומליים לגמרי שאין שום חשיבה הכי בסיסית מאחוריהם ושיבוץ שחקנים בצורנ מוזרה, היום היה השיא, מערך כל כך מוזר בלי קשר לעצם הרוטציה , איך הוא חשב שזה יעבוד? מי יתן כדורים להתקפה? למשל. 

וגם 0 נצחונות ב4 משחקים זה פשוט משהו שהוא לא תואם לסגל שיש פה, לא יעזור.

1 דקה לפני, הצהוב מהיציע said:

בחייאת הסברתי לך מה ההבדל.

הקורונה מוחקת הכנסות מנויים, מכבי צריכה את ההכנסות האלה כדי לאזן את תקציב הפיירפליי, אסור להוציא בלי לדאוג להכנסות בסוף העונה.
מכבי בהתחשב בכך שאין אפילו אולי ליגה!! (לא ידעו אז כלום), לא יכולה להגיד נביא שחקנים ומיצ' ישלם, את זה עשינו לפני כמה שנים אבל הפריבילגיה לעשות את זה לא קיימת בפיירפליי.

זו תגובה אחרונה שלי בנושא כי אני חושב שאתה מאבד עצמך לדעת בין סיסמאות וקלישאות. 

אני לא צריך שתסביר לי שום הבדל כי אין הבדל. 

כל המועדונים כרגע נמצאים באי ודאות כלכלית בגלל הקורונה, אני גם לא מדבר בכלל על רכש כי הרכש סביר, אני מדבר על התנהלות כללית של מועדון. 

אין לנו מנהל כבר שנה, וככה נראה מועדון שאף אחד לא מנהל אותו. 

כבר שנה שיש משנה למנכ"ל אבל אין מנכ"ל, וזה נראה ככה בכל אחת מההחלטות שמתקבלות פה.