Jump to content

מכבי - ויאריאל | המשחק הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

10 דקות לפני, Wade said:

שואל ברצינות: היה משחק כלשהו שעלינו עם הרכב חזק ונורמלי שלא הורכב מהזיה כלשהי? אני מדבר על נקי נקי, בלי התחכמויות. מה ההרכב החזק שלנו בכלל העונה?

אלוהים ישמור

דוניס לא יודע עדיין מה ההרכב הכי חזק שלו.

לזכותו, לא היה משחק אחד שהוא לא היה קיצוני עם השינויים. הוא לא יודע לעבוד עם סגל ארוך. אין היררכיה, אין כלום. זה שורט לראות את זה אחרי שנתיים של 180 מעלות, של יחידה אחת.

עוד יותר שורט איך אנשים מצליחים לחיות עם זה בשלום. אחיזת עיניים.

דוניס הגזמות בע"מ.

אי אפשר להעלות עם שלישיית התקפה שלא שיחקה דקה ביחד ולצפות שנוכל לייצר משהו במשחק כזה שגם כך, הכל צריך להיעשות מהר יותר.

בן ביטון, בלקמן ,בן חיים ובלטקסה לא שיחקו במשך שלושה שבועות ופתאום צונחים להרכב כשהם לא חדים ולא מספיק מתאומים עם שאר השחקנים בתפקידים שקרובים להם. זה מוגזם. 

3 דקות לפני, Wade said:

וואלה, אני מצפה לא להפסיד למכבי פתח תקווה, לנצח את בני יהודה האימתנית ואיכשהו להביא יותר מ3 נקודות ב4 משחקים. יודע מה, אני מצפה ממכבי לנצח משחק 1 מ4 בליגה. 

כזה אני, מנותק רצח.

מה הקשר בין מה שכתבת לציטוט?

הוא נטו בהקשר למשחק עכשיו נשמה.

1 דקה לפני, הישראלי היפה said:

עכשיו בטח כמו תמיד יעשה חילוץ כפול במחצית

חחח איזה עצוב זה, כל משחק שלנו נפתח לא טוב ומקבלים גול או שניים אז כבר התרגלנו שיש חילופים כפולים במחצית

Just now, Naor23 said:

אנשים פה מגזימים עם התגובות שלהם, אנחנו משחקים מול ויאריאל, תראו באיזה קצב הם מניעים כדור.

לדעתי אנחנו עומדים יפה מאוד הגנתית, היו דקות שגם הנענו יפה את הכדור, השאלה אם ויאריאל בכלל מתאמצים כרגע או לא.

שוב, אם להשוות את הקצב שהם משחקים בו היום למשחק האחרון שלהם מול ויאדוליד, אז הם משחקים בחצי קלאץ'.

מכאן נובע התסכול האישי שלי. זה מרגיש שהם משתעשים איתנו וזה כשהם בהרכב משני ולא הכי מתואם שלהם.

מת שיגיע הרגע שנרים את הסטנדרט כמועדון ולא נסתפק יותר ב"פיגור מכובד מול יריבה עם שם גדול".

השאלה היחידה היא באיזה שנה זה יקרה.

Just now, MTA For Ever said:

דוניס לא יודע עדיין מה ההרכב הכי חזק שלו.

לזכותו, לא היה משחק אחד שהוא לא היה קיצוני עם השינויים. הוא לא יודע לעבוד עם סגל ארוך. אין היררכיה, אין כלום. זה שורט לראות את זה אחרי שנתיים של 180 מעלות, של יחידה אחת.

עוד יותר שורט איך אנשים מצליחים לחיות עם זה בשלום. ״מכביסטים״ מצד אחד אבל חיים בשלום עם כדורגל נוראי ואיבוד נקודות כל שבוע. אחיזת עיניים.

בתור מאמן זה התפקיד שלו ללמוד את הקבוצה, ללמוד את העמדות והתפקודים הכי טובים.

אני הייתי מצפה ממנו, בטח אחרי שלא עשה הכנה מספיק טובה עם הקבוצה, שיעשה את המינימום ויצפה במשחקים משנה שעברה, שיתייעץ עם אנשי מקצוע שאימנו את השחקנים האלה ושיעשה הכל כדי להבין את הסגל בצורה המקסימלית למצב, בטח לא להגיד יאללה כוסאומו נתחיל להריץ מלא וריאציות עד שזה יצליח.

58 דקות לפני, Wade said:

תגיד אתה אמיתי עם הדוגמאות האלה? איתן טיבי לא שיחק שנה וחזר לרוטציה לאט לאט, לא למשחק חוץ באירופה מול ויאריאל. אני באמת לא קולט אם אתה עושה את עצמך או שאתה לא מבין על מה אני מדבר. אגב, כשמתן בלטקסה ובן ביטון יתנו כמות שנים כמו טיבי במכבי וכמות משחקים דומה אליו בהרכב, אז נוכל להשוות. 

משחק חוץ באירופה מול ויאריאל = המשחק היחיד שאין שום בעיה שנפסיד בו. מה אתה מעדיף את דוידזאדה או לגמור את קנדיל עם 2 משחקים כל שבוע? 

5 דקות לפני, Naor23 said:

מה הקשר בין מה שכתבת לציטוט?

הוא נטו בהקשר למשחק עכשיו נשמה.

אתה לא יכול לנתק את המשחק עכשיו ממה שקרה עד עכשיו עם דוניס כל העונה. אתם מדברים כאילו אנחנו משחקים כדורגל א-לה- טיקי טקה, עוברים בקלילות משחקים בליגה ונותנים חמישיות והופ, מגיעים לקבוצה אימתנית מהלה ליגה ומורידים ציפיות.

וואלה לא. אנחנו כלום בליגה, אין הרכב נורמלי שרץ, אין עמידה, אין הגנה, אין שום דבר.  מה שכן יש זה מאמן הזוי, עם הרכבים הזויים, מערכים הזויים, ולהבדיל מכל הקבוצה הזאת הוא עקבי. משחק משחק, שבוע שבוע (או ארבעה ימים-ארבעה ימים) הוא מעלה הזיות על הזיות, ועדיין אתם מנסים לעשות מאנשים פה מפגרים ולהתייחס למשחק הזה כאל הכלל שיוצא מן הכלל. זה דוניס, זו הקבוצה, זה המוצר. חרא דבר כרגע. 

Just now, Ambition said:

שוב, אם להשוות את הקצב שהם משחקים בו היום למשחק האחרון שלהם מול ויאדוליד, אז הם משחקים בחצי קלאץ'.

מכאן נובע התסכול האישי שלי. זה מרגיש שהם משתעשים איתנו וזה כשהם בהרכב משני ולא הכי מתואם שלהם.

מת שיגיע הרגע שנרים את הסטנדרט כמועדון ולא נסתפק יותר ב"פיגור מכובד מול יריבה עם שם גדול".

השאלה היחידה היא באיזה שנה זה יקרה.

כי הם יכולים. הם יכולים לנוח ועדיין להיות עליונים עליך. יצטרכו עוד גול, יגבירו קצב. זה כמו משחק ליגה של מכבי סל נגד נס ציונה, יומיים לפני יורוליג. נרדמים כל הדרך. זה בדיוק אותו דבר. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

ויאריאל נחים על המגרש. אם יצטרכו עוד גול, יעשו את זה בקלות. זה תלוי רק בהם ובהם בלבד. זה המצב. 

בדיוק, אנשים פה בהזיה קשה

אם ויאריאל רוצים זה 4-0 להם, שיגמר המשחק ונלך הביתה

אם הוא היה פותח עם קנדיל היו אומרים למה קנדיל שיש סכנין

אם היה פותח ייני אז למה עם ייני כי הוא משחק יותר מידי

אז נשאר בביטון למה הוא פותח איתו כי זה בביטון

בקיצור זה מה שיש

אותו דבר עם דוידזאדה, אם הוא היה פותח אנשים משתגעים

זה האופציות שיש לנו ועם זה נצטרך להסתדר כנראה עד הקיץ

דווקא אני אהבתי את השלישייה הקדמית, אין צורך ב-3 שחקנים בקישור.

הבעיה שהשלישייה הקדמית לא מצליחה לייצר כלום ונראה כאילו עוד 4 שעות משחק היא לא תייצר כלום

שיכניס את פשיץ' שיהיה קצת עניין להסתכל על המסך

1 דקה לפני, Wade said:

אתה לא יכול לנתק את המשחק עכשיו ממה שקרה עד עכשיו עם דוניס כל העונה. אתם מדברים כאילו אנחנו משחקים כדורגל א-לה- טיקי טקה, עוברים בקלילות משחקים בליגה ונותנים חמישיות והופ, מגיעים לקבוצה אימתנית מהלה ליגה ומורידים ציפיות.

וואלה לא.

יש פה מאמן הזוי, עם הרכבים הזויים, מערכים הזויים, ולהבדיל מכל הקבוצה הזאת הוא עקבי. משחק משחק, שבוע שבוע (או ארבעה ימים-ארבעה ימים) הוא מעלה הזיות על הזיות, ועדיין אתם מנסים לעשות מאנשים פה מפגרים ולהתייחס למשחק הזה כאל הכלל שיוצא מן הכלל. זה דוניס, זו הקבוצה, זה המוצר. חרא דבר כרגע. 

לגמרי!! 

לא רואה גם את השלב שהוא אומר "טוב, הבנו, הגיע הזמן להרכבים נורמליים" 

גם נגד סכנין הוא יעלה עם הרכב הזוי.