Jump to content

מכבי - ויאריאל | המשחק הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

אני אוהב את ההרכב האמת. נעלה אני מאמין במערך של 5 שחקני הגנה, 4 קשרים (עם 2 קיצוניים אמיתיים סופסוף - יוני וטב"ח) וחלוץ חוד אחד. 

ברור שפרסונלית היה עדיף את פשיץ' וקנדיל, אבל אם כבר רוטציה אז באמת עדיף כאן במשחק חסר סיכוי ולא מול סכנין. 

קארצב סבבה לגמרי לדעתי, הגיע הזמן שיקבל הזדמנות, וככה פרץ וגולסה ינוחו לפני יום ראשון, בטח במזג אוויר כזה שמביא סיכון גבוה לפציעה או מחלה. 

בלטקסה אני שמח שמקבל הזדמנות, כמו גם טל בן חיים, ומקווה שיוני יוכיח את עצמו הפעם. 

הדאגה היחידה שלי היא טיבי, כמה זמן הוא כבר יוכל לסחוב עם 2-3 משחקים קשוחים בשבוע, חראם על הבנאדם. 

5 דקות לפני, Wade said:

תשמע, אני לא אתחיל לחפש בנושא המשחק הקודם, אבל כמות החרטה שאתה שופך פה על המקלדת היא הזויה. אם כבר מתהפכים, אתה המתהפך הראשי. ותראה מה זה, אני אמשיך לכתוב ביקורות על המאמן אם זה יראה לי לנכון. וכרגע זה נראה לי מאוד נכון. אז זה אני, אתם, אתן, מה שתרצה. רק תשחרר מהריצה אחרי אל תואר האוהד המצטיין. כל איזה שנה בערך קופץ פה מישהו כמוך שחושב שביקורת היא ביג נו נו ודואג להתעצבן כל פעם שיש פה מישהו שחס וחלילה מעז להעביר ביקורת. אז אתה ואלה שכמוך (״אתם״) מוזמנים ללכת לחפש במילון את המילה ״פורום״. יש מצב שתגלה שזה מקום בו יש מלאנתאלפים דעות וזה סבבה.  

אתה יכול לחפש כמה שאתה רוצה, אבל כמות החרטה שאני רושם היא הדעה שלי ולא שום אוהד מצטיין או שטות אחרת. כל הקיץ אני מבקר בחריפות את ההנהלה, אז תחסוך ממני. יש לך בעיה עם הדעה שלי? אתה מוזמן לחסום אותי. 

אם אתה רוצה להמשיך להוסיף לתדמית המגניבה שלך עוד כמה הודעות, אז סבבה אבל תשחרר אותי מזה.

וברור שזה פורום ויש הרבה דעות ולא פסלתי את הדעה שלך. בינתיים אתה זה שאמרת השעות שלי זה חרטה, אבל סבבה... 

52 דקות לפני, nirnir20 said:

רואה את ערוץ הקיבוץ של הליגה האירופאית בפעם הראשונה, הזייה קשה. 

איווניר סלבה ועוד אחד עושים שם שכונה, איווניר מנסה לספור כמה שערים נכבשו עד עכשיו, הגיע ל51, בפועל המספר היה 44 :lol:

עכשיו הם אומרים שוב 50 שערים חחחחח

איזה שכונה. 

"החגיגה האירופית" הזאת גובלת בזילות המקצוע.

2 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

אני אוהב את ההרכב האמת. נעלה אני מאמין במערך של 5 שחקני הגנה, 4 קשרים (עם 2 קיצוניים אמיתיים סופסוף - יוני וטב"ח) וחלוץ חוד אחד. 

ברור שפרסונלית היה עדיף את פשיץ' וקנדיל, אבל אם כבר רוטציה אז באמת עדיף כאן במשחק חסר סיכוי ולא מול סכנין. 

קארצב סבבה לגמרי לדעתי, הגיע הזמן שיקבל הזדמנות, וככה פרץ וגולסה ינוחו לפני יום ראשון, בטח במזג אוויר כזה שמביא סיכון גבוה לפציעה או מחלה. 

בלטקסה אני שמח שמקבל הזדמנות, כמו גם טל בן חיים, ומקווה שיוני יוכיח את עצמו הפעם. 

הדאגה היחידה שלי היא טיבי, כמה זמן הוא כבר יוכל לסחוב עם 2-3 משחקים קשוחים בשבוע, חראם על הבנאדם. 

אי אפשר למחוק שחקנים ולהוציא אותם חזרה מהבוידעם למשחקים שאמורים לפחות להתעלות לרמה (קצת) יותר גבוהה מהרגיל, במיוחד אם אתה מדבר על הגנה שגם ככה לא רצה משהו. יש רוטציה ויש רוטציה. 

Just now, Wade said:

אי אפשר למחוק שחקנים ולהוציא אותם חזרה מהבוידעם למשחקים שאמורים לפחות להתעלות לרמה (קצת) יותר גבוהה מהרגיל. יש רוטציה ויש רוטציה. 

תאמין לי שאפשר, ויש אינספור מקרים כאלה על שחקנים שחזרו מהבויעדם ועלו במאתיים אחוז מוטיבציה. קח אפילו את המשחק מול זלצבורג, עם שחקנים שלא תוכננו לראות דקה, ונראו מעולה. 

Just now, מכביזם זה בדם said:

תאמין לי שאפשר, ויש אינספור מקרים כאלה על שחקנים שחזרו מהבויעדם ועלו במאתיים אחוז מוטיבציה. קח אפילו את המשחק מול זלצבורג, עם שחקנים שלא תוכננו לראות דקה, ונראו מעולה. 

אשמח לדוגמה. אילו שחקני הגנה יצאו מהבוידעם מול זלצבורג ונראו מעולה? 

Just now, Wade said:

אשמח לדוגמה. אילו שחקני הגנה יצאו מהבוידעם מול זלצבורג ונראו מעולה? 

קארצב ובלטקסה (למרות הפנדל שלא היה בעיניי) עשו עבודה טובה מאוד מול זלצבורג בבלומפילד. שניהם 'יצאו מהבויעדם', וקח עוד דוגמא - מתן חוזז בפלייאוף של העונה שעברה. 

Just now, מכביזם זה בדם said:

קארצב ובלטקסה (למרות הפנדל שלא היה בעיניי) עשו עבודה טובה מאוד מול זלצבורג בבלומפילד. שניהם 'יצאו מהבויעדם', וקח עוד דוגמא - מתן חוזז בפלייאוף של העונה שעברה. 

על קארצב לא דיברתי בהרכב של היום. בלטקסה עשה עוד פנדל. לגבי מתן חוזז- למרות שאני לא חושב שהוא היה משהו מטורף, יש הבדל בין התקפה להגנה בעניין של רוטציות, לא חושב שאני צריך להסביר למה. 

Just now, Wade said:

על קארצב לא דיברתי בהרכב של היום. בלטקסה עשה עוד פנדל. לגבי מתן חוזז- למרות שאני לא חושב שהוא היה משהו מטורף, יש הבדל בין התקפה להגנה בעניין של רוטציות, לא חושב שאני צריך להסביר למה. 

אם אתה עקבי בנוגע להגנה, אז מה תגיד על איתן טיבי אחרי עונה בחוץ, בלי מחנה אימונים, שכל העולם מספיד אותו ולא שוכח לו את הטעות באירופית?

למרות ש'חזר מהבויעדם' וממצב של בלם רביעי ברוטציה, הוא נתן עונה מהגדולות שהיו כאן לבלם בעונה שעברה. 

19 דקות לפני, מכביסט לעד said:

קודם כל כן. כל פעם יש לך ביקורת על המאמן, אז אני מתייחס לזה כאתם.

אתה מעדיף שהרוטציה הייתה נגד סכנין? זה החומר שחקנים שלך. תתמודד. 

ולא אני לא הגנתי בחירוף נפש על ההרכב, אלא אמרתי שדוניס מהמר על הקישור ואם ילך לו הוא גאון, אבל אם לא זה יהיה אסון. לא רואה פה התהפכות, אבל סבבה בו נכתוב סתם דברים וזה...

שמע אתה מבלבל תמוח.

תהיה גם ״רוטציה״ מול סכנין זה לא קשור.

הביקורת הייתה מוצדקת ולא נראה לי שיש למישהו כאוהד מכבי מן דחף להעביר סתם ביקורת, כולנו (אם כבר אתה מכליל אנשים על פארש) רוצים בהצלחתו של המאמן כדי שהקבוצה תצליח .... המאמן לא בדיוק סותם פיות אלא מצדיק את הביקורת אז איפה פה הבעיה ? אתה ממה ששמתי לב לא באמת מביע דעה, רושם משפט וחצי לקוני וגנרי בלי שום משמעות והולך בין הטיפות. שותק כדי שחלילה לא תקוטלג כאחד ״שמעביר ביקורת כל הזמן על המאמן״ חחח שמע זה פאטתי בכלל להגיד דבר כזה.