Jump to content

מכבי - ויאריאל | המשחק הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

Just now, החתול הצהוב said:

איזו עייפות. איך מחזיקים עד 1 בלילה

מי שלא נשאר ער עד הסוף לא מקבל כרטיס לדרבי חוץ.

Just now, Ambition said:

כל עוד נבנה קבוצות שהשאיפה איתן יהיה "לעלות לבתים וכל השאר זה בונוס", זו רמת המשחק שנראה.

אין סטנדרטים גבוהים וזו התוצאה.

יש לך כלים יותר טובים ממה שאתה רואה על המגרש. פשוט זה לא סבבה להשתמש בהם ביחד, אף פעם. כל משחק זו רוטציה בפני עצמה, אבל אין באמת סוף לרוטציה אף פעם. אנחנו בעצם בלופ של רוטציות עד המוות. 

Just now, Almogl said:

אנחנו משחקים נגד ויאריאל בחוץ ואני מרגיש בתגובות כאילו 2-0 לרעננה עלינו.

הם הגיעו למצב וכבשו, מה שכן הייתי מוציא אחד מהשלישיה למעלה ומצרף את ביטון או גולסה במחצית וקנדיל

אם היה הרכב נורמלי והיינו בפיגור גם של 2:0 לא הייתי אומר כלום. אף אחד פה לדעתי לא מצפה שנעמוד מולם שווה בשווה אבל כן מצפים לעלות עם הרכב נורמלי שמסוגל לתת שני פסים רצוף ולשחק כדורגל נורמלי ולא מה שאנחנו רואים על המגרש מתחילת העונה בעצם.

מה נלחצתם? ויאריאל בחוץ, המשחק הכי קשה שיהיה לנו העונה (אלא אם נעבור סיבוב ונקבל את טוטנהאם או ארסנל). 

כל תוצאה מתחת ל 0-3 היא תוצאה טובה. לא יראה יפה אבל נעבור את זה.

1 דקה לפני, Almogl said:

הם הגיעו למצב וכבשו, מה שכן הייתי מוציא אחד מהשלישיה למעלה ומצרף את ביטון או גולסה במחצית וקנדיל

אנחנו משחקים מול ההרכב השני של ויאריאל, כשאנחנו עלינו עם הרכב טלאים הזוי, מערך הזוי ושום שיטה.

הטענות כאן מוצדקות לגמרי, מילא לספוג גול זה חלק מהמשחק אבל להראות כמו שאנחנו נראים?

1 דקה לפני, Almogl said:

אנחנו בכלל לא פקטור עבור ויאריאל במשחק הזה. הם משחקים בהילוך ראשון.

ראיתי את השידור החוזר שלהם מול ויאדוליד מהמחזור האחרון והם שיחקו שם פי 3 יותר מהר.

Just now, ravid said:

מה נלחצתם? ויאריאל בחוץ, המשחק הכי קשה שיהיה לנו העונה (אלא אם נעבור סיבוב ונקבל את טוטנהאם או ארסנל). 

כל תוצאה מתחת ל 0-3 היא תוצאה טובה. לא יראה יפה אבל נעבור את זה.

חכה לחיפה חוץ בפלייאוף עם קהל בסמי

2 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

מוציא את דניאל טננבאום, מכניס את ייני לשער.

אני מופתע שהוא לא עושה רוטציה בין השוערים גם ההזוי הזה. 

Just now, i.d.a.n said:

אם היה הרכב נורמלי והיינו בפיגור גם של 2:0 לא הייתי אומר כלום. אף אחד פה לדעתי לא מצפה שנעמוד מולם שווה בשווה אבל כן מצפים לעלות עם הרכב נורמלי שמסוגל לתת שני פסים רצוף ולשחק כדורגל נורמלי ולא מה שאנחנו רואים על המגרש מתחילת העונה בעצם.

אני מסכים שעוד טכניקה באמצע תוסיף לנו, אבל העמידה די טובה וזה בטח לא מחצית מבישה שלנו

Just now, Almogl said:

זה מנותק מההקשר, 

שוב קיבלת גול על הפתיחה, רק במשחק הקודם קיבלת 2 ב8 דקות, למה הקבוצה עולה לא מוכנה למשחקים? 

אתה עם 0(!) נצחונות ב4 משחקי ליגה, 7 הפרש מחיפה

במקום שהקבוצה תשתפר ממשחק למשחקי אנחנו נראים פחות טוב, 

מערכים הזויים, שיבוץ שחקנים לא טוב, לא בהתאם.ליכולת שלהם, לסגנון שלהם ולמומנט שלהם.

אין בעיה לשחק בונקר כשצריך אבל אתה גן אל עושה את זה, אתה משחק עם הגנה רעה מאוד. זה ששמת חצי הרכב בהגנה לא מסתיר את זה שמשחק ההגנה לא טוב.  הקישור לא קיים וכך גם ההתקפה.

אין שום תרגילים קבועים, אין שום תחושה ששחקנעם יודעים מה הם עושים לעובדים על זה באימונים, הכל מקריב הכל על יכולת אישית, אין פה כלום. 

נכון שהסגל לא מושלם אבל לא צריך להראות ככה, הוא לא מוציא אפילו את המינימום של השחקנים האלו.

Just now, Almogl said:

אני מסכים שעוד טכניקה באמצע תוסיף לנו, אבל העמידה די טובה וזה בטח לא מחצית מבישה שלנו

עמידה די טובה? אין לנו שום ניסיון לכלום, כל מה שהשחקנים עשו בחצי שעה הראשונה של המשחק זה היה להסתכל על השחקנים של ויאריאל.

5 דקות לפני, Naor23 said:

אנשים כאן מנותקים, רוצים לראות משחק יצירתי ומרשים נגד וויאריאל.

וואלה, אני מצפה לא להפסיד למכבי פתח תקווה, לנצח את בני יהודה האימתנית ואיכשהו להביא יותר מ3 נקודות ב4 משחקים. יודע מה, אני מצפה ממכבי לנצח משחק 1 מ4 בליגה. 

כזה אני, מנותק רצח.

Just now, Wade said:

וואלה, אני מצפה לא להפסיד למכבי פתח תקווה, לנצח את בני יהודה האימתנית ואיכשהו להביא יותר מ3 נקודות ב4 משחקים. 

מנותק רצח. 

אנשים חושבים שלא לדאוג למצב של הקבוצה הופך אותם לקולים, כל זה בזמן שהם מתעלמים מהמצב של הקבוצה שהוא באמת נוראי

אנשים פה מגזימים עם התגובות שלהם, אנחנו משחקים מול ויאריאל, תראו באיזה קצב הם מניעים כדור.

לדעתי אנחנו עומדים יפה מאוד הגנתית, היו דקות שגם הנענו יפה את הכדור, השאלה אם ויאריאל בכלל מתאמצים כרגע או לא.

ביטון ובלטקסה בינתיים לא במשחק ודי פוגעים בשטף של ההנעת כדור, קארצב וטיבי טובים.

גם הם לא הגיעו ליותר מדי מצבים.

1 דקה לפני, malkoçoğlu said:

זה מנותק מההקשר, 

שוב קיבלת גול על הפתיחה, רק במשחק הקודם קיבלת 2 ב8 דקות, למה הקבוצה עולה לא מוכנה למשחקים? 

אתה עם 0(!) נצחונות ב4 משחקי ליגה, 7 הפרש מחיפה

במקום שהקבוצה תשתפר ממשחק למשחקי אנחנו נראים פחות טוב, 

מערכים הזויים, שיבוץ שחקנים לא טוב, לא בהתאם.ליכולת שלהם, לסגנון שלהם ולמומנט שלהם.

אין בעיה לשחק בונקר כשצריך אבל אתה גן אל עושה את זה, אתה משחק עם הגנה רעה מאוד. זה ששמת חצי הרכב בהגנה לא מסתיר את זה שמשחק ההגנה לא טוב.  הקישור לא קיים וכך גם ההתקפה.

אין שום תרגילים קבועים, אין שום תחושה ששחקנעם יודעים מה הם עושים לעובדים על זה באימונים, הכל מקריב הכל על יכולת אישית, אין פה כלום. 

נכון שהסגל לא מושלם אבל לא צריך להראות ככה, הוא לא מוציא אפילו את המינימום של השחקנים האלו.

אני חד משמעית מנתק את המשחק הזה מכל משחק שהיה לנו עד עכשיו העונה.

לגבי שאר הדברים שרשמת זה דיון על כל העונה שלנו, ויאריאל עם הרכב 324 שלהם בספרד מנותק מההקשר

יש תחושה שאפשר להוציא משהו מהמשחק הזה אבל אין נקודת אור או משהו להאחז בו. בכל מקרה הם קבוצה יותר טובה מאיתנו 

והמשחק נגד סכנין הוא החשוב יותר נקווה שלא נפסיד גם שם