Jump to content

מכבי - ויאריאל | המשחק הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

1 דקה לפני, קובי השועל said:

איך זה מצחיק שהפסד כזה שובר אתכם ואתם שוברים כל טיפת אלגנטיות שיש בכם.

תכלס. גם מול באיירן אנשים היו מצפים כאן שנשטוף את המגרש. 

3 דקות לפני, Krishi said:

אבל מה אתה רוצה WADE מההההה

אתה רוצה שהוא ילך הביתה? כי זה לא יקרה. אתה רוצה ללכת להפגין לו מתחת לבית?
זה מה יש. אז תכתוב עוד פעם שהוא גרוע ועוד פעם תרד על "מגיני דוניס" ועוד פעם תשפוך עוד רעל אני לא מבין מה ההמטרה שלך פה. כולנו רוצים שמכבי תצליח, כולנו רוצים שדוניס יתעשת על עצמו ביחד עם עוד כמה שחקנים ונתחיל לשחק כדורגל יפה. מה זה משנה אם אחד אומר שהוא העלה הרכב נכון וזה השחקנים או אחד אומר שזה נטו המאמן. גם אלה שאומרים שויאריאל קבוצה פי אלף טובה מאיתנו גם עם המחליפים ושעם העומס שיש עלינו היה נכון לעשות רוטציות אני בטוח שגם הם חושבים שעדיין היינו צריכים להיראות יותר טוב ולא משנה בגלל מי זה. 

אז אני לא מבין למה להמשיך לבוא ובכח לדרוך על היבלות. תן לנו קצת תקווה ואופטימיות, זה לא שאנחנו יכולים לבוא ולפטר ולמנות בעצמנו את המאמן. 

הוא חלק מכמה חבר'ה שהתחילו קמפיין נגד דוניס.

5 דקות לפני, Krishi said:

אבל מה אתה רוצה WADE מההההה

אתה רוצה שהוא ילך הביתה? כי זה לא יקרה. אתה רוצה ללכת להפגין לו מתחת לבית?
זה מה יש. אז תכתוב עוד פעם שהוא גרוע ועוד פעם תרד על "מגיני דוניס" ועוד פעם תשפוך עוד רעל אני לא מבין מה ההמטרה שלך פה. כולנו רוצים שמכבי תצליח, כולנו רוצים שדוניס יתעשת על עצמו ביחד עם עוד כמה שחקנים ונתחיל לשחק כדורגל יפה. מה זה משנה אם אחד אומר שהוא העלה הרכב נכון וזה השחקנים או אחד אומר שזה נטו המאמן. גם אלה שאומרים שויאריאל קבוצה פי אלף טובה מאיתנו גם עם המחליפים ושעם העומס שיש עלינו היה נכון לעשות רוטציות אני בטוח שגם הם חושבים שעדיין היינו צריכים להיראות יותר טוב ולא משנה בגלל מי זה. 

אז אני לא מבין למה להמשיך לבוא ובכח לדרוך על היבלות. תן לנו קצת תקווה ואופטימיות, זה לא שאנחנו יכולים לבוא ולפטר ולמנות בעצמנו את המאמן. 

אני באמת לא מבין למה צריכה להיות לי מטרה. אני נמצא בפורום אינטרנטי ומביע את דעתי. מנהל דיון בצורה סבבה לגמרי, נותן את העובדות שלדעתי נראות רלוונטיות וזורם עם השיחה. לא הבנתי בכל השנים שאני פה בפורום למה מי שמביע ביקורות הוא השטן ואלה שמשתיקים אותו דובוני אכפת לי. יש דיון, מדברים. אתם רוצים שנגיד שהכל טוב? פתחו קבוצה בבטיללל של אופטימיות מוגזמת. באמת שאני לא מבין את הבעיה. 

14 דקות לפני, turgi said:

פערי הרמות ידועים לכולם.

אבל זה מביך שאנשים מספרים לעצמם סיפורים פה ומתרצים את המשחק המביך הזה כשרק שעתיים לפנינו שיחקה באר שבע נגד קבוצה לא פחות טובה ונראיתה הרבה יותר טוב.

ב"ש שיחקה עם הרכב ראשון בבית ובאה לתת הכל. זה הספיק לה לחטוף רביעייה מול ההרכב השני של לברקוזן.

אנחנו באנו להעביר את המשחק עם הרכב די משני בחוץ וחטפנו גם רביעייה, אבל בלי לשים גול. זה יכול לקרות.

12 דקות לפני, turgi said:

נכון.

מכבי נראיתה העונה רע בכל משחק, גם באלה שניצחה איכשהו.

בנינו, זה נכון גם ללא מעט משחקים מהעונה שעברה. הבעיה לא צצה פתאום השנה אלא רק התגברה אחרי העזיבה של הגאון ועוד כמה שחקנים.

7 דקות לפני, קובי השועל said:

זה לא ההפסד היום שבר, זה כל ההתנהלות במשחקים בליגה ובכלל.

אף לא ציפה שניקח היום נקודות.

כן ציפיתי שנשחק טוב יותר ושלא נתבזה, ציפיתי סוף סוף שהמאמן ילמד הטעויות שהוא עושה, ציפיתי לראות הרכב נורמלי.

4 דקות לפני, קובי השועל said:

פותח נגד סכנין עם

סבוריט שרן הרננדס קנדיל

גלזר פרץ גולסה

ביטון

אלמוג פשיץ'

מנצח 3-0 ושובר את הדיפרסיה בפורום.

אתה באמת חושה שהוא יעלה בהרכב הזה?? מסכים שזה ההרכב אולי הכי חזק שלנו, בגלל זה אין סיכוי שיפתח ככה.

10 דקות לפני, קובי השועל said:

בקיץ התפללנו בכלל להגיע לאירופה. 

שכחו שלפני שנתיים חטפנו תפוסות כאלה נגד יריבות הרבה פחות מרשימות (אסטנה, פראג).

6 דקות לפני, Wade said:

אני באמת לא מבין למה צריכה להיות לי מטרה. אני נמצא בפורום אינטרנטי ומביע את דעתי. מנהל דיון בצורה סבבה לגמרי, נותן את העובדות שלדעתי נראות רלוונטיות וזורם עם השיחה. לא הבנתי בכל השנים שאני פה בפורום למה מי שמביע ביקורות הוא השטן ואלה שמשתיקים אותו דובוני אכפת לי. יש דיון, מדברים. אתם רוצים שנגיד שהכל טוב? פתחו קבוצה בבטיללל של אופטימיות מוגזמת. באמת שאני לא מבין את הבעיה. 

כשאתה חוזר על זה שוב ושוב ושוב ושוב ושוב זה נראה קצת כאילו יש איזו מטרה.. 

מה אתה רוצה, להסית פה את האנשים נגד המאמן? 

לא מבין, באמת.

לא רוצה שתגיד שהכל טוב, אף אחד פה לא אמר שהכל טוב גם אני שאני אולי האוהד הכי אופטימי פה בפורום אבל כל השפיכת רעל בכמויות הזאת היא מוגמת. 

תרשום תכתוב מה שבא לך פורום ציבורי מדינה חופשית הכל טוב. זכותי לבקר את ההודעות שלך בדיוק מאותה סיבה. 

יאללה לכו לישון מחר יום חדש

הפסדנו נגמר 

יש לו אשראי לשלושה מחזורים

אם אין 6 מ9 במינימום , הביתה

אם זה כולם מסכימים

וכולם מסכימים שטוב לנו, שכן יהיה מינימום 6 מ9

כי אף אחד כאן לא מזוכיסט או רוצה להפסיד רק כדי להוכיח שהוא צדק

אנחנו לא עד כדי כך מזוכיסטים

אין אגו באהדת קבוצה

לילה טוב

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

בקיץ התפללנו בכלל להגיע לאירופה. 

שכחו שלפני שנתיים חטפנו תפוסות כאלה נגד יריבות הרבה פחות מרשימות (אסטנה, פראג).

לפני שנתיים חטפנו תבוסות עם קבוצה ושחקנים שקודם לכן סיימה באיזה 10 הפרש אחרי מקום ראשון בליגה.

השנה אנחנו באים אחרי אליפות, עם קבוצה טובה יותר ומחוברת.

3 דקות לפני, Krishi said:

לא מבין, באמת.

לא רוצה שתגיד שהכל טוב, אף אחד פה לא אמר שהכל טוב גם אני שאני אולי האוהד הכי אופטימי פה בפורום אבל כל השפיכת רעל בכמויות הזאת היא מוגמת. 

תרשום תכתוב מה שבא לך פורום ציבורי מדינה חופשית הכל טוב. זכותי לבקר את ההודעות שלך בדיוק מאותה סיבה. 

שוב המילה הזו ״שפיכת רעל״. מי שמך להגיד מה שפיכת רעל ומה לא? בגלל שאני לא חושב כמוך אני שופך רעל? בגלל שאני מביע דעה שסוטה מהדעה שלך, זו שפיכת רעל? למה ההודעות שלי, שאיכשהו נוגדות את המנטרה שלך, הן ״חזרה על זה שוב ושוב ושוב״ והודעות אחרות, בדעות אחרות, זו הבעת דעה לגיטימית?

אם ככה אתה באמת חושב, בוא תשחרר אותי מזכותי וזכותך. אתה חושב שדעה X (שמתאימה עם שלך) היא לגיטימית, ודעה Y (שפחות) היא לא. בקיצור, דיקטטורה. סגור תשאלטר של הפורום רק ביציאה, או שאפשר שכל מי שחושב אחרת לגבי דוניס יצא ואז תוכלו לשבת פה ולחייך חיוך מוגזם אחד לשני עם אימוג׳ים של לב. 

2 דקות לפני, הישראלי היפה said:

לפני שנתיים חטפנו תבוסות עם קבוצה ושחקנים שקודם לכן סיימה באיזה 10 הפרש אחרי מקום ראשון בליגה.

השנה אנחנו באים אחרי אליפות, עם קבוצה טובה יותר ומחוברת.

איבדנו המון שחקנים משמעותיים, הבאנו כמה חלשים ואיבדנו את הגנרל איביץ' שאין לו כל תחליף והוא הוציא מכל שחקן 200%. 

השנתיים האלה היו חלום שלא יחזור יותר.

1 דקה לפני, Krishi said:

לא מבין, באמת.

הוא חוזר על זה בצדק, מהסיבה הפשוטה שאנשים פה גם חוזרים מנגד על שטות כמו "מה ציפיתם נגד ויאריאל בחוץ" כדי להגן על דוניס ומתווכחים איתו שהמאמן הזה הוא לא נפילה.

המאמן הזה הוא כן נפילה וזה לא בגלל המשחק היום. ברמה הפרקטית אתה צודק, זה לא יתן כלום ולא ישפיע על אם דוניס יישאר או לא אבל זה פורום, נועד להבעת דעות

18 דקות לפני, מיץ' said:

לא יודע איך לאכול את הרננדז. מצד אחד מכירות ומצד שני דוחף קדימה את הכדור בצורה מעולה ולקח גם כמה כדורים יפים

די חברים לכו לישון, נתנו כבר לשונאינו מספיק ציטוטים.

עם הפנים לחולי הכלבת מסכנין.

16 דקות לפני, מכביסט לעד said:

ב"ש שיחקה עם הרכב ראשון בבית ובאה לתת הכל. זה הספיק לה לחטוף רביעייה מול ההרכב השני של לברקוזן.

לא ציפיתי מאוהד מכבי לפרגן לקבוצה ישראלית אחרת אבל זה נשמע כבר ממש בכייני

18 דקות לפני, Wade said:

שוב המילה הזו ״שפיכת רעל״. מי שמך להגיד מה שפיכת רעל ומה לא? בגלל שאני לא חושב כמוך אני שופך רעל? בגלל שאני מביע דעה שסוטה מהדעה שלך, זו שפיכת רעל? למה ההודעות שלי, שאיכשהו נוגדות את המנטרה שלך, הן ״חזרה על זה שוב ושוב ושוב״ והודעות אחרות, בדעות אחרות, זו הבעת דעה לגיטימית?

אם ככה אתה באמת חושב, בוא תשחרר אותי מזכותי וזכותך. אתה חושב שדעה X (שמתאימה עם שלך) היא לגיטימית, ודעה Y (שפחות) היא לא. בקיצור, דיקטטורה. סגור תשאלטר של הפורום רק ביציאה, או שאפשר שכל מי שחושב אחרת לגבי דוניס יצא ואז תוכלו לשבת פה ולחייך חיוך מוגזם אחד לשני עם אימוג׳ים של לב. 

מה זאת אומרת מי שמי? אני אנוכי והמח הגאון שלי עשינו ישיבה ביחד שלושתנו וקבענו מה אנחנו מחליטים שנחשב שפיכת רעל ומה לא. אתה יכול לקבל את זה, יכול שלא. אולי יש פה כמה שיסכימו אותי ואולי שלא, זאת המסקנה שלי אחרי סיעור המוכין של המח שלי, שלי ואנוכי. 
לא הדיעה שלך מה שמפריע לי, שהיא דיעה לגיטימית בגדול, אבל הצורך הזה לטחון אותה עד דק בכל מקום ולתקוף "מגיני דוניס" (כהגדרתך) בזלזול לא ברור לי. ממש כאילו אתה מנסה להסית פה אנשים נגד המאמן ונגד יוזרים אחרים בכח. שחרר אחינו כולנו פה בסופו של דבר לאותה מטרה. כולנו רוצים שיהיה טוב יותר. לא חייבים להפיץ כל הזמן שליליות בכל מקום אגב זה לא רק אתה שיהיה ברור, אמנם נפלתי בעיקר עליך אבל יש פה עוד כמה יוזרים שכדאי שירגעו קצת, ינשמו עמוק, יספרו עד 10, ישתו מים אולי וילכו לישון כדי לקום מחר ליום חדש. 

ובחיאת תפסיק עם הדמגוגיות האלה של איראן זה כאן ולסגור את השאלטר, אף אחד לא סותם לך את הפה אז תפסיק להתנהג כמו ילד קטן. קבל את הביקורת הבונה הזאת וזהו. 

1 דקה לפני, turgi said:

לא ציפיתי מאוהד מכבי לפרגן לקבוצה ישראלית אחרת אבל זה נשמע כבר ממש בכייני

לא אמרתי שזה דבר של מה בכך והזר שלהם נראה ממש טוב, אבל במבחן התוצאה זה לא ממש הספיק להם. במחצית השנייה לברקוזן עשו מה שהם רוצים.

7 דקות לפני, Krishi said:

מה זאת אומרת מי שמי? אני אנוכי והמח הגאון שלי עשינו ישיבה ביחד שלושתנו וקבענו מה אנחנו מחליטים שנחשב שפיכת רעל ומה לא. אתה יכול לקבל את זה, יכול שלא. אולי יש פה כמה שיסכימו אותי ואולי שלא, זאת הסמקנה שלי אחרי סיעור המוכין של המח שלי, שלי ואנוכי. 
לא הדיעה שלך מה שמפריע לי, שהיא דיעה לגיטימית בגדול, אבל הצורך הזה לטחון אותה עד דק בכל מקום ולתקוף "מגיני דוניס" (כהגדרתך) בזלזול לא ברור לי. ממש כאילו אתה מנסה להסית פה אנשים נגד המאמן ונגד יוזרים אחרים בכח. שחרר אחינו כולנו פה בסופו של דבר לאותה מטרה. כולנו רוצים שיהיה טוב יותר. לא חייבים להפיץ כל הזמן שליליות בכל מקום אגב זה לא רק אתה שיהיה ברור, אמנם נפלתי בעיקר עליך אבל יש פה עוד כמה יוזרים שכדאי שירגעו קצת, ינשמו עמוק, יספרו עד 10, ישתו מים אולי וילכו לישון כדי לקום מחר ליום חדש. 

ובחיאת תפסיק עם הדמגוגיות האלה של איראן זה כאן ולסגור את השאלטר, אף אחד לא סותם לך את הפה אז תפסיק להתנהג כמו ילד קטן. קבל את הביקורת הבונה הזאת וזהו. 

שוב, בגלל שאני חושב שדוניס פועל לא נכון ואתה חושב שהוא פועל כן נכון, אז אצלי זו דעה שלילית ואצלך זו דעה חיובית. מה שאתה לא כל כך מבין הוא שאין פה עניין של שלילי וחיובי. אני חושב שטובת מכבי היא בלי דוניס, אתה חושב שהיא עם. מבחינתי, על אותו היגיון שלך, אתה הוא השלילי. רק שתראה מה זה,  אין לי שום בעיה שתביע את הדעה שלך. 

ובאופן כללי, אתה מציע לי לשתות מים לנשום עמוק והזיות כאלה ואחרות שחירטטת בין ה״אני עצמי ואנוכי והמוח הגאון״ (מה?), ואתה לא מבין שאני מאוד רגוע. אני אמשיך להביע את הדעה שלי. היא תהיה לפעמים חיובית, לפעמים שלילית, אבל בעיקר לא מתעניינת באם זה מזיז לך את הביצה או לא (נשבע שממש לא מעניין אותי)

לילט 

9 דקות לפני, yellow_blood said:

הוא חוזר על זה בצדק, מהסיבה הפשוטה שאנשים פה גם חוזרים מנגד על שטות כמו "מה ציפיתם נגד ויאריאל בחוץ" כדי להגן על דוניס ומתווכחים איתו שהמאמן הזה הוא לא נפילה.

המאמן הזה הוא כן נפילה וזה לא בגלל המשחק היום. ברמה הפרקטית אתה צודק, זה לא יתן כלום ולא ישפיע על אם דוניס יישאר או לא אבל זה פורום, נועד להבעת דעות

גם אנשים כאלה אני לא מבין, כן, ציפיתי להרבה יותר נגד ויאריאל כי אני יודע גם שאנחנו מסוגלים ויש לנו את הפוטנציאל, אם לא ברמת התוצאה אז בטח ברמת היכולת. ובטח אם ויאריאל עושים לנו טובה ועולים בהרכב יחסית משני. אוהדי מכבי שבאים מראש ואומרים "מה ציפיתם נגד ויאריאל בחוץ" תמוהים קצת גם בעיניי. 

אבל מה לעשות הציק לי מאוד שכל הודעה שניה אני קורא טינופים על המאמן כאילו במה זה יעזור עכשיו בדיוק. אז בסדר חוזרים על זה פעם ופעמיים ושלוש סבבה הבנו. סתם מעכיר את האווירה הגם ככה לא הכי טובה שיש פה. כמו במקרה של בן ביטון שירדו עליו ללא הספקה וגם אז הערתי שהגיע הזמן שאנשים יעכלו את זה שהוא שחקן של מכבי ויפסיקו עם הירידות הנוראיות האלה. 

3 דקות לפני, Wade said:

שוב, בגלל שאני חושב שדוניס פועל לא נכון ואתה חושב שהוא פועל כן נכון, אז אצלי זו דעה שלילית ואצלך זו דעה חיובית. מה שאתה לא כל כך מבין הוא שאין פה עניין של שלילי וחיובי. אני חושב שטובת מכבי היא בלי דוניס, אתה חושב שהיא עם. מבחינתי, על אותו היגיון שלך, אתה הוא השלילי. רק שתראה מה זה,  אין לי שום בעיה שתביע את הדעה שלך. 

ובאופן כללי, אתה מציע לי לשתות מים לנשום עמוק והזיות כאלה ואחרות שחירטטת בין ה״אני עצמי ואנוכי והמוח הגאון״ (מה?), ואתה לא מבין שאני מאוד רגוע. אני אמשיך להביע את הדעה שלי. היא תהיה לפעמים חיובית, לפעמים שלילית, אבל בעיקר לא מתעניינת באם זה מזיז לך את הביצה או לא. 

איזה טובה אתה עושה למכבי?

אתה גם מסדר למכבי מאמן מחליף ומשלם על הפרת החוזה עם דוניס?

על הדרך גם דואג לנטרל את כל הרע שיווצר מהחלפת מאמן באמצע עונה, ובמיוחד אם זה דרך שביתה איטלקית?

6 דקות לפני, Krishi said:

גם אנשים כאלה אני לא מבין, כן, ציפיתי להרבה יותר נגד ויאריאל כי אני יודע גם שאנחנו מסוגלים ויש לנו את הפוטנציאל, אם לא ברמת התוצאה אז בטח ברמת היכולת. ובטח אם ויאריאל עושים לנו טובה ועולים בהרכב יחסית משני. אוהדי מכבי שבאים מראש ואומרים "מה ציפיתם נגד ויאריאל בחוץ" תמוהים קצת גם בעיניי. 

אבל מה לעשות הציק לי מאוד שכל הודעה שניה אני קורא טינופים על המאמן כאילו במה זה יעזור עכשיו בדיוק. אז בסדר חוזרים על זה פעם ופעמיים ושלוש סבבה הבנו. סתם מעכיר את האווירה הגם ככה לא הכי טובה שיש פה. כמו במקרה של בן ביטון שירדו עליו ללא הספקה וגם אז הערתי שהגיע הזמן שאנשים יעכלו את זה שהוא שחקן של מכבי ויפסיקו עם הירידות הנוראיות האלה. 

יש הבדל גדול מאוד בין לרדת על שחקן מכבי, שזה לא מתקבל בשום צורה, ללהעביר ביקורת עניינית על המאמן, וברוב המקרים אני בטוח שזה גם מתוך מקום של דאגה למועדון ולא מתוך רצון להוציא רעל.