Jump to content

מכבי - ויאריאל | המשחק הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

4 דקות לפני, הצהוב מהיציע said:

איזה טובה אתה עושה למכבי?

אתה גם מסדר למכבי מאמן מחליף ומשלם על הפרת החוזה עם דוניס?

על הדרך גם דואג לנטרל את כל הרע שיווצר מהחלפת מאמן באמצע עונה, ובמיוחד אם זה דרך שביתה איטלקית?

אה נוצר עכשיו קונספט שכל מי שמעביר ביקורת אמור לדאוג גם לכסף לתחליף? ומה עם הסגל? אם אני מעביר ביקורת על הסגל, אתה רוצה שאני גם אעביר כמה מיליונים להביא חלוץ זר? ואיצטדיון? אם פתאום, לא יודע מאיפה, יבוא לי שאני חושב שצריך להיות למכבי בית משלה עם גג והכל, אני צריך לשלם על הגג?

אני לא יודע איך להתייחס להודעות שלך כבר. באמת. 

11 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא אמרתי שזה דבר של מה בכך והזר שלהם נראה ממש טוב, אבל במבחן התוצאה זה לא ממש הספיק להם. במחצית השנייה לברקוזן עשו מה שהם רוצים.

הם לפחות היו על המגרש היום.

לראות את מכבי ממש הכאיב.

לדעתי בן חיים עדיין מסתובב באמצע המגרש ומנסה להבין מה הוא אמור לעשות שם.

1 דקה לפני, Wade said:

שוב, בגלל שאני חושב שדוניס פועל לא נכון ואתה חושב שהוא פועל כן נכון, אז אצלי זו דעה שלילית ואצלך זו דעה חיובית. מה שאתה לא כל כך מבין הוא שאין פה עניין של שלילי וחיובי. אני חושב שטובת מכבי היא בלי דוניס, אתה חושב שהיא עם. מבחינתי, על אותו היגיון שלך, אתה הוא השלילי. רק שתראה מה זה,  אין לי שום בעיה שתביע את הדעה שלך. 

ובאופן כללי, אתה מציע לי לשתות מים לנשום עמוק והזיות כאלה ואחרות שחירטטת בין ה״אני עצמי ואנוכי והמוח הגאון״ (מה?), ואתה לא מבין שאני מאוד רגוע. אני אמשיך להביע את הדעה שלי. היא תהיה לפעמים חיובית, לפעמים שלילית, אבל בעיקר לא מתעניינת באם זה מזיז לך את הביצה או לא. 

איפה ראית אותי אומר שאני חושב שהוא פועל נכון? 

זה בכלל לא מה שאמרתי באף הודעה שלי בהקשר של דוניס בטח בהקשר למשחק הזה. 

אני כן חושב שבמצב כיום בין אם דעתנו על דוניס טוב או רעה המצב הגרוע יותר הוא שהוא יעזוב בשלב זה של העונה או לחילופין ימשיך כשרחשי הקהל כל כך ארסיים נגדו. 

אני גם חושב שבלי קשר לדעתי על דוניס אין צורך לבוא ולהסית כל כך חזק נגד המאמן שלך שנמצא פה בסה"כ 3 חודשים. או לצאת נגד יוזרים שמנסים כן להצדיק אותו בצורה כלשהי. 

עכשיו כמו שאמרתי, אתה יכול לקבל את הביקורת הבונה הזאת שלי, ואתה יכול שלא. אף אחד לא מכריח אותך לעשות שום דבר. ואין לזה קשר לאם זה אמור לעניין או לא לעניין את הביצה השלי (למרות שלאחת מהן כן היה קצת רטט בתלב"צ, סתם שתדע)

5 דקות לפני, itan17 said:

יש הבדל גדול מאוד בין לרדת על שחקן מכבי, שזה לא מתקבל בשום צורה, ללהעביר ביקורת עניינית על המאמן, וברוב המקרים אני בטוח שזה גם מתוך מקום של דאגה למועדון ולא מתוך רצון להוציא רעל.

עד עכשיו לא דיברתי על זה כי באמת הייתה הרבה מאוד ביקורת יחסית עניינית אבל הרגשתי אחרי המשחק הזה שאנשים מתחילים להגזים ושוב כמו שאמרתי זה לא רק WADE זה עוד כל מיני יוזרים אחרים אז הרגשתי צורך לנסות להנמיך את הלהבות. 

6 דקות לפני, Krishi said:

איפה ראית אותי אומר שאני חושב שהוא פועל נכון? 

זה בכלל לא מה שאמרתי באף הודעה שלי בהקשר של דוניס בטח בהקשר למשחק הזה. 

אני כן חושב שבמצב כיום בין אם דעתנו על דוניס טוב או רעה המצב הגרוע יותר הוא שהוא יעזוב בשלב זה של העונה או לחילופין ימשיך כשרחשי הקהל כל כך ארסיים נגדו. 

אני גם חושב שבלי קשר לדעתי על דוניס אין צורך לבוא ולהסית כל כך חזק נגד המאמן שלך שנמצא פה בסה"כ 3 חודשים. או לצאת נגד יוזרים שמנסים כן להצדיק אותו בצורה כלשהי. 

עכשיו כמו שאמרתי, אתה יכול לקבל את הביקורת הבונה הזאת שלי, ואתה יכול שלא. אף אחד לא מכריח אותך לעשות שום דבר. ואין לזה קשר לאם זה אמור לעניין או לא לעניין את הביצה השלי (למרות שלאחת מהן כן היה קצת רטט בתלב"צ, סתם שתדע)

לא הבנתי את העלק סתלבט הזה בדיון. אתה מרגיש מצחיק כאילו? וואלה לא כיף לנהל ככה שיחה. שחרר אותי ותתקדם בקיצור. אתה לא באמת שווה עוד תשובה עניינית ונורמלית. עייפתי. 

6 דקות לפני, Krishi said:

עד עכשיו לא דיברתי על זה כי באמת הייתה הרבה מאוד ביקורת יחסית עניינית אבל הרגשתי אחרי המשחק הזה שאנשים מתחילים להגזים ושוב כמו שאמרתי זה לא רק WADE זה עוד כל מיני יוזרים אחרים אז הרגשתי צורך לנסות להנמיך את הלהבות. 

וואלה תשמע איך הנמכת להבות. איך באת כמו קפטן אמריקה ופשוט נתת פה שטיפה לכולם על איך להביע רק דעות חיוביות ולתת רק פיס אנד לאב בעולם.

עשה טובה, לא הנמכת ולא שום דבר כי לא היית צריך להנמיך. יש פה פורום, אנשים כותבים בפורום, וימשיכו לכתוב בו, וזה לא באמת משנה אם תכתוב שזה לא כיף לך או מפריע בעין. זו המהות וזה מה יש. 

8 דקות לפני, Wade said:

לא הבנתי את העלק סתלבט הזה בדיון. אתה מרגיש מצחיק כאילו? וואלה לא כיף לנהל ככה שיחה. שחרר אותי ותתקדם בקיצור. אתה לא באמת שווה עוד תשובה עניינית ונורמלית. עייפתי. 

4 דקות לפני, Wade said:

וואלה תשמע איך הנמכת להבות. איך באת כמו קפטן אמריקה ופשוט נתת פה שטיפה לכולם על איך להביע רק דעות חיוביות ולתת רק פיס אנד לאב בעולם.

עשה טובה, לא הנמכת ולא שום דבר כי לא היית צריך להנמיך. יש פה פורום, אנשים כותבים בפורום, וימשיכו לכתוב בו, וזה לא באמת משנה אם תכתוב שזה לא כיף לך או מפריע בעין. זו המהות וזה מה יש. 

כן אני מרגיש מצחיק. חבל שאתה לא צוחק. 

באמת שניסיתי אבל אתה מקרה אבוד. העיקר שאתה מרגיש טוב עם עצמך שפרקת. אתה נראה לי מהאוהדים האלה שלפעמים מצפים להפסד כדי שיפטרו את המאמן, בטח אם  חס וחלילה לא ננצח יום ראשון (שזה כמו הפסד בשבילנו בתאכלס) אתה תפתח אבוקה בבית מרוב אושר. 

פספסת לגמרי את כל הפואטנה של מה שרשמתי והמשכת עם התוכן החסר כל קשר והדמגוגי. מה אני אגיד לך, שיהיה לך לבריאות. 

17 דקות לפני, Wade said:

אה נוצר עכשיו קונספט שכל מי שמעביר ביקורת אמור לדאוג גם לכסף לתחליף? ומה עם הסגל? אם אני מעביר ביקורת על הסגל, אתה רוצה שאני גם אעביר כמה מיליונים להביא חלוץ זר? ואיצטדיון? אם פתאום, לא יודע מאיפה, יבוא לי שאני חושב שצריך להיות למכבי בית משלה עם גג והכל, אני צריך לשלם על הגג?

אני לא יודע איך להתייחס להודעות שלך כבר. באמת. 

לא אמרתי שאתה צריך לדאוג לכסף, אבל אם אתה משאיר את כל הבעיות האלה באוויר  איך זה בדיוק לטובת מכבי?

דעתך (שלפטר אותו היום זה דבר חיובי) מבוססת במקרה ?

לפני2 שעות , Ambition said:

כל עוד נבנה קבוצות שהשאיפה איתן יהיה "לעלות לבתים וכל השאר זה בונוס", זו רמת המשחק שנראה.

אין סטנדרטים גבוהים וזו התוצאה.

אחי, לאט לאט. שנתיים לא עשינו שלב בתים, אז התקדמנו יפה מאוד השנה, עם אפשרות ממשית מאוד להגיע אפילו ל-32. מבחינת רמת משחק, נקווה בעונה הבאה בזכות ההצלחה לעשות עוד קפיצה קטנה. 

לפני3 שעות , Wade said:

שלושה שחקני הגנה מתוך החמישה לא מכירים אחד את השני חוץ משלום שלום באימונים. אבל כן, המאמן לא אשם בכלל. 

למה להמציא אבל? בן ביטון ובלטקסה שיחקו ביחד השנה ב-4-5 משחקים, כולל פעמיים נגד זלצבורג רק לפני חודש, ועשו מחנה אימון והכנה עם הקבוצה. חוץ מהרננדס שחדש, כולם מכירים מצוין את כולם. 

אני באמת לא מצליח להבין איזו אופטימיות אנשים שואבים.

המשחק היום נראה בדיוק כמו כל משחק אחר של מכבי העונה.

סופגים בקלות ומתקשים מאוד להבקיע.

כל ההבדל הוא איכות היריבה.

זה כאילו לא משנה איזה הרכב הוא יעלה ולא משנה מי יעלה ממול.

Just now, Krishi said:

כן אני מרגיש מצחיק. חבל שאתה לא צוחק. 

באמת שניסיתי אבל אתה מקרה אבוד. העיקר שאתה מרגיש טוב עם עצמך שפרקת. אתה נראה לי מהאוהדים האלה שלפעמים מצפים להפסד כדי שיפטרו את המאמן, בטח אם  חס וחלילה לא ננצח יום ראשון (שזה כמו הפסד בשבילנו בתאכלס) אתה תפתח אבוקה בבית מרוב אושר. 

פספסת לגמרי את כל הפואטנה של מה שרשמתי והמשכת עם התוכן החסר כל קשר והדמגוגי. מה אני אגיד לך, שיהיה לך לבריאות. 

תשמע, הלוואי וזה היה מזיז לי אפילו בקצת לשמוע מה אתה חושב עליי או על האהדה שלי למכבי. באמת.

אבל זה לא.

מה שחשוב הוא שתבין שיש פה פורום ויש פה דעות שונות, ובכל מקום בו תהיה דעה שאני לא מסכים איתה, אצור אחלה דיון שבעולם. בכיף ובסבבה, עם אחלה שיח, אבל דיון. וזה מה יש. ואם זה לא מתאים לך או למישהו מקבוצת הביקורת-זה-רצח, פתחו פורום. מבטיח לא לבוא. 

3 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

אחי, לאט לאט. שנתיים לא עשינו שלב בתים, אז התקדמנו יפה מאוד השנה, עם אפשרות ממשית מאוד להגיע אפילו ל-32. מבחינת רמת משחק, נקווה בעונה הבאה בזכות ההצלחה לעשות עוד קפיצה קטנה. 

למה להמציא אבל? בן ביטון ובלטקסה שיחקו ביחד השנה ב-4-5 משחקים, כולל פעמיים נגד זלצבורג רק לפני חודש, ועשו מחנה אימון והכנה עם הקבוצה. חוץ מהרננדס שחדש, כולם מכירים מצוין את כולם. 

אתה יודע טוב מאוד למה התכוונתי אבל שוב ראש בקיר. עשה טובה, בוא נסכים לא להסכים. אתה צודק והם מכירים מצוין. קו הגנה מטורף. 

Just now, Wade said:

אתה יודע טוב מאוד למה התכוונתי אבל שוב ראש בקיר. עשה טובה, בוא נסכים לא להסכים. אתה צודק והם מכירים מצוין. קו הגנה מטורף. 

וואלה לא, אני לא מבין מאיפה באה הגישה של 'לא מכירים אחד את השני' על שחקנים שכבר שיחקו משחקים ביחד השנה, כולל שניים קריטיים במיוחד, ועשו מחנה אימונים. 

פרסונלית אני מסכים שבן ביטון ובלטקסה לא אידיאליים, אבל מה לעשות שאלה המחליפים שלך ואי אפשר לשחק עם קנדיל כל העונה...

חוץ מזה, מי האלטרנטיבה שלך לבלטקסה? דוידזאדה? זה מה שהיה מציל אותנו היום? 

8 דקות לפני, הצהוב מהיציע said:

לא אמרתי שאתה צריך לדאוג לכסף, אבל אם אתה משאיר את כל הבעיות האלה באוויר  איך זה בדיוק לטובת מכבי?

דעתך (שלפטר אותו היום זה דבר חיובי) מבוססת במקרה ?

לא הבנתי . אתה מצפה ממנו שיתן פתרונות למצב של הקבוצה ? מה זה קבינט הקורונה פה ?

דעה מבוססת ? מה אתה רוצה שהוא יביא לך גם מחקרים ?

חחחחחחחח

איזה תקופה הזויה.

אנשים פה בהזיות של החיים.

הכל טוב, מכבי בדרך הנכונה, לא שיחקו שנתיים באירופה אז הכל טוב. 

תפסיקו לזיין את המוח כוסאמק, הביתה וזהו. יש(אין) כאן מערך ניהולי שעבד בקיץ ואנחנו מקבלים את זה לפנים, וזה כולל אותו. 

Just now, Simba said:

לא הבנתי . אתה מצפה ממנו שיתן פתרונות למצב של הקבוצה ? מה זה קבינט הקורונה פה ?

דעה מבוססת ? מה אתה רוצה שהוא יביא לך גם מחקרים ?

לפחות תקרא עד הסוף.

אמר שלדעתו צריך לפטר היום את המאמן וזה לטובת מכבי.

הצגתי לו מגוון טיעונים שמסבירים למה זה יפגע בקבוצה.

מצפה ממנו להסביר למה הוא חושב שזה לטובת מכבי על אף מה שאני טוען.

הוא לא חייב לספק הסברים, החורים יהיו אצלו.

Just now, MTA For Ever said:

חחחחחחחח

איזה תקופה הזויה.

אנשים פה בהזיות של החיים.

הכל טוב, מכבי בדרך הנכונה, לא שיחקו שנתיים באירופה אז הכל טוב. 

הדבר הכי פחות מטריד עם מכבי זאת אירופה.

5 דקות לפני, הצהוב מהיציע said:

לפחות תקרא עד הסוף.

אמר שלדעתו צריך לפטר היום את המאמן וזה לטובת מכבי.

הצגתי לו מגוון טיעונים שמסבירים למה זה יפגע בקבוצה.

מצפה ממנו להסביר למה הוא חושב שזה לטובת מכבי על אף מה שאני טוען.

הוא לא חייב לספק הסברים, החורים יהיו אצלו.

ממש חוק וסדר אתה אה?

אז אמרת שתהיה שביתה איטלקית ויעלה כסף להביא מאמן. נו ו? אני אומר שלא תהיה שביתה איטלקית (האמת היא שאנחנו יותר קרובים לשביתה איטלקית איתו מאשר בלעדיו לדעתי) ושאפשר להכניס יד לכיס (אותה יד שלא נכנסה לכיס על רכש, אותו כיס שהתמלא מאירופה) לפצות אותו על החוזה ולהביא מאמן אחר. הנה, אין אצלי חורים יותר. 

אלוהים ישמור. 

3 דקות לפני, Simba said:

הדבר הכי פחות מטריד עם מכבי זאת אירופה.

זה היה בציניות אחי .. הנצחונות באירופה לא קונים אותי אם המועדון סוטה מהדרך שלו. אם הקבוצה מבזה את עצמה פעם אחר פעם וכל אחד כאן כולל אלו שדופקים את הראש בקיר לא מצליח להבין בכלל מה הוא רואה ואנשים פה עוד סופרים ימי חסד. 

נהייתם אפאטיים. מתפללים שמשחק הבא יהיה בסדר.

1 דקה לפני, Wade said:

ממש חוק וסדר אתה אה?

אז אמרת שתהיה שביתה איטלקית ויעלה כסף להביא מאמן. נו ו? אני אומר שלא תהיה שביתה איטלקית (האמת שאנחנו יותר קרובים לשביתה איטלקית איתו מאשר בלעדיו לדעתי) ושאפשר להכניס יד לכיס (אותה יד שלא נכנסה לכיס על רכש) , לפצות אותו על החוזה ולהביא מאמן אחר. הנה, אין אצלי חורים יותר. 

אלוהים ישמור. 

אתה יוצא מנקודת הנחה שיש לך גישה למערכת קבלת ההחלטות בהנהלה , וואחד הנחה.

אני דווקא דיברתי על מה שיקרה אם כקהל נדרוש פיטורים, אני מדבר על איך הקהל צריך להתייחס לתופעת דוניס.

לא מחפש את משחקי המנג'ר.

2 דקות לפני, MTA For Ever said:

זה היה בציניות אחי .. הנצחונות באירופה לא קונים אותי אם המועדון סוטה מהדרך שלו. אם הקבוצה מבזה את עצמה פעם אחר פעם וכל אחד כאן כולל אלו שדופקים את הראש בקיר לא מצליח להבין בכלל מה הוא רואה ואנשים פה עוד סופרים ימי חסד. 

אה.

כבר לא מבין מה הולך פה עם הניתוק הזה.

נראה שאנשים בסבבה עם זה שנסיים במקומות 2-6 העיקר שהקבוצה תהיה "יציבה" ולא יחליפו אף אחד וכנראה שכאן מתחילה המחלוקת.

Just now, הצהוב מהיציע said:

אתה יוצא מנקודת הנחה שיש לך גישה למערכת קבלת ההחלטות בהנהלה , וואחד הנחה.

אני דווקא דיברתי על מה שיקרה אם כקהל נדרוש פיטורים, אני מדבר על איך הקהל צריך להתייחס לתופעת דוניס.

לא מחפש את משחקי המנג'ר.

אני לא יוצא מנקודת הנחה של כלום. אני בסך הכל אומר מה שאני חושב ולא באמת יודע מה אתה רוצה ממני. אם אני אמשיך לשחק במשחק שלך, גם אתה יוצא מנקודת הנחה שאתה יכול לנבא מה יקרה אם דוניס יפוטר. גם אני וגם אתה לא יודעים כלום ושום דבר, ההבדל הוא שאני מקבל את זה, אתה פחות.

9 דקות לפני, MTA For Ever said:

בבקשה, אל תסמן אנשים שלא מסכימים עם דעתך ותקרא להם הזויים. כל אחד מבין את מה שהוא רואה- אחרת. אני למשל מתלבט עם עצמי. ויש לי את הנימוקים לכך. זה לא הופך אותי להזוי או מגן דוניס. זהו. אני ההפך מאפאטי. הכי חי ומעורב ריגשית אוור. 

46 דקות לפני, turgi said:

הם לפחות היו על המגרש היום.

לראות את מכבי ממש הכאיב.

לדעתי בן חיים עדיין מסתובב באמצע המגרש ומנסה להבין מה הוא אמור לעשות שם.

בסדר תורג'י, אותה בש היתה סקנד בסט מולנו במשחק בינוני מאד שלנו. כל משחק הוא לגופו. גם חיפה אגב הפכה לשטיח מחצית שלמה. חסר לנו ניצחון וחסרים לנו שערי ניצחון ואז העסק יתעורר. או שלא. אין לדעת. אני לא אופטימי ולא פסימי. אני צריך לראות עוד. תחושת הבטן שלי שלא משחררים מאמן בשלב הזה עם 6 נקודות באירופית. אבל זה משחק של תוצאות והם יספרו את הסיפור שלהם.

3 דקות לפני, המכבייה said:

בסדר תורג'י, אותה בש היתה סקנד בסט מולנו במשחק בינוני מאד שלנו. כל משחק הוא לגופו. גם חיפה אגב הפכה לשטיח מחצית שלמה. חסר לנו ניצחון וחסרים לנו שערי ניצחון ואז העסק יתעורר. או שלא. אין לדעת. אני לא אופטימי ולא פסימי. אני צריך לראות עוד. תחושת הבטן שלי שלא משחררים מאמן בשלב הזה עם 6 נקודות באירופית. אבל זה משחק של תוצאות והם יספרו את הסיפור שלהם.

סקנד בסט וכמעט עקצה אותך.

מבאר שבע אתה יודע בדיוק מה תקבל ויש לה מלא מגבלות.

מחיפה אתה יודע בדיוק מה תקבל ויש לה הגנה תחת.

ממכבי אין לך מושג מה תקבל. לא ההרכב, לא ההצבה על המגרש, לא תוכנית משחק.